بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

Nima Redfield

کاربر سایت
Mar 14, 2013
741
نام
Nima

(حتی عکس ناتالیا هم روی کاور بازی هست)این عکس دقیقا کدوم لحظه نشون داده میشه؟البته تا شب باید بیینم و تا الانم بیش از100بار دیدم!!

فک نکنم ناتالیا خونه شونو خراب کرده باشه چون هنوز اون قد قدرت نداره.شایدم اون(ناتالیا) بزرگ شده.اولین جمله ای که تو تریلر گفته میشه!منم دوس ندارم این بازی اول شخص بشه.خیلی از سایتها در مورد دوربین اول شخص ناراضی هستند و اویل رو با سوم شخص میشناسن.

نویسنده ش مهمه.اون کیه؟

دقیقا.مهم نویسندش هست !

من از صبح تا الآن با علی sog-eros داریم تریلر رو بررسی میکنیم و مو رو از ماست کشیدیم بیرون !

عکس ناتالیا روی کاور بازی هست.نگفتم توی تریلر !

بله.اون جمله هم احتمالا مربوط به ناتالیاست !

خب دموی RE7رو دانلود و بازی کردم .
بزودی عکس و توضیحاتش رو میزارم

کار خوبی می کنی !:D

• Like
Reactions: Forza 6

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,411
نام
Matthew
من توی یونیتی کپکام خوندم نوشته بود بعد اتفاقات RE6، اما قبل از این توی Polygan خوندم نوشته بود Before شک کرده بودم.
بازی بعد از RE6 هست.
گیم پلی نسخه PS4 رو دیدم. فعلا نمیشه خیلی نظر داد فقط گشت تو محیط میزد و آخرش یه اتفاق خوف افتاد که تموم شد :| :d

• Like
Reactions: IMANOKA

Nima Redfield

کاربر سایت
Mar 14, 2013
741
نام
Nima
مگه داستان MGS 5 بعد MGS 1 بود ؟ :| لزومي نداره اينطوري باشه

اون سری قوانین خودش رو داره عزیز.نباید باهم قاطی کرد.توی سری RE تا حالا چنین چیزی نبوده.بعدش کپکام یک سری مستقل با عنوان رولیشنز رو راه انداخته که کلا مربوط به فلش بک ها میشن.چرا 7 هم باید مال قبل از 6 باشه؟رولیشنز 2 مال قبل از 6 بود دیگه !

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
تو پست كپكام گفته شده "قبل" از Re6
Resident Evil 7 is coming next year, but play the demo today (update)
نقل و قول از بلاگ کپکام یونیتی:
Resident Evil 7 is set after the events of Resident Evil 6, taking place in modern day and revolving around a foreboding, derelict plantation mansion in rural America. Players must explore and survive the horrors within the mysterious, sprawling estate.
Polygon اشتباه نوشته.

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,579
خب شروع میکنم
کلا 10 دقیقه بود
3 نفر هستیم که وارد یه کلبه میشیم . اتمسفر و فضای کلبه خیلی کثیف هست ( چرا وارد کلبه میشیم رو نمیگم , مربوط به داستان میشه )
یکم میگردیم و یکیمون ناپدید میشه . جلوتر میبینیم که ایستاده کشته شده . ما رو هم میگیرن و میبرن .
بعد از بهوش اومدن سعی میکنیم که دستامون رو باز کنیم که نفر دوم هم از پشت توسط یه دختر وحشتناک با چاقو کشته میشه .
زمانیکه بیهوشمون کردن داشتن ازمون فیلم میگرفتن .
صبح روز بعد ما بیدار میشیم و بعد از 1 2 یکم مبگردیم و کلید در رو پیدا میکنیم . داریم که از خونه میایم بیرون . یکی خفتمون میکنه و میکشونتمون توی خونه
بازی بشدت شبیه فیلم Texas Chainsaw هست ( اون اولی ) . حتی دشمنا و محیط خونه . داستان هم تا اینجا شبیه همین فیلم هست . خانواده غیر عادی ای وجود داره . مخصوصا پسرشون که اسمش Lucas هست .
بازی اول شخص هست
اینونتوری ساده ای داره
گشت گذار برای پیدا کردن کلید , فیلم و ... داره ( 1 2 تا )
فریم بازی خوب بود
گرافیکش از P.T کمتر بود ( البته نسخه نهایی نیست )
آهنگ بازی بسیار زیبا بود
صداگذاری خوب بود
http://8pic.ir/images/mjukjy868c8esnytxw58.png
http://8pic.ir/images/wimxucxw4b9fl6pqg7oq.png
http://8pic.ir/images/t5g651emptvb93gr5tz5.png
http://8pic.ir/images/vnbu1jsvzf9pw19drsjp.png
اگه خواستید بازم عکس میزارم

در واقع قسمت دوم رو من اول تعریف کردم که دنباله ی بهتری بشه

Nima Redfield

کاربر سایت
Mar 14, 2013
741
نام
Nima
دوستان ، چرا فقط چسبیدید به دوربین و گیم پلی؟یکم هم درباره ی داستان و کاراکترها بحث کنید.مثلا من فرضیه هایی رو درباره ی ارتباطش با داستان رولیشنز و ناتالیا و.....مطرح کردم و کامل هم دربارشون توضیح دادم.ولی انگار برای هیچکس مهم نبود !

Uzumaki Naruto

کاربر سایت
Sep 5, 2010
1,124
نام
Rahman
میگم اونی که اول زنگ زد صدای دختر بود که گفت از اینجا برو وگرنه میمیری مویرا نبود ؟ یکی از عکس ها هم ک پایین گذاشتم انگاری مویراس

ولی اگه خونه بری باشه عجیبه چون اون نوار VHS چی بود پس ؟ بعد اتفاقایی که تو اون نوار داشت نشون میداد انگار تو همون خونه افتاده بوده اینا مثلا رفتن اونجا واسه تحقیق......... نمیدونم اصن مخم هنگ کرده

ولی حس میکنم تو اون نوار VHS یه جورایی داشت میگفت دوربین بازی هم سوم شخص میشه چون راه رفتن یارو با چراغ قوه مثل گیمپلی بود .............

Attachments

• re1.jpg
    re1.jpg
    35 KB · مشاهده: 8
  • re2.jpg
    re2.jpg
    47.3 KB · مشاهده: 6
  • re3.jpg
    re3.jpg
    30.4 KB · مشاهده: 10
  • re4.jpg
    re4.jpg