بازی های PlayStation Vita

MH_MSV

NEVER STOP PLAYING
کاربر سایت
May 22, 2012
898
نام
محمد
دوستان سوني كمپاني نيست كه به محصولاتش اهميت نده;)
توE3 بايد كنسول نسل بعدش رو نشون ميداد با توضيحات كامل تا اينكه بتونه رقيبشو شكست بده كه داد:)
اگه كنفرانسو ديده باشيد ،مي فهميد كه چيزه خاصي هم برا ps3 نمايش نداد،چون فرصت نداشت
هنوز e3 دو سه روز ازش باقي مونده و بازي هايي ١٠٠٪ در اين روز ها برا ويتا به نمايش درميان
تازه بعدe3 گيمز كام و توكيو گيم شو هم هست منتظر باشيد تا ببينيد اونجا چجوري از ويتا ساپورت ميكنهb-)
ويتا اينده ي بسيار درخشاني داره;)

Omid Zaraki

کاربر سایت
Jan 25, 2013
306
نام
OmiD
کلا e3 واسه ویتا دارا افتضاح بود.....

من با اینکه GOW 1 _ 2 رو بارها بازی کردم اما وقتی نسخه HDش برا ویتا معرفی شد بازم حال کردم باهاش و حتما میگیرمش

نمایش KillZone Mercenaries هم خداییش فوق العاده بود

ولی در کل سونی فعلا سرگرم نمایش های PS4 هستش ، مطمئن باش طی چند سال دیگه چنان بازی هایی برا ویتا معرفی میشه که همه آرزو داشتن ویتا می کنن :x

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
16.34 دلار دارم. گواکاملی 16.99 تاست متاسفانه.چی بگیرم؟ ال استار شده 13 دلار. متالگیر پیس واکرم 13. رو 360 دارمش بازم می ارزه بگیرمش؟

Abadan-Game

کاربر سایت
Nov 21, 2012
925
نام
Sajjad Imanian
16.34 دلار دارم. گواکاملی 16.99 تاست متاسفانه.چی بگیرم؟ ال استار شده 13 دلار. متالگیر پیس واکرم 13. رو 360 دارمش بازم می ارزه بگیرمش؟

نه....
ال استار خوبه....
ميگم اين 13رو چه طوري گرفتي؟؟؟

Sent from my HTC Wildfire S A510e using Tapatalk 2

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
12.99 دلار ه میگم 13. 3 دالدو نیم داشتم 20 دلار خریدم برا یه چیزی انقدرش مونده.بین این 3 تو مونوم کیلزون پی اس پی، velocity ultra hd ، urban trial
که اربان ترایلو خیلی حال نمیکنم:D ولاسیتی هم دموشو بازی کردم ، کیلزونم قبلنا یکم رو پی اس پی رفتم...
کودوم:D

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
12.99 دلار ه میگم 13. 3 دالدو نیم داشتم 20 دلار خریدم برا یه چیزی انقدرش مونده.بین این 3 تو مونوم کیلزون پی اس پی، velocity ultra hd ، urban trial
که اربان ترایلو خیلی حال نمیکنم:D ولاسیتی هم دموشو بازی کردم ، کیلزونم قبلنا یکم رو پی اس پی رفتم...
کودوم:D
هیچ کدوم :D
مفتشون گرونه :D

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
تو که فن مایکرویی به حرفات دیگه اعتباری نیست:|
پ.ن : :D
پ.ن2 : حجت الاسلام والمسلمین آرمان ترای انگلیان بیان کمک کنن و سایر اساتید :D