بازیهای موجود در بازار برای Xbox 360

OFW

کاربر سایت
May 13, 2011
634
نه فقط آنلاين بايد بري. و احتمالا يك موج بن دوباره شروع بشه فك كنم

Sent from an iPhone to hidden planets

آره دوستان مراقب باشن و حتما از دیسک بازی برنرمکس و حتما وریفای شده استفاده کنید.(یعنی حدودا تا 8 آوریل صبر کنید تا فایل وریفای رو سایت abgx360 - Verified قرار بده بعد ایمیج رو با abgx360 GUI اجرا و پچ کنید و بعد رایت برنرمکس بزنید)
نرمال هست که رو این بازی حساس باشه مایکروسافت عزیز من :)

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,361
نام
Ǝـــحـــســـان
لگو هابیت رو بازی کردم.فرق زیادی با مارول نداره حتی فونت منو و سیستم سیو هم همونطوریه و گرافیکم تغییر نکرده ! اما برای طرفدارن فیلم هابیت خیلی خوبـه و مثل مارول زیبا هست !

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
لگو هابیت رو بازی کردم.فرق زیادی با مارول نداره حتی فونت منو و سیستم سیو هم همونطوریه و گرافیکم تغییر نکرده ! اما برای طرفدارن فیلم هابیت خیلی خوبـه و مثل مارول زیبا هست !

من ادم لگو دوستیام ولی لگو مارول بشدت مراحلش طولانی بود و منتطقه سیو کم داشت! اینم مثل اونه؟

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,768
نام
Bahram
بازی 2014 FIFA World Cup Brazil لیک شد
17713386831659881401.jpg

aryan1

کاربر سایت
Sep 18, 2012
370
نام
aryan
آخرین ویرایش:

mmansori85

کاربر سایت
Sep 16, 2011
1,538
نام
امین
سلام.
دوستان من dlc های deathstroke challenge pack و اونی ک مربوط ب زمان اموزش دیدنه بتمنه از بازی batman AO رو گرفتم الان سوالم اینجاست ک این پکا مگه داستان ندارند؟؟؟اگه دارند پس چطور باید داستانشونو بازی کرد!؟؟؟کاراکترا توی بخش تمرین batcave هستن فقط داستانشون چجور قابل دسترسه؟؟؟
ممنون.

fade2black

کاربر سایت
Feb 14, 2007
392
نام
امين
آقا جایی هست که بهترین بازیها رو لیست کرده باشه. شدید دنبال اینم که حدود 40-50 تا از بهترینهاشو بگیرم. ممنون میشم اگه راهنمایی کنین .

Death Shadow

کاربر سایت
Jul 3, 2012
18
سلام.
دوستان من dlc های deathstroke challenge pack و اونی ک مربوط ب زمان اموزش دیدنه بتمنه از بازی batman AO رو گرفتم الان سوالم اینجاست ک این پکا مگه داستان ندارند؟؟؟اگه دارند پس چطور باید داستانشونو بازی کرد!؟؟؟کاراکترا توی بخش تمرین batcave هستن فقط داستانشون چجور قابل دسترسه؟؟؟
ممنون.
ِِDeathstroke بخش داستانی نداره. فقط مال بخش چلنج ها هست. مثل رابین و نایت وینگ توی Arkham City.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر