انجمن پیرهای دنیای گیم (افراد 30 سال به بالا)

بیشترین دورانی که از گیم لذت بردید

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,280

shaaheen

کاربر سایت
Aug 28, 2009
496
نام
شاهین
بازی همسایه آزاری عالی بود 3 نسخشو بازی کردم خلاقیت خوبی داشت حتی فارسی شده اش هم اومده بود :x

الانم نسخه DS این بازی هم دارم روی خود DS بازی میکنم

images

images

اینم لینک دانلود بازیش

Neighbours from Hell (EU)(M5)(Independent) ROM < NDS ROMs | Emuparadise

تاپیک http://forum.bazicenter.com/thread93849/

دو تا بیشتر نبود که!!!
کلن بازیا به سرنوشت مکس پین دچار میشن که قبل از ریلیز نسخه 2 بازی ما تو ایران تا شماره 4 هم رفته بودیم :d
ولی این همسایه آزاری واقعن لذت بخش بود مخصوصن وقتی پشت سر هم دهن این بدبختو سرویس میکردی.

• Like
Reactions: Sega_genesis

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
دو تا بیشتر نبود که!!!
کلن بازیا به سرنوشت مکس پین دچار میشن که قبل از ریلیز نسخه 2 بازی ما تو ایران تا شماره 4 هم رفته بودیم :d
ولی این همسایه آزاری واقعن لذت بخش بود مخصوصن وقتی پشت سر هم دهن این بدبختو سرویس میکردی.

3 نسخه بود نسخه 3 خیلی خیلی سخت بود

:))

این نسخه DS که بالا معرفی کردم یکی گفت برای نسخه 2 بوده

Arth@s

کاربر سایت
Aug 26, 2011
1,131
نام
Arthas
آقا من غلط کردم اسم این تاپیک رو گذاشتم انجمن پیرهای دنیای گیم (افراد 23سال به بالا) :D باو، ما ها خیلی جوونیم تو گیم، به جان خودم(خودم 27م) تو گیلدم تو WoW یه مرد کرواسی دارم که 60 سالشه و با زنش که 55 سالشه بازی میکنه. یکی از آفیسرهام هم که قبلا گفتم با دخترش بازی میکنه، یه خانوم هم هست که 40 سالشه، یه مرد دیگه هم هست که فردا تولدشه و میره تو 47 یه خانوم دیگه هم داریم که 33-4 سالشه، هروقت میاد Team Speak که بریم Raid صدای دختر بچه ش میاد که میگه: Mom lemme play with computer و ایشون هم جواب میده Go and play with your dad... خلاصه از رنج سنیه 17 سال داریم تا 60 کجا ما پیریم آخه؟!! تاپیک رو قفل کنید بریم پی کارمون باو :D

msbazicenter

کاربر سایت
Sep 19, 2008
3,690
نام
مرام آدم مهمِ نه اسمش
سلام
آقا من غلط کردم اسم این تاپیک رو گذاشتم انجمن پیرهای دنیای گیم (افراد 23سال به بالا) :D
خیلی حیف شد. تازه می‌خواستم خاطره‌ی گیمر شدنم رو برات بگم که ... نشد دیگه. قسمتت نبود. :d

• Like

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
Jun 5, 2010
4,621
نام
دانیال
آقا من غلط کردم اسم این تاپیک رو گذاشتم انجمن پیرهای دنیای گیم (افراد 23سال به بالا) :D باو، ما ها خیلی جوونیم تو گیم، به جان خودم(خودم 27م) تو گیلدم تو WoW یه مرد کرواسی دارم که 60 سالشه و با زنش که 55 سالشه بازی میکنه. یکی از آفیسرهام هم که قبلا گفتم با دخترش بازی میکنه، یه خانوم هم هست که 40 سالشه، یه مرد دیگه هم هست که فردا تولدشه و میره تو 47 یه خانوم دیگه هم داریم که 33-4 سالشه، هروقت میاد Team Speak که بریم Raid صدای دختر بچه ش میاد که میگه: Mom lemme play with computer و ایشون هم جواب میده Go and play with your dad... خلاصه از رنج سنیه 17 سال داریم تا 60 کجا ما پیریم آخه؟!! تاپیک رو قفل کنید بریم پی کارمون باو :D
عالی بود :d

البته یه چیزی رو رک میخوام بگم (امیدوارم به کسی بر نخوره و توهین حساب نشه) ولی واقعا فهم و درک عموم مردم نسبت به بازی، تو هر کشوری فرق میکنه و به فرهنگ و اطلاعاتشون بستگی داره
اینجا الان همین مرز 30 سال رو هم وقتی میفهمن طرف اهل بازی های کامپیوتری هست، کلی حرف مفت میزنن.
هم بخاطر شرایط و مشکلات و دغدغه هایی که معمولا اجازه نمیده آدما از یه سنی دیگه دنبال علاقه ـشون باشن و باید جون بکنن و مرد زندگی بشن و ...
هم بحث همون فرهنگ و فهم و نگاه اشتباهیه که دارن.

برای همین غیر طبیعی میدونن واسه چیزی وقت بذاری که سودی نداره و پولی ازش در نمیاد. چیزی به اسم لذت و علاقه هم که کلا جا نیفتاده

• Like

Arth@s

کاربر سایت
Aug 26, 2011
1,131
نام
Arthas
به قول شاعر گفتنی درووووووووووود :D
سلام

خیلی حیف شد. تازه می‌خواستم خاطره‌ی گیمر شدنم رو برات بگم که ... نشد دیگه. قسمتت نبود. :d
باو داش مسعود، آخه جلبک چه ریطی داره به آدم فضایی :D خب یه کلام بگو نمیخوام تعریف کنم، بهونه میاری :D
عالی بود :d

البته یه چیزی رو رک میخوام بگم (امیدوارم به کسی بر نخوره و توهین حساب نشه) ولی واقعا فهم و درک عموم مردم نسبت به بازی، تو هر کشوری فرق میکنه و به فرهنگ و اطلاعاتشون بستگی داره
اینجا الان همین مرز 30 سال رو هم وقتی میفهمن طرف اهل بازی های کامپیوتری هست، کلی حرف مفت میزنن.
هم بخاطر شرایط و مشکلات و دغدغه هایی که معمولا اجازه نمیده آدما از یه سنی دیگه دنبال علاقه ـشون باشن و باید جون بکنن و مرد زندگی بشن و ...
هم بحث همون فرهنگ و فهم و نگاه اشتباهیه که دارن.
ضمن تایید حرفات، یه چیزیم باید در نظر داشته باشیم، که بعضی از گیمرها هم واقعا شورشو در میارن. مثلا تو همین گیلد WoW یه دوست 22 ساله دارم، صربستانیه و رشته کامپیوتر-نرم افزار میخونه. تقریبا 2 ساله که هم بازی هستیم. یه شب این اوومد که بریم راید، دیدم تو تیم اسپیک هی از طرف این سروصدا میاد، بهش گفتم:"ایگور(Igor)، قضیه چیه؟" گفت"هیچی مامانم میگه فردا امتحان داری چرا نشستی پای این و داره باهام دعوا میکنه" گفتم:چه درسی؟ گفت:"VB" (اگه درست یادم باشه) منم بهش گفتم:خوندی؟ مطمئنی حریفش میشی؟" گفت:"آره" گفتم:"اگه نشدی، هرچی دیدی از چشه خودت دیدیا ناراحت نشی!" خندید، گفت باشه. یه هفته بعد بهم گفت:"آرتاس، اون امتحان اون هفته بود... افتادم" منم با بقیه قضیه رو در میون گذاشتم و درجا Kickش کردیم از گیلد بیرون، گفتیم تا ترم بعد، اگه همه واحدات رو پاس کردی دوباره اینوایتت میکنیم اگه نه که کلا دور ماها رو خط بکش. که واقعا هم یه ترم آنلاین نشد و بعد هم با گرفتن اسکرین شات از کارنامش اینوایتش کردیم تو گیلد.
بنظرم باید اینو در نظر داشت که همه زندگی گیم نیست و واقعا اعتیادی که اینطوری آدمو از زندگی بندازه از هر اعتیاد دیگه ای بدتره.
چیزی به اسم لذت و علاقه هم که کلا جا نیفتاده
فک کنم کلا چنین لغتی حذف شده از دایزه المعارفمون :D
خداییش با چه نیتی زیر 5 سالگی رو تو نظر سنجی گذاشتی :D
برای اینکه یدفعه ای از شانس و بخت بلند ما یه هاردکور به پستمون نخوره که بگه چرا زیر 5 سالگی رو تو نظرسنجی نذاشتی :D

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
Jun 5, 2010
4,621
نام
دانیال
[MENTION=67050]Arth@s[/MENTION]
ضمن تایید حرفات، هیچ حرفی ندارم :d، چون به نکته خوب و به جایی اشاره کردی.
من خیلی وقت ها پیش میاد که چند روز/هفته اصلا نمیتونم بازی نمیکنم. یه موقع هایی هم وقت دارم فقط برای کار های واجب(!) از پای بازی بلند میشم :d

پ.ن : الان که تاپیک "نوجوون های بازی سنتر" دوباره بالا اومد، یادی هم بکنیم از Leon.Fox :|:(
امیدوارم هر جا هست شاد باشه. جای خودش و اسپم هاش، تو تاپیک خالیه.:d

Rover

کاربر سایت
Oct 11, 2007
1,059
نام
Vahid
من که سی سالمه
اینقدر بی حوصله شدم که حوصله بازی های طولانی رو ندارم
جدیدا گاهی مین روب بازی میکنم
کجاست زمانی که از صبح تا شب PS روشن میکردم فقط به عشق Harvest moon
روزی که تو PES پسردایی ام رو اینجوور بردم:
عربستان 6
پرتقال 2
به کونامی ایمیل زدم و استعفای پسردایی ام رو از PES اعلام کردم!!!!!
:(

• Like
Reactions: Romell

pkarash

کاربر سایت
Aug 22, 2012
272
نام
آرش
من که سی سالمه
اینقدر بی حوصله شدم که حوصله بازی های طولانی رو ندارم
منم تو 27 سالگی مدتیه که دیگه حوصله بازی‌های طولانی رو ندارم... البته طبیعی هم هست. الان بیشتر می‌رم سراغ بازی‌های چندنفره فان یا اونایی که بشه فوری باهاشون سرگرم شد و بعد چند دور کوتاه رفت دنبال کار و زندگی. دیگه نهایت‌اش حوصله‌ام می‌کشه با رفقا یکی-دو دست دوتا بزنم.

• Like
Reactions: alisantori

nemessis

کاربر سایت
Dec 20, 2005
1,183
علت اینکه خیلی‌ها دیگه حوصله‌ی بازی کردنو ندارن، اینه که بازیها دیگه بازی نیستن. نسل 7 بنظرم (حداقل برای من) بدترین نسل بازیها بود. چون هر چی به آخرِ نسل نزدیک می‌شدیم بازیها مزخرفتر و البته سازنده‌ها جو گیرتر می‌شدن. همن اوایل یه Wii خریدم و واقعاً داشتم حال می‌کردم که متاسفانه قسمت نبود درست و حسابی ازش لذت ببرم. این شد که کل نسل هفتِ ما محدود شد به مزخرفاتی که برای 360 و PS3 عرضه می‌شد که چیزی جز یه سری انیمیشن که به اسم گیم به ملت مینداختن، نبود!
نسل 8 هم که می‌خواست شروع بشه، گفتم دیگه رسماً باید بگم خداحافظ دنیای گیم:|
اما خدا رو شکر که نینتندو هنوزم کارش درسته و میشه روی بازیهاش حساب کرد. از وقتی WiiU و 3DS گرفتم، انگار دوباره برگشتم به دورانی که یه بند بازی می‌کردم! تازه بعد از حدود 6-7 سال بازی نکردن(یعنی همون نسل 7!) تازه دارم طعم دوباره بزی‌کردنو می‌چشم. اونم بازیهایی که واقعاً تموم کردنشون کارِ هر کسی نیست و 90% مردم ما به بهانه‌ی بچگانه بودن، آماتور بودن خودشونو پنهان می‌کنن!
امیدوارم نینتندو همیشه همینطور به کارهای خوبش ادامه بده و ما رو از بازی بی‌نصیب نذاره. البته درسته نینتندو توی این نسل یکم عجولانه داره تصمیم می‌گیره ولی خب این بحثش مربوط به اینجا نمیشه:d

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
خداییش با چه نیتی زیر 5 سالگی رو تو نظر سنجی گذاشتی :D
مگه اتل متل توتوله جزو گیم محسوب نمیشه.انصافا هم هیجان داشت و هم هاردکور بود:d
...............
در مورد بی حوصله بودن بچه ها هم حق دارن.بازی ها دیگه حال نمیدن.و تک و توک بازی خوب میبینیم.
این فقط شامل حال بازی نمیشه.در دنیای هنر هم همینطوره.
این دور و زمونه دیگه مردم به جنگولک بازی میگن هنر.به پیتبول و جاستین بیبر و usher و ... میگن هنر.
دیگه دوران قدیم گزشته.فیلم god father و forest gump و بازی هیتمن و مکس پین کلاسیک و ... تموم شدن.
مولتی پلیرهایی مثل UT و کانتر هم تموم شدن.الان کالاف و انگری برد و ... بیشتر رو بورس هستن.
الان از یک بچه سوال کنی اهنگ مورد علاقت چیه میگه im soxy and i know it
بگی بازی مورد علاقت چیه میگه gta online .میگه کرایسیس.
..........
ولی بازم میون اینها گاهی چیزهای خوب هم پیدا میشه.مثلا همین دوستموم که گفت نسل 7 بهش حال نداد.
بایوشاک.مترو.last of us left behind., .... .
خواننده خوب هم پیدا میشه.مثل :-?
ولش کن

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر