امتیازات World of Warcraft: Cataclysm

only_crysis

کاربر سایت
Apr 21, 2009
1,693
نام
مازیار
یه چیزی میگم نگید گیر داد.خودم امتیاز های گیم اسپات رو قبول دارم ولی نمیدونم چرا از بازی های بلیزارد ایرادهای بنی اسراییلی میگیره.اون از استارکرفت که تو نقدشون یه ایرادهای خنده داری گرفته بودن که عجیب بود واقعا و راحت میتونست 10 بده(نمونش این که میگفت فقط یه کمپین داره که این از همون اول هم اعلام شده بود و ضعف نبود)
هنوز Review این یکیو نخوندم ولی اینجور که بوش میاد این ایرادهای الکی گرفته که 9 نده:-s

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,204
نام
محمد
یه چیزی میگم نگید گیر داد.خودم امتیاز های گیم اسپات رو قبول دارم ولی نمیدونم چرا از بازی های بلیزارد ایرادهای بنی اسراییلی میگیره.اون از استارکرفت که تو نقدشون یه ایرادهای خنده داری گرفته بودن که عجیب بود واقعا و راحت میتونست 10 بده(نمونش این که میگفت فقط یه کمپین داره که این از همون اول هم اعلام شده بود و ضعف نبود)
هنوز Review این یکیو نخوندم ولی اینجور که بوش میاد این ایرادهای الکی گرفته که 9 نده:-s
فکر کنم یه 6-7 سالی یا بیشتر باشه که بازی های بلیزارد از گیم اسپات زیر 9 نگرفتن . البته من به نظر خودم Wow گرافیک و اون حال و هواش قدیمی و تکراری شده بهتره دیگه پچ ندن واسش Wow 2 رو بدن ولی یه جوری که کارکتر های ملت transfer بشه اونجا چون اگه نشه جنگ جهانی سوم راه میوفته :dاون 12-13 ملیون نفر که منم جزوشون هستم(بودم) به خون خواهی از کرکتر هامون هیچ موجود جنبنده ای رو زنده نمیزاریم:d

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
فکر کنم یه 6-7 سالی یا بیشتر باشه که بازی های بلیزارد از گیم اسپات زیر 9 نگرفتن . البته من به نظر خودم Wow گرافیک و اون حال و هواش قدیمی و تکراری شده بهتره دیگه پچ ندن واسش Wow 2 رو بدن ولی یه جوری که کارکتر های ملت transfer بشه اونجا چون اگه نشه جنگ جهانی سوم راه میوفته :dاون 12-13 ملیون نفر که منم جزوشون هستم(بودم) به خون خواهی از کرکتر هامون هیچ موجود جنبنده ای رو زنده نمیزاریم:d
چرا دیگه جوسازی میکنید ؟
Wrath of Lich King 9.5/10

Ooops

کاربر سایت
Apr 16, 2010
1,801
نام
محمد علی
تایید شد که titan بازی MMO بعدی بلیزارد هست و دنباله ی WOW نیست. حالا برو خونخواهی! البته قرار نیست جایگزین WOW هم بشه.

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,204
نام
محمد
چرا دیگه جوسازی میکنید ؟
Wrath of Lich King 9.5/10
گیم اسپات به لیچ 9 داده بود الان اینی که نوشتی چیه ؟:d
تایید شد که titan بازی MMO بعدی بلیزارد هست و دنباله ی WOW نیست. حالا برو خونخواهی! البته قرار نیست جایگزین WOW هم بشه.
سلام .. خون خواهی واسه زمانی کار برد داره که بگه World of warcraft 2 رو میزنیم و کرکتر هایی که تو Wow داشتین رو نمیتونین Transfer کنید :d
در مورد تایتان هم که چه خوب ما از هر بازی که بلیزارد بسازه حمایت میکنیم:d

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,250
نام
امیرحسین
البته این Titan فعلا فقط یه اسم رمز هست وحتی بعید نیست WoW 2 هم باشه !!!

ارزش cataclysm هم برای کسایی که عمرشون رو پای wow گذاشتن بی نهایت زیاده و با نیم نمره کم و زیاد عرضه ی بازی زیر سوال نمیره در ضمن Death Wing خودش بزرگترین توجیه برای خریدن بازیه !

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,184
نام
ماکان
ارزش cataclysm هم برای کسایی که عمرشون رو پای wow گذاشتن بی نهایت زیاده و با نیم نمره کم و زیاد عرضه ی بازی زیر سوال نمیره در ضمن Death Wing خودش بزرگترین توجیه برای خریدن بازیه !

ای بابا فکر میکنی توی این سایت چند نفر اصلا میدونن Death Wing کی هست!:D

میگم حالا که Neltharion هست بقیه این Elder Dragon ها هم هستن؟ Demon Soul چی؟ کلا من به دلیل مشکلات زیاد نتونستم اصلا این چند وقت WoW بازی کنم و یا اخبار بازی جدید رو دنبال کنم!

پ.ن: دوستان قصه نخورید خودم بازی رو نقد میکنم بهش 10 میدم!:D

• Like
Reactions: Scαrface

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
ای بابا فکر میکنی توی این سایت چند نفر اصلا میدونن Death Wing کی هست!:biggrin1:
من به شخصه خوشحالم که توی این سایت به جز یه عده محدودی، کسی نمی دونه Death wing کی هست...

Zalamen

کاربر سایت
Mar 15, 2009
472
نام
محسن
میگم حالا که Neltharion هست بقیه این Elder Dragon ها هم هستن؟ Demon Soul چی؟ کلا من به دلیل مشکلات زیاد نتونستم اصلا این چند وقت WoW بازی کنم و یا اخبار بازی جدید رو دنبال کنم!
به عنوان باس که فکر نکنم ولی شاید یه چند خط دیالوگ بهشون بدن.:d

only_crysis

کاربر سایت
Apr 21, 2009
1,693
نام
مازیار
دوستان یه جوری میگید انگار بقیه ببو گلابین:dدرسته اندازه دوستان تجربه WoW ندارم ولی دیگه انقدر هم شوت نیستم:d
اه اعصابمو خرد کردید:dجرات دارید بیایید SC I بزنیم ببینیم چند چندیم:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر