امتیازات The Legend of Zelda: Breath of the Wild

Amin.AP

کاربر سایت
Dec 31, 2016
2,400
نام
امین
7xmu_the-legend-of-zelda-breath-of-the-wild-release-date-banner-for-nintendo-switch-1170x500.jpg
EDGE 10/10
" The result, for all the longevity of its series and the familiarity of the open world genre, is a game that evokes feelings we haven't felt for 20 years. Not since Ocarina of Time have we set foot in a world that feels so mind-bogglingly vast and unerringly magical, that proves so relentlessly intriguing. Plenty of games promise to let us go anywhere and do anything. Few, if any, ever deliver so irresistibly. 19 years on Ocarina is still held up as the high water mark of gamings best loved and greatest series. Now it may have to settle for second place"

Famitsu (NSW / Wii U) – 10 / 10 / 10 / 10

IGN | 10/10
Eurogamer - Essential

GameInformer | 10/10
GameSpot | 10/10
Kotaku | Open-world perfection
GiantBomb | 5/5
Press Start | 10/10
Stevivor | 10/10
GamesRadar | 5/5
GameCentral for Metro | 10/10
Trusted Reviews | 5/5
USGamer | 5/5
NintendoLife | 10/10
Destructoid | 10/10
Polygon | 10/10
Nintendo Insider | 10/10
VentureBeat | 100/100
The Guardian | 5/5
TIME | 5/5
IBTimes UK | 5/5
God is a Geek | 10/10
AppTrigger | 10/10
RPGSite | 10/10
Gaming Trend | 10/10
Telegraph | 5/5
DigitalChumps | 10/10
JeuxVideo | 20/20
Spaziogames.it | 10/10
Meristation | 10/10
Gamer.nl | 10/10
Multiplayer.it | 9.7/10
IGN Italy | 9.5/10
4Players.de | 91/100
Videogamer | 9/10
ShackNews | 9/10

ljt0_god.png

آخرین ویرایش:

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
این حرفتون اصلا منطقی نیست.یعنی قراره تا قیامت فن بوی های نینتندو داخل کنسول های نینتندو بلولن و هیچ گیمر دیگه ای جذب نشه؟! یا اینکه از این به بعد از نینتندو بخواهیم روی بازیهاش برچسب بزنه که اگر طرفدار نسخه های قبلی نیستید سمت این بازی نرید؟!

من هم نگفتم بازی اصلا جذاب نیست! بازی در حد 10 نیست. دو نفر از تویچرهای معروف در حالی که بازی می کردند گفتند که 10 از 10 یک معنی خاصی داره اما این بازی 10 از 10 نیست و مثلا 9 است! نتیجه هم این شد که فعلا صبر کنم ببینم بازی درست و حسابی دیگه ای معرفی میشه که به خاطرش سویچ بخرم یا نه.
من نه فن نینتندو هستم نه تا حالا هیچکدوم از بازی های سری زلدا رو تجربه کردم ولی شدیدا جذب تریلرها و تصاویر و کلا همه چیز Breath of the Wild قرار گرفتم!
شما نظر بی پایه و اساست رو واسه خودت نگه دار به دیگران نسبت نده!

lebron

کاربر سایت
Jan 21, 2011
427
من نه فن نینتندو هستم نه تا حالا هیچکدوم از بازی های سری زلدا رو تجربه کردم ولی شدیدا جذب تریلرها و تصاویر و کلا همه چیز Breath of the Wild قرار گرفتم!
شما نظر بی پایه و اساست رو واسه خودت نگه دار به دیگران نسبت نده!
جالبه! یک کسی که خودش با دیدن تصاویر و تریلر عاشق زلدا شده به یک نفر دیگر که اون هم با دیدن تصاویر و ویدئو های بازی نظر شخصی خودش رو داده، میگه نظرت بی پایه و اساسه. :)). تریلر هایی که شما دیدید شاخ و دم داشته که اساسی حساب میشه؟! خدا این خنده رو از ما نگیره:-bd

رسما بعضی ها فاشیست و دیکتاتور هستند(کلی میگم نه شما) و تحمل یک نظر حتی متعادل رو هم ندارند. حتی من که میگم به بازی 8-9 میدم و احتمال زیاد با کاهش قیمت سویچ میخرم(اگر جیبم اجازه بده). با این اخلاق تندتون شماها سنتون بالا بره چی میشید%-(...:))

بعضی ها انقدر فضای فاشیستی بوجود اوردند که ادم جرات نمیکنه بحث کنه! توی انجمن دیدن سه تا ریپلای بدون تخریب شخصیت مقابل تبدیل به ارزو شده برای ما. بابا یکم تحمل داشته باشید. یکم سعه ی صدر داشته باشید. دیگه بچه نیستید که هرچی شما میگید همون بشه! وارد جامعه ی شدید که به گفته ی محقیقن مغز همه ی انسان ها در این جامعه باهمدیگه متفاوت است. بزرگ شیم تو رو خدا!

آخرین ویرایش:

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
جالبه! یک کسی که خودش با دیدن تصاویر و تریلر عاشق زلدا شده به یک نفر دیگر که اون هم با دیدن تصاویر و ویدئو های بازی نظر شخصی خودش رو داده، میگه نظرت بی پایه و اساسه. :)). تریلر هایی که شما دیدید شاخ و دم داشته که اساسی حساب میشه؟! خدا این خنده رو از ما نگیره:-bd

جهل که شاخ و دم نداره. رسما بعضی ها فاشیست و دیکتاتور هستند و تحمل یک نظر حتی متعادل رو هم ندارند. حتی من که میگم به بازی 8-9 میدم و احتمال زیاد با کاهش قیمت سویچ میخرم(اگر جیبم اجازه بده). با این اخلاق تندتون شماها سنتون بالا بره چی میشید%-(...:))
تو میگی نینتندو بازی هاشو فقط واسه فن های خودش میسازه من میگم اینطور نیست چون من فن نینتندو نیستم و بازی هاش هم بازی نکردم. این بی پایه و اساسه...
در مورد امتیاز و اینکه شما چهار تا ویدیو دیدی میگی بازی در حد 10 نیست که کلا از بی پایه و اساس بودن گذشته... این نظرته به من مربوط نیست اما اگه اینو که به دیگران نسبت میدادی با احترام اما دیگه نمی گفتم بی پایه و اساس... به این خاطر که حداقل من اینطور فکر نمیکنم...
الان مثلا شما خیلی بالاس؟ باوشه...

lebron

کاربر سایت
Jan 21, 2011
427
تو میگی نینتندو بازی هاشو فقط واسه فن های خودش میسازه من میگم اینطور نیست چون من فن نینتندو نیستم و بازی هاش هم بازی نکردم. این بی پایه و اساسه...
.
من کی این حرف رو زدم@-) اتفاقا دوست قبلی گفت که اگر فن زلدا نیستید سمت این بازی نرید! من هم گفتم که این حرفتون منطقی نیست! یعنی دقیقا خلاف چیزی که شما برداشت کردید منظورم بوده.

.
در مورد امتیاز و اینکه شما چهار تا ویدیو دیدی میگی بازی در حد 10 نیست که کلا از بی پایه و اساس بودن گذشته... این نظرته به من مربوط نیست اما اگه اینو که به دیگران نسبت میدادی با احترام اما دیگه نمی گفتم بی پایه و اساس... به این خاطر که حداقل من اینطور فکر نمیکنم...
الان مثلا شما خیلی بالاس؟ باوشه...

ببینم پایه و اساس شما چیه؟ بالاخره شما هم یک پایه و اساس منطقی دارید که طبق ان نظر من رو بی پایه و اساس میدونید دیگه؟!
جز این است که شما و من هر جفتمون تریلر دیدیم(کما اینکه من بالای 6 ساعت تویچ دیدم) ؟! پس شما در جایگاهی نیستی که پایه و اساس تعیین کنی چون خود شما هم بازی رو تجربه نکردید!

پس در بهترین حالت هر جفت ما تریلر دیدیم و شما خوشت اومده و 10 رو حقش میدونی ولی من میگم مثلا 8.5 حقشه. نتیجه یک اختلاف نظر خیلی ساده است~o)

این هم که میگید نظر خودت رو به دیگران نسبت نده در اشباهی رفیق! خودتون برید ببینید در تویچ چه خبره. جو حاکم مثبته اما من سه تا کانال دیدم که در 2تاش گفتند به هیچ وجه به خاطر فقط زلدا سویچ نخرید و منتظر باشید برای معرفی بازیهای بیشتر. یا مثلا گفتند که این بازی فوق العاده است اما نمره اش 10 نیست. جمله ی یکی رو دقیق یادمه گفت که I give it a solid 9 . یعنی یک 9 محکم بهش میدم.
به هر حال اگر بازی رو دوست داری برو بازی کن . تویچرها هم یک فرد هستند و 8-9 دادنشون به بازی نظر شخصی خودشونه!

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: MK_COD

lebron

کاربر سایت
Jan 21, 2011
427
این پست رو کلی و جدا می فرستم:

متاسفانه این تبدیل به یک رویه شده که هر کسی که از یک بازی خوشش می اید تحمل شنیدن حتی یک نقد از بازی رو ندراد. بعضی ها حتی پتانسیل این را دارند که عملیات انتحاری علیه سایتهایی که امتیاز پایین به بازی دلخواهشان می دهند انجام دهند!

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,936
من نمیدونم مگه نینتندو درمورد گرافیک این بازی وعده ی خاصی داده بود که انتظار گرافیک ازش داشتید؟ نینتندو از بعد گیم کیوب کلا حرف از گرافیک جایی نزده! (بگه با فلان بازیمون گرافیک رو متحول میکنیم!) این یه بازی که دیگه جای خود دارد!
با این وجود اومده از کل سخت افزار Wii U (سوئیچ رو نمیدونم) بهره برده:
"Every public technical specification about Wii U states that the GPU only supports 16 texture mapping units per shader stage. Yet, BotW uses up to 18 in some cases. So in a way the game pushes the hardware beyond what we assumed where the hard limits."
Anecdotally, I've noticed while playing Breath of the Wild on Wii U that it takes an unusually long time to load after pulling up the OS's Home menu. I'm no engineer, but it seems like Nintendo might be using memory typically allocated to the OS, just to eke out every bit of performance they can.
تویچرها هم یک فرد هستند و 8-9 دادنشون به بازی نظر شخصی خودشونه!
بازی حتما به سلیقه اون دو نفر نخورده که اینطوری حرفشون منطقی نیست. دیگه آدم هست اصلا کاور این بازی رو میبینه میگه بچه گونه س تو این تاپیکم زیاد دیدیم، اینطور افرادم که میشینن هر بازی ای رو میرن احتمالش بالاست اینطوری باشن. و نکته مهم هم درمورد حرفتون:
به هیچ وجه به خاطر فقط زلدا سویچ نخرید
شما برید کنسولای قبلی نینتندو رو نگاه کنید رو تمامشون زلدا عالی بوده و سیستم سلر...
چطور میشه به خاطر این بازی کنسول نخرید؟ شما برای یه عنوان سیستم سلر کنسول خریداری نکنی دیگه برای چی بخریش؟

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
انقدر ایده ها و سختی این بازی من خوندم عالیه نظرم اینه یکسری از ایده هاش یکسری مثل راکستار استفاده کنن واقعا این که مثلا درجه حرارت بدن کاراکتر تو سرما ممکنه یخ بزنه یا گرما.. یا ترکیب غذاها یا حتی به قولی مردن با یک ضربه این بازی چالش زندگی هست دلیل تجربه متفاوت هر کاربرم اینه که حتی NPC ها هر بار ممکن با دیدنتون رفتار متفاوتی نشون بدن باورکردنی نیست یا غار های و چالش فروریختن

• Like
Reactions: sadegh93

lebron

کاربر سایت
Jan 21, 2011
427
من نمیدونم مگه نینتندو درمورد گرافیک این بازی وعده ی خاصی داده بود که انتظار گرافیک ازش داشتید؟ نینتندو از بعد گیم کیوب کلا حرف از گرافیک جایی نزده! (بگه با فلان بازیمون گرافیک رو متحول میکنیم!) این یه بازی که دیگه جای خود دارد!
درسته خیلی نینتندو گرافیک محور نیست اما اخیرا کم از قدرت کنسول هاشون نگفتند. همین Wiiu رو یادم میاد گفتند که قدرت سخت افزاریش اندازه ی سایر کنسول های نسل هست. حتی کلی هم روش مانور دادند.

بازی حتما به سلیقه اون دو نفر نخورده که اینطوری حرفشون منطقی نیست. دیگه آدم هست اصلا کاور این بازی رو میبینه میگه بچه گونه س تو این تاپیکم زیاد دیدیم، اینطور افرادم که میشینن هر بازی ای رو میرن احتمالش بالاست اینطوری باشن.

همین دیشب 2 تا تویچ دیدم که از شدت لذت تو بازی داشتند می مردند:D خب طبیعیه. یک کسی حال میکنه یک نفر دیگه هم خوشش نمیاد.

این بازی هرچی هست بچگونه نیست! خیلی از افراد تو پازل های بازی گیر کرده بودند و با مشورت 3 هزار نفر که در حال تماشای تویچ بودند بالاخره حلش کردند~X(

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
درسته خیلی نینتندو گرافیک محور نیست اما اخیرا کم از قدرت کنسول هاشون نگفتند. همین Wiiu رو یادم میاد گفتند که قدرت سخت افزاریش اندازه ی سایر کنسول های نسل هست. حتی کلی هم روش مانور دادند.

همین دیشب 2 تا تویچ دیدم که از شدت لذت تو بازی داشتند می مردند:D خب طبیعیه. یک کسی حال میکنه یک نفر دیگه هم خوشش نمیاد.

این بازی هرچی هست بچگونه نیست! خیلی از افراد تو پازل های بازی گیر کرده بودند و با مشورت 3 هزار نفر که در حال تماشای تویچ بودند بالاخره حلش کردند~X(
اصلا میشه گفت بچگونه نیست صرفا تمش فانتزیه واقعا سخته این بازی باید فکر شده کار کرد

• Like
Reactions: lebron and sadegh93

Red Dead

کاربر سایت
Jun 16, 2010
1,659
نام
سیاوش
q9jr_kgel_20170310_204432_(1).jpg

بالاخره بازی به دستم رسید،فقط چندین ساعت بازی کردم،هنوز برای قضاوت زود است ولی چندان بی نقص هم نیست،با این حال حس ماجراجویی و آزادی عملی که می ده در هیچ بازی open world دیگری وجود نداره،فعلا حس دوگانه ای نسبت بهش دارم،احتمالا اگر قدری جلوتر برم نظرم عوض می شود

آخرین ویرایش:

Amin.AP

کاربر سایت
Dec 31, 2016
2,400
نام
امین
خودتو خسته نکن هر دم از این باغ 10 ای میرسد.. :|
آره 50امین امتیاز کامل ام ثبت شد B-)

TrueGaming | 10/10
Breath of the Wild is a "Legendary" game and one of the absolute best in the long history of video games.
The Legend of Zelda: Breath of the Wild | مراجعة The Legend of Zelda: Breath of the Wild

ویرایش
Twinfinite | 10/10
Breath of the Wild doesn’t feel like an experiment for the Zelda series, it feels like the realization of what Zelda always wanted to be. It easily stands toe-to-toe with the best open world games of the generation, and is a marvelous way to introduce a brand new system. Whether you’re a Zelda fan or not, this is certainly an experience you should not miss out on.
The Legend of Zelda: Breath of the Wild Review

آخرین ویرایش:

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
2 تا امتیاز قشنگ متا رو کشیدن روی 97 :) :) :)

Slant Magazine 6/10
The Jimqusition 7/10

نقد Jim sterling یجوریه انگار از اول تا اخر بازی فقط دنبال مشکلات میگشته :| مثلا از وجود پازل ها و shrine های زیاد ایراد گرفته، در حالی اجباری نیست همه ی پازل ها رو کامل کرد، و کلا اینکه زلدا یجورایی به پازل هاش معروف هست :| توی همه زلدا ها پازل ها بودن...
به stamina system, شکستن سلاح ها و durability، نحوه آشپزی، منو ها، کات سین های وارد شدن به shrine ها (هرچند قابل رد کردن هستن)، تعداد دشمن هایی که spawn میشن، دشمن هایی که با یه ضربه پلیر رو میکشن، بارون و تاثیرش روی دنیا و .... ایراد گرفته :|
میشه تا یه جایی گفت بله منتقد درست میگه ولی اکثر اینا واقعا بی دلیل هستن یا میشه براشون دلیل آورد.

+
بالاخره نظرات متفاوته اینا هم معتقدن بازی در این سطح و ایراداتی بهش وارده:)
درسته و نمیشه گفت همه باید نظر مشابه داشته باشن، ولی کلا مقاله slant magazine رو نمیشه نقد حساب کرد! کلا اون "منتقد" از همه چی بدش میاد :D :D :D
http://www.slantmagazine.com/author/1062
(تنها امتیاز Mixed بین نقد های Journey هم از همین منتقد هست :) )

همین که جرات کرده بین موجی از نمرات 9 و 10 بیاد نقد متفاوتی بکنه(و مثه خیلی از سایتا نقدش کپی پیست بقیه سایتا نباشه) خوب و قابل احترام .

:D
حتی اگه نقدشون برای جلب توجه باشه؟

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر