امتیازات Ratchet & Clank Into the Nexus

mamad2010

Google Search:Yanet Garcia
کاربر سایت
May 3, 2010
1,762
نام
ممد
Ratchet_%26_Clank_Into_the_Nexus_Cover.jpg

امتیازات این عنوان انحصاری PS3 هم اومد:
EDGE - 5/10
http://www.edge-online.com/review/ra...-nexus-review/

Push Square - 7/10
http://www.pushsquare.com/reviews/ps...into_the_nexus

The Sixth Axis - 8/10
http://www.thesixthaxis.com/2013/11/...-nexus-review/

Gamespot 8/10
http://www.gamespot.com/reviews/ratc.../1900-6415538/

PS Nation

http://www.psnation.org/2013/11/11/r...the-nexus-ps3/
9/10

GameOver.gr - 9/10

The Escapist - 8/10

NowGamer - 8/10

Destructoid - 8/10

3DJuegos - 8/10

LaPS3 - 7.8/10

EGM - 7/10

Shacknews - 7/10

Gameblog.fr - 7/10

GamingTrend - 7/10

HardcoreGamerMagazine - 7/10

آخرین ویرایش:

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,194
نام
ماکان
Edge کلا با R&C مشکل داره! به Tools of Destruction هم 7 داده بود!

ولی کلا بنظر من دیگه R&C ناجور داره میلک میشه! سونی باید بجای این بازی یه R&C واقعی و درست حسابی برای PS4 میساخت تا سال اول منتشر بشه.

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
همیشه بر این باور بودم که کلنگ مزخرفترین بازی پلتفرمر تاریخ. مخصوصا زمانی که میگفتند با کارهای پیکسار رقابت می کنه (چه جوکی !) و همیشه هم جک رو بهترین پلتفرمرم دو نسل اخیر می دونستم. بعد دوره زمونی طوری شده که سونی هنوز رو کلنگ سرمایه گذاری می کنه و جک هنوز جاش خالیه.

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
این که نسل جدید رو با Knack شروع می کنیم (پلتفرمر) خیلی خوبه؛ امیدوارم انقدری شاهکار بشه و چه تو فروش و چه از نظر منتقدین تحویل گرفته بشه که سازنده ها و ناشرین جرئت کنن پلتفرمر بدن بیرون. سبکی مادر که دیگه توش اونقدرا هم بازی خوب نمی بینیم. هم تنوع پایینه، هم کیفیت.
سلیقه من با سری Sly Cooper خیلی سازگاره که اون هم نسخه این نسلیش مالی نبود!

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,303
نام
بابک
این اینسامنیاک هم رسما راچت کلانک رو کرده گاو شیرده:| البته بعد از اون شاهکار fuse من دیگه کلا بی خیال بازی های این استدیو شدم.
یاد رزیزتنس2 هم به خیر:(
پ.ن: قابل توجه دوستان مایکروفن. همین استدیو قراره براتون یه انحصاری بسازه. ترول کردنش فقط به ضرر خودتونه:bighug:

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,194
نام
ماکان
همیشه بر این باور بودم که کلنگ مزخرفترین بازی پلتفرمر تاریخ.

R&C بیشتر شوتر هستن تا پلتفرمر. فقط Going Commando بود که پلتفرمرش پررنگ بود وگرنه از ان به بعد همیشه R&C بازی بوده که شوترش خیلی پررنگ تره. قابل رقابت با پیکسار رو هم بخاطر Tools of Destruction بهش لقب دادن که انم هیچ کدوم از مراحلش به خوبی مرحله اول نبود و واقعا مرحله اول از حیث گرافیک بصری چیز فوقالعاده ای بود!

Infected Area

کاربر سایت
May 24, 2010
3,619
نام
احمد
همیشه بر این باور بودم که کلنگ مزخرفترین بازی پلتفرمر تاریخ. مخصوصا زمانی که میگفتند با کارهای پیکسار رقابت می کنه (چه جوکی !) و همیشه هم جک رو بهترین پلتفرمرم دو نسل اخیر می دونستم. بعد دوره زمونی طوری شده که سونی هنوز رو کلنگ سرمایه گذاری می کنه و جک هنوز جاش خالیه.

Jak بازی بزرگیه اما به هیچ وجه به Ratchet نمیرسه :d بنظرم هنوز Ratchet بزرگترین پلتفرمر سونیه اما اگه هرسال یدونه Uncharted عرضه کنی وضع همین میشه , سال پیش Full Frontal Assault رو عرضه کردن که یه بازی کاملاً معمولی بدون هیچگونه داستان خاصی و کلاً برای جیب بُری فنها , امسال هم قصدشون همینه :d اما بهتره بیشتر از این گند نزنن و نسخه بعدی رو بندازن 2-3 سال بعد

کلنگ مزخرفترین بازی پلتفرمر تاریخ

نمیدونم با چه منطقی این حرفو میزنی :d Ratchet از همه لحاظ یه پلتفرمر کامله و فن بیس خیلی بزرگی هم داره , قرار نیست بدلیل مسخره بازی های سونی کل سری رو زیرسوال ببریم

Chief Keef

کاربر سایت
Aug 17, 2013
124
بازی های با کیفیت هم کم نیستن..!
کلی گفتم
این اینسامنیاک هم رسما راچت کلانک رو کرده گاو شیرده:| البته بعد از اون شاهکار fuse من دیگه کلا بی خیال بازی های این استدیو شدم.
یاد رزیزتنس2 هم به خیر:(
پ.ن: قابل توجه دوستان مایکروفن. همین استدیو قراره براتون یه انحصاری بسازه. ترول کردنش فقط به ضرر خودتونه:bighug:

هر گردی که گردو نیست:bighug:

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
انتظارم خیلی بیشتر بود....:(
دیگه فکر کنم با این سه نسخه این سری،رسماً سری به مرگ خودش رسیده...
تازه دارم به این نتیجه میرسم که نینتندو باید بدجور برنامه ریزی خفنی داشته باشه که یه قارچ خور رو 32 سه سال سرپا نگه داره....:D پتانسیل بازیهایی مثل جک و رتچت و نک خیلی بیشتر از اون چیزیه که سونی فکر می کنه

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
R&C بیشتر شوتر هستن تا پلتفرمر. فقط Going Commando بود که پلتفرمرش پررنگ بود وگرنه از ان به بعد همیشه R&C بازی بوده که شوترش خیلی پررنگ تره. قابل رقابت با پیکسار رو هم بخاطر Tools of Destruction بهش لقب دادن که انم هیچ کدوم از مراحلش به خوبی مرحله اول نبود و واقعا مرحله اول از حیث گرافیک بصری چیز فوقالعاده ای بود!
بیشتر نسخه هاشو بازی کردم. چیزی که تو اسمش رو گذاشتی شوتر شیوه مبارزه توی یه بازی پلتفرمر هست. جک هم پر تیراندازی بود اما این دلیل نمیشه که بهش گفت شوتر ! ToD هم فرسنگ ها با کارهای پیکسار فاصله داشت حتی توی کات سین هاش و کسی هم که از انمیشن فقط یه مقداری سررشته داشته باشه می دونه این مقایسه مصداق یه جوک بیمزست.
Jak بازی بزرگیه اما به هیچ وجه به Ratchet نمیرسه :d بنظرم هنوز Ratchet بزرگترین پلتفرمر سونیه اما اگه هرسال یدونه Uncharted عرضه کنی وضع همین میشه , سال پیش Full Frontal Assault رو عرضه کردن که یه بازی کاملاً معمولی بدون هیچگونه داستان خاصی و کلاً برای جیب بُری فنها , امسال هم قصدشون همینه :d اما بهتره بیشتر از این گند نزنن و نسخه بعدی رو بندازن 2-3 سال بعد
خب این نظرت کاملا شخصیه. از نظر نمره تفاوت انچنانی بین دو سری نیست و از نظر فروش هم حتی جک عنوانی قوی تره.
نمیدونم با چه منطقی این حرفو میزنی :d Ratchet از همه لحاظ یه پلتفرمر کامله و فن بیس خیلی بزرگی هم داره , قرار نیست بدلیل مسخره بازی های سونی کل سری رو زیرسوال ببریم
خب داشته باشه دلیل میشه منم طرفداراش باشم ؟ من از این سری خوشم نمیاد. نظر شخصیه ، شوخی هاش لوسند و گیم پلیش رو هم دوست ندارم در عوض جک رو دوست دارم چون در عین پلتفرم بودنش داستانش جدی. حالا یکی شاید نظرش برعکس من باشه. در هر صورت من دلیلی نمی بینم که نظرم رو نگم.

fixer

کاربر سایت
Aug 26, 2007
919
نام
حامد
در بین تمام Ratchetهای PS3 بهترینش A crack in time بود. بقیشون ضعف زیاد داشتن.
من هم با سری Jak&Daxter بیشتر حال کردم تا Ratchet&Clank و خیلی جاش خالی بود تو این نسل.
Ready At Dawn یه دونه Daxter رو PSP داد بیرون که اتفاقا یکی از بهترین بازی های این کنسول بود. کاش بعد از The Order یه دونه Jak یا یه بازی پلتفرمر اینا میساختن. چون واقعا تواناییش رو دارن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر