خبر رسمی بازیهای استارفیلد، Hi-Fi Rush و Sea of Thieves برای PLAYSTATION 5 عرضه خواهند شد

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,787
نام
مراد حلیمی
دوستان ماشالله چقدر خوشحالن :D

من حدس میزنم در نهایت اگر این این خبرها نسبتا درست باشه در غالب گیم پس بازیا عرضه میشن یعنی برای تجربه روی ps باید اشتراک گیم پس بخرن
در صورتی که این قضیه درست باشه دوستان لطفا آنلاین باشن یه گفتگو باهم داشته باشیم :D
پ . ن : مشکلی با meme و شوخی ندارم و راحت باشید
فک نکنم سونی اجازه انتشار گیم پس روی پلتفرم خودشو بده. دلیلشم اینه که الان عملا گیم پس رو XB که سود زیادی نداره(چون اینستال بیس کمی داره) و روی PC هم که استیم هست. در نتیجه اگر سونی یا نینتندو اجازه بدن گیم پس روی PS یا نینتندو عرضه بشه بازار خودشونو در اختیار گیم پسی که تحت فشاره قرار میدن و اگر عاقل باشن اینکارو نمیکنن.(نیازی هم ندارن به گیم پس عملا)

در نتیجه بنظرم عرضه بشه هم به عنوان یه بازی 60 دلاری عرضه میشه و بعد یه مدت هم میاد رو پلاسی چیزی

.

آخرین ویرایش:

darkworld

کاربر سایت
Oct 22, 2011
2,599
فک نکنم سونی اجازه انتشار گیم پس روی پلتفرم خودشو بده. دلیلشم اینه که الان عملا گیم پس رو XB که سود زیادی نداره(چون اینستال بیس کمی داره) و روی PC هم که استیم هست. در نتیجه اگر سونی یا نینتندو اجازه بدن گیم پس روی PS یا نینتندو عرضه بشه بازار خودشونو در اختیار گیم پسی که تحت فشاره قرار میدن و اگر عاقل باشن اینکارو نمیکنن.

در نتیجه بنظرم عرضه بشه هم به عنوان یه بازی 60 دلاری عرضه میشه و بعد یه مدت میاد رو پلاسی چیزی

.
جدا از گیم پس بازی های ماکروسافت تو استیم هم وضع درست و حسابی ندارن از هیلو بگیر تا استارفیلد حتی فورزا خیلی پلیر کمی داره. ۱۰۰ میلیارد هم خرج کردن همه جوره اسپنسر و تیم اکس باکس تحت فشاره. الان واقعا تو منگنه مونده اگه این تصمیم رو بگیره فن بوی ها پارش میکنن اگه نگیره سهام دارا و مدیرهای شرکت. خیلی اوضاع ناجوریه

kourooshkabir25

کاربر سایت
Apr 4, 2017
5,373
دوستان ماشالله چقدر خوشحالن :D

من حدس میزنم در نهایت اگر این این خبرها نسبتا درست باشه در غالب گیم پس بازیا عرضه میشن یعنی برای تجربه روی ps باید اشتراک گیم پس بخرن

در صورتی که این قضیه درست باشه دوستان لطفا آنلاین باشن یه گفتگو باهم داشته باشیم :D

پ . ن : مشکلی با meme و شوخی ندارم و راحت باشید
q0x2j1r.gif

این آمار فروش از کجاست؟
تو فروم Install base و Reset Era گذاشته بودن. تو آمریکا به صورت دقیق ۱۳.۵۰۰.۰۰۰ کنسول فروش رفته.
در مدت مشابه فروش دو کنسول مایکروسافت ( سری x + سری s ) در بازار امریکا نسبت به xbox one ( خودش یه ابر شکست بود ) 2.3 میلیون دستگاه کمتر
2023
PS5 : 18.664.000
X/S : 13.476.000

2016
PS4 : 17.529.000
XB1 : 15.851.000

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,652
چه معامله سه سر بردی میشه هم ماکروسافت بعنوان ناشر هم سونی کلی بازی میاد رو استورش سود میکنن من مشتری هم که فورتزا و گیرز رو خیلی دوست دارم هم میتونم بعد دو نسل دوباره با کیفیت عالی بازی کنم. اینجا اون عزیزان که ماکروسافت قبله عالمشون بود و چند سال فضای این انجمن رو سمی کرده بودن هم دیدن دارن😅

S0lid Snake

کاربر سایت
Sep 26, 2012
2,137
نام
آرمان
راستی یادم رفت بگم که این یه معامله عالی و برد-برد برای سونی و مایکروسافت و پلیر های پلی استیشنه چون سونی ۳۰ درصد از فروش halo و gears و forza و بقیه بازی های XGS روی psn رو برمیداره و احتمالا تو ساخت فرست پارتی ها سرمایه گذاری میکنه 8->

sopranus

کاربر سایت
Jan 17, 2009
1,435
نام
aliakbar
چه معامله سه سر بردی میشه هم ماکروسافت بعنوان ناشر هم سونی کلی بازی میاد رو استورش سود میکنن من مشتری هم که فورتزا و گیرز رو خیلی دوست دارم هم میتونم بعد دو نسل دوباره با کیفیت عالی بازی کنم. اینجا اون عزیزان که ماکروسافت قبله عالمشون بود و چند سال فضای این انجمن رو سمی کرده بودن هم دیدن دارن😅
اینکه با یه شایعه تا قیامت نسخه پیچیدید به کنار.
اگه این داستان اتفاق بیوفته پلیرای اکس باکس چیرو از دست میدن؟

آخرین ویرایش:

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,787
نام
مراد حلیمی
جدا از گیم پس بازی های ماکروسافت تو استیم هم وضع درست و حسابی ندارن از هیلو بگیر تا استارفیلد حتی فورزا خیلی پلیر کمی داره. ۱۰۰ میلیارد هم خرج کردن همه جوره اسپنسر و تیم اکس باکس تحت فشاره. الان واقعا تو منگنه مونده اگه این تصمیم رو بگیره فن بوی ها پارش میکنن اگه نگیره سهام دارا و مدیرهای شرکت. خیلی اوضاع ناجوریه
فن بوی ها که ارزشی ندارن برای اسپنسر و رفقا که اگر داشتن به این روز نمی افتاد برند XB ( البته اونام خوب میدونن که باز به به چه چه خواهند کرد یه عدشون حتی برای این تصمیم مایکرو). در نتیجه هر چی سهامدارا بگن انجام میدن
در مورد استیم هم طبیعیه که فروش چندانی نکنن این بازیایی که اسم بردین....به جز فورتزا هورایزن کدومشون واقعا در حدی خفن هستن که یه PC پلیر از بین انبوه بازیهای با کیفیت استیم اینا رو انتخاب کنه.

مشکل مایکروسافت اینه که هنوز هم نفهمیده که برای موفقیت در صنعت بازی باید بازی با کیفیت بسازی. حتی اگر گس هم باشه باید کیفیتش عالی باشه.
به جز این هر کاری بکنی(گیم پس، سخت افزار خفن، پول پاشی، انحصار و ...) یه جور ویژگیه نه دلیل اصلی جذب شدن مشتری

.

آخرین ویرایش:

darkworld

کاربر سایت
Oct 22, 2011
2,599
فن بوی ها که ارزشی ندارن برای اسپنسر و رفقا که اگر داشتن به این روز نمی افتاد برند XB ( البته اونام خوب میدونن که باز به به چه چه خواهند کرد یه عدشون حتی برای این تصمیم مایکرو). در نتیجه هر چی سهامدارا بگن انجام میدن
در مورد استیم هم طبیعیه که فروش چندانی نکنن این بازیایی که اسم بردین....به جز فورتزا هورایزن کدومشون واقعا در حدی خفن هستن که یه PC پلیر از بین انبوه بازیهای با کیفیت استیم اینا رو انتخاب کنه.

مشکل مایکروسافت اینه که هنوز هم نفهمیده که برای موفقیت در صنعت بازی باید بازی با کیفیت بسازی. حتی اگر گس هم باشه باید کیفیتش عالی باشه.
به جز این هر کاری بکنی(گیم پس، سخت افزار خفن، پول پاشی، انحصار و ...) یه جور ویژگیه نه دلیل اصلی جذب شدن مشتری

.
چیزی که واسه من خیلی عجیبه این هست که اسپنسر بیگانه با دنیای گیم هم نیست زمان دن متریک هم سمت بالایی داشته چجوری اینا رو نمیدونه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر