بحث و تبادل نظر در مورد اینترنت 3G,4G اپراتورهای موبایل

vahidcorleone

کاربر سایت
Dec 31, 2021
14
سلام خدمت دوستان، چند روزیه چیتاپروکسی از کار افتاده و من که با سرویس نامحدود داخلی شبانه ایرانسل دانلود می کردم، لنگ موندم. 349 تومن هم دادم سرویس مولتی وی پی ان گرفتم که ادعا می کرد سرویس وی پی ان آی پی ایران نیم بها داره که اونم رو ایرانسل کار نکرد. خلاصه اینکه خواهشا اگه دوستان راه حلی چه رایگان چه پولی واسه دانلود حجیم دارن، بی زحمت راهنمایی کنن. ممنون.

ALI_BABA

کاربر سایت
Feb 6, 2021
34
سلام خدمت دوستان، چند روزیه چیتاپروکسی از کار افتاده و من که با سرویس نامحدود داخلی شبانه ایرانسل دانلود می کردم، لنگ موندم. 349 تومن هم دادم سرویس مولتی وی پی ان گرفتم که ادعا می کرد سرویس وی پی ان آی پی ایران نیم بها داره که اونم رو ایرانسل کار نکرد. خلاصه اینکه خواهشا اگه دوستان راه حلی چه رایگان چه پولی واسه دانلود حجیم دارن، بی زحمت راهنمایی کنن. ممنون.
بنده از یک شخصی اشتراک نیم بها و دور زدن نت داخلی تهیه میکنم که 150 گیگ تقریبا پات در میاد 15 هزار تومن که واقعا برای نامحدود ایرانسل استفاده میکنم عالی هست اگه خواستی خصوصی برات کانالش رو بفرستم

Troy200489

کاربر سایت
Sep 9, 2021
581
بنده از یک شخصی اشتراک نیم بها و دور زدن نت داخلی تهیه میکنم که 150 گیگ تقریبا پات در میاد 15 هزار تومن که واقعا برای نامحدود ایرانسل استفاده میکنم عالی هست اگه خواستی خصوصی برات کانالش رو بفرستم
با سلام
برای من بفرستین ممنون میشم
سرعت دانلودتون چقدره و تو یک ساعت چند گیگابایت دانلود میکنه؟!

rezaa2016

کاربر سایت
Apr 24, 2016
102
برای منم بفرست لطفا

mehdy.z

کاربر سایت
Nov 27, 2009
703
نام
Mehdy
بچه ها همراه اول برای من درست بعد از 50 گیگ اینترنت شبانه رو روی سایتهای خارجی روی 8 مگابیت قفل میکنه..
برای شما هم همینه؟؟

ALI_BABA

کاربر سایت
Feb 6, 2021
34
با سلام
برای من بفرستین ممنون میشم
سرعت دانلودتون چقدره و تو یک ساعت چند گیگابایت دانلود میکنه؟!
سرعت ایرانسل سمت شما هر چقدر باشه همونه یعنی با فعال کردن اشتراک سرعتتون چه بسا بیشتر بشه ولی کمتر نمیشه سمت من که اینجوره سمت من ساعت 30 گیگ دانلود میشه کرد

• Like
Reactions: Troy200489

mehdy.z

کاربر سایت
Nov 27, 2009
703
نام
Mehdy
100 گیگ دخلی که برابر با ۵۰ گیگ بین‌المللی هست شکایت هم تأثیری نداره
توی سایت موقع خرید که به داخلی و خارجی اشاره نکرده!!!
به هر حال من بر اساس قراردادی که توی سایتشون نوشته شکایت کردم ببینم چی جواب میدن...حداقلش اینه که باید توی سایت خارجی وداخلی بودنش رو اعلام کنند تا مشتری بفهمه این وسط چی کارست!!!
ولی واقعا دهشتناکه توی مملکتی داریم زندگی میکنیم که درست برعکس همه جای دنیا توی همه زمینه ها بین شرکتهای داخلی رقابته که کی میتونه خدمات یا جنسش رو گرون تر به مشتری قالب کنه!!!!
اصلا تصور اوضاع کنونی مملکت تحت حاکمیت این انحصار طلبها تن آدم رو میلرزونه!!!

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: bayern_vahid

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,488
نام
Nimo
توی سایت موقع خرید که به داخلی و خارجی اشاره نکرده!!!
به هر حال من بر اساس قراردادی که توی سایتشون نوشته شکایت کردم ببینم چی جواب میدن...حداقلش اینه که باید توی سایت خارجی وداخلی بودنش رو اعلام کنند تا مشتری بفهمه این وسط چی کارست!!!
ولی واقعا دهشتناکه توی مملکتی داریم زندگی میکنیم که درست برعکس همه جای دنیا توی همه زمینه ها بین شرکتهای داخلی رقابته که کی میتونه خدمات یا جنسش رو گرون تر به مشتری قالب کنه!!!!
اصلا تصور اوضاع کنونی مملکت تحت حاکمیت این انحصار طلبها تن آدم رو میلرزونه!!!
این شکایت جواب نمیده چون ما هم همین کار رو کردیم برای همراه اول اون سیاست منصفانه که نوشته همونه حالا شاید پول شما رو پس دادن که چه بهتر اما اگر شروع کنین صفحات قبلی رو بخونین متوجه میشین که وضعیت اینترنت خیلی خرابه.

• Like
Reactions: mehdy.z

Troy200489

کاربر سایت
Sep 9, 2021
581
بچه ها همراه اول برای من درست بعد از 50 گیگ اینترنت شبانه رو روی سایتهای خارجی روی 8 مگابیت قفل میکنه..
برای شما هم همینه؟؟
قبلا خیلی عالی بود همراه اول
من ساعتی 24 الی 26 گیگ دانلود داشتم
الان فقط 48 گیگ رو باسرعت خوب میزنه
بعد 48 گیگ ساعتی 5 گیگ دانلود میکنه
دقیقا طوری که میگین شده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر