بازی با عینک 3d

Empty Box

کاربر سایت
May 2, 2009
1,190
نام
محمدرضا
دوستانی که خیلی علاقه به 3d بازی کردن دارن، فقط کافیه یه کم خرج pcشون بکنن تا اکثر بازیهای روز رو به صورت 3d و اونم با کیفیت عالی و البته با تنظیمات سفارشی! بازی کنن!. برا این کار یه کارت گرافیک از سری 200 به بالا(اگه شما از سری200 یا بالاتر رو داشته باشید، نه تنها میتونید بازیها رو با بالاترین تنظیمات به صورت 3d بازی کنید، بلکه حتی میتونید عمق تصویرتون رو هم افزایش بدید!) به اضافه یه عینک استاندارد داشته باشید. البته اگه کسی بخواد دست به خرج بشه، میتونه کیت حرفه ای انویدیا رو برا این کار بخره که کیفیتش خداست! همین الان من دارم bc2 رو به صورت 3d بازی میکنم و حالشون میبرم..:biggrin1:

گرافيك من :

Gainward GTX260 - 896MB DDR3 هستش - امكانش وجود داره همين حركتهايي كه گفتي رو روش بزنم ؟

چه جوري ؟ من تاحالا با تنظيماته گرافيك ور نرفتم ... ممنون.

http://www.pcnetwork.ir/showthread....بینید-و-بازی-کنید-آموزش-کامل-نصب-و-راه-اندازی http://www.pcnetwork.ir/showthread....بینید-و-بازی-کنید-آموزش-کامل-نصب-و-راه-اندازیhttp://www.pcnetwork.ir/showthread....بینید-و-بازی-کنید-آموزش-کامل-نصب-و-راه-اندازی

هيلتره برادره من !

shefer

کاربر سایت
Aug 27, 2009
2,365
نام
mazyar
گرافيك من :

Gainward GTX260 - 896MB DDR3 هستش - امكانش وجود داره همين حركتهايي كه گفتي رو روش بزنم ؟

چه جوري ؟ من تاحالا با تنظيماته گرافيك ور نرفتم ... ممنون.

اره میتونی. ولی احتمالا تو بعضی از بازیها باید تنظیمات رو یه کمی کاهش بدی. شما برو تو کنترل پنل انویدیا، تو بخشset up stereoscopic 3d از اونجا set up wizard رو تیک بزن تا عملیات نصب و تست سیستمت شروع بشه. تو مراحل نصب، داشتن عینک، ضروریه چون یه سری تست ازت میگیره تا مطمئن شه همه چیزت درسته! که برا اون تستا نیاز به عینک داری. درضمن عینک هرچی باکیفیت تر باشه و بهتر بتونه رنگا رو ف*یلتر کنه، تو میتونی عمق تصویر رو بیشتر افزایش بدی حتی میتونی عمق تصویر رو تا نوک دماغت افزایش بدی!:biggrin1: اونوقته که اگه حتی از کنار شاخ و برگ درختا تو یه بازی مثل bc2 یا کرایسیس رد بشی، ناخوداگاه جاخالی میدی!!:biggrin1:
و اینست برتری Pc نسبت به کنسول!:biggrin1:

rsoft

کاربر سایت
Sep 14, 2007
1,008
نام
reza
ممنون دوست عزیز.ولی این لینکی که دادی هیتلره;)
-------
shefer جان این پنل nVidia که میگی کجاست؟؟
من تو تنظیمات گرافیکم Set up stereoscopic 3d ندارم.فقط اینارو دارم:Manage 3D Setting-set Phsyx Configuration-Adjust Image Setting with Preview

Empty Box

کاربر سایت
May 2, 2009
1,190
نام
محمدرضا
اره میتونی. ولی احتمالا تو بعضی از بازیها باید تنظیمات رو یه کمی کاهش بدی. شما برو تو کنترل پنل انویدیا، تو بخشset up stereoscopic 3d از اونجا set up wizard رو تیک بزن تا عملیات نصب و تست سیستمت شروع بشه. تو مراحل نصب، داشتن عینک، ضروریه چون یه سری تست ازت میگیره تا مطمئن شه همه چیزت درسته! که برا اون تستا نیاز به عینک داری. درضمن عینک هرچی باکیفیت تر باشه و بهتر بتونه رنگا رو ف*یلتر کنه، تو میتونی عمق تصویر رو بیشتر افزایش بدی حتی میتونی عمق تصویر رو تا نوک دماغت افزایش بدی!:biggrin1: اونوقته که اگه حتی از کنار شاخ و برگ درختا تو یه بازی مثل bc2 یا کرایسیس رد بشی، ناخوداگاه جاخالی میدی!!:biggrin1:
و اینست برتری Pc نسبت به کنسول!:biggrin1:

ممنون.

----------------

حالا ميرسيم به سوال اصلي : من هرجا عينك 3بعدي ديدم ازين 3500 تومني ها بوده ...

ويژگيهايي يه عينك 3بعدي خوب چيه ؟ و تو تهران يا سايته خاصي كه بشه ازش خريد كرد

آدرسش رو داريد واسه خريد ؟

اين عينك هاي " بلو رد " (منظورم همون 3500 تومني هاست) يكي از دوستان ازش خيلي منفي گفت - آسيب چشم و ...

كساني كه استفاده كردن واقعا اين طوره ؟

ممنون ميشم جواب بديد.

محمد رضا mr

کاربر سایت
Jun 9, 2009
1,744
نام
محمدرضا
جدا این بلو رد ها بدن؟
هر کارتی تو کنترل پنل nvidiaش 3Dداشته باشه 3dپشتیبانی میکنه؟برای من داره!!(nvidia8400gs)حتی تا اونجا که ازت تست تصویر میگیره(اگه همون باشه ها سه تا تصویر سمت راستن سه تا سمت چپ)رفتم ولی چون عینک نداشتم بی خیال شدم!!!(البته یه بار شانسی رفتم بعدش وارد بازی شدم از بغل تصویر بازی (مثلا شخصیتش و..)خط های رنگی در اومده بود!!!!اگه 3dباشه همه ی بازیهارو 3dمیکنه؟یا فقط اونایی که پشتیبانی میکنن؟

goodarz

کاربر سایت
Jul 23, 2008
193
نام
گودرز
ممنون.

----------------

اين عينك هاي " بلو رد " (منظورم همون 3500 تومني هاست) يكي از دوستان ازش خيلي منفي گفت - آسيب چشم و ...

ممنون ميشم جواب بديد.

--------------------------------------------------------------------------
هر چیزی رو بیش از حدش استفاده کنی خوب ضرر داره این چون مغز تو تشخیص واقعی بودن با نبودن حالت 3 بعدی اشتباد میکنه و این این جوری به چشای آدم فشار میاد تو دراز مدت باعث سوزش چشم میشه . خوب حد فقط نیگا کردن یه فیلم باشه اصلا ضرر هم نداره
تازه میشه با یه عینک جوشکاری که به جای شیشه های معمولی از شیشه های آبی و قرمز استفاده شده هم عینک 3 بعدی ایجاد کرد من خودم یکی درست کردم عکسشم بعدا میگیرم میزارم

shefer

کاربر سایت
Aug 27, 2009
2,365
نام
mazyar
ممنون.

----------------

ممنون ميشم جواب بديد.
من خودم از عینک کیت انویدیا استفاده میکنم اونم برام یکی از فامیلام از خارج از کشور اورده. ولی با این عینکای قرمز ابی اگه شیشه ای هم نباشه که خب پدر چشم رو در میاره.شما اگه تهرانی یه کم بازار رو بگرد حتما یه چیز با کیفیت گیر میاری. یه سری هم به این لینک بزن.
http://forum.majidonline.com/showthread.php?t=130140

-------
shefer جان این پنل nVidia که میگی کجاست؟؟
من تو تنظیمات گرافیکم Set up stereoscopic 3d ندارم.فقط اینارو دارم:Manage 3D Setting-set Phsyx Configuration-Adjust Image Setting with Preview
شما باید به شاخه stereoscopic 3d بیای .شما اینهایی رو که گفتی تو بخش 3d setting و display هست نه stereoscopic 3d !!

• Like
Reactions: Empty Box

Arman210

کاربر سایت
Apr 26, 2009
714
نام
Arman
عزیز لیست کارت گرافیک هایی که این دوستمون معرفی کرده بیشتره ها !:biggrin1:

من میگم برای اون هایی که میخوان 3بعدی رو تجربه کنن :
فعلاً از خرید TV 3 بعدی منصرف شید همچنین بازی های 360 یا ps3 چون این دو کنسول باید یه TV 3بعدی داشته باشی ولی بازی های PC رو به راحتی میشه با خرید یه عینک مخصوص انجام داد و برای این کار هم فقط نیاز به این گزینه ها دارین:

1. ویندوز ویستا یا 7
2. حداقل 1 گیگابایت حفظه رم ( دو گیگ پیشنهاد می شود)
3. 100 مگابایت فضای خالی روی دیسک
4. عینک مخصوص

کارتهای گرافیک پشتیبانی کننده :
3D Gaming
Desktop
GeForce GTX 480
GeForce GTX 470
Desktop
GeForce GT 340
GeForce GT 330
GeForce GT 320
Notebook*
GeForce GTS 360M
GeForce GTS 350M
Desktop
GeForce GTX 295
GeForce GTX 285
GeForce GTX 280
GeForce GTX 275
GeForce GTX 260
GeForce GTS 250
GeForce GTS 240
GeForce GT 140
Notebook*
GeForce GTX 285M
GeForce GTX 280M
GeForce GTX 260M
GeForce GTS 260M
GeForce GTS 250M
Desktop
GeForce 9800 GX2
GeForce 9800 GTX+
GeForce 9800 GTX
GeForce 9800 GT
GeForce 9600 GT
Desktop
GeForce 8800 Ultra
GeForce 8800 GTX
GeForce 8800 GTS
GeForce 8800 GT

مانیتورهای پشتبیبانی کننده که همه دارای فرکانس بالاتر از 120 هرتز هستند:

3D Vision-Ready Displays

لیست بازی ها رو هم که تو پست قبلیم دادم

shefer

کاربر سایت
Aug 27, 2009
2,365
نام
mazyar
عزیز لیست کارت گرافیک هایی که این دوستمون معرفی کرده بیشتره ها !:biggrin1:
من از سری 200 به بعد رو گفتم چون زیر این سری با افت کیفیت روبه رو میشی تا جایی که برا سری 8000 شما باید با پایینترین کیفیت ممکن بازیها رو به صورت 3d اونم نه همه رو !! بازی کنی.

محمد رضا mr

کاربر سایت
Jun 9, 2009
1,744
نام
محمدرضا
جدا این بلو رد ها بدن؟
هر کارتی تو کنترل پنل nvidiaش 3Dداشته باشه 3dپشتیبانی میکنه؟برای من داره!!(nvidia8400gs)حتی تا اونجا که ازت تست تصویر میگیره(اگه همون باشه ها سه تا تصویر سمت راستن سه تا سمت چپ)رفتم ولی چون عینک نداشتم بی خیال شدم!!!(البته یه بار شانسی رفتم بعدش وارد بازی شدم از بغل تصویر بازی (مثلا شخصیتش و..)خط های رنگی در اومده بود!!!!اگه 3dباشه همه ی بازیهارو 3dمیکنه؟یا فقط اونایی که پشتیبانی میکنن؟

میشه جواب منم بیدید؟

ston cold

کاربر سایت
Mar 3, 2009
1,484
نام
amir
سلام دوستان
اگه میخواین یه تجربه 3d هرچند کوچولو داشته باشین یه سر به پارک ارم بزنید
واقعا دیووونستتتتتتتت
من به شخصه چند دفه عینکو گرفتم از رو چشام که ببینم جدی جدی فیلمه یا نه
اخرشه

rsoft

کاربر سایت
Sep 14, 2007
1,008
نام
reza
دوستان من من وقتی 3D رو فعال میکنم تو بازی ها انگار رنگ ندارن.همه جا سیا سفیده(ولی 3D) بنظرتون مشکل از کجاست؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر