بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

Forza 6

کاربر سایت
Apr 15, 2016
322
ریبوت 2 با محیط های عجیب ؟؟ کدوم زن برگشته ؟؟!! درضمن آخرش می نویسه VII !!!!

ببخشید دقیقا من که زنده از E3 دیدم باید کجا برم زمانی که گفتینو ببینم ؟؟!! می شه توضیح بدین ؟؟
دوست عزیز من اون لحظه هنوز ندیده بودم ببخشيد

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
داش گلم حرفت درست ک برای ی بازی ترسناک باید اول شخص باشه تا ادم خودشو خ... کنه اما
این ی بازی عامه پسنده ن ی ترسناک خفن .مثالشم چنتا بازی میشه نام برد ک بهترینش out last بود.
این کپکام همه مون میدونیم چقد پول پرست!!پس میاد ی بازی بسازه ک واقعا ترسناکه اما میبینه این سبک از بازیا فروش انچنانی ندارن.پس نا امید نمیشه و میاد ک از اسم رزیدنت اویل سواستفاده کنه.
چرا؟
چون همه میخان ی رزیدنت ببینن و ترسناک هم باشه ولی این د.ی.و.س اومده اول شخص کرده تا
بقیه شو خودتون حدس بزنید
البته اینو بگم شاید این تریلر ترسناک بود ولی این فقط یه قسمت از بازی و احتمالا اوایل بازی.بره جلو تر احتمالا اکشنش بیشتر میشه.کپکام این تریلر رو نشون داد که الان تو ذهن همه ازش به عنوان یه بازی خیلی ترسناک یاد بشه.
.
.
داستان بازی هم اصلا برام مهم نیست.هر چی باشه شیردوشی حساب میشه.
گیم پلی امیدوارم مثل نسخه های اولیه کمبود مهمات داشته باشیم

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
بچه ها ، فکر کنم این فرضیم هم مثل فرضیاتم در مورد داستان رولیشنز 2 درست از آب دراومده.داستان 6 کلا حذف شده و رولیشنز 2 به عنوان 6 اصلی حساب شده.داستان 7 ادامه ی رولیشنز 2 هست نه 6 . الکس آنتاگونیست اصلی بازی هست.جیک که قرار بود پروتاگونیست جدید و ثابت سری بشه هم کلا حذف شده و مویرا به جاش خلق شده.کسی که برخلاف جیک ، هم به ریشه های داستان ربط داره و هم برای یک بازی سوروایور هارور کاملا مناسبه.احتمالا مویرا تنها کسی هست که از دست ناتالیا جون سالم بدر برده و تنها عضو خانوادش که تونسته فرار کنه و زنده بمونه.حتی اون خونه هم ممکنه خونه ی بری باشه که ناتالیا زده نابودش کرده و همشون رو کشته.اگه واقعا تمام اینها درست دربیاد ، با یک شاهکار طرفیم !

گفتن داستان ادامه 6 هست!

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
البته اینو بگم شاید این تریلر ترسناک بود ولی این فقط یه قسمت از بازی و احتمالا اوایل بازی.بره جلو تر احتمالا اکشنش بیشتر میشه.کپکام این تریلر رو نشون داد که الان تو ذهن همه ازش به عنوان یه بازی خیلی ترسناک یاد بشه.
.
.
داستان بازی هم اصلا برام مهم نیست.هر چی باشه شیردوشی حساب میشه.
گیم پلی امیدوارم مثل نسخه های اولیه کمبود مهمات داشته باشیم

خخخ اکشن کجا بود مرد حسابی این الان کاملا مشخصه خون P.T تو رگ هاش جریان داره بعد اکشن بشه؟!!! اگر اکشن بود من سرمو میزنم.!!

• Like
Reactions: mario...RE..SH

mario...RE..SH

کاربر سایت
Oct 8, 2014
251
خخخ اکشن کجا بود مرد حسابی این الان کاملا مشخصه خون P.T تو رگ هاش جریان داره بعد اکشن بشه؟!!! اگر اکشن بود من سرمو میزنم.!!
واقعا اگه از.pt الهام گرفته باشه به بزرگی و نبوغ کوجیما بیش از همیشه باید سر تعظیم فرود بیاریم که دو تا عنوان غول توی سبک ترس و بقا, سایلنت هیل و رزیدنت اویل, کاملا ادامه بقاشونو به ایده های این مرد گره زدن,هرچند کونامی احمق سر تغییر استراتژی و اختلافات با کوجیما, سایلنت هیلز کوجیما رو در نطفه خفه کرد.

Nima Redfield

کاربر سایت
Mar 14, 2013
741
نام
Nima
گفتن داستان ادامه 6 هست!

وای خدایا !

از لحاظ زمانی ادامه 6 هست.یعنی داستانش مال بعد 6 هست.نه اینکه داستانش ادامه ی اون باشه یا به اون ربط داشته باشه.6 اصلا چیزی نبود که بخواد ادامه داشته باشه.ازش فقط یک جیک موند که امیدوارم اونم حذف شده باشه.6 داستانش مال بعد رولیشنز 2 بوده.بعد توقع داری وقتی میخوان زمان بازی رو بگن ، اسم رولیشنز 2 رو بیارن؟

تو یکبار دیگه هم قرار بود سرتو بزنی ، ولی نزدی.نگران نباش.فول اکشن هم بشه ، سر تو سر جاشه ! :D

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
نمیدونم واکنش بچه‌ها اینجا نسبت به RE7 چطوری بوده ولی من که خیلی باهاش حال کردم. با وجود اینکه TPS نیست و اول شخص بودنش برام هنوز جا نیوفتاده ولی خب تریلر واقعا ترسناک و اتمسفریک بود.

از طرف دیگه اینکه میدونم REmake 2 و احتمال خیلی زیاد Revelations 3 رو هم داریم که توی همون سبک قدیمی هستن، خیالم رو راحت میکنه که هنوز سری به اون حالت قبلی که دوستش داشتم هم وجود داره.

mario...RE..SH

کاربر سایت
Oct 8, 2014
251
این P.T. رزیدنت ایول بوده ؟:-s
تو خواب اینو میدیدم :))
Pt دموی قابل بازی ای بود که خیلی همه رو شوکه کرد, به لحاظ اتمسفر بازی, طراحی روانشناسانه محیطا ومعماها, ترس بسیار بالا و مفاهیم و داستان عجیب و مرموزی که کلی سوال ایجاد کرد برای همه و. در پایان این دمو یکدفعه مشخص شد که درحقیقت مقدمه ای برای معرفی سایلنت هیل جدید با نام سایلنت هیلز و به کارگردانی کوجیما و دل تورو بوده, pt بسیار مشهور شد و حتی یکی از منتقدا گفته بود مطمینا امسال بهترین بازی برای من همین دموی کوتاه pt هست!
با نمایش یه تریلر مفهومی بسبار خفن توی tgs انتظارها برای ساخت سایلنت هیلز بیش از همیشه شد و همه منتظر ریلیز این بازی بودن و اون رو ناجی ژانر ترس و بقا میدونستن که یکدفعه کونامی ثابت کرد اگه یه کمپانی احمق تر از کپکام باشه کسی نیست جز خودش! با کوجیما به مشکل خورد, اخراجش کرد و سایلنت هیلز هیچگاه ساخته نشد!

آخرین ویرایش:

Venom Matin

کاربر سایت
Oct 9, 2014
264
نام
متین
میگم کسی اب توبه روی سر کپ کام ریخته :)) اونجوری که ما یادمونه حتی برای لباس کاراکتر هم پول میگرفتن حالا
Pt دموی قابل بازی ای بود که خیلی همه رو شوکه کرد, به لحاظ اتمسفر بازی, طراحی محیطا ومعماها و مفاهیم عجیب و مرموزی که کلی سوال ایجاد کرد برای همه و. در پایان این دمو یکدفعه مشخص شد که درحقیقت مقدمه ای برای معرفی سایلنت هیل جدید با نام سایلنت هیلز و به کارگردانی کوجیما و دل تورو بوده, pt بسیار مشهور شد و متی یکی از منتقدا گفته بود مطمینا امسال بهترین بازی برای من همین دموی کوتاه pt هست!
با نمایش یه تریلر مفهومی بسبار خفن توی انتظارها برای ساخت سایلنت هیلز بیش از همیشه شد و همه منتظر ریلیز این بازی بودن و اون رو ناجی ژانر ترس و بقا میدونستن که یکدفعه کونامی ثابت کرد اگه یه کمپانی احنق تر از کپکام باشه کسی نیست جز خودش! با کوجیما به مشکل خورد, اخراجش کرد و سایلنت هیلز هیچگاه ساخته نشد!

در ادامه کپ کام متوجه شد این سبک بازی ها چقدر طرفدار داره و .... :D ولی کلا هرجور نگاه کنی اینم میشه گفت p.t. هست با عنوان Re

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
خب بازی رو چند بار تموم کردم. بازی ترسناک خوبی هست ولی هنوز نتونستم باهاش ارتباط برقرار کنم به عنوان یه رزیدنت. شاید در روزهای آتی که دوباره بازیش میکنم بهتر بتونم باهاش ارتباط برقرار کنم.
گیم پلی بازی خیلی خوب بود ولی گرافیک بازی چنگی به دل نزد و خیلی کار داره هنوز تا بهتر بشه. موسیقی و صداگذاری هم خوب بودن.
یه سری موارد رو هم میذارم تو اسپویل کسی دوست نداشت نخونه

نکته جالب بازی شیوه به اتمام رساندن همین قسمت کوتاه بود که میشد به چند روش این کار را انجام داد
شخصیت بازی جدید هست و مردی به نام Clancy Javis نام دارد و درگیر داستان میشود

داستان بازی بعد از وقایع نسخه 6 اتفاق می افتد. «کلنسی» به همراه گروه فیلمبرداری کوچکی به خانه ای متروکه میروند تا از آن مستندی تهیه کنند. شروع فیلمبرداری آنها در تاریخ اول ژوئن 2017 هست. به مرور متوجه میشویم که این خانه مربوط به زن و شوهری است که در تصویر زیر دیده می شوند

Resident Evil 7 Teaser_ Beginning Hour_20160614195816.png
این زن و شوهر عضو فرقه «خانواده» ( The Family ) هستند و به این شکل کلنسی درگیر ماجراهای مروز آنها شده و در پایان مشخص میشود که «خانواده» به او نیاز دارد

به نظر میرسه ویروس همون ویروس C یا نوع پیشرفته اش باشه

آخرین ویرایش:

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
!!!!! اخطار !!!!!
با توجه به حساس بودن بازی و مخصوصا داستان RE7 برای خیلی ها برای هرگونه بحث در مورد داستان بازی و شخصیت های آن و تصاویر مربوط به لوکیشن ها و شخصیت و باقی نکات کلیدی و مهم از تگ اسپویلر استفاده کنید. در صورت عدم رعایت دسترسی فرد به مدت 2 هفته از تاپیک قطع و در صورت تکرار به طور کامل دستری وی قطع میشود

===============================

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر