بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

Nima Redfield

کاربر سایت
Mar 14, 2013
741
نام
Nima
Hunk و Rachael نبود تو Raid Mode ??

سینا،توی رولیشنز 1 که هر دو بودند.ولی اگه منظورت توی رولیشنز 2 هست که هانک از همون اول بازه.ولی ریچل نیست.به جاش خواهرش جینا در اپیزود دوم باز میشه!

- - -ویرایش - - -

اگه اینطور که دیگه بهتر :)
دیگه حداقل نگران گند زدن داستان 7 نیستیم اگه اونbow الکس باشه
خب بازی رو نرفته باشی بهتر نميشه:d

- - -ویرایش - - -

خداییش هیچ وقت حرف حق جواب نداشته و نخواهد داشت
همه بچه های سایت هم باهات موافقن
بعضی ها فقط چند ماه یکبار بلدن بیان و یه چیزی بندازن و برن و تا با حرف منطقی مواجه میان به بهونه کار پيداشون نميشه

در مورد من لطف داری و در مورد اون عده حق!:d

راستی،نگفتم یک بنده خدایی الآن میره آواتارش رو عوض میکنه؟اگه یادتون باشه یک عکس خیالی از الکس وسکر مرد گذاشته بود که مثلا هنوز سر حرفش هست.اونم وقتی که زن بودن وسکر رسما تایید شده!=))این تعویض سریع آواتارش رو هم به عنوان یکی دیگه از پیش گویی هام حساب کنید!:dپس معلوم میشه اون پست رو خونده و جواب نداده.دقیقا چیزی که انتظار داشتم!;)

این آواتار جدیدم رو هم با افتخار میذارم.تقدیم به شما حامیان گلم!:bighug:

آخرین ویرایش:

fosil

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,037
نام
آرین
[MENTION=93665]Nima Redfield[/MENTION]

میگم این دستبند ها رو الکس وسکر درست کرده؟!!قضیه این دستبند ها چیه؟؟اگه الکس وسکر اینو درست کرده پس چرا دست خودش هم هست؟؟

Nima Redfield

کاربر سایت
Mar 14, 2013
741
نام
Nima
@Nima Redfield

میگم این دستبند ها رو الکس وسکر درست کرده؟!!قضیه این دستبند ها چیه؟؟اگه الکس وسکر اینو درست کرده پس چرا دست خودش هم هست؟؟

بله.الکس درست کرده.ولی اینکه چرا درست خودشم هست،جزو سوالاتی هست که در ادامه به جوابش میرسیم.البته توی تاپیک یک سری فرضیاتی در موردش مطرح شد.ولی خب رسمیت ندارن.همونطور که علی هم قبلا گفته،احتمالا میخواد ببینه خودش چقدر میتونه بر ترس غلبه کنه!

آخرین ویرایش:

sog_eros

کاربر سایت
Jan 15, 2010
470
نام
شادی
@Nima Redfield

داستان سر ماجرای تست "ترس" هست که ویروس به اون واکنش نشون می‌ده. الکس به دنبال سوژه‌ای هست که "نترسه". تو یه سیکرت فایل که در اپیزود دو باز می‌شه می‌گه کسی که بتونه ترس رو در کنترل بگیره، کل زندگی رو در کنترلش داره. پس باید برای خودش هم غلبه بر ترس خیلی مهم باشه و دستبندش هم همیشه سبز. کافکا الهام دهنده‌ی این شماره‌س. داستان این شماره غلظتی به اندازه کل سری داره.

بله.الکس درست کرده.ولی اینکه چرا درست خودشم هست،جزو سوالاتی هست که در ادامه به جوابش میرسیم.البته توی تاپیک یک سری فرضیاتی در موردش مطرح شد.ولی خب رسمیت ندارن!
نیما دقت کردی آواتارت اسپویلره؟:d

Nima Redfield

کاربر سایت
Mar 14, 2013
741
نام
Nima
sog_eros

دقیقا همینطوره.توی فایل ها هم ذکر شده!;)باز خدا الکس رو خیر بده که آدم منطقی ای هست.به خودش هم زده!:dداستانش واقعا عظیمه.کاملا پایان خط اصلی داستان سری هست.بعد فلانی میاد میگه این نسخه،فقط به خاطر اصرار فن ها مبنی بر حضور کلیر و فروش بیشتر ساخته شده و یک نسخه ی کاملا فرعی محسوب میشه.بعد میگه هیچکس به اندازه ی من نمیفهمه.وای خدایا،مردم از خنده!=))

- - -ویرایش - - -

داستان سر ماجرای تست "ترس" هست که ویروس به اون واکنش نشون می‌ده. الکس به دنبال سوژه‌ای هست که "نترسه". تو یه سیکرت فایل که در اپیزود دو باز می‌شه می‌گه کسی که بتونه ترس رو در کنترل بگیره، کل زندگی رو در کنترلش داره. پس باید برای خودش هم غلبه بر ترس خیلی مهم باشه و دستبندش هم همیشه سبز. کافکا الهام دهنده‌ی این شماره‌س. داستان این شماره غلظتی به اندازه کل سری داره.

نیما دقت کردی آواتارت اسپویلره؟:d

آره.دقت کردم!:d

داداش،در شرایط فعلی لازمه.خیلی چیزا رو به یک عده یادآوری میکنه!;)

آخرین ویرایش:

Nima Redfield

کاربر سایت
Mar 14, 2013
741
نام
Nima
این تغییر شکل دادن الکس جالبه
یا خودش خودش رو تغییر میده
یا از چیزی میترسه و بعد تغییر میکنه
یا

آره.فرضیات خوبی رو مطرح کردی.البته این احتمال هم وجود داره که وقتی کلیر به اون برج میرسه،با الکس درگیر میشه و اون شکلیش میکنه.به هر حال توی اپیزود 3،همه چیز مشخص میشه!

Nima Redfield

کاربر سایت
Mar 14, 2013
741
نام
Nima
بچه ها از عصر تا همین الآن علی خونمون بود و با هم درباره ی همه چیز بحث کردیم.از داستان رولیشنز 2 گرفته تا اهمیت شخصیت های داستان.جای همتون واقعا خالی بود!:)

یک فرضیه ی جالب ولی بعید هم گفتم که البته علی پیشنهاد کرد اینجا هم مطرحش کنم.این احتمال وجود داره که مویرا تا انتهای رولیشنز 2 کشته بشه و بری،ناتالیا رو به فرزندی قبول کنه.در واقع کسی که برای نجات دخترش به اون جزیره اومده،حالا دست خالی برنمیگرده و تصمیم میگیره برای یک نفر دیگه پدری کنه.اگه اینجوری بشه واقعا شاهکاره!;)البته به قول علی،از کپکام واقعا بعیده!:(

آخرین ویرایش:

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,607
خب اپیزود 3 هم ریویو شد !
+ More and more tension
+ Tough bosses to beat
+ Environments are not as recycled as before with Barry and Natalia
+ The addition of a few puzzles is welcome
+ RE2/3 feel
- Framerate issues are still there on PS4
- Again, some textures look truly bad
- The wait for Episode 4 is going to be harder than expected
We reviewed Revelations 2 Ep. 3 - Gamersyde

..:ab:..

کاربر سایت
Nov 3, 2013
1,045
-
The wait for Episode 4 is going to be harder than expected
بهترین RE ده سال اخیر:bighug: RE R برا خود من یه یه بازی فوق العاده استاندارد و لذت بخش بود اما نسخه ی دوم کلا تو یه سطح و لول دیگه ایه و واقعا جزو بهترینای ساله:x از همه مهمتر تاثیر و الهام گرفتن درست بازی از شاهکارای سبک مثل تلو یا AW که سطح بازیرو به شدت بالا برده و لذت بخشش کرده کلا گیم پلی بازی حرف نداره پازلا و‌حس کلاسیکم که تو این اپیزود سوم بیشتر شدنو میریم که یه اپیزود پایانیه بینظیر داشته باشیم:bighug: مرسی از تیم سازنده جدا بعد این نسخه کار خیلی طرفدارا با سری تمومه چون یه شاهکار دیدنو دیگه اصن مهم نی RE7 چجو بازیی میخاد بشه در کل هدف ازین پست این بود که منم اعلام کنم به شدت با بازی حال کردم و لذت بی نهایتی دارم میبرم:d و از ترکوندن اپیزود سومم به شدت خوشحالم:bighug: چیزی غیر از اینم از سازنده ی RE R انتظار نمیرفت:x هرچند خیلی خواسته ی زیادیه و تقریبا غیر ممکن اما امیدوارم کپکام بعد دیدن موفقیت دوباره ی RE R برا نسخه ی هفت یه تجدید نظری کنه و از همین سری تاثیر بگیره

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
اوه اوه چقدر اسپویلر داره اینجا من هنوز سناریو بری هستم اپیزود 2 ! حواسم نبوده چپتر بودم کلیر و مویرا رو روی ایزی رفته بودم مجبور شدم دوباره بازی کنم بری رو هم کلی رد کرده بودم باز دوباره باید برم :|

Nima Redfield

کاربر سایت
Mar 14, 2013
741
نام
Nima
***************پست بسیار مهم 2******************
[FONT=&amp]
اول از همه به خاطر لطفی که همتون نسبت به من داشتید و دارید تشکر میکنم.به نظر خودم یکی از فرضیات من که به وقوع پیوست از همشون مهمتره.چون به نوعی،تمام فرضیات دیگرم رو هم شامل میشه.اون هم این فرضیه است:
[/FONT]

[FONT=&amp]6 سال پیش یعنی اون اوایلی که نسخه ی گلد ادیشن [/FONT]RE5[FONT=&amp] تازه ریلیز شده بود و اسم الکس وسکر برای اولین بار مطرح شده بود،من گفتم که الکس قطعا رئیس سازمانه و در نهایت هم توسط کلیر کشته میشه.جالب اینجاست که بعد از [/FONT]RE5[FONT=&amp]،چندین نسخه ی مختلف ساخته شد.دارک ساید،رولیشنز،دمنیشن و حتی نسخه ی شماره دار [/FONT]RE6[FONT=&amp].ولی در هیچکدوم از اینها،حتی اسم الکس هم نیومد و با اینکه شخصیت های بزرگی مثل،کریس،جیل،لیون،ایدا،شری و جیک در اونا حضور داشتن،ولی الکس و سازمان به هیچکدوم از اونا ربط پیدا نکردن.بعد در کمال دیدیم که الکس رو برای کلیر نگه داشته بودن و در نهایت،این پیش بینی من هم به حقیقت پیوست.در واقع دیر و زود داشت،ولی سوخت و سوز نداشت.درست مثل بقیه ی فرضیاتم که خودتون کاملا در جریان هستید.در واقع کل داستان بازی رو نیومده گفتم.علتش هم این بود که با دلیل و استدلال حرف میزدم و تمام جوانب موجود و همچنین تمام وقایعی که تا اون زمان اتفاق افتاده بود و ارتباط بین اونا رو در نظر میگرفتم!
[/FONT]

[FONT=&amp]اصلا این قضیه نیازی به بحث نداره.چون یک امر بدیهی هست.از همون زمان ریلیز کد ورونیکا تابلو بود که استیو زنده است و دوباره با کلیر روبرو میشه.اصلا خود وسکر هم صراحتا این رو میگه.حتی اگه نمیگفت هم بازم فرقی به حال این قضیه نداشت و حداقل برای من یکی تابلو بود.در اینکه استیو دست سازمانه و از اونجا سر درمیاره هم که جای هیچ شکی نبود.اصلا چیزی جز این ممکن نبود.(گرچه بعضی از نوابغ،حتی در همین مسائل ابتدایی هم شک داشتن.بگذریم....) از همون زمان [/FONT]RE5[FONT=&amp] هم که کلا معلوم بود الکس رئیس سازمانه.چون کاملا مطابقت داشت.با این منطق مسلما اگه قرار باشه کلیر با استیو روبرو بشه،قائدتا باید به سازمان ربط پیدا کنه و وارد مقر سری سازمان بشه.وقتی هم که با استیو روبرو بشه،قطعا در ادامه باید با کسی که این همه سال استیو رو اسیر کرده یا در واقع همون رئیس سازمان طرف بشه.رئیس سازمان رو هم که با دلیل گفتیم الکسه.پس با این حساب،قطعا در انتهای بازی هم کلیر خودش الکس رو میکشه.الآن فهم این معادله خیلی پیچیده بود؟این معادله اینقدر تابلو بود که من همون زمان کد ورونیکا مطرحش کردم.پس فکرش رو بکنید کسی که معادله ی به این سادگی رو قبول نداره،چقدر از قافله عقبه.جالبتر اینکه تمام این مسائل،مو به مو به وقوع پیوستند.اینجور جاهاست که درک درست از نادرست تشخیص داده میشه.به عمل کار برآید،به سخنرانی نیست!

در مورد زن بودن الکس هم که مقاله ی مفصلی رو با ذکر دلیل و استدلال های عقلانی و منطقی نوشتم که عینا به وقوع پیوستند.دوباره جا داره که از همتون بابت حمایت هاتون تشکر کنم!
[/FONT]

[FONT=&amp]بعد یارو میاد توی فلان سایت،خیلی با اعتماد به نفس و طوری که انگار داره یک مسئله ی رسمی رو بیان میکنه میگه داستان هیچ نیازی به کلیر نداشته و فقط به خاطر طرفدارها اونو برگردوندن یا کمی بعد گفته امکان نداره الکس زن باشه یا استیو بعد از مرگ وسکر خودش رفته پیش الکس و....در حالی که حتی همون موقعی که من برای اولین بار کد ورونیکا رو بازی کردم،گفتم که کلیر قطعا برمیگرده و با استیو و سازمان روبرو میشه.دلایلش رو هم در بالا مفصلا گفتم.بعد از ریلیز [/FONT]RE5[FONT=&amp] هم بارها گفتم که الکس 100 درصد رئیس سازمانه و در انتها هم به دست کلیر کشته میشه.من اینا رو سالها پیش گفتم.اونوقت این بنده ی خدا حتی دقیقا بعد از تایید ساخت رولیشنز 2 هم هنوز میگفت که این بازی فقط به خاطر جذب طرفدارها و سود کپکام ساخته شده و فلان شخصیت باید بزنه سازمان رو نابود کنه و....البته از این دوستمون توقعی بیشتر از این هم نمیره.کمی بعد هم زمان خودش ثابت کرد که حرف کی درسته و کی اطلاعات بیشتر و درک صحیح تری از داستان داره.ولی بازم گفتم بذار هرچی میخواد بگه.به زودی خودش متوجه میشه.اتفاقی که الآن به وضوح رخ داده.ما ایرانی ها حتما باید جلوی همه ضایع بشیم تا به اشتباهمون پی ببریم.البته بعضی ها اینقدر وضعشون خرابه که حتی بعد از ضایع شدن هم روی اشتباهاتشون اصرار دارند و همچنان در جهالت و گمراهی باقی می مونند.برای این دسته دیگه واقعا هیچ کاری نمیشه کرد.فقط و فقط باید به حال خودشون رهاشون کرد تا با عقاید خودشون خوش باشند![/FONT]

[FONT=&amp]بعد جالبتر اینکه فتواهای این بنده ی خدا،به کلیر و الکس محدود نمیشه.بلکه ایشون در سایت های مختلف و به دفعات مکرر اومده گفته که داستان [/FONT]RE5[FONT=&amp] سطحی و بی هدف بوده و ضعیف ترین داستان کل سری رو داشته.آدم باید به همچین کسی چی بگه واقعا؟تمام فن های حرفه ای و منطقی سری [/FONT]RE[FONT=&amp] میدونند که [/FONT]RE5[FONT=&amp] مهمترین و غنی ترین داستان کل سری رو داشته.حداقل اگه این بنده ی خدا در مورد یکی از داستان های متوسط سری یا حداقل هر داستانی غیر از [/FONT]RE5[FONT=&amp] این حرف رو میزد قابل تحمل تر بود.ولی این فرد اومده در مورد بهترین و تحسین برانگیزترین داستان کل سری این حرفو زده.این نشون میده که ایشون اصلا هدف ساخت [/FONT]RE5[FONT=&amp] و ارتباطش با ریشه های داستان سری رو درک نمیکنه.وقتی کسی در مورد نسخه ای که کل داستان سری در اون خلاصه شده اینجوری حرف بزنه،یعنی اصلا هیچی از داستان سری نفهمیده.بعد واقعا شما از کسی که حتی اصل و فرع داستان سری رو هم تشخیص نمیده و به مهمترین و غنی ترین داستان سری میگه سطحی و بی هدف،توقع دارید که مثلا اهمیت داستان رولیشنز 2 رو درک کنه یا متوجه علت بازگشت کلیر و دلیل ربط پیدا کردنش با سازمان و الکس بشه؟[/FONT]

[FONT=&amp]دیگه عرضی ندارم.ممنون از همتون![/FONT]

آخرین ویرایش:

sog_eros

کاربر سایت
Jan 15, 2010
470
نام
شادی
بچه ها از عصر تا همین الآن علی خونمون بود و با هم درباره ی همه چیز بحث کردیم.از داستان رولیشنز 2 گرفته تا اهمیت شخصیت های داستان.جای همتون واقعا خالی بود!:)

یک فرضیه ی جالب ولی بعید هم گفتم که البته علی پیشنهاد کرد اینجا هم مطرحش کنم.این احتمال وجود داره که مویرا تا انتهای رولیشنز 2 کشته بشه و بری،ناتالیا رو به فرزندی قبول کنه.در واقع کسی که برای نجات دخترش به اون جزیره اومده،حالا دست خالی برنمیگرده و تصمیم میگیره برای یک نفر دیگه پدری کنه.اگه اینجوری بشه واقعا شاهکاره!;)البته به قول علی،از کپکام واقعا بعیده!:(

اول که خیلی خوش گذشت عزیزم. ممنون از پذیراییت.
نظرت فوق‌العادس. البته به اینم فکر کردم که شایدم بری از بین بره! در هر صورت مرگ یکی از این افراد داستان رو خیلی سنگین می‌کنه.
بعد از این ایدت فکر کردم مرگ بری هم محتمله.
یه چیزایی هست:

* چرا بری بعد از این همه سال بشه شخصیت اصلیِ مهم‌ترین داستان بعد از 5؟ شاید می‌خواستن شوک مرگ شخصیت اصلی پدید بیاد اما کسی که مرگش اون‌قدرا هم هوادارها رو شوکه نکنه. باهات موافقم که پتانسیلش رو داشت؛ اما تا این درجه کنار کلیر؟!

* بری تنها به جزیره میاد در حالی که کلیر دزدیده شده. اگر هر دو باقی بمونن بری قهرمان بزرگ‌تری از کلیر می‌شه. می‌دونیم کپ کام به هیچ وجه با یک شخصیت فرعی این کار رو انجام نمی‌ده.

* مویرا حتی تو این شرایطم نمی‌خواد اسم بری رو بشنوه!
مویرا دوست داشته به تراسیو بپیونده اما بری که برای حمایت از خونواده به کانادا نقل مکان کرده، با این کار مخالف بوده. برای تأمین امنیت، خونواده رو به کانادا برد اما با قبول پیشنهاد کرس برای مقام مشاور BSAA، دوباره اونا رو به خطر انداخت و حالا برای جبران کارش این‌جاست. دلیل مخالفت‌هاش با مویرا و شکایت‌های مداوم مویرا از اخلاق گند، همین نگرانی همیشش بوده. بعد از گروگان گرفته شدن خونوادش توسط وسکر در رزیدنت ایول 1، بری فوبیای خطر برای خونواده گرفت و حالا بعد از سال‌ها، این فوبیا تبدیل به حقیقت شد! طعنه آمیز این‌که در جایی قرار گرفت که ویروس T-Phobos (از فوبیا و ترس) هم در حال آزمایشه! این‌جا درست جاییه که باید به فوبیاش پایان بده.
چی می‌تونه به بهترین شکل این رنج مداوم پدر رو که باعث اخلاق بدش شده، به مویرا حالی کنه؟

*
Moira is dead!
با توجه به الگوهای داستانی، هر جا پیش‌بینی قطعی از مرگ شده، یا مرگ اتفاق افتاده و یا فرار از اون مرگ فقط با یک مرگ دیگه انجام شده. یا مویرا باید بمیره، یا بری. در غیر این صورت با یه داستان آبکی طرفیم. اما کشتن دختری تو اون سن برای داستان توحش داره.

دوستان، همه چیز برای مرگ بری محیاست!
هر چه بیشتر فکر می‌کنم بیشتر اطمینان پیدا می‌کنم که نیمه‌ی دوم (آینده) اپیزود 4، کلیر رو در کنترل می‌گیریم چرا که بری زنده نمی‌مونه.

آخرین ویرایش:

Nima Redfield

کاربر سایت
Mar 14, 2013
741
نام
Nima
اول که خیلی خوش گذشت عزیزم. ممنون از پذیراییت.
نظرت فوق‌العادس. البته به اینم فکر کردم که شایدم بری از بین بره! در هر صورت مرگ یکی از این افراد داستان رو خیلی سنگین می‌کنه.
بعد از این ایدت فکر کردم مرگ بری هم محتمله.
یه چیزایی هست:

* چرا بری بعد از این همه سال بشه شخصیت اصلیِ مهم‌ترین داستان بعد از 5؟ شاید می‌خواستن شوک مرگ شخصیت اصلی پدید بیاد اما کسی که مرگش اون‌قدرا هم هوادارها رو شوکه نکنه. باهات موافقم که پتانسیلش رو داشت؛ اما تا این درجه کنار کلیر؟!

* بری تنها به جزیره میاد در حالی که کلیر دزدیده شده. اگر هر دو باقی بمونن بری قهرمان بزرگ‌تری از کلیر می‌شه. می‌دونیم کپ کام به هیچ وجه با یک شخصیت فرعی این کار رو انجام نمی‌ده.

* مویرا حتی تو این شرایطم نمی‌خواد اسم بری رو بشنوه!
مویرا دوست داشته به تراسیو بپیونده اما بری که برای حمایت از خونواده به کانادا نقل مکان کرده، با این کار مخالف بوده. برای تأمین امنیت، خونواده رو به کانادا برد اما با قبول پیشنهاد کرس برای مقام مشاور BSAA، دوباره اونا رو به خطر انداخت و حالا برای جبران کارش این‌جاست. دلیل مخالفت‌هاش با مویرا و شکایت‌های مداوم مویرا از اخلاق گند، همین نگرانی همیشش بوده. بعد از گروگان گرفته شدن خونوادش توسط وسکر در رزیدنت ایول 1، بری فوبیای خطر برای خونواده گرفت و حالا بعد از سال‌ها، این فوبیا تبدیل به حقیقت شد! طعنه آمیز این‌که در جایی قرار گرفت که ویروس T-Phobos (از فوبیا و ترس) هم در حال آزمایشه! این‌جا درست جاییه که باید به فوبیاش پایان بده.
چی می‌تونه به بهترین شکل این رنج مداوم پدر رو که باعث اخلاق بدش شده، به مویرا حالی کنه؟

*
Moira is dead!
با توجه به الگوهای داستانی، هر جا پیش‌بینی قطعی از مرگ شده، یا مرگ اتفاق افتاده و یا فرار از اون مرگ فقط با یک مرگ دیگه انجام شده. یا مویرا باید بمیره، یا بری. در غیر این صورت با یه داستان آبکی طرفیم. اما کشتن دختری تو اون سن برای داستان توحش داره.

دوستان، همه چیز برای مرگ بری محیاست!
هر چه بیشتر فکر می‌کنم بیشتر اطمینان پیدا می‌کنم که نیمه‌ی دوم (آینده) اپیزود 4، کلیر رو در کنترل می‌گیریم چرا که بری زنده نمی‌مونه.

کاری نکردم،عزیزم.باعث افتخار بود!

داداش،فکرت فوق العادست.به هر حال یا مویرا میمیره و بری،ناتالیا رو به فرزندی قبول میکنه که به قول خودت،در این صورت خیلی مهم میشه و یا بری میمیره که به قول خودت،ترس همیشگیش خاتمه پیدا میکنه.اصلا ممکنه بری به دلیل همین رابطش با ترس و....برای داستانی که کلا درباره ی ترس هست انتخاب شده باشه.در هر دو صورت،جالب و منطقی هست و داستان رو بزرگ و زیبا میکنه.مرگ مویرا و فرزند خواندگی ناتالیا برای عوام جالبتره.در عوض مرگ بری فلسفه ی بزرگتری پشتشه و فقط باسوادها درکش می کنند!

آخرین ویرایش:

Nima Redfield

کاربر سایت
Mar 14, 2013
741
نام
Nima
نمرات اپیزود سوم رولیشنز 2 بعضیاش اومده و گیم اسپات که کلا به هیچ بازی نمره نمیده به این بازی داده:80

متای بازی تا الان 79 هست که با بررسی های بیشتر،زیادتر هم میشه!

گیم اسپات : Episode Three is easily the best episode of Revelations 2 yet

معنی : اپیزود 3 به راحتی بهترین اپیزود رولیشنز 2 هست تا الان!

همه منتقدا از پازل ها و معماها در یک کارخونه قدیمی در اپیزود 3 و ترس دو برابر و بازگشتن به ریشه ها تعریف کردند!

LaPS4 : Revelations 2's third episode offers more puzzles and riddles than the others. The best chapter at the moment, one that can make us remember the good old times

ترجمه : اپیزود سه پازل ها و معماهای پیشرفته و عالی را نسبت به دیگر اپیزود ها داراست. بهترین اپیزود در حال حاضر، اپیزودی که مارا یاد خاطراتمان با رزیدنت اویل می اندازد!

همه از سناریو ی بری تعریف میکنن!
Hardcore Gamer که به زور نمره میده به بازی داده : 9 !!!!!!!!!!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر