امتیازات Nioh

The End Of Ps

کاربر سایت
Apr 5, 2012
3,743
نام
علی
منتظر نمره واشنگتن پست هستم:D اینقدر که منتظر اینم منتظر نمره گیم اسپات با پالیگان نیستم:D
احتمال میدم پایین نده چون معمولا زمانی خودشو نشون میده که قشنگ دیده بشه و پای بازی های خیلی معروف و مورد انتظار در میون باشه مثل آنچارتد4 , بتلفیلد1 و رزیدنت 7 . مثلا ممکنه زمان هورایزن موقیعت بهتری باشه برا دیده شدن :D

CAP\MortezA63

کاربر سایت
Mar 13, 2009
1,653
نام
MortezA
PlayStation LifeStyle : 75
اینا خودزنی میکنند:|
همیشه پای یه اسگول درمیان هست...!!!!!
باید یه جوری خودشون رو نشون بدن..!همه ی سایتها و مجلات سختگیر که مو از ماست میکشن این بازی رو تحسین کردن اینا چی میگن من نمیدونم...!!!!!

• Like
Reactions: Amin.AP

Amin.AP

کاربر سایت
Dec 31, 2016
2,401
نام
امین
همیشه پای یه اسگول درمیان هست...!!!!!
باید یه جوری خودشون رو نشون بدن..!همه ی سایتها و مجلات سختگیر که مو از ماست میکشن این بازی رو تحسین کردن اینا چی میگن من نمیدونم...!!!!!
جالبه سایت اصلا سخت گیری نیست و اکثر اوقات نمره بالا میده حالا این دفعه خواسته خلاف جهت آب شنا کنه :laughing:

• Like
Reactions: CAP\MortezA63

CAP\MortezA63

کاربر سایت
Mar 13, 2009
1,653
نام
MortezA
جالبه سایت اصلا سخت گیری نیست و اکثر اوقات نمره بالا میده حالا این دفعه خواسته خلاف جهت آب شنا کنه :laughing:
منم برای همین این لقب مقدس رو دادم بهشون...!!!!!!والا الان دیگه خیلی زور داره بخواد همچین نمره ای به این بازی بده اونم بازیکه اصلا هیچ حرف و حدیثی پشتش نیست یعنی ادعایی نداره واسه این زور داره یه سایت اینطوری بیاد یه نمره چرت بده..!!!

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,593
نام
حسین
یک 6.5 هم اومده به اون گیر نمیدین 7.5 که بد نیست نمره خوب محسوب میشه
اون 6.5 رو ولش کن دیگه هر کس این بازی انجام بده نمره زیر 8.5 برا این بازی کاملا دیوانگیه جریان سر خوده سایته دقت کن پلی استیشن این سایت کلا مدافع سونی بود یعنی بازی افتضاح بود بهش 9 میداد:D نمیگیم حالا انتظار داریم پارتی بازی کنه ولی این سایت اصلا سختگیر نبوده ولی جدیدا داره غیر منطقی به بازیا سونی نمره پایین میده:D همون خودزنیه خودمونه سونی داره از خودی ضربه میخوره:D

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
اون 6.5 رو ولش کن دیگه هر کس این بازی انجام بده نمره زیر 8.5 برا این بازی کاملا دیوانگیه جریان سر خوده سایته دقت کن پلی استیشن این سایت کلا مدافع سونی بود یعنی بازی افتضاح بود بهش 9 میداد:D نمیگیم حالا انتظار داریم پارتی بازی کنه ولی این سایت اصلا سختگیر نبوده ولی جدیدا داره غیر منطقی به بازیا سونی نمره پایین میده:D همون خودزنیه خودمونه سونی داره از خودی ضربه میخوره:D
خودت که از مدافع های سخت بازی بازی گرفتی که میگی زیر 8.5 حرامه ؟:-?

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,582
نام
Alireza
اینو چند بار دیدم بهش اشاره میشه ولی من این قضیه خودزنی رو نمی‌فهمم! :D
حالا چون سایته توی اسمش PS داره از خوده سونیه و باید نمره‌های بالا بهش بده؟! این Playstation LifeStyle اصلا شعارش اینه: "اولین سایت مستقل Playstation" این یعنی هیچ ارتباطی با سونی و ... ندارن و یه سایته مستقل هستش که اخبار PS رو پوشش میده و بازیهایی که واسه پلتفرم‌های سونی منتشر میشه و نقد میکنه...حالا ممکنه از یه بازی خیلی خوششون بیاد و ممکنه از یه بازی دیگه خیلی راضی نباشن.
یه چیز دیگه هم اینکه بیشتر باید از Team Ninja واسه عالی بودن بازی تقدیر کرد نه سونی! سونی تازه 3-4 ماهه که ناشر بازی شده و فقط زرنگی کرد و این IP رو زد به جیب! :D
در کل چیزی که مهمه اینه که بازی فوق‌العاده از آب دراومده و قراره ساعت‌های زیادی رو باهاش سپری کنیم \m/مطمئنم آخر‌ سال جوایز زیادی رو هم میبره.

• Like
Reactions: vaan 2

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,593
نام
حسین
اینو چند بار دیدم بهش اشاره میشه ولی من این قضیه خودزنی رو نمی‌فهمم! :D
حالا چون سایته توی اسمش PS داره از خوده سونیه و باید نمره‌های بالا بهش بده؟! این Playstation LifeStyle اصلا شعارش اینه: "اولین سایت مستقل Playstation" این یعنی هیچ ارتباطی با سونی و ... ندارن و یه سایته مستقل هستش که اخبار PS رو پوشش میده و بازیهایی که واسه پلتفرم‌های سونی منتشر میشه و نقد میکنه...حالا ممکنه از یه بازی خیلی خوششون بیاد و ممکنه از یه بازی دیگه خیلی راضی نباشن.
یه چیز دیگه هم اینکه بیشتر باید از Team Ninja واسه عالی بودن بازی تقدیر کرد نه سونی! سونی تازه 3-4 ماهه که ناشر بازی شده و فقط زرنگی کرد و این IP رو زد به جیب! :D
در کل چیزی که مهمه اینه که بازی فوق‌العاده از آب دراومده و قراره ساعت‌های زیادی رو باهاش سپری کنیم \m/مطمئنم آخر‌ سال جوایز زیادی رو هم میبره.
علیرضا جان گفتم که انتظار نداریم به بازی سر جریان اسمش نمره بالا بده(بیایی پست خودم رو نقل و قول کنی بهتره:D) اما اگه سابقه نمرش رو نگاه کنی به بازی هایی که شاید ارزششون 7 یا هشت بوده داده 10 :D این چیز عجیبی هم نیست الان چندتا سایت برا xbox هم هست که فقط بازیا این شرکت رو نقد میکنه و اتفاقا گفتن مستقلند اما نمره خیلی بالایی به عنوانین کنسولشون دادن ولی من اصلا کاری ندارم که حالا چه فازی برداشتن یا شاید به اون بازیا به قول خودشون واقعا حقشون بوده که یه همچین نمره بالایی دادن کلا خواستم بگم جدیدا دارن یه همچین کاری میکنه این سایت و انصافا نمره پایینی به عنوان های انحصاری که حقشون نیست میده:D

• Like
Reactions: vaan 2

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر