بازی های موجود در بازار برای PS4

titan13

کاربر سایت
Jul 31, 2011
684
نام
امين
این تاپیک برای چند تا منظور ایجاد شده
1_ بازی هایی که تازه به بازار میاد معرفی بشه
2_ دوستانی که میخوان بازی بخرن و زیاد اطلاعات ندارن اینجا از راهنمایی دیگر دوستان بهرمند شن
3_ در کل برای اینکه بخواهیم بازی بخریم میاییم اینجا و با راهنمایی دوستان بازی مورد نظر رو میخریم
4_ افرادی که زیاد وقت ندارن تاپیکهتاپیکها ی بازی ها بیان میتونناینجا از خوب یا بد بودن بازی مطلع بشن

آخرین ویرایش:

hmd.puser

کاربر سایت
Oct 31, 2015
9
با عرض سلام خدمت اساتید:d
مدتیه هوس بازی اکشنی چون advanced warfare کردیم لذا گول بتلقیدل هارلاین را خورده ان را گرفته :dو اینقدر رو اعصاب بود )xکه نیمه کاره ولش کردیم :|حالا فردا میخام برم برا تعویضش
میخاستم ببینم بتلفیلد 4 هم مثل هاردلاین مذخرفه یا اکشنه؟؟؟ بیشتر بخش داستانیش مهمه برام
اگه بازی اکشن و هیجانی تو این سبک میشناسید معرفی کنید ممنون میشم:d:)

BatiGoal

-_____-
کاربر سایت
Nov 6, 2012
3,330
نام
Mohammad
مدتیه هوس بازی اکشنی چون advanced warfare کردیم لذا گول بتلقیدل هارلاین را خورده ان را گرفته :dو اینقدر رو اعصاب بود )xکه نیمه کاره ولش کردیم :|حالا فردا میخام برم برا تعویضش
میخاستم ببینم بتلفیلد 4 هم مثل هاردلاین مذخرفه یا اکشنه؟؟؟ بیشتر بخش داستانیش مهمه برام

سلام. بتل بیشتر روی بخش مولتی پلیر تمرکز داره منتهی کمپین بتل 4 بد هم نیست. کوتاهه ولی نسبت به هاردلاین، کمپین خوبی داره.

Darvag

کاربر سایت
Jun 19, 2013
253
سلام دوستان ببخشید باز مزاحمتون شدم میخواستم بدونم نظرتون درباره بازی destiny چیه . میرزه با kombat عوضش کنم . واینکه برای بازی کردن بازی نیاز به پلاس است یا فقط انلاین باشی کافیه. و این که میتونم باسرعت 1 مگ مخابرات بازی کنم و در پایان ساعتی چقدر حجم میبره..... ببخشید سوالام زیاد شد

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
کلا اگه بتل ها رو برای بخش داستانیش بخری اشتباه بزرگی مرتکب شدی همون COD هم شماره های جدیدش بخش داستانی بی سر و ته ای پیدا کرده جه برسه به بتل که تو شالیزاره ...

hmd.puser

کاربر سایت
Oct 31, 2015
9
کلا اگه بتل ها رو برای بخش داستانیش بخری اشتباه بزرگی مرتکب شدی همون COD هم شماره های جدیدش بخش داستانی بی سر و ته ای پیدا کرده جه برسه به بتل که تو شالیزاره ...
ممنون دوست عزیز بتل ۴ را فردای همون روز گرفتمش تجربه کنم یه ساعتی تقریبا بازی کردمش بیشتر وقت نکردم حق با شماس بیشتر تمرکزش رو انلاینه تا داستان ولی خیلی بهتر هاردلاین هس به نظرم
اگه بازی تو این سبک میشناسید که مخصوصا بخش داستانیش انلاین چند نفره باشه ممنون میشم بهم معرفی کنید

pouyapro

کاربر سایت
Nov 23, 2008
224
ممنون دوست عزیز بتل ۴ را فردای همون روز گرفتمش تجربه کنم یه ساعتی تقریبا بازی کردمش بیشتر وقت نکردم حق با شماس بیشتر تمرکزش رو انلاینه تا داستان ولی خیلی بهتر هاردلاین هس به نظرم
اگه بازی تو این سبک میشناسید که مخصوصا بخش داستانیش انلاین چند نفره باشه ممنون میشم بهم معرفی کنید
دوست عزیز دستنی کلا انلاینه، که شامل بخش داستانیشم میشه
ولی اگه دنبال یه شوتر خوب در بخش کمپین و افلاین میگردی new order و farcry4 رو هم در نظر داشته باش ;) (ولفنشتاین کلا انلاین نداره)

titan13

کاربر سایت
Jul 31, 2011
684
نام
امين
تاپیک خیلی خوبیه:x
امیدوارم فعال باشه همیشه
دو تا سوال داشتم از رفقا :D

+از بین چهار بازی زیر اول سراغ کدوم برم؟!
the witcher 3
bloodborne
Dragon Age: Inquisition
Dark Souls 2
و اگه قرار باشه دو تا از بازی ها رو بخرم کدوم دوتا ارزش بیشتری داره واس خرید.

+یه سوال دیگه هم داشتم!
بازی Uncharted برای ps4 هم هست؟
ویچر و بلود رو اول بخر
سوال دوم اره انچارتد کالکشن هست که هر سه شماره انچارتد رو داره، انچارتد 4 هم اردیبهشت میاد

فرستاده شده از HUAWEI G730-U10ِ من با Tapatalk

hmd.puser

کاربر سایت
Oct 31, 2015
9
سام علیکم:d بازم مزاحم شدم از تجربتون استفاده کنم
بازی dmc definitive edition با dmc 4 special edition چه فرقی میکنه ؟دموش دیدم از اکشنش خوشم اومد کدوم نسخش بهتره بگیرم ؟definitive تخفیف خورده تو استور اروپا(اینم بگم تا حالا هیچ کدوم از نسخه های dmc بازی نکردم هر کدوم کامل تره بگید:d)
سوال بعد اینکه بین این بازی های قدیمی که تخفیف خوبی خورده کدومش پیشنهاد میکنید؟
1- tomb raider definitive edition
2-far cry 4
3- assassin creed unity
ایشالا تو شادیاتون جبران کنیم:dممنون

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,186
به نظر شما بتلفیلد هارد لاین یا کال آف بلک اوپس 3؟
ولفنشتاین چطور؟

ببین برادر
کلا بتل هار لاین قسمت داستانی انگار داری یک بازی پلیسی انجام میدی که کلا داستان چرت بازی هم در حد معمولی ...
انلاینش بد نیست به خاطر سرورهاش مخصوصا بخش دزد و پلیسش باحاه اما اونم زود خسته میشی

میرسیم به بلک اوپس ۳ که
کلا فااجعههههه
انلاین تعطیل همین که بگیری میفروشی
داستانی چرت بی محتوااا یعنی هر چقدر بگم کمههه
کلا اگه واسه انلاین میخوایی فقط بتل فیلد ۴
اگه افلاین که هیچکدوم
میرسیم به بازی ولفن ایشاین بنده نسخه اولشو بازی کردم که عالی بود مدت بالای بازی برای تموم کردن و انلاینی هم وجود نداره اما قیمت اپیزودیک که من بهش میگم ۲ کمه و زود تموم میشه و بدک نیست

- - -ویرایش - - -

سام علیکم:d بازم مزاحم شدم از تجربتون استفاده کنم
بازی dmc definitive edition با dmc 4 special edition چه فرقی میکنه ؟دموش دیدم از اکشنش خوشم اومد کدوم نسخش بهتره بگیرم ؟definitive تخفیف خورده تو استور اروپا(اینم بگم تا حالا هیچ کدوم از نسخه های dmc بازی نکردم هر کدوم کامل تره بگید:d)
2-far cry 4
3- assassin creed unity
ایشالا تو شادیاتون جبران کنیم:dممنون

هیچ کدوم کلا این نسخه dmc خوب و بدی وجود نداری میزنی تموم شه وسطاشم میگی چرا خریدمش.....
اسپیشل چندتا ایتم و تم داره و،،، که نباشه هم فرقی به حالت نمیکنه خواستی همون دفنیشن رو بگیر اسپیش و بیخیال

تامب رایدر که عالیییییی مخصوصا تو بخضی که تو سرماست و باید بری بالای برجک... عالی اینو باید بگیری و تمومش کنی
فارکرایبازی معمولی فیل بازی و گشت و گذار و اعصاب خوردی و کلا حوصله زیادی میخواد

یونیتی هم که مث همیشه بپر اپر نگیریش بهتره

وووو ایشالا شادی که نداریم تووو مناسبتای خاص ببینمت دی

The Sorrow

in Search of Peace and Sanity
کاربر سایت
Nov 1, 2014
581
نام
Hamidreza
سام علیکم
:d
بازم مزاحم شدم از تجربتون استفاده کنم
بازی dmc definitive edition با dmc 4 special edition چه فرقی میکنه ؟دموش دیدم از اکشنش خوشم اومد کدوم نسخش بهتره بگیرم ؟definitive تخفیف خورده تو استور اروپا(اینم بگم تا حالا هیچ کدوم از نسخه های dmc بازی نکردم هر کدوم کامل تره بگید
)
2-far cry 4
3- assassin creed unity
ایشالا تو شادیاتون جبران کنیم
ممنون

dmc Definitive Edition نسخه نسل جدید همون dmc هست که برای نسل قبل اومد ولی DMC 4 Special Edition نسخه ریمستر شده Devil May Cry 4 هست که 8 سال پیش عرضه شد. من خودم بشخصه از DMC 4 بیشتر خوشم اومد ولی اون یکی هم بازی خیلی خوب و سرگرم کننده ایه.

---------

از بین اون بازیا هم Tomb Raider از همه بهتره بنظرم.

amirfakhrian

کاربر سایت
Feb 19, 2011
198
سلام
قصد دارم تاچند روز آینده ps4 به همراه دو بازی بخرم. الان نزدیک یک سال است که هیچ بازی به جز فیفا انجام ندادم. به نظرم یکیش باید god of war باشه. به نظرتون اون دو بازی چی باشه بهتره؟

afshinranj

کاربر سایت
Jun 13, 2015
136
سلام
قصد دارم تاچند روز آینده ps4 به همراه دو بازی بخرم. الان نزدیک یک سال است که هیچ بازی به جز فیفا انجام ندادم. به نظرتون اون دو بازی چی باشه بهتره؟
سلام به نظر من Bloodborne وThe Last Of Us بهترین انتخاب ها هستن جفتشون انحصاری و زیبا

Sent from my HUAWEI G750-U10 using Tapatalk

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر