بحث و تبادل نظر در رابطه با فروشندگان اکانت های ظرفیتی و قانونی

Darkofheaven

کاربر سایت
May 21, 2016
79
منم از cdstop خرید داشتم diablo خریدم درست میگن هی قفل میشده اما سریع پیغام میدادم و ایشونم سریع پاسخ میداد شاید 2 3 دقیقه اختلاف ایجاد میشد و helldivers هم خریدم تا اینجا که هیچ مشکلی نداره
در کل من واقعا راضیم به علت سریع بودن و برخورد مناسب و محترمانه

SΛDrA-HhH

Gold User
May 5, 2011
14,855
نام
شیخ صدرا
منم از cdstop خرید داشتم diablo خریدم درست میگن هی قفل میشده اما سریع پیغام میدادم و ایشونم سریع پاسخ میداد شاید 2 3 دقیقه اختلاف ایجاد میشد و helldivers هم خریدم تا اینجا که هیچ مشکلی نداره
در کل من واقعا راضیم به علت سریع بودن و برخورد مناسب و محترمانه

بازيايي كه آپديت براش زياد بياد يا آپديت داخل خودشو داشته باشه كلا زياد پيش مياد ظرفيت دومش قفل بشه.
دوباره بايد بريد تو اكانت اينيبل كنيد.

afshinghavidel

عضو جدید
Mar 13, 2024
1
دوستان سلام کسی تا به حال از سایت cdkeyshare خرید داشته ؟
من بعد از خرید از سایتشون به پشتیبانیشون برای دریافت استیم والت پیام دادم ، بهم گفتن توی سایت باید کد ملی و عکس کارت بانکی با پوشاندن cvv2 و تاریخ توی سایت وارد کنی ، خواستم بدونم چه نیازی داره به این اطلاعات ؟

milad3d

کاربر سایت
May 3, 2012
402
من بعد از خرید از سایتشون به پشتیبانیشون برای دریافت استیم والت پیام دادم ، بهم گفتن توی سایت باید کد ملی و عکس کارت بانکی با پوشاندن cvv2 و تاریخ توی سایت وارد کنی ، خواستم بدونم چه نیازی داره به این اطلاعات ؟
من دو سه سال پیش خرید کردم و این اطلاعات رو هم دادم..فک کنم واسه مالیات و اینجور چیزا میخوان..ولی یکم عجیبه بازم
سایتشون هم اوکیه و مشکلی نداره

• Like
Reactions: BARDI YA

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,825
نام
بردیا دلوشی
من دو سه سال پیش خرید کردم و این اطلاعات رو هم دادم..فک کنم واسه مالیات و اینجور چیزا میخوان..ولی یکم عجیبه بازم
سایتشون هم اوکیه و مشکلی نداره

احراز هویت هست که ناجا میخواد از این سایت ها که بچه ها از کارت خانواده سو استفاده نکنن

agh515

کاربر سایت
Sep 7, 2010
590
نام
امیر
معتبره . من زیاد ازش خرید داشتم.

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,948
نام
امین پاشاپور
خوب برا امنیت میخواد، تقریبا همه ی سایت ها اینطورن ( تا جایی که من خرید کردم)

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر