اولين اطلاعات از Max Payne 3

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
سلام !

1244635466.jpg

به نظر مي رسد كه شماره July مجله Game Informer اولين اطلاعات از بازي Max Payne 3 را فاش خواهد كرد. مقداري از اين اطلاعات در حال حاضر فاش شده است كه البته چندان براي طرفدارن Max Payne خوش ايند نيست.

مكس حالا بدون مو و تاس , داراي ريش بلند و معتاد به مسكن است و اين اعتياد تاثير مستقيم بر روي گيم پلي بازي دارد. در حال حاضر مكس به جاي نيويورك در سائو پائلو برزيل به سر مي برد و به نظر مي ايد تعدادي از مبارزات در محله ها زاغه نشين اين مكان صورت گيرد. گرافيك بازي بسيار شبيه Uncharted 2 است و داراي رنگ بندي زنده ( WTF !! ) و محيطي با تخريب پذيري كامل است. تمام اين كار ها به لطف موتور RAGE شركت Rockstar و سيستم انيميشن جديد انجام شده است.

اسلحه هاي جديدي در بازي موجود است. Bullet Time به بازي برگشته است منتها اين دفعه بسيار سريع تر از قبل خواهد بود. علاوه بر اين بازي داراي سيستم كاور گيري خواهد بود. بازي داراي مد multiplayer هم خواهد بود. قابليت روز و شب هم به بازي اضافه شده است. اين بازي در زمستان امسال براي PC , X360 , PS3 عرضه خواهد شد. اين اطلاعات هنوز به صورت رسمي تاييد نشده است اما به احتمال زياد حقيقت دارد.

• Like
Reactions: M3ti J70

ДядsЙ

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,384
نام
AяasЙ
مطمئنا طرفدارهای واقعی این بازی اصلا از این چیزها خوششون نخواهد اومد.
شاید برای شما چرخش شب و روز خیلی یا وجود کاور گیری تو بازی خیلی جالب باشه ولی برای من که این بازی بهترین بازی عمرم بود اصلا جالب نیست.
به هر حال با این وضعیت مکس پین نابود خواهد شد.:mad:
محمدرضا جان منم طرفدار واقعی مکس پین هستم.
یعنی به نظر شما یه چرخش شب و روز و کاور گیری باعث نابودیه بازی میشه؟:eek::confused:
حتی اگه داستان و ... برتر باشن؟

devil girl

کاربر سایت
Jun 11, 2008
2,703
نام
4tous4
البته نابود نمیشه اما کم و بیش طرف دارای قدیمیشو (حرفه ای) از دست میده و یه مشت طرف داره جدید جذب میکنه (سو سول)

این صنعت رشدش(منظور نو اوری و تجربه تازه) از 1000%:arrowu: در نسل قبل به 500%:arrowd: در این نسل رسیده منبعش هم عقل و خاطرات خود تونه/

صد در صد با شما موافقم .:cool:

این باز مطمئنا طرفدارای حرفه ایش رو از دست میده و یه مشت آماتورو جذب می کنه که چیزی از مکس و شخصیتش نمیدونن.:evil:

مکس پین بیچاره ! اون مرد خوش تیپ و خوش قیافه کجا این کچل زشت کجا !:((:(
این چه دشمنی بود که با مکس بیچاره داشتن:((

ДядsЙ

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,384
نام
AяasЙ
خوب دوستان عزیز خوشحال باشید چون که این بازی به سال 2010 نرفت بلکه در تاریخ:
30/10/2009 یعنی 30 اکتبر عرضه خواهد شد.
:smile::smile:
منبع

孢子

کاربر سایت
Oct 24, 2008
1,319
راستی دوستان این مکس با این هیکل گوریلش چه جوری میخواد زمان رو اهسته کنه و بپره ؟؟؟ فکر کنم بهش میگفتند بول تایم ؟؟؟

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
فکر کنم بهش میگفتند بول تایم ؟؟؟
Bullet Time !!!
کلا خوشم میاد به تمام زوایای بدنی این بنده خدا احاطه دارین !!! شما نگران نباش تا اون موقع خوب میره بادی بیلدینگ (اکتبر 2009 ) که شما یه وقت خواستی صحنه رو اهسته کنی بپری فک کنی پاملا اندرسون برات پریده !!!

آخرین ویرایش:

ДядsЙ

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,384
نام
AяasЙ
Bullet Time !!!
کلا خوشم میاد به تمام زوایای بدنی این بنده خدا احاطه دارین !!! شما نگران نباش تا اون موقع خوب میره بادی بیلدینگ (اکتبر 2010 ) که شما یه وقت خواستی صحنه رو اهسته کنی بپری فک کنی پاملا اندرسون برات پریده !!!
چرا اکتبر 2010 نیما؟!:confused:
معلوم شد که امسال میاد دیگه!:biggrin1:

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
چرا اکتبر 2010 نیما؟!:confused:
معلوم شد که امسال میاد دیگه!:biggrin1:
ارش تو فقط بیا تو فروم از من غلط املایی بگیر باشه !!!:d
خو اشتباه لپی بود ببخشیند :d
اعصاب برا ادم نمیزارن که !!!

kamran_dotnet

کاربر سایت
Jan 13, 2008
171
نیکو بلیچ :biggrin1:
کلا دوستان دارن لطیفه مطرح میفرمایند !!!
مکس با همون ژست تو ذهن بچه ها مونده یعنی که چه بازی کنین عاشق این کچل مو فرفری بشین lol
قربونت برم تغيير چهره مكس 1 با مكس 2 رو يادته؟
من هم ميگم 2 تا از بهترين كاراكتر هاي تاريخ بازي ها مكس و اسنيكه
ولي منظورم اينه كه بازي كنيد بعد ايراد بگيريد.حداقل بزاريد يه تريلر بياد بعد
من هم به جد ميگم اون مكس قبلي خيلي جذاب تر بود.ولي الان مكس دوست داره سرش رو تراشيده.
بزار مكس هر جور خودش دوست داره باشه.ما هم مكس رو دوست داريم هرجوري كه هست
تكبير:laughing:

The Jackal

کاربر سایت
Nov 29, 2008
425
نام
امير
بسیار عالی
بهتر بود به تاریخ پست آخر دقت میکردید.
خوب پس با این استدلال بسیار زیبای شما ما هم انواع و اقسام بازی ها رو به دست شرکت های قشنگ میسپریم و شاهد نابود شدنشون میشیم چون خود کاراکتر میخواد،نظرتون چیه؟ :smile:
بعد اونوقت مکس چجوری رفت برزیل؟؟حتما چون دلش خواست
چون مکس پین دلش خواست.....!!!

kamran_dotnet

کاربر سایت
Jan 13, 2008
171
بسیار عالی
بهتر بود به تاریخ پست آخر دقت میکردید.
خوب پس با این استدلال بسیار زیبای شما ما هم انواع و اقسام بازی ها رو به دست شرکت های قشنگ میسپریم و شاهد نابود شدنشون میشیم چون خود کاراکتر میخواد،نظرتون چیه؟ :smile:
بعد اونوقت مکس چجوری رفت برزیل؟؟حتما چون دلش خواست
چون مکس پین دلش خواست.....!!!
نه اين يكي رو دوست نداشت.اين عناصر داخلي نيويورك مجبورش كردن.اميدوارم كه به حق 5 تن انشاالله.
در ضمن ما بازي رو به دست شركتي نسپرديم.اين بازي مال خود اون شركته و حق خودشه.
به نظر من تغيير تو بازيها واقعا لازمه.من يكي از عاشقان رد آلرت بودم . ولي اين جديده واقعا به دلم نشست.شايد به خاطر اين كه خيلي به نسخه هاي قبلي پايبند بود.
كي فكر مي كرد متال گير توي نسخه 4 اسنيك رو به اون شكل در بياره.واقعا كسي فكر مي كرد؟
راستي از بچه ها كسي هست يه منبع فارسي بده ما داستان كامل متال گير 4 رو بخونيم؟
ما كه PS3 نداريم , حداقل داستان رو بخونيم.

kamran_dotnet

کاربر سایت
Jan 13, 2008
171
يك سال گذشت هنوز كوچيكترين خبر يا فيلمي از اين مكس پين نيست :دي

kamran_dotnet

کاربر سایت
Jan 13, 2008
171
كار حساسيه
بازي معمولي نيست كه الكي بدن بياد بيرون
هر بازي كه مياد بيرون اينها سعي ميكنن سطح مكس پين 3 رو بالاتر ببرن.فكر ميكنم دليل تاخير همينه كه سعي ميكنن توي چيزي از ديگران عقب نمونن

Refill

کاربر سایت
Jul 11, 2008
4,250
نام
سروش
این تاپیک رو از کجا پیدا کردین کشیدین بالا!

TOP Game

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,332
نام
Mohamad®eza
نمیدونم چرا تازگیها مد شده تاپیک های دو سال قبل رو بعضی ها الکی آپ میکنند.

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر