امتیازات World of Warcraft: Cataclysm

The Hoss

کاربر سایت
Apr 7, 2010
1,148
نام
سِد حسین
ای بابا فکر میکنی توی این سایت چند نفر اصلا میدونن Death Wing کی هست!:D

میگم حالا که Neltharion هست بقیه این Elder Dragon ها هم هستن؟ Demon Soul چی؟ کلا من به دلیل مشکلات زیاد نتونستم اصلا این چند وقت WoW بازی کنم و یا اخبار بازی جدید رو دنبال کنم!

پ.ن: دوستان قصه نخورید خودم بازی رو نقد میکنم بهش 10 میدم!:D

من به شخصه خوشحالم که توی این سایت به جز یه عده محدودی، کسی نمی دونه Death wing کی هست...

بنده نیز از اینکه Warcraft خز نشده بسیار خوشحال هستم!

خسته نباشی!:D کلا از بین سیمایان مهین (:D) فقط Neltharion کارپت شد و اسمش رو گزاشتن DeathWing دیگه! بقیشون اصلا شخصیت منفی نیستن که بخوان Boss باشن!

البته Alexstrasza قبلا توی Warcraft بود. زمانی که Orc ها کلا دسته پرواز اژدهایان سرخ رنگ رو اسیر کرده بودن.

من شخصا دوست دارم Ysera هم باشه!:D البته نه از ان نظر بلکه از همین نظر!:D کلا استیلش خیلی به WoW میاد!:D ولی دور از شوخی از انجایی که Neltharion با Malygos رابطه نزدیکی داره باید ان هم یه سر توی بازی باشه!
یه چیزی میگم ولی ناراحت نشید!!
کاشکی من جای شماها بودم و میدونستم Death Wing چیه! کاشکی!
یعنی ممکنه که بشه؟!
دعا میکنم که جای شماها بودم!

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
ADSL که دارم .........;;)
قیمت اوریجش چنده؟؟:-/

نظر من اینه که اول 10 روز trial بازی کن، اگر دیدی خوشت میاد و میتونی روزی 5-6 ساعت واسش وقت بگذاری برو سراغش. ولی با قیمت های فعلی تازه اگرم فقط key بخری 105~100 تموم میشه (WoW Battlechest+WotLK+Cata) و باید بعد از این تازه مشترک بشی که اون یه هزینه جدایی داره، دو ماه یکبار باید 35-36 تومان دیگه هم بدی.

Zalamen

کاربر سایت
Mar 15, 2009
472
نام
محسن
ADSL که دارم .........;;)
قیمت اوریجش چنده؟؟:-/
همونطور که تا حدودی در پست بالا گفته شد برای این که توی سرور های اصلی از بازی لذت ببری روزی حداقل 3 ساعت رو باید بازی کنی.تازه بعد از این که 80 یا 85 شدی.اگه نمیتونی اینفدر وقت بزاری میتونی بری یه سرور Private که ایرانی هاش کم هستن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر