بحث و تبادل نظر در مورد اینترنت 3G,4G اپراتورهای موبایل

Sub_Zer0

کاربر سایت
Nov 22, 2021
13
خب واسه من بسته همراه اول اینطوریه که با PS5 تا ۵۰ گیگ اول سرعت بالای ۱۰ مگ هستش و بعد ۵۰ قشنگ میشه ۱ مگ ،رو دوتا سیم کارت تست کردم و هر دو مشابه هم
۷ روزه رایتل بگیر قیمت هر گیگ ۳۰۰ تومنه
تبدیل به لینک داخلی کنی قیمت هرگیگ ۱۵۰ تومنه

• Like
Reactions: NO ps3

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,883
نام
مهراد
اکانت آپلود بوی خریدم یک ترابایت 37 تومن، هر چی میخوام اونجا ریموت میکنم (محدودیت 10 درصد از پلن خریداری شده یعنی 100 گیگ هر فایل) با ایرانسل شبانه دانلود میکنم با سرعت بالا. من برای لینک هایی خریدم که امکان نیم بها سازیشون توسط ربات یا دیجیتال بام نیست.

Sega_genesis

کاربر سایت
Apr 27, 2021
931
نام
آن بزرگوار
دوستان گوشی خودش میره رو 4.5g روی بالا آنتن می‌نویسه
اینترنت ضعیفتر میشه چرا
هر وقت میره رو این علامت ، سرعت کم میشه یا وایمیسته دیگه

• Like
Reactions: mqg1387

rezaa2016

کاربر سایت
Apr 24, 2016
102
دوستان گوشی خودش میره رو 4.5g روی بالا آنتن می‌نویسه
اینترنت ضعیفتر میشه چرا
هر وقت میره رو این علامت ، سرعت کم میشه یا وایمیسته دیگه
برای منم روی حالت فورجی پلاس سرعتم کمتر میشه(بعضی وقتا زیر 100 کیلوبایت) ولی روی 3g میزارم سرعت بالاتر میره...چون پهنای باند 4g رو کم کردن اینطور شده.

• Like
Reactions: Sega_genesis

Sega_genesis

کاربر سایت
Apr 27, 2021
931
نام
آن بزرگوار
برای منم روی حالت فورجی پلاس سرعتم کمتر میشه(بعضی وقتا زیر 100 کیلوبایت) ولی روی 3g میزارم سرعت بالاتر میره...چون پهنای باند 4g رو کم کردن اینطور شده.

۱۰۰ کیلوبایت که خوبه 😁
من تنظیم کردم در لحظه دیتا مصرفی نشون میده ، زیر 20 کیلوبایت هم میرسه 😝

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,840
نام
مرتضی
بچه ها من چند سری بسته ۲ تا ۷ ایرانسل ۳۰ گیگی رو گرفتم ولی الان میخوام بگیرم نیست تو لیست بسته ها. ماجرا چیه حذف شده یا محدودیت داره؟

• Angry
Reactions: NHM

KINGLeopon

کاربر سایت
Dec 2, 2021
75
بچه ها من چند سری بسته ۲ تا ۷ ایرانسل ۳۰ گیگی رو گرفتم ولی الان میخوام بگیرم نیست تو لیست بسته ها. ماجرا چیه حذف شده یا محدودیت داره؟
استفاده از خدمات این شرکت های مسخره رو باید تحریم کنیم تا متوجه بشن این همه بی احترامی به مشترکین چه عواقبی دارد. استفاده از حجم 10 گیگابایت در ماه واقعا مسخره و توی سال 2022 مثل جوک میمونه یعنی برای دانلود چند تا فیلم و بازی ما باید از بسته های مناسب وب گردی این شرکت های دزد استفاده کنیم اگه بخوایم فیلم و بازی دانلود کنیم میلیونی بریزیم تو جیبشون و... واقعا متاسفم

prop

کاربر سایت
Jan 10, 2021
604
این محدودیت 100 گیگی همراه اول هنوز هم پابرجاست؟ از بعضی ها شنیدم که تو این چند روزه گذشته مشکل افت سرعت بعد 100 گیگ حجم نداشتند.

Deadmau5

Joel Thomas Zimmerman
کاربر سایت
Mar 12, 2014
1,371
این محدودیت 100 گیگی همراه اول هنوز هم پابرجاست؟ از بعضی ها شنیدم که تو این چند روزه گذشته مشکل افت سرعت بعد 100 گیگ حجم نداشتند.
بله
من دیشب که ساعت رفت جلو دانلود زدم سرعت رو 18 مگ بود ساعت 2 که شد 256 کیلو شد فکر کنم ساعت تنظیم نکرده بودن:D

• Smile
  • Sad
Reactions: NHM and prop

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر