امتیاز های LittleBigPlanet 2

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,114
نام
محمد امین
littlebigplanet_2.jpg

اولین امتیاز بازی محبوب LittleBigPlanet 2 منتشر شد که سایت OPM UKhttp://www.computerandvideogames.com/article.php?id=281038 به آن امتیاز کامل 10 را داده است..

ویرایش:تصحیح شد..

آخرین ویرایش:

Radiance

کاربر سایت
Sep 19, 2007
1,663
نام
امین
چی ؟؟؟؟؟؟ من به خاطر اون مرحله تو روسیه که میرفتیم تو یک چیزی و میچرخید نتونستم همه ی مراحل رو بدون مردن رد کنم!(فقط همین مرحله! ) سختیش خیلی هم خوبه امیدوارم آسون تر هم شده باشه :d
گرچه من هنوز اون مرحله ی دمو رو نتونستم به اندازه ی کافی امتیاز جمع کنم تا بهم آیتم ها رو بده :d

بعضیاش دیگه زیادی بیخود و ساده بود.البته باید سه چهار مرحله در حد اون روسیه بزارن تا دهنمون سرویس شه:|

Tommy Fisher

Shit happens
کاربر سایت
Apr 5, 2009
5,954
نام
رضـا
ای بابا میمرد اینم 10 بده!:d
نقدش رو خوندم، تا اونجایی که تونسته از بازی تعریف کرده و اون رو بزرگتر از نسخه اولش دونسته اما مثل نسخه قبل بهش 10 نداد :d

همونطور که حدس میزدم به نسخه اول 10 داد چون هم یه تحول بود تو سبک خودش هم یه شاهکار ولی این نسخه دیگه تحول به حساب نمیاد چون شماره یکش تازگی بیشتری داشت به همین دلیل 10 نداده وگرنه مطمعنا این شماره بسیار بهتر و بزرگتر از قبلیه.
دقیقاً یک همچین موردی رو با Super Mario Galaxy داشتیم اما به شماره دومش باز 10 داد, کلاً سر از کار این لبه نمیشه در آورد :d

آخرین ویرایش:

UFOPower

کاربر سایت
Dec 23, 2008
5,521
نام
میلاد
نقدش رو خوندم، تا اونجایی که تونسته از بازی تعریف کرده و اون رو بزرگتر از نسخه اولش دونسته اما مثل نسخه قبل بهش 10 نداد :d
همونطور که حدس میزدم به نسخه اول 10 داد چون هم یه تحول بود تو سبک خودش هم یه شاهکار ولی این نسخه دیگه تحول به حساب نمیاد چون شماره یکش تازگی بیشتری داشت به همین دلیل 10 نداده وگرنه مطمعنا این شماره بسیار بهتر و بزرگتر از قبلیه.

Quantic Dream

کاربر سایت
May 31, 2010
1,432
چی ؟؟؟؟؟؟ من به خاطر اون مرحله تو روسیه که میرفتیم تو یک چیزی و میچرخید نتونستم همه ی مراحل رو بدون مردن رد کنم!(فقط همین مرحله! ) سختیش خیلی هم خوبه امیدوارم آسون تر هم شده باشه :d
گرچه من هنوز اون مرحله ی دمو رو نتونستم به اندازه ی کافی امتیاز جمع کنم تا بهم آیتم ها رو بده :d
انصافا بجز اون مرحله روسیه دیگه مرحله چندان سختی نداشت:d من وقتی بازی آسون باشه حوصلم سر میره ، حتی اگه از نظر هنری و طراحی بینظیر باشه:d

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,293
نام
امیر حسین
اون مراحل هند هم بعضی وقت ها زیاد اذیت میکرد! :d کلا من با سخت تر شدنش مخالفم! :d می خوام این یکی رو پلات کنم! :d قبلی که قسمت نشد :d

Quantic Dream

کاربر سایت
May 31, 2010
1,432
اون مراحل هند هم بعضی وقت ها زیاد اذیت میکرد! :d کلا من با سخت تر شدنش مخالفم! :d می خوام این یکی رو پلات کنم! :d قبلی که قسمت نشد :d
پلات کردنش کار حضرت فیله:d باید مرحله بسازی بعد مرحلتو بصورت آنلاین Share کنی و اگه مثلا 10 نفر مرحلتو بازی کردند و خوششون اومد یه تروفی میده:d من هم نسخه اولش رو فکر کنم تا 40 درصد بیشتر نتونستم بگیرم:d

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,293
نام
امیر حسین
برای اون کار راحت میشه تروفی هاش رو گرفت! یک سر به بخش مخصوص بازی تو PS3T میزنیم و اسم مرحلمون رو میدیم و تمام :d
مشکل اصلی من همین مرحله ی روسیه بود که بی خیال پلات شدن و بقیه ی تروفی هاش شدم! :d

Rover

کاربر سایت
Oct 11, 2007
1,059
نام
Vahid
خوب این بازی هم قراره بره توی لیست بازی های بزرگ،به طوری که حدس میزنم نسل بعد،چشم انتظاران زیادی خواهد داشت.
برای اون کار راحت میشه تروفی هاش رو گرفت! یک سر به بخش مخصوص بازی تو PS3T میزنیم و اسم مرحلمون رو میدیم و تمام :d
مشکل اصلی من همین مرحله ی روسیه بود که بی خیال پلات شدن و بقیه ی تروفی هاش شدم! :d
دوست عزیز اصلا نیازی به این کارا نیست.من پلاتینیوم این بازی رو گرفتم و سخت ترین قسمت هم، همون مرحله روسیه و اون چرخ و فلک بزرگه است که باید اون مرحله رو بدون سوختن برید.
اما تروفی های آنلاین! فکر کنم یکی از خفن ترین:d راهنما های این بخش رو نوشتم.در کمترین زمان ممکن همه رو میگیریدالبته توصیه میشه اول کلیه تروفی های مرحله روسیه رو بگیرید بعد برید سراغ تروفی های آنلاین و بعد 100 درصد و پلاتینیوم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر