بحث و تبادل نظر در مورد سری Devil May Cry (خلاصه داستان در پست اول)

دوست دارین نسخه‌ی بعدی DMC رو چه استودیویی بسازه؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    312

No matter What

کاربر سایت
Aug 13, 2012
14
شرمنده چند روزی نت نداشتم ، تریلر جدید رو دیدم جالب بود ، همونطوری که حدس زده بودم بخش های پلتفرمینگ بازی بیشتر شده که خیلی خوبه و میتونه تنوع گیم پلی رو بیشتر بکنه

اگه دقت کرده باشین جزییات مبارزه با Poison هم بیشتر شده و مثلا وقتی دانته میزنتش ازش خون میریزه ، در کل تریلر خوبی بود ، بی صبرانه منتظر تریلر و نمایش بازی توی GC هستم
یعنی به نظرت خوب بود؟

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza

In our discussions with Ninja Theory we haven’t given them a directive on how to do things, but we identified these pillars that are really important to the Devil May Cry series when it comes to the controls, responsiveness and gameplay

خوبه حداقل اینا رو برای نینجا تئوری روشن کردن! :d خیالم یه خرده راحت تر شد! :D

Generally speaking, the angel weapons will be about speed, crowd control, and a wider range. The demon weapons will focus on big damage against a single foe, shorter range, and they’re slower, but more damage dealing
می دونم یه جورایی بی ربطه اما یاد سیستم مبارزات Enslaved افتادم! :D

There isn’t a pause menu to equip different weapons.
یکی از معدود مشکلات کوچک و ناچیز بیونتا (:D) تو DmC وجود نداره! :D

I would describe it as very similar to DMC3.
این جمله رو که دیدم اینطوری شدم! :
index.php20110724-22047-58b7hk.png

گیم پلی شبیه DMC3! :x
In the coming months, as we talk more about the storyline we can get into the characters that appear in the game. [Laughs.]
دیگه رسما حضور ورجیل تائید شد دیگه! :D
صبر کردن تا گیمزکام سخته!:D

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
سرتاپاش مشکله
چیزی کاملا مسخره که خیلی خیلی از اصلش فاصله گرفته و من بعنوان فن این بازی نمیتونم قبول کنم این آشغال را
آها. خوب اون وقت میتونین اصل این بازی رو برای من شفاف سازی کنین؟ یا وقتی در مورد این قسمت اطلاعی ندارین اومدین برای خالی نبودن عریضه چیزی بگین؟

No matter What

کاربر سایت
Aug 13, 2012
14
آها. خوب اون وقت میتونین اصل این بازی رو برای من شفاف سازی کنین؟ یا وقتی در مورد این قسمت اطلاعی ندارین اومدین برای خالی نبودن عریضه چیزی بگین؟
پر یا خالی بودن عریضش فقط به خودم مربوطه و دلم نمیخواد برای شما شفاف سازی کنم

یادم نبود برای گفتن نظرم باید از کلانتر این ترد اجازه بگیرم

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
پر یا خالی بودن عریضش فقط به خودم مربوطه و دلم نمیخواد برای شما شفاف سازی کنم

یادم نبود برای گفتن نظرم باید از کلانتر این ترد اجازه بگیرم
خب پس سعی کن دفعه بعد هم عریضه ها رو برای خودتون نگه دارین و همینجوری هدرشون ندین.
4 تا اطلاعات در مورد این قسمت بدونی دیگه نمیگی اصلش. چون این قسمت قرار نیست به اصلش ربط داشته باشه.

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
اصل DMC گیم پلی سریع و روون همراه با شخصیت شوخ و جسورش دانته است که هر دو توی DmC وجود داره

اگه کسی غیر از این میگه معلومه DMC فن نیست

No matter What

کاربر سایت
Aug 13, 2012
14
اصل DMC گیم پلی سریع و روون همراه با شخصیت شوخ و جسورش دانته است که هر دو توی DmC وجود داره

اگه کسی غیر از این میگه معلومه DMC فن نیست
میتونی اسمم را بذاری هیتر
مهم اینه که در نظر خودم من فن این بازیم، اما فنی نیستم که چشمام را ببندم و هر مزخرفی که بذارن جلوم بگم به به-به به
اینم نظر شخصیمه و جایی هم توی قوانین ننوشته اگه از یه بازی بدت اومد حق نداری حرف بزنی

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
میتونی اسمم را بذاری هیتر
مهم اینه که در نظر خودم من فن این بازیم، اما فنی نیستم که چشمام را ببندم و هر مزخرفی که بذارن جلوم بگم به به-به به
اینم نظر شخصیمه و جایی هم توی قوانین ننوشته اگه از یه بازی بدت اومد حق نداری حرف بزنی
شما حق داری حرف بزنی، اما با دلیل و منطق. شما از هر جای بازی که بدتون اومده بگید، ما هم با هم در موردش بحث "منطقی، محترمانه و دوستانه" می کنیم. (از موقعی که بازی اعلام شده ما داریم تو ی همین تاپیک با هم بحث می کنیم، اما تا حالا هیچ کدوم مون -هر چه قدر مه که از بازی بدمون میومد- به هم بی احترامی نکردیم، شما هم اگه از بازی خوشتون نمی یاد خوشحال می شیم که به همون شروط بالا با هم بحث کنیم.)

No matter What

کاربر سایت
Aug 13, 2012
14
شما حق داری حرف بزنی، اما با دلیل و منطق. شما از هر جای بازی که بدتون اومده بگید، ما هم با هم در موردش بحث "منطقی، محترمانه و دوستانه" می کنیم. (از موقعی که بازی اعلام شده ما داریم تو ی همین تاپیک با هم بحث می کنیم، اما تا حالا هیچ کدوم مون -هر چه قدر مه که از بازی بدمون میومد- به هم بی احترامی نکردیم، شما هم اگه از بازی خوشتون نمی یاد خوشحال می شیم که به همون شروط بالا با هم بحث کنیم.)

دلیل و منطق نمیخواد
خوشم نیومده و حق هم دارم بیام نظرم را بگم
به کسی هم بی احترامی نکردم ولی واجب هم نمیبینم با شراطی شما فعالیت کنم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر