بازیهای موجود در بازار برای Xbox 360

Fallen-Angel

کاربر سایت
Feb 18, 2013
1,162
نام
میشا
بچه های این amazing spiderman 2 چه جوریه؟ من یه بار یکی از بازی های spiderman را بازی کردم، فکر کنم اسمش dark shadows یا web shadows بود نمیدونم دقیقا :d ولی زیاد جالب نبود :|

mmansori85

کاربر سایت
Sep 16, 2011
1,538
نام
امین
بچه های این amazing spiderman 2 چه جوریه؟ من یه بار یکی از بازی های spiderman را بازی کردم، فکر کنم اسمش dark shadows یا web shadows بود نمیدونم دقیقا :d ولی زیاد جالب نبود :|
نسبت ب اون نسخه تفاوت زیاد داره:D...کلا این و قسمت قبلی از سریهای قبلیشون بهترن...یه جورایی دیگه open world شدن...

sms.moosavi

کاربر سایت
Sep 9, 2010
1,808
نام
سید محمد موسوی
من شماره 1 رو بازی کردم خوب بود. از جهت های زیادی از سری Batman Arkham تقلید کرده بود البته به گرد اون هم نمی رسید ولی در مجموع بازی خوبی بود.

Fallen-Angel

کاربر سایت
Feb 18, 2013
1,162
نام
میشا
بچه ها این نینجا گایدن یابا چه جوریه؟ من هر 3 شماره قبلی را بازی کردم ولی فقط از 1 و 2ش خیلی خوشم اومده. این یکی ولی انگار کلن فرق میکنه !

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,362
نام
Ǝـــحـــســـان
Bound by Flame لیک شد.

90093954579515080265.jpg

esPUNKape

کاربر سایت
Jan 14, 2014
183
نام
Rummithrael.
برا بازیهای آرکید حتما باید کنسولتون جی‌تگ باشه ؟ یا با lt3 هم میشه ؟ آخه میگن ارکید فقط رو Jtag لود میشه ؟ حقیقت چیست آیا ؟ xD

Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk

اِنی نظر؟؟؟
بازی چطوره ب نظرتون؟؟؟

امسال سال بازیهای RPG هستا !! فعلا من رو همین rpg هایی که قفل کردم میمونم xd

Last edited by a moderator:

OFW

کاربر سایت
May 13, 2011
634
برا بازیهای آرکید حتما باید کنسولتون جی‌تگ باشه ؟ یا با lt3 هم میشه ؟ آخه میگن ارکید فقط رو Jtag لود میشه ؟ حقیقت چیست آیا ؟ xD

بله دوست عزیز برای اجرای رایگان ( بازی های آرکید & دی ال سی بازی ها ) باید کنسول جیتگ شده باشه. برای کنسول های غیرجیتگ نیز میتونید با هزینه (مایکروسافت پوئینت) به صورت قانونی از مایکروسافت (Xbox Live) خرید و استفاده کنید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر