بازی های موجود در بازار برای PS4

titan13

کاربر سایت
Jul 31, 2011
684
نام
امين
این تاپیک برای چند تا منظور ایجاد شده
1_ بازی هایی که تازه به بازار میاد معرفی بشه
2_ دوستانی که میخوان بازی بخرن و زیاد اطلاعات ندارن اینجا از راهنمایی دیگر دوستان بهرمند شن
3_ در کل برای اینکه بخواهیم بازی بخریم میاییم اینجا و با راهنمایی دوستان بازی مورد نظر رو میخریم
4_ افرادی که زیاد وقت ندارن تاپیکهتاپیکها ی بازی ها بیان میتونناینجا از خوب یا بد بودن بازی مطلع بشن

آخرین ویرایش:

21-31

کاربر سایت
May 31, 2014
18
نام
ali
سلام دوستان
یک سوال در مورد بازی PES 2016 .. این PATCH هایی که برای pc میاد رو آیا میشه رو کنسول های بازی هم دانلود کرد مخصوصا ps4 یا نه فقط مخصوص نسخه ی pc هست؟!

joker+1

کاربر سایت
Nov 1, 2014
312
نام
حسین
سلام

چند وقت پیش ویچر خریدم بازی خوبیه گیم پی و گرافیک خوبی داره ولی انصافا حوصله میخواد

من دنباله یه بازی اگشن و پر هیجانم و مولتی هم خیلی برام مهمه راستش چند وقته قصده خرید بازی کال اف بلک اپس 3 و جی تی ای و دستی و استاروار و کردم به نظرتون برم سراغ کدوم؟

نظره خودم بیشتر رو کال اف و استار واره

ممنون میشم راهنماییم کنید

joker+1

کاربر سایت
Nov 1, 2014
312
نام
حسین
اگه منظور از جی تی ای که گفتی همون grand theft auto V باشه تو خریدنش شک نکن.چون علاوه بر بخش تکنفره شاهکار " مولتیش هم که مد نظرته فوق العادس و براحتی تا ماهها سرگرمت میکنه

ممنون داداش اره دقیقا منظورم grand theft auto هستش

ممنون میشم نظرتو در مورد موارده ذکر شده دیگه هم بدونم

sinart7

کاربر سایت
May 25, 2008
598
نام
بابک
GTA V برای انلاینش کد داره؟
یعنی حتما باید بازی اکبند تهیه بشه یا کارکرده هم مشکلی نداره برای آنلاین زدن؟

Grand Theft

کاربر سایت
Dec 16, 2013
814
نام
علی
GTA V برای انلاینش کد داره؟
یعنی حتما باید بازی اکبند تهیه بشه یا کارکرده هم مشکلی نداره برای آنلاین زدن؟
هیچ بازی برای آنلاین بازی کردن نیاز به کد و آکبند بودن نداره
فقط نیاز به پلاس داره

YAKUZA_2

کاربر سایت
Nov 3, 2008
1,387
سلام من gta 5 را تو نسل قبلی بازی کردم از نظر گرافیکی خیلی تفاوت داره و ارزش خرید دوباره داره یا نه؟
با سپاس
خدمت شما تفاوتش

بعد هم اینکه به احتمال 90% DLC داستانیش 2016 عرضه میشه.گرچه من تو یه منبع خوندم تا قبل از انتشار GTA بعدی میخوان چندتا DLC داستانی برای GTA V عرضه کنن.اول شخص شدنش هم که برای خودش یه دنیاییه.تو خریدش جای هیچ شکی وجود نداره!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر