امتیاز های LittleBigPlanet 2

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,034
نام
محمد امین
littlebigplanet_2.jpg

اولین امتیاز بازی محبوب LittleBigPlanet 2 منتشر شد که سایت OPM UKhttp://www.computerandvideogames.com/article.php?id=281038 به آن امتیاز کامل 10 را داده است..

ویرایش:تصحیح شد..

آخرین ویرایش:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,261
نام
امیر حسین
دوستمون هم گفتند! GS به بازی 9 داد !

good_family_fun_s.gif
good_moremoneythanworth_s.gif
good_for_kids_s.gif
good_great_licensed_soundtrack_s.gif
good_great_sound_track_s.gif
good_greatsequel_s.gif
good_undeniable_charm_s.gif
good_variety_s.gif

The Good
Incredibly versatile creation tools - Great Story mode with plenty of replay value - Presentation is uniformly excellent - Community feedback features ensure that the best user content is easy to find - Supports user content and DLC from the first game.

The Bad
Cooperative play can be confusing - Tutorials aren't as comprehensive as they could be.

از اینجا هم میتونید نقد رو بخونید.

• Like
Reactions: u.s.a

Quantic Dream

کاربر سایت
May 31, 2010
1,432
اشکالاتی که گرفته واقعا مضخرفه البته دو تا بیشتر نیس...
مثلا
Tutorials aren't as comprehensive as they could be.
:))
دوست عزیز سعی نکن الکی فن بازی در بیاری ، من خودم همین الان ویدئوی مربوط به نقد بازی رو دیدم و دقیقا همین حس رو داشتم ، مراحل آموزشی بازی توی نسخه اول هم بنظرم یه مقدار خسته کننده بودند.
ولی واقعا باید به MM تبریک گفت بابت خلق این شاهکار الان با دیدن ویدئوی نقد عطشم برای انجام این بازی 10 برابر شد ، گرافیک فوق العاده عالی ، موزیک های بی نظیر گیم پلی متنوع و ...
از بازی هایی که امکان تغییر توشون بسیار زیاده خیلی خوشم میاد و LBP 2 هم یکی از اوناست ، مثلا میشه باهاش در هر سبکی بازی ساخت. فقط میتونم بگم که بی صبرانه منتظر عرضه بازی در داخل کشور هستم.

Ezio da Firenze

کاربر سایت
Jul 2, 2008
1,978
نام
Metti
دوست عزیز سعی نکن الکی فن بازی در بیاری ، من خودم همین الان ویدئوی مربوط به نقد بازی رو دیدم و دقیقا همین حس رو داشتم ، مراحل آموزشی بازی توی نسخه اول هم بنظرم یه مقدار خسته کننده بودند.
ولی واقعا باید به MM تبریک گفت بابت خلق این شاهکار الان با دیدن ویدئوی نقد عطشم برای انجام این بازی 10 برابر شد ، گرافیک فوق العاده عالی ، موزیک های بی نظیر گیم پلی متنوع و ...
از بازی هایی که امکان تغییر توشون بسیار زیاده خیلی خوشم میاد و LBP 2 هم یکی از اوناست ، مثلا میشه باهاش در هر سبکی بازی ساخت. فقط میتونم بگم که بی صبرانه منتظر عرضه بازی در داخل کشور هستم.
کی گفته من فن lbp ام؟!
هرچی باشه دیگه به خوده بازی ضرری نمی زنه ...
آخه کامل نبودن آموزش چه اشکالیه که گرفتن؟!

Quantic Dream

کاربر سایت
May 31, 2010
1,432
کی گفته من فن lbp ام؟!
هرچی باشه دیگه به خوده بازی ضرری نمی زنه ...
آخه کامل نبودن آموزش چه اشکالیه که گرفتن؟!
خب اگه قسمت ساخت مراحل رو بخوایم در نظر بگیریم میبینیم اگه یه آموزش جالب و جذاب نداشته باشه خیلی ها بخاطر پیچیده بودنش سراغش نمیرن و قسمت ساخت مراحل هم خودش بخش مهمی برای این بازی هست.

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,187
نام
ماکان
نقد GS واقعا آشغال بود! طرف فقط نشسته دنبال اشکال گشته بزور دو مورد پیدا کرده!

من موندم منتفد ها از بازی چی میخوان؟ گیم پلی خوب یا مرحله آموزشی خوی؟

Rover

کاربر سایت
Oct 11, 2007
1,059
نام
Vahid
اتفاقا مراحل آموزش توی نسخه یک عالی بود.نمیدونم دیگه چطور میشد یه همچین حجمی از ناشناخته ها رو آموزش داد!!!!؟؟؟؟؟؟؟اصلا بهتر از اون میشد؟؟

Hamid_da2007

کاربر سایت
Apr 18, 2007
1,254
نقد GS واقعا آشغال بود! طرف فقط نشسته دنبال اشکال گشته بزور دو مورد پیدا کرده!

من موندم منتفد ها از بازی چی میخوان؟ گیم پلی خوب یا مرحله آموزشی خوی؟

اگه نقدشو خونده باشی فقط دو صفحه تعریف کرده از بازی. یکی دو تا ایراده کوچیک که کله نقدو آشغال نمیکنه.

• Like

Phoenix555

کاربر سایت
Sep 17, 2009
944
نام
شایان
اگه نقدشو خونده باشی فقط دو صفحه تعریف کرده از بازی. یکی دو تا ایراده کوچیک که کله نقدو آشغال نمیکنه.
بخاطر همون 2 تا اشکال کوچیک شده 9 زورشون میاد یه بازی کامل ببینند خاک بر سرشون مثلا میخوان حرفه ای بازی درارن

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
3تا امتیاز امروز تو متا ثبت شد که نسبتا کم بود میانگین بازی رو از 32 نقد به 92 رسوند.

IncGamers - 8.5/10
Game Revolution - 8.3/10
Gamer.no - 8/10

• Like

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,130
نام
حسین
3تا امتیاز امروز تو متا ثبت شد که نسبتا کم بود میانگین بازی رو از 32 نقد به 92 رسوند.

IncGamers - 8.5/10
Game Revolution - 8.3/10
Gamer.no - 8/10
همیشه از این نخاله ها پیدا میشن.:dیه چیزی میگم-درسته یکم خنده دار هست-ولی یه جورائی انگار وجود داره.اونم اینکه انگار تمام این سایتا هم قسم شدن هیچ بازی ایی از این 2 کنسول 360 و ps3 امتیاز بازیاشون به بازیهای wii مثل ماریو نرسه.من خیلی امید داشتم این بازی به رکورد اونا برسه-ولی بازم نشد.

UFOPower

کاربر سایت
Dec 23, 2008
5,517
نام
میلاد

IncGamers - 8.5/10
Game Revolution - 8.3/10
Gamer.no - 8/10
البته این امتیاز ها چندروزه که تو متا ثبت شدن ولی خوب بازم کسی نزاشته بودتشون.
متای این بازی هم فکر کنم بین 91 تا 93 بمونه دیگه مگر این که کلی 10 تو راه باشه!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر