بازی Resident Evil 7 رسما معرفی شد و برای PS4 و Xbox One و PC عرضه می‌شود

.:BigBoss:.

کاربر سایت
Nov 8, 2007
1,025
نام
حسین
درود

بازی «Resident Evil 7» رسما در کنفرانس E3 سونی معرفی شد و نمایش حیرت انگیزی داشت. شایان ذکر است که بازی با عنوان PS4 معرفی شد اما کپکام تایید کرد که این بازی علاوه بر PS4، برای Xbox One و PC نیز در روز بیست و چهارم ماه ژانویه 2017 عرضه خواهد شد. در ادامه با بازی‌سنتر همراه باشید.
c31i_resident-evil-7-biohazard.jpg
پیش خرید بازی از امروز در شبکه آنلاین PlayStation در دسترس است که با پیش خرید نسخه استاندارد و یا نسخه Deluxe آن، یک تم داینامیک همراه با Survival Pack را دریافت خواهید کرد. ویژگی‌های Survival Pack این است که همان اول کار، درجه‌های سختی بالا را باز می‌کند و مجموعه آیتم‌های ویژه‌ای را در زمان عرضه بازی در دسترس قرار می‌دهد. پیش خرید نسخه‌های Xbox One و PC نیز به زودی در دسترس قرار خواهند گرفت.
طرفداران سبک ترس در یک چیز مشترک هستند و آن این است که برای وحشت زده شدن زندگی می‌کنیم. قبلا به گوش کپکام رسیده بود که طرفداران به جای هر عنوان دیگری، برای یک «Resident Evil» بسیار ترسناک فریاد خوشحالی سر می‌دهند و گریه می‌کنند.
گیم پلی «Resident Evil 7» به صورت اول شخص بوده و از تصاویری واقع گرایانه در بازی استفاده شده است. همچنین این بازی با هدست واقعیت مجازی PlayStation VR قابل بازی خواهد بود.
کپکام گفت: «طرفداران با این هدست واقعیت مجازی، در محیط بازی حضور دارند و سطحی از شدت ترس و نگرانی را احساس خواهند کرد که تاکنون تجربه نکرده‌اند.» داستان این بازی بعد از اتفاقات «Resident Evil 6» رخ می‌دهد و تمرکز آن بر روی حوادث شوم و عمارتی در منطقه متروکه و روستایی آمریکا است.
بازیکن‌ها باید در میان ترس و وحشت احاطه شده در املاک و آلاینده‌هایی همراه با چیزهایی مرموز، زنده مانده و به کشف از اطراف خود بپردازند. دموی نسخه PS4 نیز از امروز در دسترس قرار می‌گیرد.

تریلر بازی را می‌توانید در زیر مشاهده کنید:

منبع

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
اون سمت گفتم اینور میگم.
نمیدونم چرا هوادارا اینقدر واکنششون نسبت به تغییرات ایجاد شده در بازی منفیه. درسته بازی اول شخص شده و شخصیتای قدیمی هم توش نیستن ولی خب حس ترسی که توی تریلر وجود داشت فوق‌العاده بود و به نظرم اگه کل بازی بتونند همینطوری این حس رو نگه دارند با یه شاهکار توی سبک وحشت طرف هستیم.

این بازی مثل RE4 که کلا روند سری رو تغییر داد داره RE به یه سمت کاملا جدیدی میبره و حداقل از این لحاظ خیلی هیجان انگیزه و به نظرم دست کم اینکه کپکام اینقدر جرات داشت تا دست به همچین تغییر بزرگی بزنه و از فرمول قبلی سری دور بشه (اونم در حالی که هنوز داشت میلیونی میفروخت) خودش قابل تقدیره.

خود من یکی از هوادارای قدیمی سری هستم و هنوز دوربین TPS رو شدیدا به این بازی ترجیح میدم ولی خب دوست دارم ببینم این چطوری از آب در میاد. در ضمن اینطوری هم نیست که سری قبلی RE کاملا مرده باشه. چند وقت دیگه REmake 2 رو داریم که مطمئنا با همون استایل قدیمی RE ساخته میشه و بعدش هم به احتمال خیلی زیاد Revelations 3 رو میبینیم که بازم از همون استایل همیشگی که بهش عادت داریم استفاده میکنه و همون شخصیتای محبوب سری رو هم داره.

Donger

کاربر سایت
Apr 14, 2015
1,576
این عنوان، نمایشش منو جلب کرد و فکر می کنم عنوان خوبی بشه

اما مساله ای که داره اینه که این عنوان Resident Evil نیست، یعنی Resident Evil رو ریبوت هم بکنی همچین چیزی از توش در نمیاد
هر بازی ای برای خودش یک سری شناسه و یک سری شاخصه خاص داره، هیچ کدوم از المان های Resident Evil توی این تریلر دیده نمی شه
حتی من استریم ها رو هم دیدم توی دمو هم به همین صورته

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,841

اما مساله ای که داره اینه که این عنوان Resident Evil نیست، یعنی Resident Evil رو ریبوت هم بکنی همچین چیزی از توش در نمیاد
هر بازی ای برای خودش یک سری شناسه و یک سری شاخصه خاص داره، هیچ کدوم از المان های Resident Evil توی این تریلر دیده نمی شه
دقیقا درسته، کاملا صحبت به جا و منطقی ایه.
با اینکه تریلر بازی برام خیلی خوب ود و حس میکنم عنصر وحشت به خوبی به سری evil برگشته ولی کاملا با نظر دوستمون موافقم، کلا اسم بازی رو باید چیز دیگه میزاشتن، هر بازی ای یه هویت و شناسنامه داره، عناصری داره که مشخصه بازیه، ولی این تریلری که دیدم واقعا اگه نمیگفتن خودشون که این بازی اسمش resident evil هستش محال بود حتی یه لحظه هم تصور کنم که میتونه اویل باشه.
ولی خب حس میکنم عتصر ترس خیلی خوب برگشته باشه به بازی.

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,601
نام
Alireza

خب اون نسخه 5 و 6 RE بودن؟ هر چی باشه از اکشن بودنش بهتره. حالا بعد از مدت ها Capcom بیخیال این نابود کردن خاطراتمون شده دارید کاری میکنید که برگرده با Call of Duty رقابت کنه! :D

• Like
Reactions: sadegh93

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
kitchen-06-16-15-1.jpg

کسی متوجه هینت به RE7 شد؟
خب اون نسخه 5 و 6 RE بودن؟ هر چی باشه از اکشن بودنش بهتره. حالا بعد از مدت ها Capcom بیخیال این نابود کردن خاطراتمون شده دارید کاری میکنید که برگرده با Call of Duty رقابت کنه! :D
این که نشد حرف. به قول دوستمون یه سری المان ها هست که یه سری رو تعریف میکنن. RE همیشه یه تعادلی بین اکشن و ترس داشته. درسته که شماره های آخری اکشنشون زیاد تر بود اما المان های ترس رو حذف نکرده بودن (کمرنگ شده بودن). ولی الان بخش اکشن کامل حذف شده. دوربین شده اول شخص که کلا با این سری مغایرت داره. من اینو یه بازی مثل Outlast و Amnesia و Slender میبینم نه RE.
بله ما هم دوست داشتیم بازی برگرده به "ریشه ها" و ترس رو پر رنگ تر کنه اما نه به قیمت حذف بخش اکشن و دوربین اول شخص. جدیدا بین سازنده ها مد شده یه چیز جدید رو توی یه سری معروف پیاده میکنن در حالی که هیچ شباهتی به اون سری نداره. در حالی که اگر به اسم یه بازی جدید منتشرش میکردن به مراتب بهتر و مقبول تر بود. الان همه جای اینترنت و توی همه فروم ها ملت دارن میگن سردرگم هستن و نمیدونن چه حسی نسبت به این بازی داشته باشن. خیلیاشون میگن این اصلا RE نیست (که کاملا باهاشون موافقم). حتی شماره بازی رو بر خلاف عناوین قبلی تغییر دادن و به صورت حروف رومانی نوشتن (VII).
همون RE4 با یه سری تغییرات مثبت نسبت به 3 نسخه اول ساخته شد و درسته که استارت اکشن شدن رو زد، اما حداقل روح RE توی بازی بود. این یکی کاملا تعطیله. البته اینا همش برداشت من از تریلر و دمو هست. شاید جلوتر قضیه کاملا فرق کنه و نظرم مثبت بشه.

پ.ن: یه مورد مهم دیگه هم اینه که این نوع دوربین و این نوع ترس کشش زیادی نداره و مدت زمان گیم پلی باید کوتاه در حد 3-4 ساعت باشه تا بتونه تا آخر تاثیر خودش رو حفظ کنه.

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,902
نام
مهراد
که چی ؟ بازی مگر با VR بتونه حس ترس رو به کسی القا کنه که باید 400 دلار براش بخوابه تازه PS4 هم داشته باشه! تکلیف ما چیه که با PC بازی می کنیم؟ دیگه ترسناک از Outlast II که ترسناک تر نیس ... به نظر من این کار Capcom ضربه فنی بود به کل سری RE و ترول بزرگی برای این بازی ... اول شخص ، شخصیت ناشناس ، نه راکون سیتی نه آمبرلایی ، هــــهـــــه /:):|/:) گیم پلی هم نمیتونه چیز شاخی بشه حتی در حد DyingLight (توهین به این بازی نباشه واقعا عالی بود). در کل Vision خوبی به این بازی ندارم.

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,841
آقا من الان این نمایش 17 دقیقه ای رو دیم، خب باید بگم اگه به عنوان یه بازی سبک وحشت بخواین بهش نگاه کنین خوبه ولی جدی اگه طرفدارا انتقاد کنن بهشون حق میدم. بازی واقعا اصلا رزیدنت اویل نیست، خیلی بیشتر شبیه این عناوین pure horror متل outlast و amnesia و soma و.... شده. رزیدنت یه بازی وحشت و بقا بود، این چیزی که اینا ساختن واقعا فقط اسمش RE مونده.
حالا یه عده شاید مخالف من باشن ولی الان آدم نبوغ میکامی رو درک میکنه، انصافا The evil within بهترین بازیه این سال ها توی ژانر SH بود. بازی تمام المان های گیم و یه عنوان وحشت و بقا رو داشت، برای من که فوق العاده ترین عنوان وحشت و بقا این سالها بود.
اینا دقیقا به PT نگاه کردن، دیدن PT با تغییر زاویه دوربین و همینطور بیس گیم پلی و تغییر جهان بازی با یه دمو کلی طرفدار پیدا کرد با خودشون گفتن چرا ما نتونیم اینکارو بکنیم...
همون P.T هم من همون موقع گفتم که اصلا و ابدا نظرمو جلب نکرد، نه اینکه بازیه بدی باشه، خیلی هم عالی بود ولی اولا این کار یه جوریایی سو استفاده از نام یه IP هست ( IP های مطرح RE و Silent hill به هر حال خیلی شناخته شده هستن و برای تضمین موفقیت داره از نام هاشون سو استفاده میشه ) و از طرفی توهین به مخاطبان این بازی ها. مخاطبین این بازی ها وحشت رو در غالب فرنچایزهای خودشون با همون univers و گیم پلی و مبنای کلی میخوان، نه اینکه از اون بازی فقط اسمشو برداری استفاده کنی و کلیت بازی رو یه چیز دیگه بسازی.
خیلی راحت میشه این عناوینو تحت یه عنوان دیگه عرضه کرد، اینطوری خیلی بهتره. ضمن اینکه کلا من زیاد طرفدار بازی های Pure Horror نیستم، اگه بخوام عناوین این شکلی رو بازی کنم ترجیح میدم برم یه فیلم ژانر وحشت رو ببینم تا این قبیل بازی ها رو بازی کنم. البته این خط آخر کاملا نظر و عقیده شخصیه منه و خب خیلیا هم برخلاف من هستن طبیعتا.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر