بازی با عینک 3d

rsoft

کاربر سایت
Sep 14, 2007
1,008
نام
reza
امروز عینک سه بعدی و بتمن واسم اومد....اصلا نمی دونم چرا بهم هیچ احساسی دست نمی ده.....با کامپیوتر با ایکس باکس...هیچ کدوم:((
دوست عزیز این عینک های آبی قرمز کیفیت خیلی مناسبی ندارن.برای بازی خیلی توصیه نمیشن.بیشتر برای فیلم 3D مناسبن اونم فیلم هایی که خود سایت nVidia گذاشته.
درضمن برای اینکه بیشتر بهتون حس بده محیط رو کاملا تاریک کنین.
--------------------
درضمن دوستان اگه گرافیکی که 3D رو ساپورت میکنه ندارین و برای این عینک های قرمز آبی میخواین برین بخرین اصلا اینکار رو بهتون پیشنهاد نمیکنم.....چون بازی ها وقتی 3D میشن به شدت از کیفیت رنگشون کاسته میشه...تقریبا میشه گفت سیاه سفید میشن.;)

ston cold

کاربر سایت
Mar 3, 2009
1,484
نام
amir
دوست عزیز این عینک های آبی قرمز کیفیت خیلی مناسبی ندارن.برای بازی خیلی توصیه نمیشن.بیشتر برای فیلم 3D مناسبن اونم فیلم هایی که خود سایت nVidia گذاشته.
درضمن برای اینکه بیشتر بهتون حس بده محیط رو کاملا تاریک کنین.
--------------------
درضمن دوستان اگه گرافیکی که 3D رو ساپورت میکنه ندارین و برای این عینک های قرمز آبی میخواین برین بخرین اصلا اینکار رو بهتون پیشنهاد نمیکنم.....چون بازی ها وقتی 3D میشن به شدت از کیفیت رنگشون کاسته میشه...تقریبا میشه گفت سیاه سفید میشن.;)

سلام
منبع

محمد رضا mr

کاربر سایت
Jun 9, 2009
1,744
نام
محمدرضا
خوب که آخرش چی؟
متوجه منظورتون نشدم.

یعنی میشه بدن اینکه تلویزونم 3d باشه از طریق 3d کامپیوتر بازیه 3d برای xbox360 بازی کنم؟
بازیه 3Dکه (اگه 3Dباشه)رو هر تلویزیون و مانیتوری اجرا میشه!!!معمولی-CRT-LCD-LEDو...
اگرم منظورت اینه که از طریق کارت گرافیک PCت بازی های XBOX360تت رو 3Dکنی نه نمیشه.
نه فکر کنم اشتباه میفرمایید چون بدون عینک تصاویر تار هستن!!!(حالا اگه من درست میگم اعتبار یادتون نره:laughing:
کلا گیج شدم کمپلت

نه عزیز کاملا درست میگم چون رفتم تو پاساژدیدم یارو گذاشته بود دیگه(داشت بسکتبال نشون میداد) تصاویر بدون عینک عادی بود.

حالا اعتبار یادتون نره.

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
4,098
این عینک هایی که روی تلوزیون ها هست شیشه اش دودیه بعد موقع بازی که این عینک رو میزنیم رنگ رو چطوری نشون میده؟به همون صورت عادی؟

FC Barcelona

کاربر سایت
Nov 3, 2008
929
نام
مصطفی
آقا دیگه رسما گیج شدم.

بلاخره تصویر چطوره با عینک؟ هیچ حس خاصی نداره؟

بدون عینک بایت تصویر مات باشه قاعدتا دیگه؟؟

mgs3

کاربر سایت
Sep 23, 2005
1,239
نام
میلاد
سلام دوستان کسی آدرسی شماره ای از جایی که led 3d بفروشن داره واسم پم خصوصی کنه!! ممنون کلی هم واسش اعتبار می زنم!!!!:laughing:

ston cold

کاربر سایت
Mar 3, 2009
1,484
نام
amir
سلام
یه سری اطلاعات دارم شاید جدید باشن براتون
انویدیا یه کیت داده بیرون که اولین قدمو در راه ساخت این عینکا این شرکت برداشته
3d vision
قیمتش دویست دلاره که با یه تی وی 120 هرتزی میتونی بیشترین کیفیتو بگیری
یه چیزی تو مایه ها سینما 3d پارک ارم

روش حجاری برجسته anaglyph
یه روش مامانم واسه اونایی مانیتور های 60 هرتزی دارن و میخوان با پی سی 3d بزنن
این روش در یکی از سیستم عامل های ویندوز ویستا یا ویندوز 7 عمل میکنه و فقط باید یکی از کارتهای گرافیکی gpu انویدیارو داشته باشین
این کار حدود ده دقیقه زمان میبره
1 - دانلود گرداننده های 3d vision از لینک زیر
http://www.bit.ly/Yzsm
پس از نصب گرداننده کتنرل پنل انویدیارو از کنترل پنل اجرا کنید
بخشی به نامه stereoscopic 3d یافته و گزینه ی زیر را فعال کنید
enable stereoscopic 3d
در منوی بعد روی گزینه ی زیر کلید کنید
enable stereoscopic 3d discover
این انتخاب تنظیمات 120 هرتزی صفحه نمایش تری دی ویژن را بر اساس شاتز 3 بعدی انویدیا به حالت تنظیم حجاری سه بعدی ( قرمز فیروزه ای ) که قادر است روی صفحه نمایش معمولی 60 هرتزی اجرا بشه درمیاره
دفه ی بعد که یه بازیه سه بعدیرو اجرا کنید میتونین با یه عینک معمولی بلو رد اونو به صورت برجسته ببینید
هنگام اجرای بازی هم میتونین با ترکیب دکمه های ctrl+ t حالت های دید حجاری سه بعدیرا تغییر دهید
و با ترکیب دکمه های ctrl+ F3 و ctrl+ F4 ژرفای 3 بعدیرو برای پیدا کردن بهترین وضعیت تنظیم کنید

منبع : ضمیمه کلیک

mohammad_twe

کاربر سایت
Dec 28, 2006
281
این بازیه بتمن کجاش 3d بود ؟؟؟ با این عینک ها زدم اصلا 3d نبود :D
چندتا فیلم هم باهاشون فرستادن که یکیش به زور میشد فهمید 3d هست !!!
این پیناتا هم سره ما کلاه گذاشت اینقدر تعریف کرد که فوق العادست و .....

ston cold

کاربر سایت
Mar 3, 2009
1,484
نام
amir
این بازیه بتمن کجاش 3d بود ؟؟؟ با این عینک ها زدم اصلا 3d نبود :D
چندتا فیلم هم باهاشون فرستادن که یکیش به زور میشد فهمید 3d هست !!!
این پیناتا هم سره ما کلاه گذاشت اینقدر تعریف کرد که فوق العادست و .....

سلام
دوسته من گزینه 3d رو تو بازی بتمن فعالش کردی

nemessis

کاربر سایت
Dec 20, 2005
1,183
آخه این عینکا که برای بازی یا فیلم نیستن. اینا تنها استفادش مال همین کتاب‌های 3بعدی هست. حتی اگه از اینترنت هم عکس 3بعدی ( که قرمز و آبیه ) پیدا کنید و با اون عینک‌ها نگاه کنید، بازم 3 بعدی نمی‌شه.
اگه قرار بود با همین عینک زپرتی‌ها بشه فیلم 3بعدی دید، شرکت‌های تلویزیون سازی مرض داشتن اون همه خرج ساختن عینک‌های مخصوص شارژی کنن؟

nemessis

کاربر سایت
Dec 20, 2005
1,183
این عینک هایی که روی تلوزیون ها هست شیشه اش دودیه بعد موقع بازی که این عینک رو میزنیم رنگ رو چطوری نشون میده؟به همون صورت عادی؟
عینک‌های 3بعدی مدل‌های مختلف داره ولی یکی از مدلاش که الان یادمه . احتمالا مال این تلویزیون‌هام همین‌طور کار می‌کنه، اینجوریه که عینک موج فروسرخ مخصوصیو از فرستنده می‌گیره و باعث می‌شه که یکی از شیشه‌ها دودی بشه و اون یکی شفاف. این دودی و شفاف شدن باعث می‌شه هر دو نوع تصویر فیلم‌برداری شده، به چشم برسه و ما تصویرو 3 بعدی بگیریم.
شاید ندونید ولی برای 3بعدی فیلم گرفتن، کار خاصی انجام نمی‌شه جز اینکه از 2 دوربین برای تصویر برداری استفاده می‌شه. پاناسونیک هم داره یه دوربین دو لنزی برای فیلم‌برداری 3بعدی می‌سازه که هنوز نه اسمی براش انتخاب کرده نه قیمت.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر