بحث و تبادل نظر در مورد اینترنت 3G,4G اپراتورهای موبایل

Troy200489

کاربر سایت
Sep 9, 2021
583
دوستان گرامی من با کمک گوشی با برنامه every p r o xy تونستم نتمو که روش چیلتر شکن دارن به گوشی های دیگه هات اسپات کنم دیگه روی گوشی دیگه نیازی به چیلتر شکن نیست به راحتی همه چی باز میشه
حالا این کارو روی کنسولم چه طوری انجام بدم
در برنامه پورت داره خودت عدد میدی روی کنسول پورت رو نمیشه عدد داد باید چی کار کنم کسی چیزی میدونه!؟

Arcases

کاربر سایت
May 10, 2022
57
دوستان گرامی من با کمک گوشی با برنامه every p r o xy تونستم نتمو که روش چیلتر شکن دارن به گوشی های دیگه هات اسپات کنم دیگه روی گوشی دیگه نیازی به چیلتر شکن نیست به راحتی همه چی باز میشه
حالا این کارو روی کنسولم چه طوری انجام بدم
در برنامه پورت داره خودت عدد میدی روی کنسول پورت رو نمیشه عدد داد باید چی کار کنم کسی چیزی میدونه!؟
برنامه connectfy رو کامپیوتر نصب میشه
با پی سی میتونی آداپتور قندشکن را شیر کنی

• Like
Reactions: Arash-S212

Troy200489

کاربر سایت
Sep 9, 2021
583
برنامه connectfy رو کامپیوتر نصب میشه
با پی سی میتونی آداپتور قندشکن را شیر کنی
مشکل اصلی اینجاس که pc دسترسی ندارم میخوام این کارو با گوشی انجام بدم برنامه پورت داره ولی تو کنسول ایکس باکس نمیشه پورت رو دستی داد

yr1isone

کاربر سایت
Jun 9, 2021
240
مشکل اصلی اینجاس که pc دسترسی ندارم میخوام این کارو با گوشی انجام بدم برنامه پورت داره ولی تو کنسول ایکس باکس نمیشه پورت رو دستی داد
پورت کنسول رو نگاه کنین بعد تو برنامه every proxy با کنسول ستش کنین

Attachments

• Screenshot_2022-09-28-16-45-33-912_com.gorillasoftware.everyproxy.jpg
    Screenshot_2022-09-28-16-45-33-912_com.gorillasoftware.everyproxy.jpg
    74.4 KB · مشاهده: 10
  • Like
Reactions: Troy200489

yr1isone

کاربر سایت
Jun 9, 2021
240
شما تست کردین روی ایکس باکس؟
جواب داده!؟
نوچ
رو پلی استیشن تست کردم من امروز رو همراه اول تست کردم دانلود کرد دیروز بدون وی پی ان کلا وصل نمیتونستم بشم من قبلا برای افزایش سرعت استفاده می‌کردم و بستگی به فیلتر شکنم داره بعضیاش وصل نمیشدن بعضیاش وصل میشدن الان اکسپرس وی پی ان دارم اونم هکی ولی خب هرچند روز یه بار اکانت میپره بهترین راه خریدنشه یکی از دوستای برادرم خریده بود150 هزار یه ساله اگه بتونی پیدا کنی خوبه

• Like
Reactions: Troy200489

Troy200489

کاربر سایت
Sep 9, 2021
583
نوچ
رو پلی استیشن تست کردم من امروز رو همراه اول تست کردم دانلود کرد دیروز بدون وی پی ان کلا وصل نمیتونستم بشم من قبلا برای افزایش سرعت استفاده می‌کردم و بستگی به فیلتر شکنم داره بعضیاش وصل نمیشدن بعضیاش وصل میشدن الان اکسپرس وی پی ان دارم اونم هکی ولی خب هرچند روز یه بار اکانت میپره بهترین راه خریدنشه یکی از دوستای برادرم خریده بود150 هزار یه ساله اگه بتونی پیدا کنی خوبه
دوست گرامی ایکس باکس داستانش با ps فرق میکنه dns داره
خودم نورد وی پن دارم پولی هست عالی میخوام با روش اسون لاگین بشم که متاسفانه با این روش نتونستم جواب بگیرم

yr1isone

کاربر سایت
Jun 9, 2021
240
دوست گرامی ایکس باکس داستانش با ps فرق میکنه dns داره
خودم نورد وی پن دارم پولی هست عالی میخوام با روش اسون لاگین بشم که نمیشه
من میدونم بحث ایکس باکس فرق داره و اینکه اکثر dns هارم فیلتر کردن(رو کنسول پلی استیشن الان dns بزنی وصل نمیشه) به نظرم وقتی فیلتر شکن میزنی دیگه نیازی به dns نیست پورتم گفتم رو کنسول چنده اونو تو برنامه بزن و اینکه بازم میگم بعضی وی پی انا رو کنسول کانکت نمیشدن شاید حتی بعضیاش معروفم باشه ولی علتشو نیمدونم کانکت نمیشد اینو من قبل این حوادث تست کردم express هفت روز رایگان داره میتونی تست کنی اگه قبلا نگرفتیش

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر