بحث و تبادل نظر در رابطه با فروشندگان اکانت های ظرفیتی و قانونی

Anakin

کاربر سایت
Feb 17, 2013
2,529
من از گیم سنتر گرفتم. بیچاره میکنن تا یه اکانت بدن. اول که چون تو سایت گفتن ۲۴ تا ۷۲ ساعت طول میشکه تا ۷۲ ساعت نگذره اکانتو نمیدن. انگار وحیه براشون :blink1: اگه اکانت مشکل داشته باشه هم که واویلا.هر پیامی بدی روز بعد جواب بده. تقریبا 5 روزی طول کشید تا اکانت اوکی بشه. پولم که گفتن بعد ۱۵ روز برگشت میزنن.
ولی از میهن‌کی گرفتم واقعا دمشون گرم در عرض ۲ ساعت اکانت رو اوکی کرد. خودش آنلاین موند تا اکانتا با موفقیت وارد بشه.
همین Redirecting... رو میگید شما؟ منم میخواستم بگیرم ازشون ولی نگرفتم یه خرده قیمت بالا بود. دیگه کلا پس کنسله.

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,134
نام
حسین
دوستان عزیز کسی تا حالا از Cd Stop Playstation یا Yt Game خرید داشته
cd stop عالیه. یه ساله ازش میخرم. همیشه آنلاینه و زیر ۳ دقیقه جواب میده. تعویض بازی هم دارن. کانالهای دیگه هم بودن که ازشون خرید داشتم ولی این سی دی استاپ یه چیز دیگه ست.

db07

کاربر سایت
Oct 31, 2007
2,351
نام
مهدی
cd stop عالیه. یه ساله ازش میخرم. همیشه آنلاینه و زیر ۳ دقیقه جواب میده. تعویض بازی هم دارن. کانالهای دیگه هم بودن که ازشون خرید داشتم ولی این سی دی استاپ یه چیز دیگه ست.
حسین جان کانالش رو لطف میکنی برام بفرستی

Anakin

کاربر سایت
Feb 17, 2013
2,529
اکانت اشتراکی میفروشه. واسه من فیفا همش قفل میشد دیگه کلا بازی رو پاک کردم

• Like
Reactions: milad3d and Jaw

Anakin

کاربر سایت
Feb 17, 2013
2,529
ب من همچین چیزی نگفت داداشم
فقط اوکیش کرد برام ک دیگ دیسیبل نشد
والا به من گفت. اسکرین شات هاشم دارم:D حالا خیلی مهم نیست. دیگه خرید ازش نمیکنم. دکتر گیم و دیجیتال فکتوری و یانگ سنتر من خرید کردم. یانگ سنتر که 4 تا اکانت خریدم تقریبا اوکی بوده.

• Like
Reactions: Jaw

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر