امتیازات The Legend of Zelda: Breath of the Wild

Amin.AP

کاربر سایت
Dec 31, 2016
2,400
نام
امین
7xmu_the-legend-of-zelda-breath-of-the-wild-release-date-banner-for-nintendo-switch-1170x500.jpg
EDGE 10/10
" The result, for all the longevity of its series and the familiarity of the open world genre, is a game that evokes feelings we haven't felt for 20 years. Not since Ocarina of Time have we set foot in a world that feels so mind-bogglingly vast and unerringly magical, that proves so relentlessly intriguing. Plenty of games promise to let us go anywhere and do anything. Few, if any, ever deliver so irresistibly. 19 years on Ocarina is still held up as the high water mark of gamings best loved and greatest series. Now it may have to settle for second place"

Famitsu (NSW / Wii U) – 10 / 10 / 10 / 10

IGN | 10/10
Eurogamer - Essential

GameInformer | 10/10
GameSpot | 10/10
Kotaku | Open-world perfection
GiantBomb | 5/5
Press Start | 10/10
Stevivor | 10/10
GamesRadar | 5/5
GameCentral for Metro | 10/10
Trusted Reviews | 5/5
USGamer | 5/5
NintendoLife | 10/10
Destructoid | 10/10
Polygon | 10/10
Nintendo Insider | 10/10
VentureBeat | 100/100
The Guardian | 5/5
TIME | 5/5
IBTimes UK | 5/5
God is a Geek | 10/10
AppTrigger | 10/10
RPGSite | 10/10
Gaming Trend | 10/10
Telegraph | 5/5
DigitalChumps | 10/10
JeuxVideo | 20/20
Spaziogames.it | 10/10
Meristation | 10/10
Gamer.nl | 10/10
Multiplayer.it | 9.7/10
IGN Italy | 9.5/10
4Players.de | 91/100
Videogamer | 9/10
ShackNews | 9/10

ljt0_god.png

آخرین ویرایش:

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,936
2 تا امتیاز قشنگ متا رو کشیدن روی 97 :) :) :)

Slant Magazine 6/10
The Jimqusition 7/10
با اینکه ناراحت شدم ولی خوبه لاقل یه عده نمیان بگن بازیای نینتندو از این اتفاقا براشون نمیوفته و از این قاعده مستثنی هستن. همیشه اینطور منتقدایی که میخوان دیده شن هر بازی بزرگی رو میان خراب میکنن

بالاخره نظرات متفاوته اینا هم معتقدن بازی در این سطح و ایراداتی بهش وارده:)

نظر امثال اینطور افراد که میخوان دیده شن مهم نیست. سر بازیای بزرگ زیاد از این اتفاقا افتاده
یا تو همین انجمن خودمون یکی اومده بود TLoU رو نقد کرده بود که بده چون افسردگی جوءل واقعی نبوده

آخرین ویرایش:

amirone

کاربر سایت
Aug 13, 2014
2,435

Slant Magazine 6/10
The Jimqusition 7/10
همین که جرات کرده بین موجی از نمرات 9 و 10 بیاد نقد متفاوتی بکنه(و مثه خیلی از سایتا نقدش کپی پیست بقیه سایتا نباشه) خوب و قابل احترام .

:D

Amin.AP

کاربر سایت
Dec 31, 2016
2,400
نام
امین

Slant Magazine 6/10
The Jimqusition 7/10
+

درسته و نمیشه گفت همه باید نظر مشابه داشته باشن، ولی کلا مقاله slant magazine رو نمیشه نقد حساب کرد! کلا اون "منتقد" از همه چی بدش میاد :D :D :D
Jed Pressgrove | Staff | Slant Magazine
(تنها امتیاز Mixed بین نقد های Journey هم از همین منتقد هست :) )
واقعا از استرلینگ بعید بود! جیم استرلینگ در کنار جف گرستمن یکی از منتقد های مورد علاقه ی منه و همیشه نقدهاش رو میخونم ولی این دفعه واقعا ناامید ام کرد ( بهرحال نظرات برای یک ابر بازی مثل برث آو د وایلد ام متفاوته).
ولی اون slantmagazine کاملا مشخصه هدفش ازین نقد فقط و فقط click bait و بالا بردن آمار بازدید بوده . آخه به فاجعه ای مثل No Man's Sky بدی 9 به Breath of the ٌWild یی که نزدیک به 75 درصد نمراتش پرفکته و میانگینش چیزی نبود که حتی به 99 برسه بدی 6! LOOOOOOOOOL

واقعا متاسفم. خیلی به 99 نزدیک شده بود!

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
واقعا از استرلینگ بعید بود! جیم استرلینگ در کنار جف گرستمن یکی از منتقد های مورد علاقه ی منه و همیشه نقدهاش رو میخونم ولی این دفعه واقعا ناامید ام کرد ( بهرحال نظرات برای یک ابر بازی مثل برث آو د وایلد ام متفاوته).
ولی اون slantmagazine کاملا مشخصه هدفش ازین نقد فقط و فقط click bait و بالا بردن آمار بازدید بوده . آخه به فاجعه ای مثل No Man's Sky بدی 9 به Breath of the ٌWild یی که نزدیک به 75 درصد نمراتش پرفکته و میانگینش چیزی نبود که حتی به 99 برسه بدی 6! LOOOOOOOOOL

بعد یکسری میان از اینا دفاع هم میکنن احتمالا طرف بار اولش بوده زلدا میزده گیج شده دیده حال نکرده گفت 6 واقعا امتیازاشون از دور 2-2 میزنه خودشون ضایع میکنن مخصوصا Slant Magazine و واشنگتن پست که اصلا ربطی به بازی نداره میاد امتیازات تخیلی میده

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,936
وقتی بازی متای ۹۸ میگیره و نمره ۱۰ از سایتهای معتبر و شناخته شده که سالها تو عرصه نقد گیم فعال بودن، اونوقت دو تا سایت مسخره که معلوم نیستن چین کین (احتمالا میخوان تام چیک جدید باشن) این وسط ۶ و ۷ میدن مشکل از اون دو تا سایته نه بازی. نظرشونم پشیزی ارزش نداره:d

Sent from my Redmi Note 3

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,033
نام
مازیار
همین دیروز ذکر خیر slant magazin رو کردم و واقعا سایت چیپ و غیر حرفه ایه ... و نمرات و نقدای پرت و پلا فراوون داره ... بعضا بازی رو نرفته هم نقد میکنه ... من نمیدونم چطور اینا امتیاز ثبت متا رو کسب میکنن .
این نقدا و نمرات مه نظر شخصیه نه قابل قبوله فقط مایه شرمساریه

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali

من فکر میکردم 9-9.5 میده به بازی :| مخصوصا اینکه توی نقد های اخیرش نسبتا امتیاز های بالایی میداد...
به هر حال این 2 نقد اخر چیزی از ارزش خود بازی کم نمیکنن ولی وقتی ادم به بقیه امتیاز ها و تعداد امتیاز های کامل نگاه میکنه... :(
rip dream :D

آخرین ویرایش:

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
من فکر میکردم 9-9.5 میده به بازی :| مخصوصا اینکه توی نقد های اخیرش نسبتا امتیاز های بالایی میداد...
به هر حال این 2 نقد اخر چیزی از ارزش خود بازی کم نمیکنن ولی وقتی ادم به بقیه امتیاز ها و تعداد امتیاز های کامل نگاه میکنه... :(
rip dream :D
بازی بگیر حالش ببر که 10 های دیگه تو راهن و کودتا اینا رو خنثی میکنن احتمالا رو 98 فیکس میشه

JOKERACN7

کاربر سایت
Aug 8, 2014
379
نام
حمید
همین که ایندفه دوستان جان این دو منتقد رو تهدید نکردن جای امیدواری داره، البته این که بازی انحصاری سونی نیس بی تاثیر نبود.

استرلینگ منتقد خوبی نیست، ولی تحلیل هاش راجب صنعت عالین ، از این لحاظ قبولش دارم ولی از لحاظ نقد؟ meh - ولی جف عالیه! شاید بتونم بگم تو منتقدای مورد علاقم رتبه اول رو داره.

Sobhan_23

کاربر سایت
May 31, 2009
4,164
نام
سبحان
واقعا فاز یه عده از اعضای فروم چیه که میان میگن بالاخره سلیقه ها متفاوته و نظرا فرق میکنه و همه نظرا قابل احترامه؟
الان مثلا من بیام بگم یه عنوان مثال U4 آشغاله و نمره من بهش 5 از 10 هست این قابل احترامه؟؟؟همین شما که میگی نظر و نمره این سایتا قابل احترامه اون موقع زبون در میارید به طول 20 متر و من رو با خاک یکسان میکنید!!
حالا این سایتا با دادن نمره های اینجوری آمار بازدیدشون میره بالا و براشون درآمد زایی میشه ولی شما که ازشون دفاع میکنید چی گیرتون میاد دقیقا؟؟؟
خیلی جالبه این منتقدا و سایتا میزارن نمرشون رو آخر از همه هم میدن که به اصطلاح بگن نشستیم یه دل سیر بازی کردیم و همه چی بازی دستمون اومده!

آخرین ویرایش:

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,766
نام
مراد حلیمی
حالا نمرش به کنار نقدش رو هم بخوونی جالب نیس اصن یعنی چیزای عجیب غریبی گفته
البته من سوویچ ندارم و نمیتونم نظر بدم اگه روی PS4 و وان بود میشد گرفت و نظر داد ولی اینجا باید نسبت به نقدای دیگه فقط مقایسه کرد که نقدش خیلی فرق داره با بقیه

.

arash1996

کاربر سایت
May 17, 2012
1,479
نام
آرش
واقعا فاز یه عده از اعضای فروم چیه که میان میگن بالاخره سلیقه ها متفاوته و نظرا فرق میکنه و همه نظرا قابل احترامه؟
الان مثلا من بیام بگم یه عنوان مث U4 آشغاله و نمره من بهش 5 از 10 هست این قابل احترامه؟؟؟همین شما که میگی نظر و نمره این سایتا قابل احترامه اون موقع زبون در میارید به طول 20 متر و من رو با خاک یکسان میکنید!!
حالا این سایتا با دادن نمره های اینجوری آمار بازدیدشون میره بالا و براشون درآمد زایی میشه ولی شما که ازشون دفاع میکنید چی گیرتون میاد دقیقا؟؟؟
خیلی جالبه این منقدا و سایتا میزارن نمرشون رو آخر از همه هم میدن که به اصطلاح بگن نشستیم یه دل سیر بازی کردیم و همه چی بازی دستمون اومده!
اول از همه باید بگم که خودم هرچند استرلینگ رو قبول دارم ولی این دو نمره‌ی پایین اصلا تو کتم نمی‌ره و برام قابل قبول نیستند.
اما نظرات دوستان که می‌گن نظر این سایت‌ها محترمه و اینا، بیشتر فکر کنم بخاطر اتفاقات تاپیک امتیازات NieR: Automata باشه. کاربر amirone که اصلا یکی از نظرات اون تاپیک رو اینجا کپی پیست کرده :D

پ.ن: سایت‌های ثبت شونده توی متا خیلی زیادن و متاسفانه همه‌ی بازی‌ها حداقل دو سه تا نقد تو دیوار رو دارن. این نسخه‌ی زلدا داشت مثل Ocarina of Time مینیموم نمراتش رو 90 نگه می‌داشت که دوستان زدن ترکوندنش :|

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,936
آخه پستای تاپیک NieR: Automata چه ربطی به بحثهای اینجا داره؟:D
من با خودم گفتم حتما یکی تو این تاپیک چنین چیزی گفته و کلی فکر کردم کی همچین حرفی رو زده که نظرات اینطور سایتها مهمه! که اتفاقا اینجا برعکسشو دوستان گفتن که منتقدا از این نمره ها کلا به بازی نینتندو نمیدن!! بعد الان اومدن گفتن اینم نمرات منطقی که گفته بودین خوبه و اینا:D الان فهمیدم سرکار بودم:D
تا به این لحظه فکر کنم تو تاریخ بازیسنتر شاهد منطقی ترین بحثها بودیم اینجا:D

• Like
Reactions: ehsanservat

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر