خبر رسمی بازیهای استارفیلد، Hi-Fi Rush و Sea of Thieves برای PLAYSTATION 5 عرضه خواهند شد

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,184
نام
ماکان
رقابت دوره این حضرات سونی رم داره خراب می کنه.

بابا احسان سونی و PS هر روز دارن رکورد قبلی خودشون رو تو کنسول فروختن و درآمد و ... میزنن، چطوری خراب شدن؟:D

من این روند بد بودن سونی رو اصلا قبول ندارم که حالا بخوام بپذیرم مشکلش مایکروسافت هست یا نه:D مشکل سونی یکی همون ریدمان GaaS هاست که خداروشکر کشید بیرون، یکی هم این عدم معرفی فرست پارتی ها که شدیدا امیدوارم شوکیس می واقعی باشه، بازی های جدید رو هم نشون بدن، همه از نگرانی در بیاییم و به همه ثابت بشه سونی کار خودش رو میکنه، تا به این یکه تازی ادامه بده و واقعا عملکردش منوط به اسپنسر و شرکا نیست:D سونی این فن بیس و محبوبیت رو برعکس رقیب نخریده، بلکه با مدیریت درست، برنامه ریزی و تولید بازی های باکیفیت و اونم در طول 5 نسل ساخته! نمیاد یه شبه رو حساب مایکروسافت گند بزنه بهش که:D برعکس دنبال اینه که امپراطوریش رو گنده کنه.

یه شوکیس بزارن فرست پارتی های هیولا رو نشون بدن خلاص شیم واقعا:D

xxxmah

کاربر سایت
Feb 18, 2013
608
نام
احمد رضا
حالا حداقل صبر میکرد نسل تموم میشد بعد این حرکتو میزد. الان عملا داره توهین میکنه به کسایی که این نسل کنسول ایکس باکس گرفتن! تا دیروز پارمون میکردن بابت هل بلید و ... الان یهویی بزنه تو ذوق طرف دارا بگه برا همه میاد:|

darkworld

کاربر سایت
Oct 22, 2011
2,570
بابا احسان سونی و PS هر روز دارن رکورد قبلی خودشون رو تو کنسول فروختن و درآمد و ... میزنن، چطوری خراب شدن؟:D

من این روند بد بودن سونی رو اصلا قبول ندارم که حالا بخوام بپذیرم مشکلش مایکروسافت هست یا نه:D مشکل سونی یکی همون ریدمان GaaS هاست که خداروشکر کشید بیرون، یکی هم این عدم معرفی فرست پارتی ها که شدیدا امیدوارم شوکیس می واقعی باشه، بازی های جدید رو هم نشون بدن، همه از نگرانی در بیاییم و به همه ثابت بشه سونی کار خودش رو میکنه، تا به این یکه تازی ادامه بده و واقعا عملکردش منوط به اسپنسر و شرکا نیست:D سونی این فن بیس و محبوبیت رو برعکس رقیب نخریده، بلکه با مدیریت درست، برنامه ریزی و تولید بازی های باکیفیت و اونم در طول 5 نسل ساخته! نمیاد یه شبه رو حساب مایکروسافت گند بزنه بهش که:D برعکس دنبال اینه که امپراطوریش رو گنده کنه.

ایشان منظورش به مرور زمان هست و درست میگن. شما وقتی تنها تولیدی جوراب دنیا باشی جوراب پاره هم بدی مردم مجبورن بخرن

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,184
نام
ماکان
حالا حداقل صبر میکرد نسل تموم میشد بعد این حرکتو میزد. الان عملا داره توهین میکنه به کسایی که این نسل کنسول ایکس باکس گرفتن!

خوب مشکل همینجاست که عملا کسی کنسول های XSX/XSS رو نمیخره که حالا بخواد بهشون توهین بشه. در حدی که بعضا عملکرد Xbox One بهتر از این دوتا بوده!

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,184
نام
ماکان
ایشان منظورش به مرور زمان هست و درست میگن. شما وقتی تنها تولیدی جوراب دنیا باشی جوراب پاره هم بدی مردم مجبورن بخرن

من فکر میکنم عمده این مدل کامنت ها به خاطر زندگی تو ایرانه. یعنی انقدر به تولید فاجعه بار انحصاری دولتی نظیر ایرانخودرو و سایپا عادت کردیم، متصوریم همه جا دنیا مثل کشور عزیز ماست و هر پیروزی در رقابتی یعنی انحصار تولید به سبک EA و یه چیز تو مایه های پراید انتظارمون رو میکشه. ولی ایشالا EA هم تعطیل شده و افکار ما هم درست میشه.

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan

حالا اون بخشش بحث درون فنی هست و بزار شب تو خونه بحث می کنیم 😅

ولی در کل منظور من فروش نیست

• Like
Reactions: Cloud Strife

darkworld

کاربر سایت
Oct 22, 2011
2,570
من فکر میکنم عمده این مدل کامنت ها به خاطر زندگی تو ایرانه. یعنی انقدر به تولید فاجعه بار انحصاری دولتی نظیر ایرانخودرو و سایپا عادت کردیم، متصوریم همه جا دنیا مثل کشور عزیز ماست و هر پیروزی در رقابتی یعنی انحصار تولید به سبک EA و یه چیز تو مایه های پراید انتظارمون رو میکشه. ولی ایشالا EA هم تعطیل شده و افکار ما هم درست میشه.
نه ربطی به ایران و جاهای دیگه نداره شما خود ماکروسافت رو نگاه کن. نمیدونم چند سالته ولی یه زمان اپل کلا تو بحران مالی بود و همه کامپیوترها فقط ویندوز بود ماکروسافت هم چپ و راست سیستم پر باگ دست ملت میداد تا جایی که چند تا مترو توی کشورهای شرقی هک شد و از کار افتاد ولی الان که اپل قدر شده و لینوکس داره روز به روز محبوب میشه مجبور شده سیستم عامل خوب بده الان بازار ویندوز نزدیک ۶۷ درصد شده و کلی افت کرده حتی لینوکس هم ۷ درصد صعود کرده و خطر جدی ماکروسافت رو تهدید میکنه.
بازار گیم روز به روز هزینه هاش بیشتر میشه سونی هم تهش یه شرکت خصوصی هست به فکر سود و بزرگتر شدن وقتی رقیب نباشه از هزینه ها تا حدی میزنه که سوددهی بیشتر داشته باشه

Natural Killer

ناظم انجمن
Jan 10, 2015
2,735
انحصار همیشه بده
اینجا درسته xbox تو بازار سخت افزار کنسولی باخته ولی مثل بقیه ناشرها همچنان فعلا داره رقابت میکنه و اگر نتونه سودهی مورد انتظار رو داشته باشه همینم از دست میده

darkworld

کاربر سایت
Oct 22, 2011
2,570
درسته که سونی فن هستم ولی واقعا ماکروسافت رو نسل هفت ستایش میکردم یه کنسول جمع و جور بدون هزینه بیخود(مثل اشتباه سونی) کاربرپسند بازی های خوب قراردادهای خوب. خدایی دن متریک رو برگردونند این کثافت رو جمع کنه

ravi

کاربر سایت
Nov 20, 2008
2,794
دوستان ماشالله چقدر خوشحالن :D

من حدس میزنم در نهایت اگر این این خبرها نسبتا درست باشه در غالب گیم پس بازیا عرضه میشن یعنی برای تجربه روی ps باید اشتراک گیم پس بخرن

در صورتی که این قضیه درست باشه دوستان لطفا آنلاین باشن یه گفتگو باهم داشته باشیم :D

پ . ن : مشکلی با meme و شوخی ندارم و راحت باشید

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,511
نام
محمد
خوب مشکل همینجاست که عملا کسی کنسول های XSX/XSS رو نمیخره که حالا بخواد بهشون توهین بشه. در حدی که بعضا عملکرد Xbox One بهتر از این دوتا بوده!
حالا فروشش خوب نبوده ولی ۲۰ تا ۲۵ میلیون کنسول فروخته و یهو وسط نسل بخوان بگن دیگه انحصاری نداریم از توهین هم بدتره :D یعنی ۲۵ میلیون نفر رو عملا فریب دادن. اینکه عملکرد X1 بهتره تو مدت مشابه هست نه اینکه الان کسی Xbox Series نخره و به جاش X1 بخره :D

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,582
نام
حسین
هم خوبه هم بد خیلی خبر خوبیه میشه همه بازیا رو روی یه پلتفرم زد برا کسی که واقعا از کیم لذت میبره نه کشی که از جنگ کنسولا
ولی خبر بدش اینه‌ سونی هر وقت احساس کرده رقابتی نیست گیمرا رو پاره کرده سونی رو هیچوقت نباید بهش اجازه نفس کشیدن داد

• Like
Reactions: .SoRoUsH.

darkworld

کاربر سایت
Oct 22, 2011
2,570
حالا فروشش خوب نبوده ولی ۲۰ تا ۲۵ میلیون کنسول فروخته و یهو وسط نسل بخوان بگن دیگه انحصاری نداریم از توهین هم بدتره :D یعنی ۲۵ میلیون نفر رو عملا فریب دادن. اینکه عملکرد X1 بهتره تو مدت مشابه هست نه اینکه الان کسی Xbox Series نخره و به جاش X1 بخره :D
این آمار فروش از کجاست؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر