بحث و تبادل نظر در رابطه با فروشندگان اکانت های ظرفیتی و قانونی

ardalthebest

کاربر سایت
Jun 3, 2015
334
من از سایت gamesysshop خرید کردم
یک روزه که پاسخ نمیده!!!
بعد خرید باید رسید واسشون بفرستید‌ و اونم رسما سین نمیزنه! تلفنشم در دسترس نیست!

نمیدونم واقعا ده میلیون یا بیست میلیون تومن در آوردن ارزش داره؟!!
اصن بگیم اتفاقی افتاده باشه(بدترین اتفاق)
نباید به اس ام اس جواب بده! نباید تو چنل بزنه‌

واقعا نمیدونم چرا بعضیا اینطوری هستن.
حتی اگر جواب هم بده، به هیچ وجه ازش نخرید. آدم بی مسئولیت یعنی همین.

اشتباه من بود از سایتی که نماد نداشت خرید کردم و کسی که تلفظ disable رو بلد نیست)تو وویسای مثلآ آموزشی ( خرید کردم

pedram_sad

کاربر سایت
Apr 24, 2008
962
نام
pedram
با احترام به همگی:D ازکجا بفهمیم کی راست میگه یا دروغ :-?? یعنی شاید طرفداری به دروغ باشه یا اتهام دزدی و ...
هر کدوم از بچه ها که تجربه تلخ و اذیت کننده ای داشته باشن قطعا مدارکش و توضیحاتش موجود هست لازم باشه ریخته میشه رو دایره منجلمه همین فرد 'golden game
در مورد این گلدن گیم هم یکی از دوستان صفحه قبل انتهای پستش یک اشاره ای داشت منتهی من ندیده بودم دیر متوجه شدم

• Like
Reactions: Anakin

Anakin

کاربر سایت
Feb 17, 2013
2,517
هر کدوم از بچه ها که تجربه تلخ و اذیت کننده ای داشته باشن قطعا مدارکش و توضیحاتش موجود هست لازم باشه ریخته میشه رو دایره منجلمه همین فرد 'golden game
در مورد این گلدن گیم هم یکی از دوستان صفحه قبل انتهای پستش یک اشاره ای داشت منتهی من ندیده بودم دیر متوجه شدم
خدایی نکرده من نگفتم بچه ها دروغ میگن و غیره:D چون ممکنه صاحب همین سایت ها بیان اکانت بسازن و تعریف تمجید بکنن درحالیکه برعکسشه. یا بخوان رقیب رو خراب کنن.
یکی از بچه ها صفحه قبل اشاره کرده بود دیسک خریدن راه خوبیه. منم به این نتیجه رسیدم دیسک کارکرده بگیرم چون تایم بازیمم زیاد نیست.

• Like
Reactions: pedram_sad

ardalthebest

کاربر سایت
Jun 3, 2015
334
واقعا خرید اکانت ظرفیتی از ایرانی جماعت‌ نمیارزه.
معلوم نیست چی میدن. یه درصد ممکنه هکی باشه کنسول بن بشه. دستتون به هیچ جا بند نیست.
منم اشتباه کردم از سایت gamesysshop خرید کردم.
دقت هم کردم سایتی نیست اکانت ظرفیتی بفروشه و نماد داشته باشه. اونایی هم که دارن هفت الی هشت تا شاکی داشتن تا الان.
Cdkeyshare هم نماد نداره.
کلا من دیگه ظرفیتی نمیگیرم. دیسک میخرم ولی کم. یدونه گیم با دیسک بزنم بهتر از اینه که ده تا بازی رو با استرس از یه مشت آدم بی وجدان بگیرم.
اصلا و ابدا براشون مهم نیست.
تو همین سایت هم ندیدم کسی تعریف کنه از شخص یا سایتی. اکثرا همه یه ایرادی دارن.
متاسفانه چون سونی تو ایران صاحب نداره، هر اتفاقی میتونه بیفته و ریسکه

• Like
Reactions: pedram_sad

N!ma

کاربر سایت
Sep 13, 2011
2,468
نام
نیما
سلام
تحت هیچ شرایطی از این فرد و سایت

گلدن گیم

خرید اکانت بازی های کنسول (PS4 و PS5) با گارانتی مادام‌العمر

خرید انجام ندید

سارق بودن و سرقت رو redefine کردن

اصلا یک وضعی

سمتشونم نرید
آقا من این رو زیاد دیدم همه میگن کلاه برداره حتی تو گوگل هم به عنوان سایت پیشنهادی میاره! راهی نیست پیگیری بشه بسته بشه سایتش؟!!

N!ma

کاربر سایت
Sep 13, 2011
2,468
نام
نیما
معلوم نیست چی میدن. یه درصد ممکنه هکی باشه کنسول بن بشه. دستتون به هیچ جا بند نیست.
دقت هم کردم سایتی نیست اکانت ظرفیتی بفروشه و نماد داشته باشه. اونایی هم که دارن هفت الی هشت تا شاکی داشتن تا الان.
کلا من دیگه ظرفیتی نمیگیرم. دیسک میخرم ولی کم. یدونه گیم با دیسک بزنم بهتر از اینه که ده تا بازی رو با استرس از یه مشت آدم بی وجدان بگیرم.
من از چندجا هست که میگیرم همیشه تاحالا ام مشکلی نداشتم. یکیش رفیق خودمه gameparazit که قانونی و بدون هیچ مشکلی میخره بازی ها رو.

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,945
نام
امین پاشاپور
یه چیزی بگم
چرا اینهمه از اکانت های هکی بد میگین و میگین بن میکنه، اصلا مشکلی نداره ( نمیگم اصلا ولی خیلی خیلی خیلی کم)
من الان تقریبا از سال 94 تا همین الان دارم از اکانت هکی استفاده میکنم و هیچ مشکلی نداشتم، مثلا اگه سالی 50 تا بازی بگیرم، 10 تاش قانونی و اشتراکی هست و مابقی (40تا) هکی هست، نه رو ps4 مشکل داشتم نه رو ps5،
اینطوری بازی ها ارزون هم درمیاد، واقعا گرون شدن بازی ها و نمیصرفه دیگه قانونی بخریم
همین الان هم تو کنسولم 14 تا اکانت هست که هشت تاش هکیه

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk

ps3_360_wii

کاربر سایت
Nov 12, 2006
758
من قبلا دوتا بازی ازشون گرفتم.درسته خیلی دیر جواب میدن ولی بازی رو تحویل میدن اونم تا اونجای که میدونم سرشون خیلی شلوغ هستش واینکه هر روز بهشون پیام بده.مثلا من بازی گوست رو 2 هفته طول کشید تا بهم تحویل داد ولی بازی اویل 2 رو یک روزه

N!ma

کاربر سایت
Sep 13, 2011
2,468
نام
نیما
یه چیزی بگم
چرا اینهمه از اکانت های هکی بد میگین و میگین بن میکنه، اصلا مشکلی نداره ( نمیگم اصلا ولی خیلی خیلی خیلی کم)
من الان تقریبا از سال 94 تا همین الان دارم از اکانت هکی استفاده میکنم و هیچ مشکلی نداشتم، مثلا اگه سالی 50 تا بازی بگیرم، 10 تاش قانونی و اشتراکی هست و مابقی (40تا) هکی هست، نه رو ps4 مشکل داشتم نه رو ps5،
اینطوری بازی ها ارزون هم درمیاد، واقعا گرون شدن بازی ها و نمیصرفه دیگه قانونی بخریم
همین الان هم تو کنسولم 14 تا اکانت هست که هشت تاش هکیه

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk
چون رفیقم چندسال پیش کنسولش بن شد، در ضمن این کار دزدیه رسما...

• Like
Reactions: Sorcerer 17

pedram_sad

کاربر سایت
Apr 24, 2008
962
نام
pedram
آقا من این رو زیاد دیدم همه میگن کلاه برداره حتی تو گوگل هم به عنوان سایت پیشنهادی میاره! راهی نیست پیگیری بشه بسته بشه سایتش؟!!
من سال هاست از 2 نفر فقط بازی میگیرم اونم 2 سایت نه کانال تلگرام
یکی
اقا رضا سایت cdkeyshare که سالهاست هم برای pc هم کنسول ازشون میگیرم شاید بالای 30 40 سفارش

به بهترین و سریعترین شکل برام فعال میکنن به خیلی ها هم معرفی کردم همه راضی بودن
به شدت احترام و مسولیت پذیری و وقت شناسی سرشون میشه
هم خودش هم تیمشون که بخش های مختلف پشتیبان های مختلف داره

یکی دیگه هم
hala game

halagame.ir

ایشان هم عالیه سایتشون بسیار راضی کننده چند تا خرید داشتم هنوزم رو کنسولم هست دارم بازی میکنم

این سری سر این بازی motorfest باعث شد این تجربه تلخ برام ایجاد بشه
اولین بار بود سر خرید اکانت همچین داستانی داشتم

چون اون سایت ها این بازی رو نداشتن یکم سرچ زدم با این گلدن اشنا شدم همه چیز اوکی به نظر می امد سایت نسبتا به روز و طراحی خوب

از همون اول که دیدم بالای سایتش نوشته
  • اگر در پرداخت مشکل دارید، با پشتیبانی تلگرام تماس بگیرید
یک شک 20 درصدی ایجاد شد برام
چون از سایت که مراحل رو خرید طی میکنید میرسه به درگاه زرین پال و در نهایت اصلا وصل نمیشه و ری دایرکت میشه به سبد خرید
به پشتیبانی اطلاع دادم
اول بسیار سریع انلاین شدن
خیلی سریع گفتن درگاه مشکل داره شماره کارت میدیم

بعد دیدم یک کانال هم زدن رضایت مشتری !!! توش پر از اسکرین از ای دی های مختلف که البته توشون همه اول گله از تاخیر تو پاسخ داشتن و در نهایت رضایت داده بودن !!!

که الان فهمیدم احتمال 100 تمام پست ها و اسکرین های رضایت اون افراد هم فیک و داغون بود

ظرفیت 3 بازی رو خریدم 900 ساعت 14 بود

بعد گفتن خدا برکت و گفتم کی تحویل میشه گفتن امشب و نهایت تا فردا صبح !

شب شد و هیچی
و فردا صبحم هیچی
عصر ساعت 13 پیام دادم که اماده شد ؟

از اینجا داستانا شروع شد

با اختلاف های سنگین چندین و چند ساعت سین کردن ها شروع شد
ساعت 18 انلاین شدن بدون سلام بدون ادب و هیچی یک کلمه نوشتن ((امشب))
شب خبری نشد فرا صبحش هیچی ظهرش هیچی شبش هیچی
تا پس فرداش من هی چند ساعت به چند ساعت پیام پیگیری

بعد از 3 روز پیگیری تازه اکانت رو دادن و من درجا کنسول رو روشن کردم وارد کردم حالا پروسه دادن کد شروع شد

قشنگ 5 روز تمام کارم این بود هر 12 ساعت یا 18 ساعت انلاین میشن فقط یک کلمه مینویسن (( هستید ؟؟)) ((کی میزنید ؟)) من همون لحظه میزدیم و میگفتم کد رو بدید دوباره میرفتن تا 12 ساعت بعد

دیگه کار به جر و بحث و اعتراض کشید و بهشون گفتم اصلا خیر کار کردن با شما رو خوردیم و پشیمونمون کردید از این وضعیت افتضاح پشتیبانی و کار کردن
جاهای دیگه بلافاصله شبش اکانت رو میدن و همون لحظه انلاین میمونن و کد دوم رو میدن

سین میکردن میرفتن
دیگه شماره کارت دادم گفتم کنسل کنید بازم هیچی

در نهایت گفتم ظاهرا شما سیستم کارتون همین کلاه برداری و مسخره بازی هست

دیدم پیام دادن که

عزیز من اکانت را دادم و کد هم اماده هست نمیتونم بک بدم
شما داری اذیت میکنی !!

بعد از 9 روز و کلی پیگیری من و درخواست عودت این بود جوابشون!

گفتم مشکلی نیست امثال شما تو این کشور زیر همین اوضاعش دارین جولان میدین
شما رو مدل دیگه پیگیری میکنم

در کمال بیخیالی 12 ساعت بعد سین کردن بدون جواب

----

این تجربه شد برام که تمرکز خرید رو بزارم رو همون 2 تا سایت که معتبرن

pedram_sad

کاربر سایت
Apr 24, 2008
962
نام
pedram
دیسک هم سر قیمت دلار ترکیده شده
تا پارسال بازی ها نهایت 1800 یا 2 تومن بود بازم برای بازی های معروف aaa و انحصاری اسم و رسم دار ، ارزش خرید داشت

الان بازی های جدید رو دیدم تا 3200 اینا میفروشن!! حتی وقتی چندین ماه از امدنش هم گذشته دست دومش هم زیر 1800 و 2 نیست

که جلوی ظرفیت 3 که مثلا 900 یا ظرفیت 2 که 1200 هست اصلا خریدش داستان داره

بدتز از خرید ، پروسه فروشش درد سر داره
بازم به خصوص برای کسانی که خارج تهران هست
چون معمولا خیلی کم تو شهر های دیگه خرید و فروش دیسک به راحتی انجام میشه و باید اگهی کنی و کلی منتظر باشی یک نفر خریدار پیدا بشه
تهشم یکی مثلا تو سایت ایسام پیدا بشه
پروسه فروشش بسته بندیش بردنش اداره پست و رسیدن دست طرف و تست و اوکی دادنش
خودم یک سری بازی هام رو سال قبل این مدلی فروختم چون دیگه استفاده نداشتن خاک میخوردن
قشنگ رو اعصابه
بازم اونا بلاک باستر هایی مثل رچت و هورایزون فوربیدن و گاد اف وار بودن

باز فروش اکانت خیلی راحت تره به خوده فروشنده میدی یک مدت بعد فروش میره مبلغش رو میریزن برات

ardalthebest

کاربر سایت
Jun 3, 2015
334
من قبلا دوتا بازی ازشون گرفتم.درسته خیلی دیر جواب میدن ولی بازی رو تحویل میدن اونم تا اونجای که میدونم سرشون خیلی شلوغ هستش واینکه هر روز بهشون پیام بده.مثلا من بازی گوست رو 2 هفته طول کشید تا بهم تحویل داد ولی بازی اویل 2 رو یک روزه
صحبت شما دقیقا ثابت میکنه که از همچین کسی نباید خرید
مسخره بازی که نیست که هر موقع دلش بخاد.
اگر سرش شلوغه ادمین بگیره
اگر سرش شلوغه بیاد تو پیجش بنویسه
من الان دو روزه دارم پیام میدم سین نکرده
Gamesysshop رسما دزده و هیچکس هم نباید ازش بخره.
تو پیجش هم چیزی نمیزاره
فک کنم فروش اکانت های فیفا حسابی بهش ساخته

در ضمن، تو سایت خرید انجام دادم و به گفته سایت خودش باید رسید پرداخت رو به تلگرام میفرستادم که اکانتو بده. ولی انگار نه انگار

سر شلوغ بودن یه چیزه، دزدی هم یه چیز دیگس

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر