اولين اطلاعات از Max Payne 3

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
سلام !

1244635466.jpg

به نظر مي رسد كه شماره July مجله Game Informer اولين اطلاعات از بازي Max Payne 3 را فاش خواهد كرد. مقداري از اين اطلاعات در حال حاضر فاش شده است كه البته چندان براي طرفدارن Max Payne خوش ايند نيست.

مكس حالا بدون مو و تاس , داراي ريش بلند و معتاد به مسكن است و اين اعتياد تاثير مستقيم بر روي گيم پلي بازي دارد. در حال حاضر مكس به جاي نيويورك در سائو پائلو برزيل به سر مي برد و به نظر مي ايد تعدادي از مبارزات در محله ها زاغه نشين اين مكان صورت گيرد. گرافيك بازي بسيار شبيه Uncharted 2 است و داراي رنگ بندي زنده ( WTF !! ) و محيطي با تخريب پذيري كامل است. تمام اين كار ها به لطف موتور RAGE شركت Rockstar و سيستم انيميشن جديد انجام شده است.

اسلحه هاي جديدي در بازي موجود است. Bullet Time به بازي برگشته است منتها اين دفعه بسيار سريع تر از قبل خواهد بود. علاوه بر اين بازي داراي سيستم كاور گيري خواهد بود. بازي داراي مد multiplayer هم خواهد بود. قابليت روز و شب هم به بازي اضافه شده است. اين بازي در زمستان امسال براي PC , X360 , PS3 عرضه خواهد شد. اين اطلاعات هنوز به صورت رسمي تاييد نشده است اما به احتمال زياد حقيقت دارد.

• Like
Reactions: M3ti J70

MANIX

کاربر سایت
May 18, 2007
2,500
نام
حميدرضا
طي يك اقدام بسيار هوشمندانه Rockstar اعلام كرده صدا گذار اين شماره ، صدا گذار نسخه هاي قبل نيست .
به جهت اين كه مكس پير شده پس به صداي پيرتر نيازمنديم.:eek:

من پدر بزرگم رو تحريك كردم بره تست صدا بده:biggrin1:

vahid_ba

کاربر سایت
May 25, 2008
3,141
عجب

چقدر سلیقه ها میتونه متفاوت باشه که به این تغیرات میگن نو اوری

مکس قبلی کجا و این کجا
یه چهره معصوم و خسته از تمام دنیا ..بیزار از همه چی

یه نگا به اواتارم بندازین همه ان خصوصیات رو فقط از روی قیافه میشه حدس زد چه برسه به اون حال و هوای شب کوچه های برفی در نیویورک

Sweet Jesus

کاربر سایت
Oct 11, 2007
3,036
نام
امیر آزاد
خو این پیرپسر که خسته‌تره کلی :D
من هیچوقت نفهمیدم چرا مکس تو نسخه اول وقتی میمرد میخندید :D

kiavash2

کاربر سایت
Aug 31, 2007
391
نام
کیاوش
فکرشو بکنید محیط های سرد،تاریک،دردناک،کثیف،اتمسفر سیاه و نا امید کننده ی بازی سبک اکشن بازی و...
یهو تغییر کنه و شب روز بشه و رنگبندی شبیه آنچارتد بشه و ...
چه اصراری دارن اسم بازی رو مکس پین بذارن.یه اسم دیگه بذازن و همه راضی می شن.

P.O.P

کاربر سایت
May 15, 2008
714
نام
Davood
واقعا بعضی وقت ها خوبه که یه بازی ادامه پیدا نکنه تا خاطره ی خوبش از اذهان پاک نشه.
یا طرز فکر بازیکن ها راجع بهش بد نشه!
حتی اگه 10 از گیم اسپات بگیره بازم چیزی از اشکالاتش کم نمیکنه!
واقعا هنوز هم برام سواله که چرا مونا مرد؟!
اگه یادتون باشه تو نسخه ی اول هم یه لک خون روی زمین بود ولی مونا رفته بود ...
ولی تو شماره ی دوم برگشت...
ولی دیگه امکان نداره تو شماره ی سوم برگرده!:(
جایی واسه نظر سنجی نیست بریم اعتراضمونو اعلام کنیم!
دوستان میدونم که جاش اینجا نیست ولی کسایی که شماره ی اول رو احیانا بازی نکردن یه نسخه فارسی ازش دارم هر کی خواست بگه (هزینه هم نمیخوام.فقط پول پست)

M8CRX

کاربر سایت
Feb 21, 2007
589
نام
مهرداد
حالا دیدین من سر CoD:Mw چه میکشیدم
حیف شد.خاطرات خوشی با MP1 داشتم.

این یکی کلاً ماهیتش فرق میکنه ! اصلاً نمیشه با MAX PAYNE با اون جو انحصاری و نوارش و عناصر شاخص و ارتباط شدید GamePlay و داستان و شخصیت سازی عالی مقایسش کرد . COD جای گسترش زیادی داره اونم بخاطر تمرکز مطلق روی GamePlayـه که میشه تو هر جوی بازسازیش کرد اما MAX PAYNE کاملاً یه ماهیت جامد و مطلق داره و باید تمام عناصرش بازسازی و ادامه پیدا کنه نه فقط یه عنصر که اونم عنوان MAX PAYNE و دیگه هیچی ( تو شماره آینده ، زبونم لال )

طي يك اقدام بسيار هوشمندانه Rockstar اعلام كرده صدا گذار اين شماره ، صدا گذار نسخه هاي قبل نيست .
به جهت اين كه مكس پير شده پس به صداي پيرتر نيازمنديم.

خدایی این یکی دیگه احمقانست ! :biggrin1: همون صدای قبلی رو با چنتا افکت جاافتاده ترش میکردن بس بود ! جداً چه صدای نافذی داشت !

یه نگا به اواتارم بندازین همه ان خصوصیات رو فقط از روی قیافه میشه حدس زد چه برسه به اون حال و هوای شب کوچه های برفی در نیویورک

واقعاً لذت بردم شخصاً . مخصوصاً از اون قسمت HighLight . خیلی نوستالژیک بود !

واقعا بعضی وقت ها خوبه که یه بازی ادامه پیدا نکنه تا خاطره ی خوبش از اذهان پاک نشه.
یا طرز فکر بازیکن ها راجع بهش بد نشه!
حتی اگه 10 از گیم اسپات بگیره بازم چیزی از اشکالاتش کم نمیکنه!

کاملاً درسته ، این عنوان نباید ادامه پیدا میکرد ، مگر به دست Remedy و با حظور تمام عوامل نسخه اولیه ! اونم با صرف چند سال وقت ، شاید میتونستن یه چیزی در حد همون نسخه اول منتشر کنن .

خوب میشه به سایت مرکزی RockStar میل زد ، منم میخوام این کارو بکنم ، اما مسخرمون میکنن ! اینا که حرف تو مخشون نیمره مگه اعتراضات خیلی زیاد و کوبنده باشه !

May 24, 2008
1,156
نام
احسان

اساسا دستشون درد نکنه کلا منو از همه بازی های جدید نا امید کردن! مافیا هم ایشالا همچینی بکنه دیگه بازی کردنو ول می کنیم...

Last edited by a moderator:

ps3 lover

کاربر سایت
Feb 24, 2009
1,066
نام
عليرضا
شبا برو الله اکبر بگو!:D
گفتیم یه چیزی گفته باشیم:D
اساسا دستشون درد نکنه کلا منو از همه بازی های جدید نا امید کردن! مافیا هم ایشالا همچینی بکنه دیگه بازی کردنو ول می کنیم...
مگه مافيا چشه ؟!؟

در ضمن كچل هم كه اشكالي نداره...:biggrin1:
منم 3 ماه تابستون سرم رو ماشين ميكنم خيلي حال ميده:love:
اگه من هم (زبونم لال) زن و بچم رو بكشن كچل و معتاد ميشم.:biggrin1:
به نظر من كاملا طبيعيه.
شايدم رفته بود خانه ي خدا هم كچل كرد و هم ريش گذاشت و هم فيض معنوي برد :biggrin1:

بحث رو نميخوام منحرف كنم ولي از اينكه راكستار داره سنت شكني ميكنند حالم بهم ميخوره :sick:

May 24, 2008
1,156
نام
احسان
مگه مافيا چشه ؟!؟

در ضمن كچل هم كه اشكالي نداره...:biggrin1:
درود
یه اگه کم گذشتم. ایشالا یه چیزیش می شه. نترس...:D!
کچلیش خوب موردی نداره. حرف من ببشتر سر اینه که شب و روز و اینا... مکس پین 2 خیلی خوب تونست بازم یه مکس پین نه در حد 1 ولی بازم خوب برامون بیاره ولی این یکی رو نمی ساختن بهتر بود... گرچه بازم من امید دارم.

kamran_dotnet

کاربر سایت
Jan 13, 2008
171
راكستار توي شخصيت سازي كارش درسته.زود قضاوت نكنيد.من اولش ميگفتم اين شخصيت GTA4 واقعا افتضاح ميشه.با اون قيافه مذخرف و لحجه روسي
ولي وقتي بازي ميكنيد عاشق شخصيتش ميشيد.
در ضمن مكس سرش رو تراشيده و كچل نيست.قول ميدم بازي كنيد خوشتون مياد

ДядsЙ

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,384
نام
AяasЙ
بابا راک استار استاده.
انقدر زود قضاوت نکنید.
دلیل نمیشه که چون عین Gears کاور گیری داره بد باشه! یا اینکه عین Farcry 2 شب و روز میچرخه مزخرف بشه!
نمیشه که مثه چند سال قبل بسازنش(منظورم اینه که سیستم چرخش شب و روز و.. کاملا طبیعیه)

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
راكستار توي شخصيت سازي كارش درسته.زود قضاوت نكنيد.من اولش ميگفتم اين شخصيت GTA4 واقعا افتضاح ميشه.با اون قيافه مذخرف و لحجه روسي
ولي وقتي بازي ميكنيد عاشق شخصيتش ميشيد.
در ضمن مكس سرش رو تراشيده و كچل نيست.قول ميدم بازي كنيد خوشتون مياد
مکس ماه گذشته متولد نشده که داری با یارو که الان اسمش خاطرم نیست مقایسه میکنی!.

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
مکس ماه گذشته متولد نشده که داری با یارو که الان اسمش خاطرم نیست مقایسه میکنی!.
نیکو بلیچ :biggrin1:
کلا دوستان دارن لطیفه مطرح میفرمایند !!!
مکس با همون ژست تو ذهن بچه ها مونده یعنی که چه بازی کنین عاشق این کچل مو فرفری بشین lol

TOP Game

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,332
نام
Mohamad®eza
بابا راک استار استاده.
انقدر زود قضاوت نکنید.
دلیل نمیشه که چون عین Gears کاور گیری داره بد باشه! یا اینکه عین Farcry 2 شب و روز میچرخه مزخرف بشه!
نمیشه که مثه چند سال قبل بسازنش(منظورم اینه که سیستم چرخش شب و روز و.. کاملا طبیعیه)
مطمئنا طرفدارهای واقعی این بازی اصلا از این چیزها خوششون نخواهد اومد.
شاید برای شما چرخش شب و روز خیلی یا وجود کاور گیری تو بازی خیلی جالب باشه ولی برای من که این بازی بهترین بازی عمرم بود اصلا جالب نیست.
به هر حال با این وضعیت مکس پین نابود خواهد شد.:mad:

Zephyr

کاربر سایت
Feb 4, 2008
107
نام
hadi
مطمئنا طرفدارهای واقعی این بازی اصلا از این چیزها خوششون نخواهد اومد.
شاید برای شما چرخش شب و روز خیلی یا وجود کاور گیری تو بازی خیلی جالب باشه ولی برای من که این بازی بهترین بازی عمرم بود اصلا جالب نیست.
به هر حال با این وضعیت مکس پین نابود خواهد شد.:mad:

البته نابود نمیشه اما کم و بیش طرف دارای قدیمیشو (حرفه ای) از دست میده و یه مشت طرف داره جدید جذب میکنه (سو سول)

این صنعت رشدش(منظور نو اوری و تجربه تازه) از 1000%:arrowu: در نسل قبل به 500%:arrowd: در این نسل رسیده منبعش هم عقل و خاطرات خود تونه/

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر