بازی با عینک 3d

Empty Box

کاربر سایت
May 2, 2009
1,190
نام
محمدرضا
سلام دوستان
اگه میخواین یه تجربه 3d هرچند کوچولو داشته باشین یه سر به پارک ارم بزنید
واقعا دیووونستتتتتتتت
من به شخصه چند دفه عینکو گرفتم از رو چشام که ببینم جدی جدی فیلمه یا نه
اخرشه

ميشه مشخصات عينك رو بگي ؟ شيشه اي بود ؟ طلقي بود ؟ كلا يه توضيحي دربارش بدي ممنون ميشم.

ston cold

کاربر سایت
Mar 3, 2009
1,484
نام
amir
ميشه مشخصات عينك رو بگي ؟ شيشه اي بود ؟ طلقي بود ؟ كلا يه توضيحي دربارش بدي ممنون ميشم.

سلام
راستشو بخوای فک کنم شیشه ای چند لایه بود
نتونستم دقیق بررسیش کنم
چون اولا اونا کاملا تاریک بود به زور همدیگرو میدیدیم
تو ده پونزده دقیقم جز استرسو ترس هیچی حالیم نشد
واقعا عب تجربه ای بود
یه جا یه یارو نیزه پرت کرد من فک کردم الان بوخوره وسط سرم نزدیکا سرم که رسید عینکو گرفتم ببینم چه خبره
دیدم فیلمه خیالم راحت شد
اما توصیه میکنم بریننننننننن
قیمتشم پایینه

FC Barcelona

کاربر سایت
Nov 3, 2008
929
نام
مصطفی
سلام.

1- آقا بلاخره اگه الان یکی از این TV سه بعدی ها که اومده تو بازار بخریم بزنیم به ایکسابکس میشه سه بعدی بازی کرد؟ یا ایکسباکس سه بعدی را پشتیبانی نمیکنه؟

2- این تی وی ها خودشون فیلم 2 بعدی را سه بعدی میکنن؟ چطور ممکنه

ممنون میشم پاسخ بدید.

محمد رضا mr

کاربر سایت
Jun 9, 2009
1,744
نام
محمدرضا
سلام.

1- آقا بلاخره اگه الان یکی از این TV سه بعدی ها که اومده تو بازار بخریم بزنیم به ایکسابکس میشه سه بعدی بازی کرد؟ یا ایکسباکس سه بعدی را پشتیبانی نمیکنه؟

2- این تی وی ها خودشون فیلم 2 بعدی را سه بعدی میکنن؟ چطور ممکنه

ممنون میشم پاسخ بدید.
1.بله که میشه بازی کرد (اگه xbox360سه بعدی ساپورت نمیکرد پس این batmanوavatarچین):biggrin1:
2.بله این tvهای 3Dخودشون تصاویر دو بعدی را سه بعدی میکنن.(ولی فکر میکنم بازم باید عینک بزنید چون من رفتم یه پاساژ رو TVنوشته بود 3Dولی تصاویر معمولی بودن);)

• Like
Reactions: FC Barcelona

rsoft

کاربر سایت
Sep 14, 2007
1,008
نام
reza
1.بله که میشه بازی کرد (اگه xbox360سه بعدی ساپورت نمیکرد پس این batmanوavatarچین):biggrin1:
2.بله این tvهای 3Dخودشون تصاویر دو بعدی را سه بعدی میکنن.(ولی فکر میکنم بازم باید عینک بزنید چون من رفتم یه پاساژ رو TVنوشته بود 3Dولی تصاویر معمولی بودن);)
100% شما باید عینک بزنید.TV رو که بخرید عینک رو هم بهتون میدن

jetalpha

کاربر سایت
Aug 15, 2009
2,143
نام
متوئیدی
100% شما باید عینک بزنید.TV رو که بخرید عینک رو هم بهتون میدن
خیر اینطوری نیست الان فناوری اومده که از قضا سونی پیشروش هست که دیگه نیازی به عینک نیست بهش میگن autostereoscopy البته نینتندو nintendo 3ds هم پیشرو هست و کنسولی رو با همین ویژگی رسمی رونمایی خواهد کرد البته تو ایران نمیدونم اومده یا نه ولی زوده هنوز

ston cold

کاربر سایت
Mar 3, 2009
1,484
نام
amir
خیر اینطوری نیست الان فناوری اومده که از قضا سونی پیشروش هست که دیگه نیازی به عینک نیست بهش میگن autostereoscopy البته نینتندو nintendo 3ds هم پیشرو هست و کنسولی رو با همین ویژگی رسمی رونمایی خواهد کرد البته تو ایران نمیدونم اومده یا نه ولی زوده هنوز

سلام
مهدی این فناوری ویژگی سخت افزاری به پی اس 3 میخوان اضافه کنن یا نرم افزاری مثله ابدیت؟؟؟

shefer

کاربر سایت
Aug 27, 2009
2,365
نام
mazyar
تا اونجایی که من خبر دارم هنوز این تکنولوژی یه محدودیتایی داره مثلا شما تو یه زاویه دید خاص و یه فاصله معینی میتونید تصاویر رو سه بعدی ببینید. اگه وضع فرق کرده و امکانش هست یه کم بیشتر توضیح بدید.ممنون:smile:

rsoft

کاربر سایت
Sep 14, 2007
1,008
نام
reza
دوست عزیز من همین TV هایی که الان تو بازار میفروشن رو عرض کردم.(Samsung.LG)
-----------------
من شنیدم نمایندگی های عینک Police این nVidia Vision kit رو دارن

stonecold

کاربر سایت
Oct 26, 2005
991
اين همش درباره pc شد. با كنسول چه جوري ميشه سه بعدي بازي كرد؟آيا با يه تلوزيون hdready معمولي 32 اينچ سامسونگ و يك عينك ميشه سه بعدي بازي كرد؟يه مسئله ديگه اينكه كسايي كه خودشون عينكي هستند چجوري بايد اين عينكها رو بزنن؟ كسي اينجا هست كه خودش عينكي باشه و از اين عينكها استفاده كرده باشه؟

ston cold

کاربر سایت
Mar 3, 2009
1,484
نام
amir
اين همش درباره pc شد. با كنسول چه جوري ميشه سه بعدي بازي كرد؟آيا با يه تلوزيون hdready معمولي 32 اينچ سامسونگ و يك عينك ميشه سه بعدي بازي كرد؟يه مسئله ديگه اينكه كسايي كه خودشون عينكي هستند چجوري بايد اين عينكها رو بزنن؟ كسي اينجا هست كه خودش عينكي باشه و از اين عينكها استفاده كرده باشه؟

ُسلام
به به یه طوری هم اسمم که هسیم
با کنسول با یه عینک بلو رد سه تومنی هم میشه بازی کرد
بچه مایه دارم هستی یه تی وی چهار پنج ملیونی میخری بازی میکنی با کنسول با کیفیت بالا
خب میتونی این عینکارو بزنی رو عینک طبیت

shefer

کاربر سایت
Aug 27, 2009
2,365
نام
mazyar
رو کنسول شما فقط یکی دوتا بازی رو میتونی به صورت 3d بازی کنی مثل اواتار یا بتمن ارخام.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر