بحث و تبادل نظر در مورد اینترنت 3G,4G اپراتورهای موبایل

db07

کاربر سایت
Oct 31, 2007
2,359
نام
مهدی
دوستانی که tdlte ایرانسل دارن مشکل افت سرعت پیدا نکردن؟
مودم رو کجا قرار بدم بهترین سرعت رو میده؟
سیگنالم هم قوی هست ولی نهایت سرعت دانلودی که بهم بده 4 مگابایت هست خیلی حال بده 5
بعضی وقتها 1 مگایبایت میشه :|

HIGH VOLTAGE

Gold User
Dec 2, 2011
1,545
نام
علی
دوستانی که tdlte ایرانسل دارن مشکل افت سرعت پیدا نکردن؟
مودم رو کجا قرار بدم بهترین سرعت رو میده؟
سیگنالم هم قوی هست ولی نهایت سرعت دانلودی که بهم بده 4 مگابایت هست خیلی حال بده 5
بعضی وقتها 1 مگایبایت میشه :|
توصیه میکنم از مودمهای خود ایرانسل استفاده بکنین و آنلاک هم نکنین
من 2 تا i60 دارم هم h1 وهم g1
انتن فول هست
سرعت هم 6-7 مگ بر ثانیه دانلود میکنه
البته معمولا روزها یکم سرعتش بالا پایین داره
کنار پنجره هم گذاشتم

• Like
Reactions: db07

SixBox

کاربر سایت
Mar 24, 2022
409
ارگان های متفاوت و زیادی دارن از اینترنت فروشی همراه اول + ایرانسل پول در میارن . ارگان هایی که هیچ علمی از اینترنت ندارن یکی از دلایل گرانی همینا هستن که با هزارجور بهانه مالیات و...از ما پولش رو میگیرن

پارسال هم که رسما تصویب کردن سهام زیادی دادن به صداسیما حالا یک پولی هم باید بدیم به اون . اونم داره میگه من بچه خوبیم قراره از جیب شما پول بکشم بیرون و صرف هزینه تولید محتوا کنم ! تولید محتوا با رائفی پور !

پ ن: چند isp به شدت دارن کنتور میندازن و حجم شما در مدت زمان کمی نابود میشه بعد این داستان رویت شد و همچنان ادامه داره

Syamak88088

کاربر سایت
Oct 15, 2020
158
ارگان های متفاوت و زیادی دارن از اینترنت فروشی همراه اول + ایرانسل پول در میارن . ارگان هایی که هیچ علمی از اینترنت ندارن یکی از دلایل گرانی همینا هستن که با هزارجور بهانه مالیات و...از ما پولش رو میگیرن

پارسال هم که رسما تصویب کردن سهام زیادی دادن به صداسیما حالا یک پولی هم باید بدیم به اون . اونم داره میگه من بچه خوبیم قراره از جیب شما پول بکشم بیرون و صرف هزینه تولید محتوا کنم ! تولید محتوا با رائفی پور !

پ ن: چند isp به شدت دارن کنتور میندازن و حجم شما در مدت زمان کمی نابود میشه بعد این داستان رویت شد و همچنان ادامه داره
کدومها کنتور زیاد میندازن؟رایتل هم؟

فرستاده شده از Mi 9Tِ من با Tapatalk

♥aditore♥

کاربر سایت
Feb 13, 2012
442
نام
مسعود
دوستان سیم کارت رایتل چطوره سرعتش خوبه؟ یا نه
بستگی به منطقه داره و طی روز سرعتش بالا پایین میشه. مثلا صبحا 4 مگه نزدیک ظهر 800 کیلوبایت. اما بازم بسته به منطقه ای که هستین داره ممکنه خلوت باشه و سیگنال قوی یا برعکس

db07

کاربر سایت
Oct 31, 2007
2,359
نام
مهدی
بسته به اصطلاح نامحدود همراه اول رو گرفتم و 50 گیگ باهاش دانلود کردم و بعدش سرعتش اومد روی 1 مگابایت :|
خیر سرشون مگه 100 گیگ نیست!
تازه همون 50 گیگ هم روی کنسول هی سرعتش میومد پایین و باید pause resume میکردم تا درست میشد

• Sad
Reactions: Taha75

Taha75

کاربر سایت
Jan 24, 2022
1,707
نام
طاها
بسته به اصطلاح نامحدود همراه اول رو گرفتم و 50 گیگ باهاش دانلود کردم و بعدش سرعتش اومد روی 1 مگابایت :|
تازه همون 50 گیگ هم روی کنسول هی سرعتش میومد پایین و باید pause resume میکردم تا درست میشد
صد گیگ داخلی هست که می شود پنجاه گیگ بین الملل

SixBox

کاربر سایت
Mar 24, 2022
409
50 گیگ بین المللی رو خیلی نرمال و عادی میدونن برای کاربر ایرانی

تصور اینا از دنیای امروز اینه که بازیها تهش 10 گیگ حجم دارن . میرن سایت دانلودها میبینن GTA V نسخه PS2 چهار گیگ حجم داره پس 50 هم که دادن تو تعاریف خودشون خیلی حال دادن

از وقتی این بامبول مصرف بین المللی vs مصرف داخلی شکل گرفت دیگه کسی نتونست اینارو قانع کنه که بابا اینترنت ذاتا یک چیز بین المللی ست . این اساتید تصمیم میگیرن که شما استفاده خارجی داشته باشی یا داخلی ! مصرف داخلی داشته باشی کلی هم حال میدن بهت- شما فقط قول بده بهشون میری آپارات رائفی پور و امید دانا میبینی تخفیف ویژه بسته داخلی هم میدن

Troy200489

کاربر سایت
Sep 9, 2021
582
کلان 40 گیگ این بسته با سرعت خوبه بین 30 الی 40 mb
مابقی بسته با سرعت 10 mb است بعد که بسته تموم شد با سرعت 1mb میزنه
ولی تا دیروز حجم 100گیگ من تموم شده بود با سرعت 10mb از استور مایکروسافت دانلود میکردم

• Like
Reactions: Taha75

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر