خبر رسمی بازیهای استارفیلد، Hi-Fi Rush و Sea of Thieves برای PLAYSTATION 5 عرضه خواهند شد

cameronx65

کاربر سایت
Jun 12, 2023
357
در حال حاظر جایگاه ps5 رفت بالا pc تو گیم و مستر ریس ps5 با 500 دلار کل صنعت گیم میشه با 4k بازی کرد چیزی که با pc بالا هزار دلار در دسترس
بهرحال ارشیو‌ها همه دردسترس هستندو حتما نیازی هم نیست به سیستم‌های آنچنانی . بحث پایرسی هم هست هر بازی الان میشه. ۳ تا ۴ میلیون لانچش. میشه روی پی سی برای کسانی که توانایی خرید این بازی ها رو روز‌لانچ ندارن بازی کنن شاید یکی بخواد دفاع کنه مثل خودم که همیشه اصلی خریدم و اکانت های استیم و پی اس و سوییچ و ایکس پر از بازی دارم ولی خیلی ها میتونن سر پی سی کرکی برن جلو و تمام کنن بازی مورد علاقه اشون ون رو‌بعد که آف خورد میتونن حتی ساپورت هم بکنم سازنده رو با خریدنش .
ارزش پی سی این سالهای ورای پلی و ایکس و نینتندو‌رفته‌و‌از بعد تکنیکی هم ‌برتری های خودش رو‌ داره . حتما هم‌نیاز نیست به سیستم های چند هزار دلاری .

kourooshkabir25

کاربر سایت
Apr 4, 2017
5,357
خوبی؟ من کی گفتم 10 سال پیش؟

وقتی میگم سلطان مطالب بی ربطی یعنی این..نقل قول از خرید بتسدا که واسه 3 4 سال پیشه....متن خبر:

Microsoft acquired Bethesda after hearing Starfield would be exclusive to PlayStation

درمورد اینکه سونی داشت بازیهارو انحصار زمانی میکرد حرف میزد....بعد کل بتسدا رو که فقط واسه این نخریده که انحصار زمانی سونی نباشن...تحلیلهات واقعا خنده داره

وقتی میگ تو دنیای موازی هستی یعنی این.....از چی شکست خورد؟؟؟؟؟ نتونسته معامله رو ببنده؟ معامله تموشده...ABK الان زیر مجموعه مایکروسافته.....از خواب بیدار شو...کی قرار بوده بازار مونوپلی شه؟؟؟ الان که سوم (فکرکنم) صنعته چطور بازیگر سوم بازار رو منوپلی میکنه؟؟؟ اصلا میدونی مونوپلی یعنی چی؟

وقتی میگم سلطان مطالب بی ربطی یعنی این..نقل قول از خرید بتسدا که واسه 3 4 سال پیشه....متن خبر: ؟؟؟؟؟

چی ؟؟؟؟؟ این نقل قول 3 4 سال پیشه ؟؟؟؟؟؟؟

1707151253882.png

موضوع تاپیک چیه ؟ عرضه بازی های انحصاری XBOX روی PS
کدوم بازی ها ؟ همون بازی که مایکروسافت حاضر شد دادگاه بره اما این بازی ها روی PS عرضه نکنه :)) فیل اسپنسر رسما سونی به عنوان یه شرکت متخاصم معرفی کرد
من چی گفتم ؟ چه اتفاقی افتاده که مایکروسافت تسلیم شده ؟ بازی های که بزور دادگاه هم روی PS عرضه نکرد , داره به قیمت نابودی XBOX روی PS عرضه می کنه

جواب شما چیه ؟
سلطان مطالب بی ربطی
این..نقل قول از خرید بتسدا که واسه 3 4 سال پیشه
ABK الان زیر مجموعه مایکروسافته
از خواب بیدار شو :))

از چی شکست خورد؟؟؟؟؟
بزرگوار خبر نداری مایکروسافت 22 سال پیش با هدف نابودی PS وارد صنعت گیم شد
20 سال تلاش کرد که بازار کنسول تصاحب کنه
فیل اسپنسر همین 3 سال پیش چی می گفت
Elder Scrolls 6 Exclusivity Not About Punishing Other Platforms, Spencer Says

گفتم که مایکروسافت تمام تلاش خودش کرد که سونی شکست بده و بازار مونوپلی کنه اما در نهایت شکست خورد

Vice City FM

کاربر سایت
Aug 2, 2021
2,454
این مصاحبه XcloudTimdog هم فرصت شد ببینید:

خلاصه اش:
احتمالا کالاف دیوتی به گیمپس نمیاد.
فروش سخت افزار به میزان برآورد که میخواستن نرسیده و مدیر مالی از این قضیه حسابی ترسیده .
سه ماهه آخر سال حتی به سریز اکس ۳۵۰ دلاری هم کسی اهمیتی نداده.
اکسباکس وان بیشتر از سریز ها متقاضی داشته.
بخش سخت افزاری یکجورایی مرده.
گیمپس وضعیت پایداری نداره و جبران هزینه ها را نمیکنه.
تیم از کسی درون مایکروسافت شنیده وقتی که ABK را خریدند دیگه کسی براش XBOX مهم نیست اونها به دنبال ROI یا بازگشت سرمایه هستند

آخرین ویرایش:

Arian Kn

کاربر سایت
Nov 29, 2020
5
این حجم از پول و سرمایرو هر مدیریتی داشت میتونست حسابی رقابت کنه اما فیل اسپنسرو رفقاش بعده 10 سال به اینجا رسیدن !
اون وقت عده ای فیل اسپنسرو ناجی اکس باکس میدونستند !

• Like
Reactions: MrElectricWizard

darkworld

کاربر سایت
Oct 22, 2011
2,569
این مصاحبه XcloudTimdog هم فرصت شد ببینید:

خلاصه اش:
کالاف دیوتی به گیمپس نمیاد.
فروش سخت افزار به میزان برآورد که میخواستن نرسیده و مدیر مالی از این قضیه حسابی ترسیده .
سریز اکس ۳۵۰ دلاری را کسی نخریده.
اکسباکس وان رو بیشتر از سریز خریدن.
بخش سخت افزاری یکجورایی مرده.
گیمپس اصلا اوضاع خوبی نداره و جبران هزینه ها را نمیکنه.
من واقعا میخواستم از روی حدس بگم که بدبختی اصلی از خرید اکتیویژن بیلزارد شروع شد. قبل از اون بتسدا و کلی استودیو دیگه. نه بازی ها به موقع آماده شدند نه اونهایی که عرضه شدند سود درستی داشتند برای همین همچین تصمیمی گرفتند. ار قضا اینجا هم کوروش کبیر عالی نواخت که به من گفت خرید بالای ۵ یا ۶ میلیارد تو صنعت گیم خانمان سوزه.
من حدس میزنم به زودی اسپنسر اخراج بشه

Mprince

کاربر سایت
Jul 21, 2008
1,618
نام
محسن
خب ظاهرا دوستان یه خورده آروم شدن و میشه منطقی صحبت کرد :D

در صورتی که گیم پس روی ps و سوییچ عرضه بشه حرکت فوق العاده خوبی هست ولی به شرطی که بازی ها روی استور ps و سوییچ عرضه نشه

یعنی شما اگه بخواید روی مثلا ps فورتزا هورایزون بازی کنید باید اشتراک گیم پس بخرید و این بازی ها هم تا زمانی که اشتراک تمدید کنید قابل استفاده هستن

خب اینجوری مایکروسافت میتونه تعداد یوزرهای خودش رو افزایش بده بدون اینکه به xbox لطمه بزنه

در واقع اون بازی ها فقط روی استور xbox برای خرید موجود هستن و روی بقیه پلتفرم ها به صورت اشتراکی میشه فقط بازی کرد

سوای این موضوع میتونه قیمت اشتراک روی پلتفرم های دیگه گرون تر انتخاب کنه تا یه دلیل دیگه برای خرید xbox وجود داشته باشه اونم هزینه اشتراک کمتره

اینجوری هم تبلیغ کرده هم پول درآورده هم به مرور یوزرهای xbox افزایش داده

ولی عرضه بازی روی استور چیزی جز خودزنی نیست و فقط باعث سقوط برند xbox میشه
View attachment a5283cfa8ffc40f3a860017ef77bf15e50356603-144p.mp4

Mo7aMMaD

کاربر سایت
Dec 11, 2007
1,205
نام
محمد
یه بنده خدایی هست تو هر تاپیکی که میرفت میگفت فلان بازی مایکروسافت در فلان تاریخ فقط به صورت انحصاری برای PS5 نمیاد و کلی عشق میکرد از این پستش:D قشنگ میشد آب شدن قند در دلش رو ببینی:D
خواستم یه سلامی بهش برسونم و خدا قوت بگم:D
در مورد خود خبر هم، هنوز زوده در مورد پیامدهاش چیزی بگیم. ممکنه در آینده بهتر باشه و ممکنه بدتر. در کل فقط امیدوارم فرمت سنتی کنسول محور نینتندو و سونی هیچوقت برچیده نشه.
اخی :D
IMG_20240205_142622.jpg

IMG_20240205_142302.jpg

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,925
نام
نـــــــویـــــــــد

Adam

عضو تحریریه
Jun 27, 2009
4,602
نام
alireza
وقتی میگم سلطان مطالب بی ربطی یعنی این..نقل قول از خرید بتسدا که واسه 3 4 سال پیشه....متن خبر: ؟؟؟؟؟

چی ؟؟؟؟؟ این نقل قول 3 4 سال پیشه ؟؟؟؟؟؟؟

View attachment 327238

کدوم بازی ها ؟ همون بازی که مایکروسافت حاضر شد دادگاه بره اما این بازی ها روی PS عرضه نکنه :)) فیل اسپنسر رسما سونی به عنوان یه شرکت متخاصم معرفی کرد
من چی گفتم ؟ چه اتفاقی افتاده که مایکروسافت تسلیم شده ؟ بازی های که بزور دادگاه هم روی PS عرضه نکرد , داره به قیمت نابودی XBOX روی PS عرضه می کنه

جواب شما چیه ؟
سلطان مطالب بی ربطی
این..نقل قول از خرید بتسدا که واسه 3 4 سال پیشه
ABK الان زیر مجموعه مایکروسافته
از خواب بیدار شو :))

از چی شکست خورد؟؟؟؟؟
20 سال تلاش کرد که بازار کنسول تصاحب کنه
فیل اسپنسر همین 3 سال پیش چی می گفت
Elder Scrolls 6 Exclusivity Not About Punishing Other Platforms, Spencer Says

گفتم که مایکروسافت تمام تلاش خودش کرد که سونی شکست بده و بازار مونوپلی کنه اما در نهایت شکست خورد
هنوز متوجه نشدی من و نقه قول نکنی...تمام مطالب بیربط و دروغهات رو رو میکنم

دادگاه درمورد خرید بتسدا پرسیده و انحصاری شدن برخی از بازیهاش....جواب اسپنسر هم معلومه: جلوگیری از انحصاری شدن زمانی بازیهای بتسدا و اینکه اگر بازیها برروی ps عرضه بشن باید درصد بدن...معرفی شرکت سونی به عنوان متخاصم غیره هم که جو اون روزهای دادگاه بود......اما تسلیم شدن در مورد معامله:

+ پست ۴۱۱۶

مایکروسافت شرکت اکتیویژن را به مبلغ ۶۸ میلیارد دلار خرید

View attachment 301239

طبق گفته اقا کوروش، اگر سونی امضا میکرد...یعنی که تسلیم شده.

درنتیجه: سونی بالاخره (تسلیم) شد
حالا هی مغلطه کن..با منطق شما...سونی تو اون معامله تسلیم شد...یه بار قبلا بحث کردیم..دیگه همش نزن

حالا این موضوع چه ربطی به تغییر استرتژی الان مایکروسافت داره خدا میدونه

از چی شکست خورد؟؟؟؟؟

عزیز از توهماتت کم کن...قبلا نابودی صنعت بود الان شد ps

تو پست قبلا توضیح دادم که معنای مونوپلی را نمیدونی....سوم صنعت نمیتونه مونوپلی کنه......پس نتیجه گیری شکست خوردن مایکروسافت هم یه تحلیل بچه گانه هست که خوب از شما بیشتر از این انتظار ندارم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر