بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
حمید جان من فکر نمیکنم خیلی آنچنان تفاوتی توی کدورنیکا باشه توی این عکس ها که گذاشته بودی (4 که هیچ تفاوتی احساس نشد) مگه اینکه داستان فرعی یا معما های جدید اضافه کنند یکم ما رو که قبلا بازی کردیم هم مجاب کنه که دوباره بازی کنیم، راستی حالا اینا کی قرار برای x360 و ps3 منتشر بشند ؟

دوستان یه سوال مگه طبق گفته های خود capcom (منظورم زمانی هست که شماره 5 منتشر شد) قرار نشد که کلا توی شماره 6 هیچ خبری از کاراکتر های سری پیش نباشه چون توی 5 به نوعی وسکر کشته شد و این رو نشونه ختم رزیدنت ایول کلاسیک (از نظر داستان و کاراکتر هاش) دونستن حالا چطور میشه کسایی مثل آقا نیما میگن کلر توی شماره 6 حضور داره؟

کاوه جان از نظر داستان که مطمعن باش هیچی اضافه بهش نمیشه چرابازم کد ورونیکا فرق کرده نور پردازیش خیلی بهتر شده جزییات .... .لی شماره 4 نه هیچ فرقی نکرده.زمان انتشارشم هنوز بطور قطعی مشخص نشده فقط گفته شده سال 2012 . اما در مورد رزیدنت اویل 6 هنوز هیچ اطلاعاتی نیومده اینم که نیما جان گفت کلیر تو رزیدنت اویل 6 هست یه حدس هست ظاهرا باید باشه . تو رای گیری هم که تو سایت ها کرده بودن که خیلی ها گفته بودن که دوست دارن کلیر رو تو رزیدنت اویل 6 ببینن.حالا دیگه نمیدونم کپکام میخواد چیکار کنه فعلا فقط باید منتظر یه اسکن یا یه تیزر از رزیدنت اویل 6 باشیم که میتونه بعضی چیزا رو مشخص کنه یا مثلا حضور کلیر ردفیلد.اما من خودم دوست دارم کلا تو رزیدنتا ویل 6 کرکتر های جدید رو ببینم.راستی یادمه قبلا گقته شده بود که رزیدنت اویل 6 تو پاریس هست و جیل تو اون حضور داره کسی در این مورد نظری داره ؟

b3da

کاربر سایت
May 20, 2009
703
نام
عـلیـــــرضــا
خداییش دل من یکی لک زده برا RE3
اصلا یاد خاطرات شب و روزم که میافتم یه حالی می شم
دیگه هیچ وقت و هیچ وقت و هیچ وقت اون بازی برای من تکرار نمیشه
هم حسی هست ؟ :-s

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,548
از بچه ها کسی RE5 Gold داره با هم DLC هاشو بزنیم؟ فقط برای جمع آوری تروفی میخام حرفه ای باشه!

کل بازی تموم شده و فقط DLC ها نونده! کسی پایه هست؟
آقا من دارم بازی کنیم.فقط بزار این بتای انچارتد 3 رو بگیرم یخورده بازی کنم بعدش.

kaveh

کاربر سایت
Dec 11, 2005
518
نام
کاوه
کاوه جان از نظر داستان که مطمعن باش هیچی اضافه بهش نمیشه چرابازم کد ورونیکا فرق کرده نور پردازیش خیلی بهتر شده جزییات .... .لی شماره 4 نه هیچ فرقی نکرده.زمان انتشارشم هنوز بطور قطعی مشخص نشده فقط گفته شده سال 2012 . اما در مورد رزیدنت اویل 6 هنوز هیچ اطلاعاتی نیومده اینم که نیما جان گفت کلیر تو رزیدنت اویل 6 هست یه حدس هست ظاهرا باید باشه . تو رای گیری هم که تو سایت ها کرده بودن که خیلی ها گفته بودن که دوست دارن کلیر رو تو رزیدنت اویل 6 ببینن.حالا دیگه نمیدونم کپکام میخواد چیکار کنه فعلا فقط باید منتظر یه اسکن یا یه تیزر از رزیدنت اویل 6 باشیم که میتونه بعضی چیزا رو مشخص کنه یا مثلا حضور کلیر ردفیلد.اما من خودم دوست دارم کلا تو رزیدنتا ویل 6 کرکتر های جدید رو ببینم.راستی یادمه قبلا گقته شده بود که رزیدنت اویل 6 تو پاریس هست و جیل تو اون حضور داره کسی در این مورد نظری داره ؟
راستی حمید جان تریلر یا فیلمی از این HD ها اومده بیرون؟ یا اسکرین شات های با کیفیت بالا ؟ تا بهتر نشون بده HD بودنشون رو
ولا هرچی به این عکس ها قبلی کدورونیکا نگاه کردم تفاوت چشم گیر نبود برای من شاید کمی نور و افکت هاش بهتر به چشم میومد ولی گرافیک همون بود :|

kaveh

کاربر سایت
Dec 11, 2005
518
نام
کاوه
از بچه ها کسی RE5 Gold داره با هم DLC هاشو بزنیم؟ فقط برای جمع آوری تروفی میخام حرفه ای باشه!

من هم دارم برای x360 تا چند وقت دیگه Lt+1.9 آپ میکنم میام لایو

thefury2009

کاربر سایت
Oct 8, 2009
178

آقا من RE5 Gold رو ندارم ولی همه DLC هارو دارم. فقط یه مشکل هست. اونم اینه که بازیمو دادم به دوستم اونم 22 تیر پسش میده. اگه تا اون موقع پایه گیر نیاورده بودی و هنوز طالب بازی بودی من در خدمتم.
نیما جان دستت درد نکنه. خیلی باحال بودن. من از اونی که وسکر توش وسط بود و از همه گنده تر بود خوشم اومد.:x:x

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
راستی حمید جان تریلر یا فیلمی از این HD ها اومده بیرون؟ یا اسکرین شات های با کیفیت بالا ؟ تا بهتر نشون بده HD بودنشون رو
ولا هرچی به این عکس ها قبلی کدورونیکا نگاه کردم تفاوت چشم گیر نبود برای من شاید کمی نور و افکت هاش بهتر به چشم میومد ولی گرافیک همون بود :|

نه کاوه جان من که پیدا نکردم خیلی باکیفیت بالاشو تریلر هم هنوز نیومده.

یه سوال این موجود تو کدوم رزیدنت اویل بوده ؟ یادم نمیاد ...

ngorguoditpoprktcowj.png

آخرین ویرایش:

نیما ردفیلد

کاربر سایت
Sep 22, 2009
454
نام
نیما
از لطفتون ممنون.بابت عکس ها هم از حمید تشکر می کنم.این یارو که عکسش رو در پست بالا گذاشتی هم غول آخر اوت بریک2 است و اسمش هم Nyx می باشد.
حمید جان!منم می دونم که جیل در داستان به مراتب مهم تره.ولی منظورم اینه که جیل همیشه همراه کریس بوده (به جز RE3) و در واقع زیر مجموعه ای از سرگذشت کریس محسوب میشه.(مثل شوا در رزیدنت اویل 5) در حالی که کلیر داستاه های مستقل تری رو نسبت به جیل روایت می کنه و در رزیدنت اویل 2و کد ورونیکا کاملا مستقل است و زیر مجموعه ی کس دیگری نیست.به علاوه هدف جیل در رزیدنت اویل 1 و 3 نجات جون خودش بود نه مبارزه با آمبرلا.جیل بعد از وقایع کد ورونیکا به کریس ملحق شد و برای نابودی آمبرلا تلاش کردند.کلیر هم دقیقا در همین زمان به تراسیو ملحق شد.یعنی سابقشون در مبارزه با سلاح های بیولوژیکی هم به یک اندازه بوده.علاوه بر اینکه همونطور که قبلا هم گفتم،کد ورونیکا در درجه ی اول به خاطر ادامه دادن نقش کلیر ساخته شد و وسکر بعدا زنده شد.یعنی اگه کلیر نبود،نقش کریس،جیل و وسکر هم ادامه پیدا نمی کرد.(البته کلیر با وسکر و کریس قابل مقایسه نیست.منظور من جیله.) حالا نظرت چیه؟بقیه هم نظرشون رو بگن.

حمید جان!من این سوال رو خصوصی برات فرستادم.جواب پیام خصوصی رو هم به صورت خصوصی میدن نه در ملا عام.البته الآن دیگه اشکالی نداره.همین جا جواب بده.

RockIT

کاربر سایت
Apr 29, 2010
2,314
نام
افشین
بحث شخصیت هاست میدونید که من لیان رو خیلی دوست دارم
اما من می گم بهتره در مورد شخصیت هایی که دوست نداریم بحث کنیم تا ضعفشون رو پیدا کنیم
مثلا من کریس رو با اینکه کلی طرفدار داره دوست ندارم چون به شدت کنده و اصلا به خاطر همین خیلی ها رزیدنت ایول 1 و اول با جیل شروع می کنن دوم اینکه اصلا باهوش نیست به هیچ عنوان یعنی حتی یک ذره هم مثل خواهرش نیست تو رزیدنت ایول 1 که زور درست حسابی هم نداشت همین طور صدا گذاری کریس تا شماره 5 اصلا خوب نبود بیشتر لال بود تو بازی ولی خوب تو شماره 5 واقعا صدای گرم و خوبی براش انتخاب شده بود
یکی دیگه از چیز هایی که در مورد کریس باعث شده که به نظرم خیلی قهرمان نباشه اینه که تمام چیز هایی که تو بازی در موردش گفته میشه اصلا با شخصیت جور نیست کشتن الکسیا و وسکر واقعا عجیب!!!!!
همین طور از بین بردن شعبه روسیه آمبرلا و کشتن تیلوس
جالب برام که تا زمانی طولانی کارگردان ها میل اینو نداشتن که ازش استفاده کنن و حتی شماره 3 که باید مربوط به جیل و کریس میشد کریس نبود و همیشه جیل و کلیر دنبالش بودن
قبول کنید اگه ویژگی های کریس رو بدون اهمیت داستان در نظر بگیرید اصلا خلق و خوی یه قهرمانو نداره
همین طور اینو در نظر بگیرید که رزیدنت ایول یه گیم و اصلا به خاطر همین من این سری رو دوست دارم چون ارتباط مستقیم با شخصیتش برقرار می کنی ولی کریس تا قبل شماره 5 کاملا تو این موضوع ناتوانه حداقل برای من اینجوری بود

آخرین ویرایش:

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
از لطفتون ممنون.بابت عکس ها هم از حمید تشکر می کنم.این یارو که عکسش رو در پست بالا گذاشتی هم غول آخر اوت بریک2 است و اسمش هم Nyx می باشد.
حمید جان!منم می دونم که جیل در داستان به مراتب مهم تره.ولی منظورم اینه که جیل همیشه همراه کریس بوده (به جز RE3) و در واقع زیر مجموعه ای از سرگذشت کریس محسوب میشه.(مثل شوا در رزیدنت اویل 5) در حالی که کلیر داستاه های مستقل تری رو نسبت به جیل روایت می کنه و در رزیدنت اویل 2و کد ورونیکا کاملا مستقل است و زیر مجموعه ی کس دیگری نیست.به علاوه هدف جیل در رزیدنت اویل 1 و 3 نجات جون خودش بود نه مبارزه با آمبرلا.جیل بعد از وقایع کد ورونیکا به کریس ملحق شد و برای نابودی آمبرلا تلاش کردند.کلیر هم دقیقا در همین زمان به تراسیو ملحق شد.یعنی سابقشون در مبارزه با سلاح های بیولوژیکی هم به یک اندازه بوده.علاوه بر اینکه همونطور که قبلا هم گفتم،کد ورونیکا در درجه ی اول به خاطر ادامه دادن نقش کلیر ساخته شد و وسکر بعدا زنده شد.یعنی اگه کلیر نبود،نقش کریس،جیل و وسکر هم ادامه پیدا نمی کرد.(البته کلیر با وسکر و کریس قابل مقایسه نیست.منظور من جیله.) حالا نظرت چیه؟بقیه هم نظرشون رو بگن.

حمید جان!من این سوال رو خصوصی برات فرستادم.جواب پیام خصوصی رو هم به صورت خصوصی میدن نه در ملا عام.البته الآن دیگه اشکالی نداره.همین جا جواب بده.
من دقیقا منظورتو متوجه نمیشم نیما جان .فقط جون من جیل و با شیوا مقایسه نکن که اصلا قابل قیاس نیستند.من نمیدونم زیر مجموعه از سرگذشت کریس یعنی چی به نظر من جیل هم به اندازه کریس مهم هست تو رزیدنت اویل .به علاوه تو رزیدنت اویل 1 همشون هدفشون نجات جون خودشون بوده نه تنها جیل. چون که اصلا اون موقع نمیدونستن چه انفاقی افتاده و و ارد چه بازی خطرناکی شدن .بعدا که کریس غیبش زد و اون زامبی رو دیدن تازه فهمیدن که یه ماجرا هایی هست انارو واسه اونیی میگم که نمیدونم شما که خودت استادی. ولی کلا من جیل و از کلیر مهم تر میدونم.شایدم حق با شما باشه و کلیر مهم تر باشه ولی من منظورتو از زیر مجموعه و داستان های مستقل نمیفهمم . منظورت اینه که کلیر پرتنر نداره ؟ یعنی کسی کمکش نکرد تو بازی که کرده خیلی ها هم کمکش کردن یکیش همین استیو .نه نمیشه گفت داستان مستقل اونم اگه اینجوری حساب کنی زیر مجموعه لیان میشه. نمیدونم میگن شایدم حق با شما باشه و من متوجه نمیشم.افشین کریس یه قهرمانه بدون کریس اصلا آمبرلا نابود نمیشد از تو بعیده دیگه اینوبگی افشین جان ! یعنی چی کریس رو قبول نداری حالا دوستش نداری چون بازوهاش کلفته اون یه مسله دیگست اما لیان فقط یه پلیس تازه کاره که به دوست دخترش خیانت کرد.:d منم از لیان زیاد خوشم نمیاد نه از قیافش نه از صداش نه از هیچیش.هر کسی هم میتونست جای لیان تو رزیدنت اویل باشه.;) ناراحت نشی افشین جون.

:d حالا از دفعه بعد خصوصی میفرستم

آخرین ویرایش:

RockIT

کاربر سایت
Apr 29, 2010
2,314
نام
افشین
افشین کریس یه قهرمانه بدون کریس اصلا آمبرلا نابود نمیشد از تو بعیده دیگه اینوبگی افشین جان ! یعنی چی کریس رو قبول نداری حالا دوستش نداری چون بازوهاش کلفته اون یه مسله دیگست اما لیان فقط یه پلیس تازه کاره که به دوست دخترش خیانت کرد. منم از لیان زیاد خوشم نمیاد نه از قیافش نه از صداش نه از هیچیش.هر کسی هم میتونست جای لیان تو رزیدنت اویل باشه. ناراحت نشی افشین جون.
منم همینو می گم کریس اصلا در حد و اندازه ای نیست که بخواد آمبرلا رو نابود کنه اگه کلیر این کارو می کرد من قبول می کردم ولی چون داستان به واقعیت نزدیکه نمیشه قبولش کرد کسی که اگه وسکر نبود همون اول یه سگ کارشو می ساخت نمیتونست در عرض این مدت کل آمبرلا رو نابود کنه این جوری میشه فیلم هندی

فرض کن یه نفر دیگه جای لیان تو داستان بود بازم این حرف ها براش صدق می کرد دیگه پس تو از نقش لیان بدت میاد نه شخصیتش من صحبتم در مورد شخصیت هاست
ببین من می خوام خاله زنکی بحث نکنیم من از صداش بدم میاد یعنی چی!!!!!
مثلا این در جواب اینه که کریس کند و سرعت عملش پایین خودتو که این همه خودتو برای کریس می کشی remake رو با جیل شروع کردی

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
منم همینو می گم کریس اصلا در حد و اندازه ای نیست که بخواد آمبرلا رو نابود کنه اگه کلیر این کارو می کرد من قبول می کردم ولی چون داستان به واقعیت نزدیکه نمیشه قبولش کرد کسی که اگه وسکر نبود همون اول یه سگ کارشو می ساخت نمیتونست در عرض این مدت کل آمبرلا رو نابود کنه این جوری میشه فیلم هندی

فرض کن یه نفر دیگه جای لیان تو داستان بود بازم این حرف ها براش صدق می کرد دیگه پس تو از نقش لیان بدت میاد نه شخصیتش من صحبتم در مورد شخصیت هاست
ببین من می خوام خاله زنکی بحث نکنیم من از صداش بدم میاد یعنی چی!!!!!
مثلا این در جواب اینه که کریس کند و سرعت عملش پایین خودتو که این همه خودتو برای کریس می کشی remake رو با جیل شروع کردی

من غلط کردم اگه گفتم کریس در حدو اندازه ای نیست که بخواد آمبرلا رو نابود کنه .معلومه خیلی داغ کردی از لیان بد گفتم :)) واسه چی میگی کریس باهوش نیست زور درست حسابیم نداشت تو رزیدنت اویل 1 ؟ " همین طور صدا گذاری کریس تا شماره 5 اصلا خوب نبود بیشتر لال بود تو بازی ولی خوب تو شماره 5 واقعا صدای گرم و خوبی براش انتخاب شده بود. اون دفعه هم گفتی از بازهاش بدت میاد."اگه الان یه نگاهی به فیلم های جنایی و ترسناک بندازی که انداختی میبینی که پلیساشون و قهرمانهای داستان تقریبا همشون بدن سازی میرن. واسه که باید قوی باشن .شاید همین لیانت رو هم اگه تو رزیدنت اویل 6 باشه بازوهاشو مثل کریس کنن. نه اگه یه نفر دیگه بود این حرفا صدق نمیکرد یعنی چی کریس کنده و ویژگی های قهرمانو نداره یه حرفایی میزنی ها افشین ....
قبول کنید اگه ویژگی های کریس رو بدون اهمیت داستان در نظر بگیرید اصلا خلق و خوی یه قهرمانو نداره
کلا شخصیت کریس ردفیلدو با این حرفت بردی زیر سوال !!!!!! گیرم دادی که 1000 تا دلیل و منطق برات بیارم که از لیان بدم میاد هم از خودش هم از شخصیتش .تو میدونی من برا چی remake رو با جیل شروع کردم ؟ واسه که من کلا تو هر بازی اول نقش دختر رو انتخاب میکنم ربطی به سرعت عمل و این چیزایی که تو برا اون بدبخت ساختی نداره .شاید تو رزیدنت اویل 5 به علت مهمات زیاد سرعت عملش یکم کند بود اما تو 1 به هیچ عنوان. من چیکار کنم که تو لیان رو دوستداری آخه ! :d ای خدا میگه خاله زنکی حرف میزنی =))

راستی من شخصیت شناسی کرکتر هارو هنوز مطالعه نکردم که بخوام خوب بشناسمشون من همیجوری خاله زنکی حرف میزنم. اشتباه کردم نظر دادم .:(

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر