بحث و تبادل نظر در مورد اینترنت 3G,4G اپراتورهای موبایل

MHD.ir

کاربر سایت
Feb 11, 2017
654
نام
محمد
اگه گوشیتون از باند 41 پشتیبانی کنه، می تونید سیم کارت رو توی گوشی بزارید و طرح هاش رو بخرید و استفاده کنید.

از سایت GSMArena.com مدل گوشی رو سرچ کنید توی اولین قسمت که نوع اتصالات رو زده، کلیک کنید می بینید کدوم باند ها پشتیبانی می کنه. آموزش اتصال به سیم کارت td ایرانسل هم هست ویدیوش
گوشی من باند 41 پشتیبانی می کنه اموزش خاصی می خواد یا سیمکارت بندازم حله

• Like
Reactions: Sega_genesis

db07

کاربر سایت
Oct 31, 2007
2,351
نام
مهدی
اگه گوشیتون از باند 42 پشتیبانی کنه، می تونید سیم کارت رو توی گوشی بزارید و طرح هاش رو بخرید و استفاده کنید.

از سایت GSMArena.com مدل گوشی رو سرچ کنید توی اولین قسمت که نوع اتصالات رو زده، کلیک کنید می بینید کدوم باند ها پشتیبانی می کنه. آموزش اتصال به سیم کارت td ایرانسل هم هست ویدیوش
باند 41 هست
تکنولوژیش رو نوشته lte
نمیشه استفاده کرد؟

• Like

SHAYAN1999

کاربر سایت
Sep 19, 2014
1,343
سلام دوستان
اوضاع نامحدود همراه اول، برای سایتهایی مثل دانلودها یا پی سی دی و کلا داخلی چطوره؟ برای داخلی ها کاهش سرعت و محدودیت حجم هست؟
تا جایی که من دیدم برای بعضی ها هست برای بعضی ها نیست
برای خودم محدود بود
حالا شاید عوض شده نسبت به قبل
اگه ایرانسل اونجا خوبه میتونی ایرانسل بگیری 2 تا 7 25 گیگ داخلی ... محدودیت هم نداره

alex1680

کاربر سایت
Jan 8, 2008
270
تا جایی که من دیدم برای بعضی ها هست برای بعضی ها نیست
برای خودم محدود بود
حالا شاید عوض شده نسبت به قبل
اگه ایرانسل اونجا خوبه میتونی ایرانسل بگیری 2 تا 7 25 گیگ داخلی ... محدودیت هم نداره
ایرانسل شرایطش بهتره، با آنتن من سرعت ۶ مگ به بالاست اما تایمش دیر وقته.
اگ همراه اول اوکی باشه میشه صبح چند ساعت دان کرد. حالا دقیق نمیدونم برای سایتهای داخلی چجوریه!

• Like

NO ps3

کاربر سایت
May 5, 2009
2,165
نام
محسن
خب واسه من بسته همراه اول اینطوریه که با PS5 تا ۵۰ گیگ اول سرعت بالای ۱۰ مگ هستش و بعد ۵۰ قشنگ میشه ۱ مگ ،رو دوتا سیم کارت تست کردم و هر دو مشابه هم

Bellic

کاربر سایت
May 7, 2013
2,110
#صیانت

آپدیت جدید استارلینک برای کاربران اوکراینی

معاون نخست وزیر اوکراین از عملکرد استارلینک راضی بوده ولی گفته به خاطر حملات روسیه زیرساخت‌ها مشکل دارند و برای روشن نگا داشتن دیش استارلینک نیاز به ژنراتور است و از شرکتهای مختلف ایده ای برای حل این مشکل درخواست کرده است.

ایلان ماسک به معاون نخست وزیر اوکراین جواب داده و گفته با یک آپدیت میزان مصرف انرژی دیش‌ استارلینک را کم کردند تا کاربران اوکراینی بتوانند از طریق جای فندک ماشین، دیش استارلینک را روشن نگاه دارند!

همچنین محدودیت حرکت برای دیش‌های عادی استارلینک را غیرفعال کردند تا حتی هنگام حرکت ماشین هم اتصال استارلینک برقرار بماند.

1646507160446.png

godofwar3

کاربر سایت
Jul 10, 2008
694
نام
حسین
@nimbahaplusbot

از این ربات برای مستقیم کردن لینک فیلم های داخل سایت ها می تونید استفاده کنید. من عکسشم گذاشتم که سرعتم چجوریه. همچنان با این ربات تصمیم دارم باز هم همون همراه اول رو بخرم اگر دانلود زیاد داشتم یا بازی خواستم بگیرم. چون 50 تومن برای 150 گیگ رایتل به درد نمیخوره و اون ایرانسل هم محدودیت سرعت روی شبانه ش سمت من اعمال میکنه!
سلام داداش این رباط الان دو روزه غیر فعال شده برای من کار نمیکنه برای شما هنوز کار میکنه رباط دیگه ای سراغ ندارین گرفتار شدیم

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
سلام داداش این رباط الان دو روزه غیر فعال شده برای من کار نمیکنه برای شما هنوز کار میکنه رباط دیگه ای سراغ ندارین گرفتار شدیم
سلام. از سایت دیجیتال بام استفاده کنید

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر