امتیازات World of Warcraft: Cataclysm

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,184
نام
ماکان
من به شخصه خوشحالم که توی این سایت به جز یه عده محدودی، کسی نمی دونه Death wing کی هست...
بنده نیز از اینکه Warcraft خز نشده بسیار خوشحال هستم!

به عنوان باس که فکر نکنم ولی شاید یه چند خط دیالوگ بهشون بدن.

خسته نباشی!:D کلا از بین سیمایان مهین (:D) فقط Neltharion کارپت شد و اسمش رو گزاشتن DeathWing دیگه! بقیشون اصلا شخصیت منفی نیستن که بخوان Boss باشن!

البته Alexstrasza قبلا توی Warcraft بود. زمانی که Orc ها کلا دسته پرواز اژدهایان سرخ رنگ رو اسیر کرده بودن.

من شخصا دوست دارم Ysera هم باشه!:D البته نه از ان نظر بلکه از همین نظر!:D کلا استیلش خیلی به WoW میاد!:D ولی دور از شوخی از انجایی که Neltharion با Malygos رابطه نزدیکی داره باید ان هم یه سر توی بازی باشه!

Zalamen

کاربر سایت
Mar 15, 2009
472
نام
محسن
بنده نیز از اینکه Warcraft خز نشده بسیار خوشحال هستم!

خسته نباشی!:D کلا از بین سیمایان مهین (:D) فقط Neltharion کارپت شد و اسمش رو گزاشتن DeathWing دیگه! بقیشون اصلا شخصیت منفی نیستن که بخوان Boss باشن!

البته Alexstrasza قبلا توی Warcraft بود. زمانی که Orc ها کلا دسته پرواز اژدهایان سرخ رنگ رو اسیر کرده بودن.

من شخصا دوست دارم Ysera هم باشه!:D البته نه از ان نظر بلکه از همین نظر!:D کلا استیلش خیلی به WoW میاد!:D ولی دور از شوخی از انجایی که Neltharion با Malygos رابطه نزدیکی داره باید ان هم یه سر توی بازی باشه!
من که Cataclysm بازی نکردم ولی توی Dragonblight مثل یه روح بود.و همین طور توی ذهن Yogg-Saron هم در حالت نایت الفیش.کلا باس فایت Yogg Saron از لحاظ فلاش بک هایی که داره برای کسایی که داستان وارکرفت رو میدونن خیلی جالبه.
اون Deathwing رو هم میدونم:dاگه اون کلمه ای که بلد کردم به Malygos اشاره داره Malygos که خیلی وقت پیش توی Eye of Eternity به دست جوانان غیور ملت کشته شد.:d

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,184
نام
ماکان
اون Deathwing رو هم میدونماگه اون کلمه ای که بلد کردم به Malygos اشاره داره Malygos که خیلی وقت پیش توی Eye of Eternity به دست جوانان غیور ملت کشته شد.

نه مالیگاس چون جادو هست و از قدرتش Demon's Soul ساخته شده میتونه توی بازی باشه! حالا حضور فیزیکی هم نداشت به صورت روحی، توهمی، چیزی بیاد!:D

Crystal Vamp

کاربر سایت
Jun 4, 2006
1,126
نام
عماد
البته این Titan فعلا فقط یه اسم رمز هست وحتی بعید نیست WoW 2 هم باشه !!!

ارزش cataclysm هم برای کسایی که عمرشون رو پای wow گذاشتن بی نهایت زیاده و با نیم نمره کم و زیاد عرضه ی بازی زیر سوال نمیره در ضمن Death Wing خودش بزرگترین توجیه برای خریدن بازیه !

ای بابا فکر میکنی توی این سایت چند نفر اصلا میدونن Death Wing کی هست!:D

میگم حالا که Neltharion هست بقیه این Elder Dragon ها هم هستن؟ Demon Soul چی؟ کلا من به دلیل مشکلات زیاد نتونستم اصلا این چند وقت WoW بازی کنم و یا اخبار بازی جدید رو دنبال کنم!

پ.ن: دوستان قصه نخورید خودم بازی رو نقد میکنم بهش 10 میدم!:D

لول !
با امیر حسین کاملا موافقم ! یکی که خوره WOW شده ، حتی بهش 5 هم بدن می خرش و بازی میکنه، مثلا الان توی مپ یه lvl 85 میبینی ! 104k اچ پی داره ! :D تازه تانک هم نیست !
خوب میری میخری که تو هم 85 کنی !
باورتون نمیشه روزی که کتا رسما پخش شد ! کل اورگیمار ملت سوار مونت فلای بودن ! یعنی همه cataclysme خریده بودن ! بعد از ظهرشم که همه 85 بودن ! واسه اینا امتیاز بازی به نظرتون مهمه ؟!
====
Demon Soul شخصیت فیزیکی نبود که ! بود ؟!
من کلا رماناشو یادم رفته ! خیلی وقت پیش خوندم ! فکرم نکنم که بجز نلثاریون از بقیه برو بکس اژدها خبری باشه !
من که ندیدم ! :D
این نلثاریون زده کل مپ رو ترکونده ! یعنی یه کاریش کردن که ملت مونت فلی لازم بشن !
مثلا پایین برنز یه دره هست که نمیشه از روش رد شی باید کل مپ رو دور بزنی !
یا Thousend Needles سوراخ سوراخ شده !
در کل نمره های بازی مهم نیست !
مهم چیزایی که بهش اضافه شده که هر WOW بازی رو وسوسه میکنه بخردش ! :D

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,204
نام
محمد
من سالها پیش وقتی جوون تر بودم یه سری از کتاب هارو خونده بودم ولی نمیدونم چرا با تایتان ها و god ها و اژدها ها حال نمیکنم از شخصیت های کوچیکتر مثل Illidan و Kael'thas و اینا بیشتر خوشم میاد , نمیدونم چرا :d

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,184
نام
ماکان
من سالها پیش وقتی جوون تر بودم یه سری از کتاب هارو خونده بودم ولی نمیدونم چرا با تایتان ها و god ها و اژدها ها حال نمیکنم از شخصیت های کوچیکتر مثل Illidan و Kael'thas و اینا بیشتر خوشم میاد , نمیدونم چرا :d
من شخصا با شخصیت های کارپت شده خیلی حال میکنم، مثل شاهزاده آرتاس که Lich King خفتش کرد!:D یا انطور که شایعه شده تاییرل عزیز که قراره با ظاهر جدید به Diablo III بیاد!:D

• Like
Reactions: Oceanic 6

SAGAD

کاربر سایت
Nov 1, 2007
2,480
سلام من تستش کردم عالی بود .در ضمن یه چند تا نکته در مورد این بازی:
1-yersaهمون اول کی میری تو mount hyjalمیتونی ببینیش.
2-تعداد زیادی از q ها دارای cutsenseهستن که داستان رو روایت میکنه.
3-شغل arch هم خیلی باهاله من نمیدونم چرا گیم اسپات این جوری نوشته در بارش.
4-در مورد اون dragon ها چرا تو بازی حضور دارن .همون طور هم که میدونید deathwingتوسط یه کسی ذهنش کنترل شده
5-خلاصه اگه warcraft بازی کرده باشید شخصیت های زیادی رو خواهید دید.از همه این تغییرات من میدونید بیشتر با چی حال کردم الان دیگهqueen sylvanasتو undercity مشغول به حکومتهD:.
من اطلاعات در مورد داستان رو از خود بازی فهمیدم اما خیلی دوست دارم اگه کتابی هست بچه ها معرفی کنن ما هم لذت ببریم.در ضمن دوستانی که هنوز lich kingهستن 10 روز فیری تریال میتونن حال کنن با کاتا یا علی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر