امتیازات Ratchet & Clank Into the Nexus

mamad2010

Google Search:Yanet Garcia
کاربر سایت
May 3, 2010
1,763
نام
ممد
Ratchet_%26_Clank_Into_the_Nexus_Cover.jpg

امتیازات این عنوان انحصاری PS3 هم اومد:
EDGE - 5/10
http://www.edge-online.com/review/ra...-nexus-review/

Push Square - 7/10
http://www.pushsquare.com/reviews/ps...into_the_nexus

The Sixth Axis - 8/10
http://www.thesixthaxis.com/2013/11/...-nexus-review/

Gamespot 8/10
http://www.gamespot.com/reviews/ratc.../1900-6415538/

PS Nation

http://www.psnation.org/2013/11/11/r...the-nexus-ps3/
9/10

GameOver.gr - 9/10

The Escapist - 8/10

NowGamer - 8/10

Destructoid - 8/10

3DJuegos - 8/10

LaPS3 - 7.8/10

EGM - 7/10

Shacknews - 7/10

Gameblog.fr - 7/10

GamingTrend - 7/10

HardcoreGamerMagazine - 7/10

آخرین ویرایش:

Lady Ashe

کاربر سایت
Nov 28, 2012
1,595
IGN - 8.2

GameInformer - 8
VandalOnline - 8.5
God Is a Geek - 8
Playstation LifeStyle - 7.5

خوب برای همینه که نمره edge منو بهت زده کرده .... به 2 تا انحصاری پشت سر هم داده 5 .... من همیشه نمرات edge رو قبول داشتم و دارم ... ولی حداقل در این مورد مقرضانه و پشمکی نمره داده ... به هر حال منتظر یوروگیمر و گیم اینفورمر هم میمونیم ببینیم چند میدن

GameInformer هم 8 داده دیگه :d

اره ... اره ... اولش ندیده بودم .. بعد که دوباره با دقت نگاه کردم دیدم نمرش رو ...

Infected Area

کاربر سایت
May 24, 2010
3,619
نام
احمد
خوب برای همینه که نمره edge منو بهت زده کرده .... به 2 تا انحصاری پشت سر هم داده 5 .... من همیشه نمرات edge رو قبول داشتم و دارم ... ولی حداقل در این مورد مقرضانه و پشمکی نمره داده ... به هر حال منتظر یوروگیمر و گیم اینفورمر هم میمونیم ببینیم چند میدن

GameInformer هم 8 داده دیگه :d

Destro

کاربر سایت
Apr 18, 2010
3,513
نام
Nightwing
اصولا دلیلی نمی بینم جواب شما رو بدم اما خواهشا قبل از جوگیر شدن و دادن چنین جواب هایی برید پست قبلی بخونید بعد با چنین جواب بی هدف و جوگیرانه ای بپرید وسط. اطلاعات هم که ماشالا ...........

نه ببین عزیز پرخاشگری که نشد جواب ، شما میگی مزخرف ترین (!) رو هوا یه چی گفتی و جوابی واسه حرف من نداشتی حالام نمیدونم چرا ناراحت شدی
کامنت منم کاملا با هدف بود فقط یه بار دیگه بخون
موفق باشی.

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,219
نام
امید
اول بگم که بعضی دوستان (اصلا نمیخوام بگم کسری !:D) لطف کنن از آب گلالود ماهی نگیرن ! :D
دوم اینکه Insomniac چند سالی هست که روند نزولی به خودش گرفته و از وضعیت بازیهای این چند سال اخیرش کاملا مشخصه . Into The Nexus هم نمرات خوبی گرفته حداقل به عنوان یه بازی پلتفرمر با ( المانهای شوتر به سبک و سیاق R&C ـی ! علاقه مندای این سری میدونن منطورم چیه ! ) میتونه کمبود بازیهای این سبک رو تا مقدار زیادی کاهش بده البته همیشه یکی از بهترین پلتفرمرهای این سبکِ تقربیا فراموش شده بوده الانم هست .

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
نه ببین عزیز پرخاشگری که نشد جواب ، شما میگی مزخرف ترین (!) رو هوا یه چی گفتی و جوابی واسه حرف من نداشتی حالام نمیدونم چرا ناراحت شدی
کامنت منم کاملا با هدف بود فقط یه بار دیگه بخون
موفق باشی.
شما اینجا وظیفه ارشاد و هدایت کاربرا رو نداری که مشخص کنی کی چه طوری پست بده. اون وظیفش با منه. خیلی محترمانه شما پا برهنه پریدی وسط. من اول پستم میگم نظرم شخصی ؛ توجه کنید : شخصی
همیشه بر این باور بودم که کلنگ مزخرفترین بازی پلتفرمر تاریخ. مخصوصا زمانی که میگفتند با کارهای پیکسار رقابت می کنه (چه جوکی !) و همیشه هم جک رو بهترین پلتفرمرم دو نسل اخیر می دونستم.
بعد شما تریپ روشنفکری برات میداره که بازی پلتفرم عالی هستند و بازی این چیزها نیست ، منتها انقدر حواست پرت شده بود که ندیدی گفتم جک (Jak) بهترین پلتفرم دو نسل اخیر هست. خدا رو شکر جفتشون هم انحصاری سونی هستند. در مورد کارای پیکسار هم 1 - شما نماینده کسی نیستید پس الکی حرف توی دهن منتقد جماعت و گیمر نذارید. 2 - گرافیک tod بالاست اما فقط کافیه بری تعداد پلیگان های شخصیت ها رو با اثار پیکسار مقایسه کنی. اونوقت میفهمی چرا میگم این حرف یه جک بی مزست و البته همه بازی ها (حتی جک که به شدت دوستش دارم) هم صدق می کنه.

توی پست دوم هم میگم شاید یه نفر نظرش برعکس من باشه و حرف من نظر شخصیمه و برعکس امثال شما به عنوان فکت تو حلق ملت نمی کنم.
من از این سری خوشم نمیاد. نظر شخصیه ، شوخی هاش لوسند و گیم پلیش رو هم دوست ندارم در عوض جک رو دوست دارم چون در عین پلتفرم بودنش داستانش جدی. حالا یکی شاید نظرش برعکس من باشه.
کی میخوان یاد بگیرید همه چیز رو کامل بخونید و بعد قضاوت کنید ؟
اول بگم که بعضی دوستان (اصلا نمیخوام بگم کسری !:biggrin1:) لطف کنن از آب گلالود ماهی نگیرن ! :biggrin1:
JAK FTW !

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,292
نام
امیر حسین
اول من یه بحثی رو با دوستانی که میگن بازی میلک شده و فلان و ... داشته باشم! :d
شما چندتا از نسخه های این نسل رو بازی کردید؟ اگر فقط از روی نمرات میگید که هیچی،اگر نه، خوشحال میشم یه نقدکی بنمایید ببینم! :d
اون A4O رو من تقریبا هرکی رو دیدم،باهاش حال کرده! من خودمم واقعا دوستش داشتم! حالا جدای از اینکه کاراکتر محبوب و عزیز دلم کاراکتر قابل بازی بود و نقش پررنگی داشت:-" ، ما بازی رو 4 نفره بازی کردیم،به نظرم واقعا در حق این بازی توی امتیازات ظلم شد! :( هرچی فکر میکنم نمیتونم درک کنم،واقعا چرا ! :|
در مورد FFA ، هم حالا درسته چیز خاصی نداشت،ولی خوب شما هم نباید بیاید با یک نسخه ی اصلی مقایسش کنید و بگید افتضاح بود و فلان و اینا! به نظر من مثل یک DLC بود،که فقط چون چند سال از aCiT گذشته بود، DLC رو جدا عرضه کردن :-" ، Mode جدیدی ساخته بودن که اگر تو شماره های اصلی آینده ازش استفاده بشه به عنوان بخش آنلاین،حال خواهد داد! :d کلا ایده ی جالبی داشت! :d داستانکی هم که داشت،بدک نبود! :d یه نسخه فرعی،داستانش میشه گفت قابل قبول بود! :d

به عنوان یک فن رچت(البته رچت های این نسل رو فقط زدم) میتونم بگم که از جفتشون، مخصوصا FFA راضیم! :d
این رو هم هنوز بازی نکردم،ولی خوب از FFA به نظرم بهتر خواهد بود! یک سری تفنگ های جالب هم بهش اضافه کردن و به به! :x

امیدوارم این هم آخرین نسخه ی رچت نباشه،و نسل بعد دوباره با یک رچت اصلی برگردن! :d
---
در مورد مقایسه ی جک و رچت ، درست نیست بازی های 2 نسل رو مقایسه کنیم:-" ولی جک1و3 رو که بازی کردم(امروز هم 2 رو شروع کردم:-" ) ، میتونم بگم رچت رو بیشتر دوست دارم! :d شاید اگر نسل بعد جک هم داشته باشیم،فرق کنه قضیه! :-" اما الان به شدت دنیای رچت در قلبم جا کرده! :d
---
با کیوان هم یک بحثی سر اسلای خواهیم داشت که دقیقا چه انتظاراتی داشته،که بر آورده نکرده! :| چون اونم به نظرم یک دنباله ی کاملا درخور اسلای بود! :|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر