بازی و نرم افزار برای Android

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
Oh My GOD :love:
تو خود کنسول که نتونستیم بازی کنیم ولی الان فصل اول The Walking Dead (همونی که GoTY شد) برای اندروید منتشر شده!
The-Walking-Dead-The-Complete-First-Season.jpg

دانلود The Walking Dead: The Complete First Season 1.0.0 - بازی راه رفتن مرده: فصل اول اندروید!

AM!R HOS3!N

کاربر سایت
May 18, 2010
1,981
نام
Amir Hosein

N!ma

کاربر سایت
Sep 13, 2011
2,469
نام
نیما
تو خود کنسول که نتونستیم بازی کنیم ولی الان فصل اول The Walking Dead (همونی که GoTY شد) برای اندروید منتشر شده!

دانلود The Walking Dead: The Complete First Season 1.0.0 - بازی راه رفتن مرده: فصل اول اندروید!

فقط امیدوارم گرافیکش خوب باشه:|
این که فقط یه فایل apk یک گیگابایتیه:| 6روز طول میکشه تا نصب شه که :D

Arman210

کاربر سایت
Apr 26, 2009
714
نام
Arman

400 Days هم هست تو این ؟

دوستان من این رو تو سایت آندرویدکده دیدم :
قابل اجرا بر روی تبلت کیندل فایر و گوشی هایی با پردازنده گرافیکی Adreno 320 و Adreno 330

N!ma

کاربر سایت
Sep 13, 2011
2,469
نام
نیما
وات د ...؟ اون لحظه که من گذاشتم دانلود تو فارس روید نذاشته بود فقط واسه آدرنو! :(( الکی دانلود کردم اجرا هم نشد. خدا لعنتش کنه. آخه چرا واسه مالی ندادن:((

Arman210

کاربر سایت
Apr 26, 2009
714
نام
Arman
وات د ...؟ اون لحظه که من گذاشتم دانلود تو فارس روید نذاشته بود فقط واسه آدرنو! :(( الکی دانلود کردم اجرا هم نشد. خدا لعنتش کنه. آخه چرا واسه مالی ندادن:((
یکی از دلایلی که میخوام N9005 بگیرم اینه :D
البته این ریلیز برای کیندل فایر هست در اصل چون فقط رو سایت آمازون هست ! صبر کن خود مارکت بیاره ...

saeidrezay

کاربر سایت
Sep 25, 2012
1,090
نام
سعید

baran17

کاربر سایت
Dec 7, 2007
373
دوستان یه چندتایی بازی تو سبک پلتفرمر (سکوبازی) میشه معرفی کنید و لینک بدید بهم ؟!
من ریمن رو دانلود می کنم ولی رو تبلتم جواب نمیده !

reza marston

کاربر سایت
Dec 20, 2013
86
نام
محمدرضا

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
The Walking Dead قرار نیست برای Tegra بیاد؟
کسایی که بازی کردن نظرشون راجع به گرافیکش چیه؟
گرافیکش که مثل نسخه کنسولی بود ولی به نظرم تکسچر ها خیلی خوب بودن و رزولوشن هم خیلی خوب بود.
من Episode 1 رو تموم کردم و منتظرم Episode 2 که فعلا نوشته Coming Soon بیاد.

saeidrezay

کاربر سایت
Sep 25, 2012
1,090
نام
سعید
دیتا بازی Syberia رو میریزم داخلر OBB بازی نمیاد! میخواد یه چیزی رو DL کنه که اصلا هم پر نمیشه:((! چیکار کنم؟!

وقتي پيغام براي دانلود مياد يعني اينكه بازي به دنبال ديتا بازي ميگرده پس يا شما ديتاي درست رو كپي نكردين يا جاي درست كپي نكردين
اگه همه اين كار ها رو درست انجام بدين مشكلي نداره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر