بازی و نرم افزار برای Android

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
آقا از اندرویدکده چیزی DL نکنین! من دیتا Max Payne رو هم ازش گرفتم خرابه! این سومین بازی هست که ازش میگیرم کار نمیکنه! :| به جاش از اندرویدیها بگیرین!
اندرویدیها هم فایل خراب داره.
من ازشون PvZ ورژن 6 رو گرفتم خراب بود مال اندرویدکده هم خراب بود :|
بهترین سایت برای دانلود (به خصوص بازی های سنگین و دیتا دار) Farsroid.com ـه!
من PvZ رو آخرم از اونجا گرفتم و بعدش هم هر چی بازی دیتا دار بوده از همون جا دان کردم یه دونه فایل مشکل دار هم نداشته تا حالا!

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
یکی از بازیهای خفنی که ازش خوشم اومد، Zombie Diaries هست
بازی اکشن دو بعدی بسیار جالبی هست. حجمش هم خیلی کمه. حدود 17 مگابایته
من معتادش شدم حسابی:D

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
کسی تا حالا تونسته Fifa 14 رو روی SP اجرا کنه؟!
برای من موقع Unlock کردن می‌نویسه "یا Google Play ندارید یا اینترنت قطع ـه" :|

GPSY

کاربر سایت
Dec 30, 2010
2,022
نام
اسماعیل
کسی تا حالا تونسته Fifa 14 رو روی SP اجرا کنه؟!
برای من موقع Unlock کردن می‌نویسه "یا Google Play ندارید یا اینترنت قطع ـه" :|

بله من رو sp اجراش کردم
خیلی راحت آنلاک شد!
باید اینا رو نصب داشته باشی تا راحت آنلاک بشه!
آخرین ورژن گوگل پلی استور
آخرین ورژن گوگل پلی سرویسیز
آخرین ورژن گوگل پلی گیمز
اکانت سینک شده
برنامه گذر از تحریم
Wifi
یه درصد از فایل گزارش رو دانلود کن کنسلش کن برگرد بازی رو آنلاک کن!میبینی خیلی راحت آنلاک میشه!!

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
بله من رو sp اجراش کردم
خیلی راحت آنلاک شد!
باید اینا رو نصب داشته باشی تا راحت آنلاک بشه!
آخرین ورژن گوگل پلی استور
آخرین ورژن گوگل پلی سرویسیز
آخرین ورژن گوگل پلی گیمز
اکانت سینک شده
برنامه گذر از تحریم
Wifi
یه درصد از فایل گزارش رو دانلود کن کنسلش کن برگرد بازی رو آنلاک کن!میبینی خیلی راحت آنلاک میشه!!
الان من Wi Fi دارم؛ Psiph*n هم دارم که راحت هم کانکت می‌شه!
گوگل پلی استور نسخه 4.5.10 (آخرین نسخه)
گوگل پلی گیمز نسخه 1.1.04 (آخرین نسخه)
گوگل پلی سرویسز آخرین نسخه
رو دارم وقتی می‌رم تو بازی اول این رو می‌نویسه که پیوست کردم. (apk ورژن 1.3.2 ـه)
بعد می‌رم اون 1% رو هم دان می‌کنم و بعد کنسل ولی وقتی می‌رم Unlock یا گزینه پایینش رو می‌زنم این رو می‌نویسه که دوباره پیوست کردم :D
Screenshot_2014-01-22-17-32-26.png پیغام آنلاک نشدن
Screenshot_2014-01-22-16-53-48.png پیغام اول بازی

ویرایش
با این روش حل شد :bighug:
دوستان دقت کنید تا زمانی که پلی استور شما بازیهای پولی رو نشون نده به هیچ وجه نمیتونید آنلاک کنید. هیچ کدوم از روشهای قبلی هم فایده نداره. من همرو تست کردم. این روش رو حتما امتحان کنید و مطمئنا آنلاک میشه فقط باید دقیق انجام بدید.
۱. گوگل پلی استور رو به ورژن بالای چهار آپدیت کنید( بهترینش ۴.۵.۱ هست)
۲. بازی رو نصب و فایل دیتا رو کپی کنید.
۳. پلی استور رو بدون سایفون باز کنید و بعد از دیدن چند صفحه ببندید.
۴. حالا وارد application manager بشید و برنامه پلی استورتون رو کلیک کنید و clear cash و clear data رو بزنید.
۵. بعد به سایفون وصل بشید و وقتی که کانکت شدید وارد پلی استور بشید. بعد از چند لحظه بازیهای پولی رو هم نشون میده. یعنی کنار بازی مبلغ اون بازی هم هست. اگر نشد دوباره این راه رو تکرار کنید.
۶. وقتی که بازی های پولی رو نشون داد وارد بازی فیفا ۱۴ بشید. وارد قسمت kick off بشید و میبینید کنار گزینه ی unlock purchase مبلغ اون بازی هم نوشته شده حالا گزینه ی unlock purchase رو بزنید. اگر پیغام خطا داد یا یه صفحه دیگه باز شد نوشته ی زیر unlock purchase رو بزنید و بعد پیغام unlock شدن میده بعد همه چیز باز میشه.
دقت کنید تا زمانی که پلی استور شما بازیهای پولی رو نشون نده نمیتونید آنلاک کنید. برای دور زدن پلی استور بهترین روش اینه که اول جدیدترین ورژنشو نصب کنی بعد بدون سایفون وارد برنامه بشی و چند صفحه ببینی و بعد بیای بیرون و بری تو اپلیکیشن منیجر کلیر کش و دیتا رو بزنی و بعد با سایفون وارد برنامه بشی. اینطوری برنامه ی پلی استور که تحریم هست رو دور میزنید. حتما روشی که گفتم رو امتحان کنید من بعد از سه ماه بلاخره تونستم آنلاک کنم. اگرم مشکلی داشتید ایمیل بزنید.

آخرین ویرایش:

saeidrezay

کاربر سایت
Sep 25, 2012
1,090
نام
سعید

از اینکه این بازی خوب رو اطلاع رسانی کردید خیلی ممنون بچه ها حتما دانلود و بازی کنید که خیلی باحاله رو نوت 3 که مشکلی نداره خخخخ
فک کن رو این هم مشکل داشته باشه

Sent from my SM-N900 using Tapatalk

saeidrezay

کاربر سایت
Sep 25, 2012
1,090
نام
سعید
خوب حالا که یه بازی خوب برای من گذاشتین من هم یک معجزه رو به شما معرفی میکنم بهترین کیبوردی که تا حالا نداشتیم رو به همتون معرفی میکنم در این کیبورد دیگه خبری از تایپ به روش قدیمی نیست و با sweep کردن شما خیلی راحت و سریع میتوانید تایپ کنید
لازم به ذکر که این نرمافزار رکورد گینس رو در زمینه تایپ به خودش اختصاص داده
الان هم این متن رو با همین کیبورد براتون تایپ کردم اصلا آدم تعجب میکنه این کیبورد چقدر باهوشه
شما زبان فارسی رو باید برایش دانلود کنید و به مرور زمان کلماتی که توش نیست رو خودتون میتوانید بهش یاد بدید
این لینکش
http://dl.apktops.ir/apps/2014/01/Swype_Keyboard_1.6.5.23769_apktops.ir.apk

Sent from my SM-N900 using Tapatalk

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر