بحث و تبادل نظر در مورد اینترنت 3G,4G اپراتورهای موبایل

ramin1987

کاربر سایت
Aug 10, 2011
359
نام
رامین
دوستان گرامی من با کمک گوشی با برنامه every p r o xy تونستم نتمو که روش چیلتر شکن دارن به گوشی های دیگه هات اسپات کنم دیگه روی گوشی دیگه نیازی به چیلتر شکن نیست به راحتی همه چی باز میشه
حالا این کارو روی کنسولم چه طوری انجام بدم
در برنامه پورت داره خودت عدد میدی روی کنسول پورت رو نمیشه عدد داد باید چی کار کنم کسی چیزی میدونه!؟
یEvery prox رو ایکس باکس جواب نمی ده،الان هم که اختلالات اینترنت سیم کارت نسبت به ثابت خیلی بیشتره و حتی عصرها کلا به اینترانت تبدیل میشه
ولی اینترنث ثابت از اول قطعی ها هیچ مشکلی با شکن و الکترو نداشتن برای ساین این و بازی آنلاین

• Like
Reactions: Troy200489

tboy2022

کاربر سایت
May 20, 2022
197
نام
محمد
سلام من نت خانگی ندارم فعلا بخاطر مشکل قطعی خط تلفن ام تنها بسته همراه ایرانسل دارم کلا رو اندروید هیچ فیل شکنی ندارم بعد ام کلا وصل نمیشه به گوگل پلی هر چی هم اپ ها رو روی لپ تاپ ام دان کردم فرستادم رو موبایل بازم به هیچ فیل شکنی وصل نمیشم کسی ایده ای داره چکار باید کنم واسه اندروید چطوری باید وصل شم

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,442
سلام من نت خانگی ندارم فعلا بخاطر مشکل قطعی خط تلفن ام تنها بسته همراه ایرانسل دارم کلا رو اندروید هیچ فیل شکنی ندارم بعد ام کلا وصل نمیشه به گوگل پلی هر چی هم اپ ها رو روی لپ تاپ ام دان کردم فرستادم رو موبایل بازم به هیچ فیل شکنی وصل نمیشم کسی ایده ای داره چکار باید کنم واسه اندروید چطوری باید وصل شم
من برای گوشی اکانت اکسپرس vpn خریدم سرور استرالیا و نیوزلندش هنوز کار میکنه.
البته وی پی ان هایی که بر اساس Cisco هستند هم هنوز کار میکنن

مجانی فکر نکنم چیزی مونده باشه که بدرد بخوره

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,442
نورد هم تعدادی از سرور هاش کار میکنه ولی مثلا با همراه اول کار نمیکنه
ولی رایتل و شاتل رو تست کردم اوکی بوده
من شاتل هستم نورد برام رو کامپیوتر کار نمیکنه، چه تنظیماتی میذاری؟

• Like
Reactions: barney stinson

Troy200489

کاربر سایت
Sep 9, 2021
580
نورد هم تعدادی از سرور هاش کار میکنه ولی مثلا با همراه اول کار نمیکنه
ولی رایتل و شاتل رو تست کردم اوکی بوده
رفیق نورد وصل نمیشه با wifi دیروز هر کار کردم هر سروری رو زدم با هر پرتوکلی وصل نشد
اگه شما تونستی با کدوم سرور با چه پرتوکلی تونستی!؟

• Like
Reactions: barney stinson

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,091
نام
شایان
من شاتل هستم نورد برام رو کامپیوتر کار نمیکنه، چه تنظیماتی میذاری؟

رفیق نورد وصل نمیشه با wifi دیروز هر کار کردم هر سروری رو زدم با هر پرتوکلی وصل نشد
اگه شما تونستی با کدوم سرور با چه پرتوکلی تونستی!؟
سلام برای pc من روی open vpn (TCP) میزارم سرور new zealand شماره 105 کار میکنه ( همین روی گوشی هم کار میکنه )

Untitlled.jpg

• Like
Reactions: Changed_Man 50

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,091
نام
شایان
دوستان سرویس اکسپرس الان l2tp یا pptp داره ؟ کار میکنه ؟
میخوام برای ست کردن رو مودم بگیرم متاسفانه مودمم asus عه و openvpn ساپورت نمیکنه فقط l2tp و pptp داره که جفت اینا رو نورد نداره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر