بازی های PlayStation Vita

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
تو که فن مایکرویی به حرفات دیگه اعتباری نیست:|
پ.ن : :D
پ.ن2 : حجت الاسلام والمسلمین آرمان ترای انگلیان بیان کمک کنن و سایر اساتید :D
سلام
لول
من یک مشکلی که توی جواب دادن دارم اینکه قیمتهای استوره من با us فرق داره اما کلا
OddWorld Strangers Wrath خیلی خوبه ! ممکنه بالای 16 باشه ! نمیدونم ! توی استوره من 18.99
Super StarDust delta با DLC فکر کنم ارزون باشه به نسبت. بازی معتاد کننده ای هست بخش single خوبی هم داره
Sine mora خوبه اما روی pc هم میشه رفت
Sound Shapes عالی
PvZ عالی
Limbo هم باز میشه روی pc رفت اما خوبه
Velocity و Machinarium هم هرجفت خوبن
در ضمن بازیهای بیشتری indie هم توی راه هستن

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
ایندی نمیخوام. ولاسیتی پلات داره بیشتر برا اون میگم. سوپر استار داست همش باید به سیاره شلیک کرد؟ پلات داره ؟ حجم؟ چون 13 دلاره. بتمن بیاد حدودا چند میشه؟ اگه 20 دلاره که هیچ اگه بیشتره بگین :D ولاسیتیو اوکی کنم؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
ایندی نمیخوام. ولاسیتی پلات داره بیشتر برا اون میگم. سوپر استار داست همش باید به سیاره شلیک کرد؟ پلات داره ؟ حجم؟ چون 13 دلاره. بتمن بیاد حدودا چند میشه؟ اگه 20 دلاره که هیچ اگه بیشتره بگین :D ولاسیتیو اوکی کنم؟
lol همه این بازی کوچیما Indi هستن دیگه !؟!؟! guacamelee هم همینطور....
veloctiy هم پلات داره ... super stardust Plut نداره. veloctiy حجمش رو نمیدونم اما Super Stardust delt حوالی 250 مگ هستشو اره همش باید به سنگها شلیک کنی ! البته دشمن و ... مانع و قدرتها و اپگرید سلاح اینا هم اضافه میشهو
بتمن هم جزو بازیهایی هست که نسخه فیزیکی داره - در واقع بتمن بازی کوچک یا دانلود نیست !!! لول ... قیمتش هم همون 40 دلار خواهد بود.

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
indie مگه بازی نیست که تروفی نداره کلا؟ و سازتده هاش خیلی کم و بی امکاناتن:D ولاسیتیو ترایلشو دارم .نظرنهاییتو بهم بده راستی tales from space mutant blob چطوره؟

آخرین ویرایش:

Hamzeh_Yz

کاربر سایت
Jan 28, 2013
560
نام
حمزه
indie مگه بازی نیست که تروفی نداره کلا؟ و سازتده هاش خیلی کم و بی امکاناتن:D ولاسیتیو ترایلشو دارم .نظرنهاییتو بهم بده

سوند شیپز رو گرفتی ؟ 7 دلاره ای تری قبلی بهترین بازی کنسول های دستی شد .

soheilkitty

کاربر سایت
Sep 27, 2012
411
نام
soheil
یه سوال این شبکه تورو کی برای استور uk میاد؟؟؟؟؟

به نظر منکه اصلا طرفش نرو من دانلود کردم.. کلی خارجی که بعضیا انگلیسي ام بلد نیستن میان تو ادد لیست میره رو اعصابت :d b-)

آخرین ویرایش:

rani

کاربر سایت
Oct 21, 2006
125
[h=1]آیا God of War: Redemption در دست ساخت است؟[/h]بار ها شایعاتی پیرامون ساخت قسمت بعدی سری GoW به میان آمده است. اما عکسی که به تازگی منتشر شده، بر این شایعات بیشتر دامن می‌زند. به تازگی عکسی در فضای مجازی منتشره شده است که ساخت و یا وجود عنوانی بانام God of War: Redemption را برای PS4 و PS VITA تایید می‌کند. حال مشخص نیست این بازی نمایشی در پشت درهای بسته در نمایشگاه E3 داشته است و یا این عکس، از استودیو SANTA MONICA به بیرون انتشار پیدا کرده است. مشخصا تا اعلامی رسمی از سوی شرکت سونی، نمی‌توان نتیجه ای قطعی مبنی بر وجود این عنوان گرفت.

[h=1]منبع: gamefa.com[/h]بچه ها احتمالا این همون خبریه که اون شهید بدبخت گفته بود قراره برا ویتا بیاد

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
ی درصد واقعی باشه یعنی خداوکیلی حالی یه هولی میشم! نکنه بخاطر قابلیت کراس کنترل زده ویتا؟ یعنی مشترک ویتا و 4 ؟ گرافیکش ابالفضلی میشه رو ویتا که:D من لست او اس ویتا میخوام:D

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,818
نام
مرتضی
ی درصد واقعی باشه یعنی خداوکیلی حالی یه هولی میشم! نکنه بخاطر قابلیت کراس کنترل زده ویتا؟ یعنی مشترک ویتا و 4 ؟ گرافیکش ابالفضلی میشه رو ویتا که:D من لست او اس ویتا میخوام:D

شاید ازین بازیای ارکید و کوچیک باشه مثه اون انچارتد کارت بازی:d
منم چند روزیه تو ذهنم تصور TLOU vita رو میکنم یه حال خوشی بهم دست میده:d

fifa 12

کاربر سایت
Jul 21, 2011
1,628
نام
سپهر
عمرا:D
منم خیلی چیزا میخوام:D
اما به احتمال زیاد همونطور که خودتم گفتی کراس کنترل رو منظورشه!
پ.ن:فاز منفی بزنید یه وقت بر عکسش شد پر در بیارید عین من تو گیمز کام پارسال تو آسمونا:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر