بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

Nima Redfield

کاربر سایت
Mar 14, 2013
741
نام
Nima
Dante Never Cry

در مورد جیک که کاملا حرفاتو قبول دارم.اگه حذفش کنند سری شماره دار واقعا نجات پیدا میکنه.گرچه من به شدت معتقدم که الکس همینجا میمیره و جیک هم توی 7 هست!

در مورد اسم بازی هم تمام حرفاتو تایید میکنم.با این تفاوت که من برخلاف تو،تغییر اسم بازی رو منفی تلقی میکنم!

همونطور که س.علی هم گفت،اون قطعا اسم اصلی بازی بوده.چون براش لوگو طراحی شده بوده.اونم لوگوی به اون زیبایی و ظرافت.به قول خودت رولیشنز 2 اسم تجاری بازی هست و اسمی که مربوط به سبک و آتمسفر بازی میشه.در حالیکه EV اسم داستانی بازی هست و از اونجایی که برای فن های کلاسیک مثل ما داستان در درجه ی اوله،من قطعا EV رو انتخاب میکنم!

وقتی میگیم EV یعنی ادامه ی کد ورونیکا و وقتی میگیم رولیشنز 2 یعنی ادامه ی رولیشنز.الآن داستان این بازی ادامه ی کدومه؟خیلی مسخره است که ما کلیت داستان که درباره ی کد ورونیکا و کلیر و....رو نادیده بگیریم،بعد به خاطر یک سری اشاره های جزئی و بی اهمیت به رولیشنز (که تازه اونم به قول س.علی،فقط امضای سازندگانش هست) بگیم که اسم بازی باید رولیشنز 2 باشه!

- - -ویرایش - - -

ببین نیما من از لیون که حرفی نزدم:d
من از ایدا داشتم حرف میزدم
و توی اون پستت که نقل قول گرفتم فکر کردم داری از ایدا حرف میزنی.

نه بابا،منظورم لیون بود.برگرد دو تا پست قبلیم رو از دید لیونی بخون!:d من هیچوقت به وسکر مونث جسارت نمیکنم!;)البته این رو از لحاظ شباهت داستانی میگم،نه اهمیت داستانی!

دقیقا همونطوری که خودت هم گفتی،رابط بین خط داستانی اصلی و فرعی سری هست.خوشم میاد با وجود اینکه عاشق لیون و ایدا هستی،ولی اینقدر منطق داری که میفهمی خط داستانیشون کاملا فرعیه.کلا ایدا پتانسیل داستانی بسیار زیادی داره.گرچه کپکام احمق،این پتانسیل ها رو فقط خرج داستان های کاملا فرعی و تجاری میکنه!:((

آخرین ویرایش:

NERO TURBO

into the Dark city
کاربر سایت
Jun 3, 2011
641
نام
Armin
اوه اوه اوه چه بحثی راه افتاده اینجا:d و اکثریت هم درباره ی داستان rev2 که حتی نتونستم یه قسمتشو دانلود کنم:d چه کنیم باید تا 2 هفته دیگه بصبریم اون موقع بحث باید ادامه داشته باشه ها...
این rev2 بنظرم بهترین سری اویل بعد از این چند سال اخیر (2010-2014) هست بعد از اهمیت داستان 5 این داستان پراهمیت ترین داستان محسوب میشه با این تفاوت که 5 اتمسفر جالبی نداشت و گیم پلی تقریبا تقلید شده ای داشت اما این نسخه هم داستان عالی داره و هم اتمسفر تقریبا اصیل اویلی
موندم این تیم سازنده rev1 که داستان اوین سری رو اینقدر حاشیه ساختن چطور تونستن ریشه ها و مجهولات رو د دست بپیرن و اکثریت طرفدار ها رو راضی کنن حتی شخصیت های تجاری (مثه لیان یا جیک و...) وارد داستان نکردن و از شخصیتهای اصیل اویل استفاده کردن
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
درباره الکس:

بنظرم الکس توی این سری (حالا چه بصورت ظاهری و چه بصورت واقعی و قطعی ) کشته میشه و مطمئنا سازمان متلاشی میشه و لی من احتمال بیشتر رو بر مرگ الکس میدونم چون:
  • صدای الکس توی تریلر هایی که دیدم یه مدل دیگه ای شده بود شاید واقعا تغییر شکل داده باه و باید نابودش کنیم در این صورت کار الکس تمومه
  • با توجه به ابکی بودن اویل 7 و حضور جیک نکبت ( :d ) هم چنین با توجه به ذکاوت سازندگان این نسخه به ابهن الکس نمیخوره که با گره دادن داستانش به جیک بیان داستان الکس رو به گند بکشونن
از طرف دیگه اگه الکس bow نشه و همینجوری توسط موجودات خودش یا کلر بمیره ممکنه تو سری هایبعدی از جمله 7 ببینیمش مثه مردن البرت توی اویل 1 که فکر کردیم تایرنت اون رو کشت ولی در واقع اون ویروس دوباره البرت رو به زندگی برگردوند

mfjstysr29ao9p2ct8pe.png

حالا اگه زنده بمونه و مطمئنا وارد داستان 7 میشه و دو احتمال قوی وجود داره:

• الکس وسکر مستقیما دشمن اصلی محسوب میشه و با شخصیت هایی مثه جیک و لیان و.. رو به رو میشه
  • الکس بصورت مخفی فعالیت خودشو ادامه میده (مثه اویل 4 و کد ورنیکا) و در طی داستان 7 جیک میمیره (امیدوارم چون حتی اکثر طرفدارای جدید و کلاسیک از جیک بیزارن و خود کپکام دید که اویل 6 با حضور این تیپ شخصیت و این تیپ داستانها به کجا کشیده شد) اونوقت سری های بعدی دوباره شاهد الکس با قدرت و ابهت بیشتر خواهیم بود چون اگه جیک زنده بمونه بی شک با الکس ارتباط پیدا میکنه (هر چی باشه بچه البرت کبیره و خون البرت هم تو رگ اون جریان داره و قطعا الکس برای ازمایشاتش از اون استفاده میکنه ه امیدوارم اصن این قسمت درست نباشه و جیک کارش تموم شه)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
درباره ی نیما:
نیما اخر نفهمیدیم چطور این پیشگویی ها رو کردی
ای کلک نکنه سازنده بازی بودی یا یه نسبتی با کارگران بازی داشتی (شوخی :d ) ولی کلان استنادهات رو هنوزم باورم نمیشه تک تکشون درست بود حداقل اگه با ابهام و شک میگفتی یه چیزی اما تا اخرین لحظه حتی یه پست اتمام حجت هم گذاشتی که من دیدم با خودم گفتم چه شکلی اینقدر مطمئنه)
ولی واقعا کارت عالی بود افرین:d

Nima Redfield

کاربر سایت
Mar 14, 2013
741
نام
Nima
اوه اوه اوه چه بحثی راه افتاده اینجا:d و اکثریت هم درباره ی داستان rev2 که حتی نتونستم یه قسمتشو دانلود کنم:d چه کنیم باید تا 2 هفته دیگه بصبریم اون موقع بحث باید ادامه داشته باشه ها...
این rev2 بنظرم بهترین سری اویل بعد از این چند سال اخیر (2010-2014) هست بعد از اهمیت داستان 5 این داستان پراهمیت ترین داستان محسوب میشه با این تفاوت که 5 اتمسفر جالبی نداشت و گیم پلی تقریبا تقلید شده ای داشت اما این نسخه هم داستان عالی داره و هم اتمسفر تقریبا اصیل اویلی
موندم این تیم سازنده rev1 که داستان اوین سری رو اینقدر حاشیه ساختن چطور تونستن ریشه ها و مجهولات رو د دست بپیرن و اکثریت طرفدار ها رو راضی کنن حتی شخصیت های تجاری (مثه لیان یا جیک و...) وارد داستان نکردن و از شخصیتهای اصیل اویل استفاده کردن
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
درباره الکس:

بنظرم الکس توی این سری (حالا چه بصورت ظاهری و چه بصورت واقعی و قطعی ) کشته میشه و مطمئنا سازمان متلاشی میشه و لی من احتمال بیشتر رو بر مرگ الکس میدونم چون:
  • صدای الکس توی تریلر هایی که دیدم یه مدل دیگه ای شده بود شاید واقعا تغییر شکل داده باه و باید نابودش کنیم در این صورت کار الکس تمومه
  • با توجه به ابکی بودن اویل 7 و حضور جیک نکبت ( :d ) هم چنین با توجه به ذکاوت سازندگان این نسخه به ابهن الکس نمیخوره که با گره دادن داستانش به جیک بیان داستان الکس رو به گند بکشونن
از طرف دیگه اگه الکس bow نشه و همینجوری توسط موجودات خودش یا کلر بمیره ممکنه تو سری هایبعدی از جمله 7 ببینیمش مثه مردن البرت توی اویل 1 که فکر کردیم تایرنت اون رو کشت ولی در واقع اون ویروس دوباره البرت رو به زندگی برگردوند

حالا اگه زنده بمونه و مطمئنا وارد داستان 7 میشه و دو احتمال قوی وجود داره:

• الکس وسکر مستقیما دشمن اصلی محسوب میشه و با شخصیت هایی مثه جیک و لیان و.. رو به رو میشه
  • الکس بصورت مخفی فعالیت خودشو ادامه میده (مثه اویل 4 و کد ورنیکا) و در طی داستان 7 جیک میمیره (امیدوارم چون حتی اکثر طرفدارای جدید و کلاسیک از جیک بیزارن و خود کپکام دید که اویل 6 با حضور این تیپ شخصیت و این تیپ داستانها به کجا کشیده شد) اونوقت سری های بعدی دوباره شاهد الکس با قدرت و ابهت بیشتر خواهیم بود چون اگه جیک زنده بمونه بی شک با الکس ارتباط پیدا میکنه (هر چی باشه بچه البرت کبیره و خون البرت هم تو رگ اون جریان داره و قطعا الکس برای ازمایشاتش از اون استفاده میکنه ه امیدوارم اصن این قسمت درست نباشه و جیک کارش تموم شه)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
درباره ی نیما:
نیما اخر نفهمیدیم چطور این پیشگویی ها رو کردی
ای کلک نکنه سازنده بازی بودی یا یه نسبتی با کارگران بازی داشتی (شوخی :d ) ولی کلان استنادهات رو هنوزم باورم نمیشه تک تکشون درست بود حداقل اگه با ابهام و شک میگفتی یه چیزی اما تا اخرین لحظه حتی یه پست اتمام حجت هم گذاشتی که من دیدم با خودم گفتم چه شکلی اینقدر مطمئنه)
ولی واقعا کارت عالی بود افرین:d

مرسی عزیزم.نظر لطفته.بله.با قاطعیت و با رنگ قرمز گفتم و اتمام حجت کردم.چون تمامش رو با منطق و استدلال گفته بودم و هیچ شکی در هیچ کدومشون نداشتم.دیدی که همش درست هم دراومد.نه مثل فلانی که میگه:الکس باید با لیون روبرو بشه و مرد بودن الکس تایید شده و کلیر رو فقط به خاطر طرفداراش برگردونن و.....تازه ادعا میکنه که درک درستی هم از داستان داره!=))

الکس 100 درصد میمیره.اصلا آخر اپیزود دوم،اون رو به صورت هیولا میبینیم.یعنی کلا کارش تمومه و کلیر اون رو میکشه.دیگه وقتی رسما انسانیتش رو از دست داده،توقع داری زنده بمونه و به همون صورت،توی 7 هم بیاد؟:d

اتفاقا کپکام بهترین کار ممکن رو کرد.چون همونطور که خودت هم اشاره کردی،زنده موندن الکس مساوی بود با روبرو شدنش با جیک و کلا منحرف شدنش از داستان اصلی و حتی شاید کشته شدنش بدست لیون و جیک و....اصلا همچین نبوغی رو از کپکام انتظار نداشتم.واقعا به خیر گذشت!#:-s

sog_eros

کاربر سایت
Jan 15, 2010
470
نام
شادی
نیما جان من قوانین داستان و اسپویلر رو رعایت کن.ادم نمیتونه پاشو تو تاپیک بذاره:|
چطور طاقت داری بازی رلیز شده و تجربه نکنی؟:d مثل اینایی که صبر می‌کنن یه فصل سریال کامل بیاد بعد طی دو روز همشو ببینن!:d

BEHZAD WESKER

کاربر سایت
Jan 13, 2014
2,053
نام
بهزاد
چطور طاقت داری بازی رلیز شده و تجربه نکنی؟:d مثل اینایی که صبر می‌کنن یه فصل سریال کامل بیاد بعد طی دو روز همشو ببینن!:d

من حتی کاورش را هم نمیدونم چیه! تازه این ماه مصادف میشه با بازی انحصاری bloodborne!:d

من الان دارم علی جان the order 1886 میزنم به بدن! عجب بازی فوق العاده ای هست! دیگه حال و حوصله رزیدنت بدون استاد میکامی را ندارم! شاید 3 الی 4 ماه اینده بازی کنم:|

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312

نه ربطی به اون نداره،من تا خود کنکور نمیتونم بازی کنم:(#

- - -ویرایش - - -

من حتی کاورش را هم نمیدونم چیه! تازه این ماه مصادف میشه با بازی انحصاری bloodborne!:d

من الان دارم علی جان the order 1886 میزنم به بدن! عجب بازی فوق العاده ای هست! دیگه حال و حوصله رزیدنت بدون استاد میکامی را ندارم! شاید 3 الی 4 ماه اینده بازی کنم:|
بهزاد مگه از تو پرسید الکی میای وسط:d
اگه لیان توش بود که با کله بازی میکردی:d

Nima Redfield

کاربر سایت
Mar 14, 2013
741
نام
Nima
ایمان جان،بحث لیون نیست.خیلی ها اصلا به خاطر داستان بازی نمیکنن.فقط به صرف اینکه بازی رو یک شخص خاص ساخته باشه میشه خوب و اگه اون نساخته باشه میشه بد.اصلا به داستان کاری ندارن.داستان نویسی میکامی رو هم توی 4 دیدیم.باز دم کپکام گرم که بدون میکامی تونست داستان های مهم و شاهکاری مثل 5 و رولیشنز 2 رو بنویسه!

داستان اینقدر برای یک عده بی اهمینه که میگم من چند ماه دیگه بازی میکنم.چون اصلا مسائلی که در داستان مطرح میشه براشون مهم نیست.اصلا درکش نمیکنن که بخواد براشون مهم باشه یا نباشه.این عده به رزیدنت اویل،فقط به چشم یک بازی نگاه میکنن.اگه اینطور نبود،برای دفاع از داستان 4 از آتمسفر و گیم پلی بازی مایه نمیذاشتن!

اگه داستان برای یک عده مهم بود،متوجه میشدن که رولیشنز 2 مهمترین و بهترین داستان کل سری بعد از 5 رو داره.نبود میکامی هم نتونست کوچکترین لطمه ای به داستان بزرگش بزنه.به هر حال از کسانی که به مهمترین و بهترین داستان کل سری میگه سطحی و بی هدف،نباید توقع داشت که اهمیت و پیچیدگی داستان رولیشنز 2 رو درک کنند!

بعضی ها کلا بحث منطقی حالیشون نیست.برای همین وقتی کم میارن،به بهانه ی کار و درگیری و....غیبشون میزنه و یک هفته ی بعد که آبها از آسیاب افتاد برمیگردن و تازه همون موقع هم بحث رو عوض میکنن و جوری قضیه رو طبیعی میکنن که انگار هیچ اتفاقی نیفتاده.البته منم اگه بودم و تمام فرضیات کسی که میخوام بکوبونمش درست درمیومد همین کارو میکردم.این قضیه خودش ثابت میکنه که درک چه کسی درست تر و منطقی تره!

به هر حال بچه ها همه ایشون رو میشناسن.نیازی به گفتن من نیست.همه خودشون عقل و شعور دارن و قضاوت میکنن!

تازه همین که جلوی خودم جرات نمیکنه چرت و پرت بگه و وقتی میبینه یک مدت نیستم میاد حرفاشو میزنه،براش از صد تا فحش بدتره.واقعا دل سوزوندن داره.دیگه هم نمیتونه ادعا کنه که عمدا جواب نمیده.دیدم به محض اینکه چشم من رو دور دید،چطوری واسه ی خودش جولون داد و هر چی که توی دلش بود رو گفت!

آخرین ویرایش:

asi_1447

کاربر سایت
Oct 27, 2010
1,395
نام
احسان
چرا تمومش نمی کنید این بچه بازیها رو! بسه دیگه! میایم تو تاپیک 4 تا مطلب بخونیم هی پست های تحریک آمیز میبینیم! اینقدر ادامه ندید لطفا!
این بازی هم صبر کنید کامل بیاد و مثل 90 درصد بازی ها آخرش گند نزنن بعد بگید بهترین داستان رو داره!

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
حالا از بحث داستان که یکم دور بشیم، دوست دارم بدونم وضعیت بچه ها توی Raid Mode چطوریه؟ :D شخصیت اصلیتون کیه؟ از چه سلاحی استفاده میکنید؟ کیا رو باز کردید؟ کلا در چه وضعیتی هستید :D (شخصیتای باز شده رو توی اسپویل بزارید :D )

برای من شخصیت اصلیم کلیره، تمرکزم هم روی Handgun ـه :D فعلا Lvl خودم 16 ـه ولی خب چندتا سلاح Lvl 17 هم دارم. الان سومین Slot برای سلاح ها هم باز شده و در کنار Handgun Samurai Edge و AK47 از Magnum Python Lvl17 هم استفاده میکنم. بین شخصیت ها اونایی که 10 و 20 تا مدال Completion رو میخواستن باز کردم که به ترتیب میشن:
جیل
لیان

با وجود اینکه هر دوتاشون شخصیت های محبوب من توی سری RE حساب میشن ولی خب هنوز باهاشون بازی نکردم :D

Hunk هم شخصیت دومم هست که برای گرفتن مدال های Completion ـی که با کلیر جا میمونه ازش استفاده میکنم. همین که از اول کار میشه باهاش 4 تا سلاح مختلف برداشت اون رو به یکی از بهترین شخصیت های Raid Mode برای من تبدیل میکنه. همونطوری که میدونید Raid Mode یه سری Reward هم برای انجام کارای مختلف داره که خب سعی میکنم یه تعدادیشون رو با همین Hunk بگیرم :D مثلا تموم کردن یه Challenge با داشتن 5 Lvl کمتر از اونی که خود بازی پیشنهاد کرده آخرین کاری بود که انجام دادم :D دیشب میخواستم باهاش Reward اون یکی Challenge که باید 10 Lvl کمتر باشی رو بگیرم که رسما دهنم صاف شد :| همون استیج اول روی Very Hard رو میخواستم با Hunk Lvl 9 برم ولی اینقدر سخت بود که حتی خوردن دوتا Herb و خالی کردن خشاب تمام سلاح هام هم نتونست به دادم برسه!

میگم کسی تونسته این Challenge رو تموم کنه؟ اگه آره یه چندتا راهنمایی بکنید ببینم میتونم امشب بگیرمش یا نه :D در کل بیایید جزییات Raid Mode ـتون رو بریزید توی تاپیک ببینیم وضعیتمون چطوره :D

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
کلیر شخصیت اصلی منه. حال میکنم باهاش شدید:d اصن دست دلم به بقیه نمیره:d

Lvl 16.

یک فروند Handgun Triple Shot lvl 9. یک فروند Magnum Model 329 lvl 14 و یک فروند هم Shotgun M147S lvl 19 که یه سلاح کشتار جمعی به حساب میاد:d

ولی نباید همه شخصیت ها رو با هم ارتقا داد. باید حتما با یکی بازی کرد چون لولش میره بالا و بعضی از مدال ها رو نمیشه گرفت و با یکی که لولش کمتره، باس بری جمعشون کنی:d

اون چلنچی هم که میگی هنوز ندیدم. برم سراغش ببینم چیه:d

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
به به، علی پس تو هم کلیر بازی :x نمیدونم چرا ولی کلا بازی کردن با کلیر به حس و حال دیگه ای داره :D

از لحاظ سلاح ها شبیه همدیگه ایم ولی خب بجای AK تو از شات گان استفاده میکنی :D من با Hunk از Lvl 15 ـه همین شات گان استفاده میکنم :D از لحاظ Fire Power عالیه، فقط حیف که زود به زود باید خشاب پر کنی و کلی وقت صرف پر کردن خشابش میشه. من منتظرم Capacity Lvl بالا گیرم بیاد بندازم روی مدل بالاتر همین شات گان بعد اون رو جایگزین AK بکنم :D خداییش خیلی چیز خوفیه.

آره خب دقیقا همینطوره. من الان با کلیر Lvl 16 شدم ولی یه عالمه مرحله توی Lvl 15 هست که هنوز نگرفتمشون :| بخاطر همین لول Hunk رو نزدیک کلیر نگه میدارم تا اگه چیزی جا موند با اون بگیرمش :D البته الان که کرمم گرفته اون Challenge 10 Lvl پایینتر رو برم بعدش لول Hunk رو بالا ببرم :-" :D

راستی علی رو چه Skill هایی کار میکنی؟ من الان Health Up, Handgun Master و Machine Pistol Master رو دارم :D دوتای اولی Lvl ـشون 9 ـه و آخری هم Lvl 1 :-" :D توی Loading های بازی نوشته بود اگر وقتی Skill به Lvl 20 رسید بازم SP خرجش کنی این قابلیت برات فعال میشه تا اون رو به باقی شخصیت هات هم انتقال بدی! اگه شیوه کاریش همونطوری باشه که فکر میکنم این Health Up رو اگر به 20 برسونم خیلی خوب میشه :x

در مورد مراحل هم بخوام بگم، من هنوز Content های اپیزود اول رو تموم نکردم و 5 تا مرحله Raid از اون اپیزود روی درجه سختی Normal مونده که باید تمومش کنم. از اونجایی هم که Lvl کلیر زیادی بالا رفته مجبورم صبر کنم Hunk لولش بالاتر بره بعد ادامه شون بدم 8-| ولی خب حداقل با کلیر تونستم 4 تا از مپ های پک Throw back رو تموم کنم :x مرحله اول این پک یکی از حساس ترین پایان ها رو برام داشت. هر وقت بازیش کردی بگو تا برات بگم چه بلایی اونجا سر من اومد و با چه شانسی تونستم مدال Completion ـش رو بگیرم :))

Nima Redfield

کاربر سایت
Mar 14, 2013
741
نام
Nima
به به.عجب کلیر بازاریه.انگار که دور دور کلیره.فکر کنم ظلمی در طول 15 سال به کلیر شد داره جبران میشه!:d

بالاخره نمردم و این روزها رو به چشم دیدم!:x

من که زیاد مرسناریس و رید مود و.....برام مهم نیست.چون کلا به خاطر داستان بازی میکنم.ولی رید مود رو با تمام شخصیتها حداقل یکبار رفتم.شخصیت ثابتم هم که کلیره دیگه.رکورد خاصی هم فعلا نزدم.بیشتر سعی میکنم بازی اصلی رو تکرار کنم،تا حالتهای جانبی رو!;)

NERO TURBO

into the Dark city
کاربر سایت
Jun 3, 2011
641
نام
Armin
مرسی عزیزم.نظر لطفته.بله.با قاطعیت و با رنگ قرمز گفتم و اتمام حجت کردم.چون تمامش رو با منطق و استدلال گفته بودم و هیچ شکی در هیچ کدومشون نداشتم.دیدی که همش درست هم دراومد.نه مثل فلانی که میگه:الکس باید با لیون روبرو بشه و مرد بودن الکس تایید شده و کلیر رو فقط به خاطر طرفداراش برگردونن و.....تازه ادعا میکنه که درک درستی هم از داستان داره!=))

الکس 100 درصد میمیره.اصلا آخر اپیزود دوم،اون رو به صورت هیولا میبینیم.یعنی کلا کارش تمومه و کلیر اون رو میکشه.دیگه وقتی رسما انسانیتش رو از دست داده،توقع داری زنده بمونه و به همون صورت،توی 7 هم بیاد؟:d

اتفاقا کپکام بهترین کار ممکن رو کرد.چون همونطور که خودت هم اشاره کردی،زنده موندن الکس مساوی بود با روبرو شدنش با جیک و کلا منحرف شدنش از داستان اصلی و حتی شاید کشته شدنش بدست لیون و جیک و....اصلا همچین نبوغی رو از کپکام انتظار نداشتم.واقعا به خیر گذشت!#:-s
اگه اینطور که دیگه بهتر :)
دیگه حداقل نگران گند زدن داستان 7 نیستیم اگه اونbow الکس باشه
خب بازی رو نرفته باشی بهتر نميشه:d

- - -ویرایش - - -

****************پست بسیار مهم 1******************

(لطفا همه کامل بخونند!)

[FONT=&amp] سلام به همه.در کمال تعجب هر دو اپیزود بازی روی سیستمم نصب شد و خیلی سریع تمومش کردم![/FONT]:)

[FONT=&amp]رزیدنت اویل 5 داستان عظیمی داشت.ولی از لحاظ آتمسفر و حال و هوای رزیدنت اویل تعطیل بود.ولی این نسخه هم داستانش شاهکاره و هم از لحاظ آتمسفر،پس از سالها واقعا یک رزیدنت اویل به تمام معنا رو به نمایش گذاشت.نباید انتظار 2 یا ریمیک رو ازش داشته باشیم.بلکه باید با چند نسخه ی اخیر سری مقایسش کرد.بی جرات میتونم بگم که در دهه ی اخیر،این عنوان در سری رزیدنت اویل بی همتاست![/FONT]

[FONT=&amp]درباره ی داستان هم هیچی نمیگم.چون قبل از ریلیز بازی همشو گفتم.الآن فقط شاهد تحقق یافتن همونا هستم[/FONT]!
[FONT=&amp];)مسئله ای که بعضی از دوستان هم بهش اشاره کردن و همینجا ازشون تشکر میکنم!:x
[/FONT]
[FONT=&amp]به به،حالا خوبه من فقط دو هفته تاپیک نبودم.ببین چه بحث هایی که اینجا راه نیفتاده!:d
[/FONT]

[FONT=&amp]واقعا خوش به حالتون که اینقدر خندیدید.فکر کنم تاپیک روزهای خیلی خوبی رو گذرونده!:))آخه چرا دقیقا همین چند روز من نباید میبودم؟
yahoo_20.gif
البته فکر کنم علت ایجاد این خنده بازار هم دقیقا همین غایب بودن من بوده.پس بازم میرم یک مدت نمیام تا شما بخندین!
yahoo_21.gif
فقط به عشق شما دوستان گلم!
yahoo_8.gif

واقعا دلم به حال این بنده ی خدا میسوزه.فقط وقتی چشم من رو دور دیده،جرات کرده بیاد حرفاشو بزنه.پس معلوم شد که ماجرای یک ماه یک ماه غیب شدن به بهانه ی وقت نداشتن و کار و.....هم کشک بوده.چطور این روزا که من نبودم وقت داشته بیاد و کامل حرفاشو بزنه؟ولی همین که جرات نمیکنه وقتی من هستم عرض اندام کنه براش کافیه و از صد تا فحش بدتره.واقعا ترحم برانگیزه![/FONT]

[FONT=&amp]البته من میدونم این سوز از کجاست.اگه منم بودم و تمام فرضیات کسی که باهش مخالفم درست درمیومد همین کارو میکردم.حقیقت همیشه تلخه.ایشون به حساب خودش دست پیش زده.برای درنیومدن گند حرفاش اومده گفته نیما شانسی حرفاش درست دراومده.حالا خوبه همه دیدن که برای تمام حرفام،از خود داستان دلیل میاوردم و دقیقا هم با همون دلایل فرضیاتم درست دراومد.حالا جالبه که اومده یک عکس خیالی که مدتها پیش فن ها برای الکس وسکر درست کرده بودن رو گذاشته برای آواتارش (البته اگه همین الآن عوضش نکنه!:d) مثلا میخواد بگه من هنوز سر حرفم هستم که الکس مذکره.اونم وقتی که هویت الکس کاملا تایید شده!=))خداییش این کارش خیلی بامزه بود و باعث شد توی این درگیری های زیادم،یک دل سیر بخندم.همه برای درنیومدن گند حرفاشون میان نظزات قبلیشون که اشتباه دراومده رو انکار میکنن.اونوقت ایشون حتی بعد از اشتباه دراومدن حرفاش هم واسه ی کم نیاوردن روشون اصرار داره.مثلا خیر سرش خواسته دست پیش بزنه!:))ولی گذشته از این حرفها،خداییش توی هر تاپیکی حداقل یکی از این افراد برای تنوع لازمه!:d
[/FONT]

[FONT=&amp]حالا جالبه که دوست خوبم علی و بقیه،چه درباره ی من و چه درباره ی داستان،کلی براش دلیل و مدرک آوردن.بعد حتی به یکیشون هم جواب نداده.فقط هر بار میاد همون حرفای قبلیش رو تکرار میکنه.چون حرف منطقی جواب نداره.الآنم حتما باز میاد میگه خودم نخواستم جواب بدم.بله.بله.قطعا همینطوره!:))فقط یاد داره الکی هندونه زیر بغل بقیه بذاره تا مثلا طرفش رو بگیرن که البته بنده ی خدا همیشه هم در این زمینه ناموفقه!:))چون دقیقا از کسانی مایه میذاره که خودش هم میدونه نظرات و طرز فکرشون،کاملا مثل من هست!=))البته توی این سایت،به جز ایشون همه از همین دسته هستن!;)
[/FONT]

[FONT=&amp]بعد اومده گفته نیما حتی یک مقاله هم نخونده و فقط چهار تا سایت فارسی رو دیده.بله،دوست عزیز.من مقاله نمیخونم.چون خودم نه تنها مقاله بلکه کتاب مینویسم.بعدشم مگه مریضم برم مقاله بخونم؟منبع تمام مقاله ها خود بازی و فایل های اون هست.وقتی که خودم مستقیما به منبع اصلی دسترسی دارم،مگه بیمارم برم نقد اشخاص دیگری رو بخونم؟اونم اشخاصی که حتی معلوم نیست درکشون از داستان درسته یا نه.یا اومده گفته نیما رزیدنت اویل رو با شیطان پرستی مقایسه میکنه.حداقل یک چیزی نمیگه که بقیه باور کنند.چند وقت پیش یک نفر اومده بود ویدئویی درباره ی نمادهای فراماسونری در رزیدنت اویل گذاشته بود که من فقط گفتم که واقعا منطقی بوده و بعضی از نمادهاش واقعا جای هیچ بحثی نمیذاره.هیچکس هم نمیتونه این رو انکار کنه.این موضوع هم مختص رزیذنت اویل نیست و ربطی به بد بودن رزیدنت اویل یا سازندگانش نداره.خیلی هم طبیعی هست.چون در بیشتر فیلم ها و بازی های معروف،همچین نمادهایی وجود داره.هیچ اشکالی هم نداره.حرف من فقط در همین حد بود.اونوقت این بنده ی خدا اومده گفته نیما رزیدنت اویل رو مساوی با شیطان پرستی میدونه.برای اینکه مثلا یک آتویی چیزی از من بگیره (که عمرا بتونه).حالا خودتون قضاوت کنید!:d[/FONT]

[FONT=&amp]حالا معرکه اینجاست که میگه توی این سایت،هیچکس اندازه ی من نمیفهمه.بله.بی شک همینطوره!:dکسی که میگه چون اصل داستان سری درباره ی سوءاستفاده از علم هست،پس سرگذشت شخصیت ها هیچ اولویتی نسبت بهم نداره و اهمیت داستان همه ی نسخه ها در سطح هم هست،کسی که میگه داستان سری توی [/FONT]RE3[FONT=&amp] تموم شد،کسی که میگه داستان [/FONT]RE5[FONT=&amp] سطحی و بی هدف بوده،کسی که میگه داستان [/FONT]RE5[FONT=&amp] هرچی داره از [/FONT]RE4[FONT=&amp] داره،[/FONT][FONT=&amp][FONT=&amp][FONT=&amp]کسی که برای دفاع از داستان RE4،از آتمسفر و گیم پلی بازی مایه میذاره،[/FONT][/FONT]کسی که میگه میکامی کجایی که لیونت رو نقش دوم کردن (این دیگه آخرش بود!:d)،ک[/FONT][FONT=&amp][FONT=&amp]سی که میگه داستان RE5 به جز اسم چند تا شخصیت،هیچ ربط دیگری به گذشته ی سری نداره،[/FONT]کسی که میگه کلیر هیچ اهمیتی برای داستان سری نداره،چون 15 سال غایب بوده،کسی که میگه اصل داستان [/FONT]RE5[FONT=&amp] درباره ی انگل لاس پلاگاست و مدیون [/FONT]RE4[FONT=&amp] هست،[/FONT][FONT=&amp][FONT=&amp]کسی که میگه RE5 یک داستان فرعی و اضافی بوده که فقط گولمون زدن و وسکر رو چپوندن توش تا فکر کنیم مهمه،کسی که میگه توی RE4 لیون مهمتر از ایدا بوده،چون نقش پر رنگ تری در گیم پلی داشته،[/FONT][/FONT][FONT=&amp]کسی که میگه شخصیت های بدی رو برای رولیشنز 2 انتخاب کردن،[/FONT][FONT=&amp]کسی که میگه مرد بودن الکس وسکر رسما تایید شده و.....قطعا [/FONT][FONT=&amp][FONT=&amp]اطلاعاتش از همه بیشتر و [/FONT]درکش هم از همه عمیق تره!=))=))=))=))=))=))=))
[/FONT]

[FONT=&amp]بعد جالبه که اومده گفته من نمیدونم نیما اینجا چیکار میکنه.اتفاقا این تاپیک،دقیقا جای من و امثال من هست.نه کسی که به سطحی ترین و بی ربط ترین داستان سری میگه بهترین و غنی ترین داستان و مهمترین و پیچیده ترین داستان سری میگه سطحی و بی هدف!:))این نشون میده که ایشون حتی کلیات داستان رو هم نمیدونه و اصلا نمیدونه داستان رزیدنت اویل سر چی هست.بعد شما از کسی که به مهمترین و غنی ترین داستان سری میگه ضعیف ترین و سطحی ترین داستان،توقع دارید که مثلا داستان رولیشنز 2 رو بفهمه و خوشش بیاد یا مثلا فلسفه ی بازگشت کلیر و دلیل انتخابش برای پایان دادن به ماجرای سازمان و الکس وسکر رو درک کنه؟=))
[/FONT]

[FONT=&amp]البته بازم میگم.من اصلا با حضور ایشون توی این تاپیک مخالف نیستم.چون توی هر تاپیکی حداقل یکی از [/FONT]این افراد برای تنوع لازمه!:d

[FONT=&amp]واقعا ممنون از درک منطقی و حمایت های بی دریغ همتون![/FONT];)

ولی هنوز تو کف آواتارشم.خداییش جالب ترین حرکت دفاعی قرن بود!=))
خداییش هیچ وقت حرف حق جواب نداشته و نخواهد داشت
همه بچه های سایت هم باهات موافقن
بعضی ها فقط چند ماه یکبار بلدن بیان و یه چیزی بندازن و برن و تا با حرف منطقی مواجه میشن به بهونه کار پيداشون نميشه

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر