بازی Resident Evil 7 رسما معرفی شد و برای PS4 و Xbox One و PC عرضه می‌شود

.:BigBoss:.

کاربر سایت
Nov 8, 2007
1,025
نام
حسین
درود

بازی «Resident Evil 7» رسما در کنفرانس E3 سونی معرفی شد و نمایش حیرت انگیزی داشت. شایان ذکر است که بازی با عنوان PS4 معرفی شد اما کپکام تایید کرد که این بازی علاوه بر PS4، برای Xbox One و PC نیز در روز بیست و چهارم ماه ژانویه 2017 عرضه خواهد شد. در ادامه با بازی‌سنتر همراه باشید.
c31i_resident-evil-7-biohazard.jpg
پیش خرید بازی از امروز در شبکه آنلاین PlayStation در دسترس است که با پیش خرید نسخه استاندارد و یا نسخه Deluxe آن، یک تم داینامیک همراه با Survival Pack را دریافت خواهید کرد. ویژگی‌های Survival Pack این است که همان اول کار، درجه‌های سختی بالا را باز می‌کند و مجموعه آیتم‌های ویژه‌ای را در زمان عرضه بازی در دسترس قرار می‌دهد. پیش خرید نسخه‌های Xbox One و PC نیز به زودی در دسترس قرار خواهند گرفت.
طرفداران سبک ترس در یک چیز مشترک هستند و آن این است که برای وحشت زده شدن زندگی می‌کنیم. قبلا به گوش کپکام رسیده بود که طرفداران به جای هر عنوان دیگری، برای یک «Resident Evil» بسیار ترسناک فریاد خوشحالی سر می‌دهند و گریه می‌کنند.
گیم پلی «Resident Evil 7» به صورت اول شخص بوده و از تصاویری واقع گرایانه در بازی استفاده شده است. همچنین این بازی با هدست واقعیت مجازی PlayStation VR قابل بازی خواهد بود.
کپکام گفت: «طرفداران با این هدست واقعیت مجازی، در محیط بازی حضور دارند و سطحی از شدت ترس و نگرانی را احساس خواهند کرد که تاکنون تجربه نکرده‌اند.» داستان این بازی بعد از اتفاقات «Resident Evil 6» رخ می‌دهد و تمرکز آن بر روی حوادث شوم و عمارتی در منطقه متروکه و روستایی آمریکا است.
بازیکن‌ها باید در میان ترس و وحشت احاطه شده در املاک و آلاینده‌هایی همراه با چیزهایی مرموز، زنده مانده و به کشف از اطراف خود بپردازند. دموی نسخه PS4 نیز از امروز در دسترس قرار می‌گیرد.

تریلر بازی را می‌توانید در زیر مشاهده کنید:

منبع

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
ملت پشماشون ریخته:D لودینگ به سر میبرند که عادیه خب:D فکر نمیکنم این طوری باشه علی. به نظرت کپکام چرا باید بازی را به 2 صورت بسازه؟ vr? اگر اینه که خب 2 تا بازی میساخت. من فکر میکنم باید این تغییرات را بپزیریم و خودمون را اماده کنیم برای نسل جدید رزیدنت اویل:D دموش را زدم دانلود شه الان رو ps4. تا صبح کامل شه ببینیم چه خبره:D
مهرداد باور کن اینطور نیست. فروم های مختلف رو که بخونی اون عده ای که "پشماشون ریخته" انگشت شمارن :D در مورد سوالت راجع به VR: سایلنت هیل 4 رو بازی کردی مهرداد؟ توی خونه حالت اول شخص بود و هیچ کاری نمیتونستی بکنی جز راه رفتن. توی کابوس که وارد میشدی، سوم شخص میشد و اکشن هم بهش اضافه میشد :D این VR یه چیز تبلیغاتی و اضافه هست. در کل براشون کاری نداره بازی رو به چند صورت بسازن.
در ضمن:
Capcom confirmed this to Eurogamer earlier today, where it was also confirmed that the full game will star a different lead character than the man in the demo.

The studio noted that Resident Evil 7 has been in development since 2014.

طبق مصاحبه ای ک یوروگیمر با کپکام داشته بازی از سال ۲۰۱۴ در حال ساخت بوده و دمویی ک از بازی منتشر شد بخشی از بازی اصلی نبوده و بازی اصلی با کارکتری متفاوت دنبال میشه​
همونطور که گفتم، این دمو دقیقا مثل P.T، یه Prologue برای بازی اصلی هست و مطمئنا بازی نهایی این چیزی که الان میبینی نیست چون اصلا کشش نداره بخواد 10-15 ساعت طول بکشه با توجه به مدت زمان گیم پلی همیشگی توی سری RE :D
اون عده ای که راضی هستن به خاطر اینه که دیگه کاسه صبرشون لبریز شده و فقط میخوان یه RE "ترسناک" ببینن. براشون هم مهم نیست اول شخص میشه یا استراتژی. اصلا چرا راه دوری بریم، همین GoW جدید. تغییرات داشته، دیگه خبری از BoC نیست، دوربین عوض شده، محیط و ستینگ عوض شده و به طور کلی یه دگرگونی میبینیم که توش خبری از هیج کدوم از امضاهای GoW نیست و فقط شخصیت اصلیش رو حفظ کردن. ولی در عین حال همچنان روح سری حس میشه. مثل جهش RE4 نسبت به RE3 میمونه. ولی جهش RE7 نسبت به RE های قبلی بیش از حده به طوری که خشتک دریده :D
در کل اقدام کپکام هوشمندانه بوده. بعد از تاثیری که P.T گذاشت، بعد از کنسل شدنش و شروع ساخت بازی های مختلف به این سبک و کنسل شدن یکی دوتاشون، فرصت رو غنیمت شمرده و با یه دمو از بزرگترین و پر فروش ترین IPـش، نگاه ها رو به سمت خودش جذب کرده تا خاطره بد RE6 رو بشوره ببره. نمایش بعدی بازی مطمئنا متفاوت تر از اینی هست که میبینی.

YAKUZA_2

کاربر سایت
Nov 3, 2008
1,387
قربون هیدئو برم با یه دمو سبک ترسو متحول کرد=))هر سبکی دیدید متحول نمیشه بگید توی توییتر بهش گوشزد کنیم بلکه یه دمو داد کار سازنده ها راه افتاد:D

• Like
Reactions: asi_1447

saphire

کاربر سایت
Dec 9, 2007
2,578
نام
امیرحسین
قربون هیدئو برم با یه دمو سبک ترسو متحول کرد=))هر سبکی دیدید متحول نمیشه بگید توی توییتر بهش گوشزد کنیم بلکه یه دمو داد کار سازنده ها راه افتاد:D
بازی های این سبکی خیلی قبل از کوجیما وجود داشتند. نمونش سری Amnesia.

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,638
نام
Mehrdad
بازی های این سبکی خیلی قبل از کوجیما وجود داشتند. نمونش سری Amnesia.
خیلی سخته قبول اینکه کوجیما و pt و چیزهایی غیر از pc هم رو این صنعت تاثییر گزارند؟:|8-|
واقعا فکر میکنی ملت کم از کوجیما و امثال pt ایده میگیرند؟ امنسیا بازی خیلی خفنی بوده خصوصا ماشینی برای خوک ها. ولی رد پای pt تو این بازی بیشتر حس میشه. فکر کنم شما pt را تجربه نکردید. میدونی کوجیما چند سال تو این صنعته و داره میترکونه؟ قبل اینکه فاز PC بزنه بالا یک مقدار منطقی باش.
---
مهرداد باور کن اینطور نیست. فروم های مختلف رو که بخونی اون عده ای که "پشماشون ریخته" انگشت شمارن :D در مورد سوالت راجع به VR: سایلنت هیل 4 رو بازی کردی مهرداد؟ توی خونه حالت اول شخص بود و هیچ کاری نمیتونستی بکنی جز راه رفتن. توی کابوس که وارد میشدی، سوم شخص میشد و اکشن هم بهش اضافه میشد :D این VR یه چیز تبلیغاتی و اضافه هست. در کل براشون کاری نداره بازی رو به چند صورت بسازن.
در ضمن:

همونطور که گفتم، این دمو دقیقا مثل P.T، یه Prologue برای بازی اصلی هست و مطمئنا بازی نهایی این چیزی که الان میبینی نیست چون اصلا کشش نداره بخواد 10-15 ساعت طول بکشه با توجه به مدت زمان گیم پلی همیشگی توی سری RE :D
اون عده ای که راضی هستن به خاطر اینه که دیگه کاسه صبرشون لبریز شده و فقط میخوان یه RE "ترسناک" ببینن. براشون هم مهم نیست اول شخص میشه یا استراتژی. اصلا چرا راه دوری بریم، همین GoW جدید. تغییرات داشته، دیگه خبری از BoC نیست، دوربین عوض شده، محیط و ستینگ عوض شده و به طور کلی یه دگرگونی میبینیم که توش خبری از هیج کدوم از امضاهای GoW نیست و فقط شخصیت اصلیش رو حفظ کردن. ولی در عین حال همچنان روح سری حس میشه. مثل جهش RE4 نسبت به RE3 میمونه. ولی جهش RE7 نسبت به RE های قبلی بیش از حده به طوری که خشتک دریده :D
در کل اقدام کپکام هوشمندانه بوده. بعد از تاثیری که P.T گذاشت، بعد از کنسل شدنش و شروع ساخت بازی های مختلف به این سبک و کنسل شدن یکی دوتاشون، فرصت رو غنیمت شمرده و با یه دمو از بزرگترین و پر فروش ترین IPـش، نگاه ها رو به سمت خودش جذب کرده تا خاطره بد RE6 رو بشوره ببره. نمایش بعدی بازی مطمئنا متفاوت تر از اینی هست که میبینی.
اره اول sh4 قشنگ یادمه تو اتاق بود کلی هم کلنجار رفتم تا اون مرحله را رد کردم بعدش که سوم شخص شد سگ ها حمله کردند...
این فضیه ای که مطرح کردی بعید نیست. خب پس اگر بخوایم به یک جمع بندی برسیم. کافیه تجربه ای که از این تریلر FP گرفتیم را در ادامه بازی به صورت TP و یک کاراکتر رزیدنت اویلی به دست بیاریم. البته هنوز 100% نگفتند زاویه دوربین عوض میشه اگر اشتباه نکنم. فقط یک چیزی. به نظر من. کافیه تجربه ترس و استرس و فضاسازی این تریلر همچنین حس تنهایی که توش وجود داشت تو بازی نهایی حفظ شه تا بگیم RE is Back:D
دوربینش هرچی بود. من با اول شخص حال کردم. resident evil survivor ps one هم اول شخص بود که اون موقع ها خیلی من و میترسوند:D خیلی واضح تر دشمن ها و محیط را درک میکنی در نتیجه بیشتر میترسی به نظر من. هایپ شدم در حد انفجار واسه این بازی. یک چیزی باید مطمئن باشیم که تجربه نهایی بازی شدیدا غافلگیر و خوشحال و میترسونتمون. تقریبا مطمئنم به این ها:D

آخرین ویرایش:

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,562
نام
محمد
به عنوان طرفدار این سری و کسی که RE4 بهترین بازی 20 سال اخیرش هست باید بگم که شدیدا ناامید شدم. هر بازی تغییر میکنه و تغییرات مثبت هم خوبه همیشه، مثلا RE4 کلی تغییر نسبت به شماره های قبلیش داشت. ولی این دیگه کلا یه چیز دیگه هست، حالا اکشنش رو کمتر میکردن و حس ترس رو بیشتر که خب همه خوشحال میشدن نه اینکه بازی رو کلا ببرن تو یه سبک دیگه. اول شخص؟ ولمون کن تو رو خدا :)) :D

پ.ن: GoW هم ریبوت شده و کلی تغییرات داشته ولی بازم روح سری رو حفظ کردن و بازم همه به چشم GoW بهش نگاه میکنن. این رفته سمتی که من خوشم نمیاد و فکر کنم اولین RE باشه که بازی نمیکنم :| :D

آخرین ویرایش:

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
به عنوان طرفدار این سری و کسی که RE4 بهترین بازی 20 سال اخیرش هست باید بگم که شدیدا ناامید شدم. هر بازی تغییر میکنه و تغییرات مثبت هم خوبه همیشه، مثلا RE4 کلی تغییر نسبت به شماره های قبلیش داشت. ولی این دیگه کلا یه چیز دیگه هست، حالا اکشنش رو کمتر میکردن و حس ترس رو بیشتر که خب همه خوشحال میشدن نه اینکه بازی رو کلا ببرن تو یه سبک دیگه. اول شخص؟ ولمون کن تو رو خدا :)) :D

پ.ن: GoW هم ریبوت شده و کلی تغییرات داشته ولی بازم روح سری رو حفظ کردن و بازم همه به چشم GoW بهش نگاه میکنن. این رفته سمتی که من خوشم نمیاد و فکر کنم اولین RE باشه که بازی نمیکنم :| :D
البته این دمو میگن جزو بازی اصلی نیست و حتی شخصیت اصلی بازی هم یکی دیگست...
باید صبر کنیم ببینیم بعدا چی نمایش میدن :D

saphire

کاربر سایت
Dec 9, 2007
2,578
نام
امیرحسین
خیلی سخته قبول اینکه کوجیما و pt و چیزهایی غیر از pc هم رو این صنعت تاثییر گزارند؟:|8-|
واقعا فکر میکنی ملت کم از کوجیما و امثال pt ایده میگیرند؟ امنسیا بازی خیلی خفنی بوده خصوصا ماشینی برای خوک ها. ولی رد پای pt تو این بازی بیشتر حس میشه. فکر کنم شما pt را تجربه نکردید. میدونی کوجیما چند سال تو این صنعته و داره میترکونه؟ قبل اینکه فاز PC بزنه بالا یک مقدار منطقی باش.
خوبی شما؟ کی حرف از PC زد؟ خیلی ساده گفتم بازی های Pure Horror قبل از PT وجود داشتن! اینجوری که شما پست های منو رو رمزگشایی می کنید فکر کنم نامزد های جمهوری خواه منو غیر قانونی کنن!
اره پیچوندن هم جز همین قابلیت هاته نیاز به رمز گشایی نداره نیاز به اکانت جدید ساختن در بازیسنتر داره:D:-bd
حس می کنم شما منو با Vavi اشتباه گرفتی، OMGـم من. و اینکه کسی که نقش کنسول ها و بازی سازای بزرگی رو مثل کوجیما و ... صفر بدونه آدم احمقیه، همونقدر احمق که کسی نقش PC رو صفر بدونه. ولی من صرفا منظورم این بود که بازی های ترسناکی که Walking Simulator هستن(چیز بدی نیست) قبل از کوجیما هم وجود داشتن و سبکی اختراع نکرده. رو به جلو برده سبک رو، ولی اختراع نکرده.

Last edited by a moderator:

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,638
نام
Mehrdad
re باید ترسناک باشه. داستانش مرتبط به زامبی ویروس و امبرلا باشه. بقیه المان هاش کاملا میتونند تغییر کنند و ربطی به روح سری ندارند. همانگونه بارها هم تغییر کردند از 1994 تا الان. من که خیلی حال کردم. و بهتون قول میدم این رزیدنت اویل موفقیت های نسل 5 6 را تکرار میکنه یک سیر تکامل جدید 3 4 نسخه ای واسه اینده هم به وجود میاره:D
ینجوری که شما پست های منو رو رمزگشایی می کنید فکر کنم نامزد های جمهوری خواه منو غیر قانونی کنن
تقصیره خودته :D خوشم میاد خوب می پیچونی:D

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
انقدر فیلم و بازیهای زامبی ساخته شده و میشه که دیگه حال آدم از زامبی بهم میخوره به نظر من رزیدنت ایول 7 عالیه این که اول شخص شده یکم تو ذوق میزنه اما چون کپکام میخواسته این بازی از VR هم پشتیبانی کنه مجور بوده اول شخص بسازتش و به نظر من کسی که میخواد طعم واقعی رزیدنت ایول 7 رو بچشه فقط باید اونو با PSVR تجربه کنه بازی کردن روی پلتفرم های دیگه با توجه به اول شخص بودن ممکنه رضایت خیلی ها رو جلب نکنه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر