امتیازات Gran Turismo 5

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
درود

GT5_cover.jpg

اولین امتیاز بازی بزرگ GT5 منتشر شد . این بازی از سایت 3xg.co.uk امتیاز 100 از 100 را کسب کرد .

• Like
Reactions: Captain Mitchell

fisher2

کاربر سایت
May 31, 2010
43
بله که انحصاری میشه. مثلا تو سری FIFA هم کلی از باشگاه ها در اختیار شرکت EA هست و به همین دلیل شرکت کونامی تو سری PES حق استفاده از نام اون تیم ها رو نداره. اینجا هم تا جایی که من میدونم به این شکل هست. البته تو Forza هم فکر کنم این ماشین بود و به علت نزدیک بودن EA و مایکروسافت بهم دیگه این اتفاق افتاد.
ا خوب من نمی دونستم اینو
خوب codmaster که رقیبه اون چرا داشت

Rover

کاربر سایت
Oct 11, 2007
1,059
نام
Vahid
فکر میکنم علت اینکه بعضی از دوستان میگن کاش ماشین های استاندارد نبودند به این خاطر باشه که بازی امتیاز بالاتری میگرفت یا بهتر بگم کسر امتیاز نمیشد.

Paranormal

کاربر سایت
Jan 9, 2010
936
نام
علی
رسماً GT5 رو کله پا کردند.
6/10

نقد رو بخونید میفهمید چه وضعیتیه!!! چه میکنه این Gran Turismo 5 که عالم و آدم رو به جون هم انداخته! چه قدرتی داره این بازی. :D هر چه بیشتر بحث شه ارزش بازی بالاتر میره ;)
Review

مشغول شید- نیم ساعت دیگه میام 5 صفحه رفته باشه جلوها!!!

Galaxy-Member

کاربر سایت
Sep 18, 2010
66
چرا دید دوربین بازی انقدر از بالا و دور هست ؟ ماشین ها خیلی کوچیک دیده میشن ! تو همه عکسهاش دیدم همینطوری بود . و اینکه آیا دید از داشبرد هم داره ؟ اگر نداشته باشه که خیلی ضایع هست

M4ST3R

کاربر سایت
Feb 19, 2010
192
نام
Master
چرا دید دوربین بازی انقدر از بالا و دور هست ؟ ماشین ها خیلی کوچیک دیده میشن ! تو همه عکسهاش دیدم همینطوری بود . و اینکه آیا دید از داشبرد هم داره ؟ اگر نداشته باشه که خیلی ضایع هست
احتمالاً شما GT5 رو با Race Pro اشتباه گرفتی.

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen
GAMESPOT : 8/10

The Good :

good_greatsequel_s.gif
good_just_right_s.gif
good_sharp_control_s.gif

The Bad :

bad_music_s.gif
bad_longload_times_s.gif
bad_terrible_first_impression_s.gif

The Good

Accessible and rewarding for newcomers and veterans alike
Uncompromisingly realistic handling
Loads of great cars to drive and varied courses to drive them on
License tests are no longer mandatory
Premium cars are incredibly detailed

The Bad

Quality of visuals is wildly inconsistent
Outdated and impractical online lobby system
Too easy to win early races simply by entering in a powerful car

----------------------------------

eurogamer.dk 8/10

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,134
نام
حسین
چی فکر میکردیم چی شد!/:)gs هم مهر تاییدی زد بر امتیاز دیگر سایتها.باید قبول کنیم این امتیازات برای این بازی ضعیف حساب میشه

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen
GS هم حتی بدون لول 40 شدن نمره داده ، واقعا ننگ بر این منتقدانی که انصاف ندارند:d

کلاً چند تا لول هست مگه ؟ 50 تا 100 تا ؟ اون روزی که فیلم GS در اومد از بازی کردنشون با GT5 همین کسی که نقد کرده لول 12 رو داشت !

enayati11_ballack1

کاربر سایت
Dec 18, 2007
121
نام
Ramin
منم دیشب گرفتمش.خدا وکیلی با اونی که فکر میکردم فاصله داشت؛همون اولین دستی که بازی کردم لودینگو اون دندونه ی سایه ی ماشین زد تو ذوقم.بعدشم که دیدم پورشه نداره،بعدشم رفتم آنلاین بزنم دیدم ماشین میخوای انتخاب کنی عکسشو نشون نمیده (شایدم من پیدا نکردم).در کل به نظر من اگه فورزارو 10 بگیریم این میشه 8.5.آمادگی خوردن هر گونه فحشیو دارم :d .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر