بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

aryan_17_bahal

کاربر سایت
Mar 7, 2009
172
نام
آرین
سینا جان دستت درد نکنه .... مرسی از زحماتت .... بقیه فراموش نشه جوون .... :d
راستی حمید جان خبرو خوندم .... اما دقیقا منظورشو نفهمیدم .... منظورش از اینکه نمیتونیم سری های قبلی رو فراموش کنیم و یه چیز کاملا متفاوت و اونجایی که گفته اکشن یا ترسناک نفهمیدم ... یعنی کلا چیزی از حرفاش نفهمیدم .... اومده همینطوری حرف زده انگاری .... اما چرا اکشن و ترسناکو کنار هم آورده ؟؟؟ نکنه داره همون چیزی که تو فکرمه به واقعیت تبدیل میشه ؟ ؟؟ ؟ ؟ !!!!!! :-s

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
سینا جان دستت درد نکنه .... مرسی از زحماتت .... بقیه فراموش نشه جوون .... :d
راستی حمید جان خبرو خوندم .... اما دقیقا منظورشو نفهمیدم .... منظورش از اینکه نمیتونیم سری های قبلی رو فراموش کنیم و یه چیز کاملا متفاوت و اونجایی که گفته اکشن یا ترسناک نفهمیدم ... یعنی کلا چیزی از حرفاش نفهمیدم .... اومده همینطوری حرف زده انگاری .... اما چرا اکشن و ترسناکو کنار هم آورده ؟؟؟ نکنه داره همون چیزی که تو فکرمه به واقعیت تبدیل میشه ؟ ؟؟ ؟ ؟ !!!!!! :-s

ببین منظورش این بوده که قول نمیده که رزیدنت اویل 6 یه بازی ترسناک باشه ممکنه مثل رزیدنت اویل 5 تو اون مایه ها باشه ولی این که یه چیز کاملا متفاوت یعنی چی نه تنها من هیچ کسی هنوز نمیدونه دقیقا منظورشون چی بوده از این حرف. باید صبر کنیم و منتظر اطلاعات بیشر از این بازی باشیم .... فعلا در همین حده.

ضمنا این که میگی چرا رمز زدی واسه ماموریت هانک گفتم بهت آرین جان من حوصله ی اینکه 4 بار بشینم رزیدنت اویل 2 رو تموم کنم ندارم شاید اصلا بعضیاتون بگین بابا تو اصلا فن رزیدنت اویل نیستی باید هر کدومو 60 بار تموم کنی ... ول من اینطوریم دیگه .

آخرین ویرایش:

نیما ردفیلد

کاربر سایت
Sep 22, 2009
454
نام
نیما
خبر قابل توجهی بود.ولی به نظر شما الآن رزیدنت اویل 6 در دست ساخته و ممکنه که توی جشنواره ی E3 که ماه آینده برگزار میشه دمویی ازش ببینیم یا اینکه به دلیل شلوغ بودن سر کاپکوم حالا حالاها ازش خبری نیست؟
در ضمن یک خبر خوش:من از تحریریه ی اون یکیسایت اومدم بیرون و حالا دیگه فقط در خدمت شما هستم!در ضمن قراره که با کمک احد عضو تحریریه ی بازی سنتر بشم و مطالبم رو هم همین جا بذارم.(البته قول نمیدم.چون ممکنه بعدا به خاطر مشکلاتی نتونم و شرمنده بشم.)

g-virus

کاربر سایت
Aug 21, 2010
247
نام
هادی
بی حسی اینترنتی

دوستان سلام
ببخشید چند روزیه دچار بی حسی اینترنتی شدم اصلا حسش نبود پست بذارم
خب میبینم که دوستان اومدن و نظریات میدن حسش نیست بحثتون باشم چون دچار بیحسی هستم شدیدا
سینا جان ممنون از ترایلر هایی که گذاشتی واقعا زیبا بودن راستی توی دارک ساید یه جایی هست وسکر داره از دور با دوربین اوضاع رو چک میکنه فکر کنم عملیات جاویر بود میشه اونم بذاری خیلی کنجکاو شدم از کار این وسکر سر دربیارم
یه سوال مهم و بنیادین
ایا وسکر زمانی که اون دارویی که بیرکین بهش داد رو تزریق کرد به دنبال خدا شدن بود یا اینکه بعد از مکالمه با اسپنسر تو منزل اسپنسر که باعث شد اونجوری اون پیرمرد و سقط کنه به فکر خدا شدن افتاد؟ ایا هدف وسکر از اول خدا شدن بوده؟
یه سوال دیگه
من یه جایی از استاد احد خوندم که وسکر از کریس و جیل به خاطر این نفرت داشت که همه اهداف وسکر رو که باعث شده بود انسانیتش رو خرج کنه از بین برده بودن ایا وسکر بعد از تزریق اون دارو انسانیتش رو از دست داده بود؟
دیگه اینکه امیدوارم توی اویل 6 یه بازی مهیج و ترسناک به همین دوربین بذارن
دیگه نمیدونم چیزی یادم نمیاد
خداحافظ
یاعلی
enemy of my enemy is my enemy
because my enemy is my friend

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید

نیما ردفیلد

کاربر سایت
Sep 22, 2009
454
نام
نیما
سینا جان!بابت دموها ممنون.ولی به نظر شما در این رزیدنت اویل جدید مرحله ای هم هست که باید کلیرو بکشیم؟من که فقط منتظر E3 هستم.
دوست عزیزم!وسکر از ابتدا به دنبال قدرت بود.در واثع اون از ابتدا به دنبال خدا شدن بود.ولی چون آدم واقع بینی بود و می دونست که هنوز تا رسیدن به این هدف خیلی فاصله داره،از کلمه ی خدا استفاده نمی کرد.تا اینکه پس از ساخت اوروبوروس متوجه میشه که بالاخره لحظه ی موعود فرا رسیده و لیاقت این عنوان رو داره.
در مورد انسانیتش هم باید بگم که وسکر پس از زنده شدن دیگه رسما انسان نبود.چون انسان فقط یک بار می میره و مسلما اون کی که دوباره به زندگی برمی گرده انسان نیست.خود وسکر هم در دموی پایانی کد ورونیکا و در حین مبارزه با کریس به اون میگه:مطمئنا من دیگه انسان نیستم.ولی فقط به قدرتی که بدست آوردم نگاه کن!حالا گرفتی؟

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: RockIT

نیما ردفیلد

کاربر سایت
Sep 22, 2009
454
نام
نیما
من دارم.ولی در لابلای رزیدنت اویل Retrespactive است.الآن سینا زایشگاه ببخشید دانشگاهه! :d ولی وقتی که برگرده شاید بذاره.در ضمن کسی نمی دونه اسم اون مسلسلی که در دموی دوم عملیات:راکون سیتی دست اسپکتر،وکتور و بلتوی بود چیه؟اطلاعاتی ازش ندارید؟در همون قسمتی که شخصیت ها رو معرفی می کنه نشونش میده.(به جز M4)

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
من دارم.ولی در لابلای رزیدنت اویل Retrespactive است.الآن سینا زایشگاه ببخشید دانشگاهه! :d ولی وقتی که برگرده شاید بذاره.در ضمن کسی نمی دونه اسم اون مسلسلی که در دموی دوم عملیات:راکون سیتی دست اسپکتر،وکتور و بلتوی بود چیه؟اطلاعاتی ازش ندارید؟در همون قسمتی که شخصیت ها رو معرفی می کنه نشونش میده.(به جز M4)

جدی میگی نیما ؟ FMV هست یا دموی گیم پلی بازی ؟ من هر چس گشتم امروز FMV پیدا نکردم ازش تو نت.خیلی دوست دارم ببینم ... can't wait

babak12

کاربر سایت
May 13, 2007
464
نام
بابک
با سلام
ميدونم اينجا جاش نيست بپرسم ولي كسي جوابم رو نداده .
من تو بازي resident evil zero نسخه wii گير كردم همون اوايل بازي تو ترن دو تا حلقه نقره اي و طلايي رو با كيف ميزنم و در كيف باز ميشه و كارت آبي رو بر مي دارم و در رو كه قفله با كارت باز مي كنم و سكانس رو هم ميبينم بعد دوباره پشت درم و در هم بسته و به ژاپني يه چيزي ميگه حالا بايد چيكار كنم ؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر