انجمن پیرهای دنیای گیم (افراد 30 سال به بالا)

بیشترین دورانی که از گیم لذت بردید

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,279

nemessis

کاربر سایت
Dec 20, 2005
1,183
مترو جزو معدود بازیهای خوبی بود که توی نسل قبل بازی کردم. هم 2033 هم لست لایت. ولی در میون انبوه بازیهای بیمزه ای که بود، مترو یه سرو گردن از بقیه بالاتر بود و به هنین دلیل آدم ازش خوشش میاد. یا به عبارتی مجبوره ازش خوشش بیاد! ولی بازم بازیش جوری نیست که ساعتها آدم پاش وقت بذاره و خسته نشه.
مثلا روی 3ds یه بازی بیشتر نداشتم. Mario & Luigi: dream team
تقریبا هر روز بازی میکردمش. ولی بعد از حدود 3ماه بازی تموم شد! هیچ وقت فکر نمیکردم و پیش نیونده بود 3ماه رو فقط با 1 بازی سر کنم و خسته نشم ازش! هیچ وقت فکر نمیکردم و پیش نیومده بود برای یه بازی چهل و خورده ای ساعت وقت بذارم! و حالا که بازی تموم شده، بازم دارم بازیش میکنم و آیتمهای مخفی شو پیدا میکنم و... . کاری که به هیج عنوان توی نسل قبل حوصله ی انجامشو نداشتم.
توی نسل 7 همینکه بخش داستانی بازیها تموم میشد، دیگه اون بازی هم برام تموم میشد.

Rover

کاربر سایت
Oct 11, 2007
1,059
نام
Vahid
منم تو 27 سالگی مدتیه که دیگه حوصله بازی‌های طولانی رو ندارم... البته طبیعی هم هست. الان بیشتر می‌رم سراغ بازی‌های چندنفره فان یا اونایی که بشه فوری باهاشون سرگرم شد و بعد چند دور کوتاه رفت دنبال کار و زندگی. دیگه نهایت‌اش حوصله‌ام می‌کشه با رفقا یکی-دو دست دوتا بزنم.
دقیقا نمیدونم من بی حوصله شدم یا بازی ها مثل قدیم نیستند.شایدم هر دو...
ده بار وسط بازی،بازی رو Uninstall کردم.
امسال برای بار چهارم Contra I & II رو تموم کردم.مثل ماریو...شایدم باید برم سمت نینتندو...

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,826
نام
مهراد
سلام به کلیه پیر پاتال های دنیای گیم ... دوستان خدمت سربازی ما به اف رفت و دوباره به آغوش خانواده برگشتیم ، خواستم از همین تریبون اعلام کنم که ما هنوز پیر نشدیم و تا جان در بدن باشد و سیستم جواب دهد گیم میزنیم ... تازه یه PSP خریدم میخوام وقت بگذرونم باهاش ... دلم هم برای آرتاس و لئون فاکس عزیز تنگ شده شدید ... یادتون گرامی دوستان :x

pkarash

کاربر سایت
Aug 22, 2012
264
نام
آرش
دقیقا نمیدونم من بی حوصله شدم یا بازی ها مثل قدیم نیستند.شایدم هر دو...
ده بار وسط بازی،بازی رو Uninstall کردم.
امسال برای بار چهارم Contra I & II رو تموم کردم.مثل ماریو...شایدم باید برم سمت نینتندو...
اونکه هردو هست... حالا باز خوبه شما وسط بازی بی‌خیال می‌شی؛ من گاهی به نصب بازی هم نمی‌رسم! در مورد نینتندو هم از اونجا که بنده تازگی یه Wii دست‌دوم گیرم اومده و حسابی دارم از «بازی‌هاش» لذت می‌برم (تازه من هیچ‌وقت ماریویی نبودم و نیستم)، فکر کنم سراغش برید ضرر نمی‌کنید.
سلام به کلیه پیر پاتال های دنیای گیم ... دوستان خدمت سربازی ما به اف رفت و دوباره به آغوش خانواده برگشتیم ، خواستم از همین تریبون اعلام کنم که ما هنوز پیر نشدیم و تا جان در بدن باشد و سیستم جواب دهد گیم میزنیم ... تازه یه PSP خریدم میخوام وقت بگذرونم باهاش ... دلم هم برای آرتاس و لئون فاکس عزیز تنگ شده شدید ... یادتون گرامی دوستان :x
سلام. به به! تبریک! :bighug:
پ.ن: «پیر پاتال»؟! /:):d

• Like
Reactions: Sega_genesis

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,592
چه خاطراتی رفتم تو گذشته و نوستالوژی...
------------
راستی پیرمردهایی که هنوز قدر گیم پلی و ارزش هنری بصری رو در کنار داستان درک میکنن بازی Contrast رو حتما روی PS4 یا PCتجربه کنند.

آخرین ویرایش:

dr.ice

کاربر سایت
Dec 17, 2010
2,027
نام
میثم
ولی خوب با این همه گرفتاری و مشغله که دیگه از 25 سال به بالا برای ادم پیش میاد بازم تنها چیزی که یه مقدار ادمو دور میکنه از این داستانا همین گیم بازی کردنه

mohsen gt5

کاربر سایت
Oct 8, 2010
859
هيييييييييى دوباره اين تابيك يادآورى بير شدن اومده بالا ـ سالى يه بار توش بست ميدم :)
من كه دو سالى ميشه بازيهاى جديد بهم نميجسبه ´ مجبورى رفتيم سمت آنلاين ـجواب ميده

• Like
Reactions: Sega_genesis

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,826
نام
مهراد
سلام. به به! تبریک!
:bighug:
پ.ن: «پیر پاتال»؟!

نوکرم ، پیر پاتال دیگه یعنی پیر پیر پیر ... حقیقت سرم شلوغه مشغول کارم ولی خب بیکاری یه فیفایی میزنم یا با PSP ور میرم ... ایشاا... سیستم ارتقا بدم حتما بازی های جدیدو نصب میکنم آخرین بازی این چند روز تجربه دوباره مکس پین 3 بود که چسبید واقعا

XSAEED-SERVERX

کاربر ویژه انجمن پلی استیشن 3 و 4
کاربر سایت
Apr 9, 2014
450
نام
Şǽęď Śęřνěŕ
ps2 حال کردی

نیو گیمر دوران طلایی گیم تجربه نکردن و از گیم واقعی بی بهره موندن

یادم افتاد موقعی که خریدمش.چه کلاسی میزاشتیم باهاش.مخصوصا مرتال کمباتش...کله خانواده دوره تی وی جمع بود...:|

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
یادم افتاد موقعی که خریدمش.چه کلاسی میزاشتیم باهاش.مخصوصا مرتال کمباتش...کله خانواده دوره تی وی جمع بود...:|

من این حس سر سگا مگادرایو 2 و بخصوص ps1 داشتم همش تیکن 3 . سرباز کوچولو گروهی بازی میکردیم

کراش 1 تا 3 عالی بودن انانا چه حالی میداد دینو کراسیس آخرش بود رزیدنت اول 1 و 3 بهاش زندگی کردم بخصوص زمانی که درو باز میکرد

پپسی من اوج هیجان بود و .....

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر