امتیازات Nioh

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
بله، به این مورد کاری ندارم اما بازی ای که از المان های بازی های دیگه استفاده میکنه میتونه از منبع الهامش یا منابع الهامش بهتر باشه. نمونه هاشم موجوده
منم نگفتم همچین چیزی امکان پذیر نیست. حرفم فقط در خصوص همین بازی بود نه کلیت قضیه. البته فکر کنم توی پست قبلیم از کلمات خوبی برای گفتن منظورم استفاده نکردم. طرف گفته TN دستاورد به مراتب بهتری نسبت به FS داشته که از نظر من اینطور نیست چون اون تاثیری که FS با ساخت DeS و DaS روی این صنعت گذاشت رو Nioh به هیچ عنوان نمیتونه و نخواهد تونست که بذاره. دقت کن من دارم در مقوله تاثیر گذاری و ارائه یه چیز جدید و نو و یه رویکرد متفاوت که تا پیش از این بیشتر چیزهای معمولی و کلیشه ای بود، حرف میزنم نه خوب و بد بودن این بازی ها. اتفاقا هر چی بازی های بیشتری به این سبک و سیاق ارائه بشن، خوشحال تر هم میشم چون عقیده دارم که یه بازی که سرش به تنش بیارزه، نباید به بازیکن باج بده و باید مهارت بازیکن رو به چالش بکشه که خب Nioh تونسته توی این زمینه موفق باشه چون همونطور که گفتم، به بهترین نحو ممکن المان های عناوین موفق دیگه رو با هم ترکیب کرده و معجون نهایی یه چیز عالی از آب در اومده.
The decision to give the project to Team Ninja was heavily influenced by the success of Dark Souls and other similar titles, dubbed by some as "Masocore" due to their difficult, yet rewarding action gameplay. Many at Team Ninja were fans of the Souls series, and credited their surge in popularity with saving Nioh from possible cancellation and allowing progress for development of the game. Other influences included Bloodborne, Ninja Gaiden, Onimusha and Diablo. The main aim for the developers was to emulate the tough gameplay of both the Souls series and their earlier work on Ninja Gaiden while also making it accessible, fair and rewarding for players. While the combat was extensively influenced by Souls games, Team Ninja's use of loot was more heavily influenced by the Diablo series, as they wanted combat to revolve around player skill rather than gear acquired through combat.

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,033
نام
مازیار
ایرادایی که از بازی گرفته منو روانی کرده این سایت نمرش از 5 هست اومده به گرافیک بازی داده 2 :| حالا این هیچی اومده گیر داده ارزش بازی فقط 25 ساعته پس نمره 2.5 :| اینا رو من خیلی دوس دارم رو در رو ببینمشون بهشون بگم هیچی از گیمری حالیت نیست تازه بهترین قسمت بازی کنترلشه داده بهش 4 :|
خداییش حالا کاری به نمرشون به این بازی ندارم ... ولی ccc هم از با سابقه ترین سایت هاست .. هم نمرات خوبی میده اکثرا ...

asi_1447

کاربر سایت
Oct 27, 2010
1,395
نام
احسان
منم نگفتم همچین چیزی امکان پذیر نیست. حرفم فقط در خصوص همین بازی بود نه کلیت قضیه. البته فکر کنم توی پست قبلیم از کلمات خوبی برای گفتن منظورم استفاده نکردم. طرف گفته TN دستاورد به مراتب بهتری نسبت به FS داشته که از نظر من اینطور نیست چون اون تاثیری که FS با ساخت DeS و DaS روی این صنعت گذاشت رو Nioh به هیچ عنوان نمیتونه و نخواهد تونست که بذاره. دقت کن من دارم در مقوله تاثیر گذاری و ارائه یه چیز جدید و نو و یه رویکرد متفاوت که تا پیش از این بیشتر چیزهای معمولی و کلیشه ای بود، حرف میزنم نه خوب و بد بودن این بازی ها. اتفاقا هر چی بازی های بیشتری به این سبک و سیاق ارائه بشن، خوشحال تر هم میشم چون عقیده دارم که یه بازی که سرش به تنش بیارزه، نباید به بازیکن باج بده و باید مهارت بازیکن رو به چالش بکشه که خب Nioh تونسته توی این زمینه موفق باشه چون همونطور که گفتم، به بهترین نحو ممکن المان های عناوین موفق دیگه رو با هم ترکیب کرده و معجون نهایی یه چیز عالی از آب در اومده.
قطعا اون تاثیر اولیه ای که سولزبورن رو این سبک گذاشته nioh نمیتونه همچین کاری رو بکنه اما تاثیرات بعدی و تاثیر روی کل صنعت بازی به عنوان نمونه ی جدید این سبک همیشه میتونه تغییر کنه. مثلا از زمان ورود آنچارتد کلا استانداردهای این سبک رو از روی این بازی الگوبرداری میکنن. در صورتی که نوآوری خیلی خاصی نداشته تو سبک خودش. منظور از achieved اینجا شاید از لحاظ کیفی باشه. یعنی کیفیت خود بازی، نه صرفا نوآوری. و حالا این سایت این عقیده رو داره که از این به بعد فرم استاندارد این سبک nioh هست. هرچند خود من کاملا مخالف این حرفم اما خوب میتونم درک کنم که چرا اون منتقد چنین حرفی زده چون تا اینجایی که من nioh رو بازی کردم واقعا بازی خیلی خوبیه.

The End Of Ps

کاربر سایت
Apr 5, 2012
3,733
نام
علی
GameSpot : 90

kpxd_nioh_gs.png

آخرین ویرایش:

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
ایرادایی که از بازی گرفته منو روانی کرده این سایت نمرش از 5 هست اومده به گرافیک بازی داده 2 :| حالا این هیچی اومده گیر داده ارزش بازی فقط 25 ساعته پس نمره 2.5 :| اینا رو من خیلی دوس دارم رو در رو ببینمشون بهشون بگم هیچی از گیمری حالیت نیست تازه بهترین قسمت بازی کنترلشه داده بهش 4 :|
اینو کلا جدی نگیرید سایتش معروفه به کیلویی نمره دادن به همه بازی ها 9 و 10 میده مثلا به wwe2k17 داده بود 9 تک و تنها میدرخشید با اون نمره منتقد هاشم اکثرا تخصص ندارن یک دختر جوان بود اونجا

MK_COD

کاربر سایت
Feb 1, 2013
616
نام
مهدی
دم گیم اسپات گرم عالی نمره داده:-bd
فقط ایرادی که از بازی گرفته که بخاطرش یه نمره کم کرده منو کشته:D البته اینطوری که این گفته مثل سری سولز اگه کسی بهت جوین بشه دیگه باسا سختر نمیشن:-"
دم گیم اسپات گرم که عالی نمره داده یا دم Nioh گرم که عالی نمره گرفته؟ :D
سایت سنجیده میشه یا بازی؟

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
دم گیم اسپات گرم که عالی نمره داده یا دم Nioh گرم که عالی نمره گرفته؟ :D
سایت سنجیده میشه یا بازی؟
منتقد که از رو هوا نمره نمیده بازی باید خوب باشه تا منتقد ادم دقت کن ادم بهش نمره بده:D...ولی خب چون بعضی از منتقدا گیم اسپات بعضی وقتا دور از انتظارت نمره میدن ترسیدم بهش سر جریان سختی بازی که خب تو این جور بازیا طبیعیه نمره پایین بده:D

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162

از نظر من که ایرادی که گرفته حسن بازی هست. اینکه بازی زجر اور باشه حسن نیست 1 عمری با سگا و میکرو زجر کشیدیم بسه:D

منتقد که از رو هوا نمره نمیده بازی باید خوب باشه تا منتقد ادم دقت کن ادم بهش نمره بده:D...ولی خب چون بعضی از منتقدا گیم اسپات بعضی وقتا دور از انتظارت نمره میدن ترسیدم بهش سر جریان سختی بازی که خب تو این جور بازیا طبیعیه نمره پایین بده:D

گیم اسپات عاشق بازی سخته امکان نداشت زیر 9 بده روابطشم که این نسل با سونی خوب شده این بازی هم که انحصاری بود اصلا جای برای فکر منفی وجود نداشت خلاصه

آخرین ویرایش:

Sony+

کاربر سایت
Mar 22, 2015
543
الان نمره بازی سنتر هم حساب میشه دوستان؟
----------------
الان اون دوتایی که 6 دادند خیلی حس کول بودن دارن؟ بازی به این زیبایی و بی نقصی.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر