امتیازات Gran Turismo 5

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
درود

GT5_cover.jpg

اولین امتیاز بازی بزرگ GT5 منتشر شد . این بازی از سایت 3xg.co.uk امتیاز 100 از 100 را کسب کرد .

• Like
Reactions: Captain Mitchell

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
نوشته شده توسط pandora tomorrow
یه زمانی برگردوندن زمان تو سیمولیشن رو مسخره میکردن دوستان الان دفاع میکنن از اینکه level به level سطح بازی بالا میره تا گیمرهای عادی هم بتونن راحت بازی کنن :biggrin1: جالبه...
وای خدای من این پست رو باید طلا گرفت. :D

بعد یه سوالی برای من پیش اومده. مگه نمیگید تو 1 هفته نمیشه رفت 40 ؟ :D بازی کی ریلیز شده؟ پس این ویدئو ها که ریخته توی یوتیوب و یارو از تلویزیونش فیلم گرفته و Damage ـه لول 40 رو نشون داده چجوریه؟ :-/

• Like
Reactions: Fratos

Ooops

کاربر سایت
Apr 16, 2010
1,801
نام
محمد علی
من اصلا GT5 بازی نکردم ولی چیزی که خیلی ها بهش توجه نمیکنن اینه که وقتی از هوش مصنوعی یه بازی ایراد گرفته میشه، به هیچ وجه منظور آسون بودن اوایل بازی نیست بلکه ایراد به رفتار هوش مصنوعی گرفته میشه. مثلا تو یه بازی شوتر اینکه شما از بین دو تا نگهبان که کنار هم وایسادن یکی رو بکشی و اونیکی اصلا متوجه نشه میشه ایراد هوش مصنوعی. یا تو بازیهای ریسینگ مثلا Split Second بزرگترین ایراد هوش مصنوعی این بود که توی مسابقات بقیه ی ماشین ها فقط سعی میکردن شما رو wreck کنن و کاری با بقیه ی ماشینا نداشتن. اینا ایراد هوش مصنوعی هست . سخت تر شدن تدریجی بازی یا آسون بودن اوایل یه بازی اولا به هوش مصنوعی مربوط نیست دوما که تو همه ی بازیها از جمله تمام شماره هایGT یا FM مرسومه و به هیچ وجه ایراد نیست!
اینکه تخریب پذیری هم به تدریج زیاد میشه واقعا نکته ی عجیبی هست!
بازم میگم من هنوز GT5 بازی نکردم و اصلا نمیدونم که موارد بالا واقعی هستند یا نه.

ДядsЙ

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,384
نام
AяasЙ
شما حالت خوبه؟عزیز هیچ مشکلی وجود نداره بازی GT5 بدردنمیخوره و ما هم الان همگی داریم غصه میخوریم خوش به حال شما;)
مثل اینکه این موضوع برای شما تبدیل به یک تفریح شده و دنبال سوژه ای جدید در پستهای مربوط به GT5 می گردید! به نظر من وقتت رو انقدر الکی بابت یه بازی تلف نکن و انقدر هم حرص نخور باورکن بهت هیچی نمیدن
میدونم چقدر کسانی که X360 دارند عقده ای شده بودند از اینکه ما همیشه عنوانی به نام GT رو داشتیم و این موقعیت رو بهترین فرصت برای خالی کردن خود می دانند اما پیشنهاد من به شما اینه دیازپام
موفق باشید.
همینه دیگه... وقتی کسی نتونه جواب بده کم میاره و مجبور میشه سفسطه کنه و خودش رو به درُ دیوار بکوبه.
=================
سایت های Digitalbattle و Gamer.no به بازی امتیازات مشابه 7 دادند.
Dealspwn به بازی 8 داد.
میانگین امتیازی بازی در متاکریتیک از 27 نقد هم اکنون 85 است.

آخرین ویرایش:

浪人

کاربر سایت
Sep 27, 2008
1,033
نام
اصلان
GamerNode امتیاز 10 داد.

Mechanics & Design: Fluid controls that hearken back to the original allow for easy access. GT Mode is for the raceheads, but Arcade Mode will let the casuals get in too

Graphics & Sound: While the music is standard fare, the visuals are the closest thing to real life I've ever seen. The cars look like they could jump out of the screen, and the landscapes are as majestic as the real locales

Final Word: Racing fans, rejoice. Your new love is here. WoW for racing fans in both its depth and its presentation, there's no reason why anyone who loves cars, games, or both should miss GT5

In six years, there have been Forza MotorSport racing games, Need for Speed racing games, and other racing franchises that have tried to take the title from Gran Turismo. With one iteration, Gran Turismo 5 reminds us why it's the champion. The racing is tight and well-controlled, the visuals make you think you're playing real life, and the vast amount of cars, tracks, modes, and customizations make Gran Turismo 5 seem more like a racing MMO than just a simulator. Racing fans, your opus is here. Enjoy it

........................................

Vandal Online امتیاز 9.5 داد.

Even with some flaws that we'd like to see corrected, Gran Turismo 5 continues to offer the fun, simulation and unmistakable departure times. Anyone who has enjoyed the series, you should not doubt for a moment, because not only is at the number one driving so far, is also more and better than previously offered, the hallmark of well-being before a machine oiled and ready to compete

Graphics:9.5
Sound:9.5
Gameplay:10
Fun:9.5

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Captain Mitchell

fisher2

کاربر سایت
May 31, 2010
43
به نظر من شاید این جوری فکر کردند که چون اوایل ملت حرفه ای نیستن هی می کوبن در دیوار ماشینشون خراب می شه هی مجبورن خرج repair کنن اینا پولشون مفت حدر بره بازی رو نتونن تموم کنن
در کل منم با این موافقم که این کار برای حرفه ای های جی تی یکم خوب نیست البته یکم چون اونا هم موافقن که از همون اول برای اونا هم بازی در حد قابل قبولی سخت هست

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,803
نام
امین
این LEVEL به LEVEL هم هم خوب هستش هم بد خوب برای افرادی که قبلا GT بازی نکردن بد برای کسای که خیلی حرفه ای هستن تو این بازی و چند تا از مسابقه هاش و... بخاطر آسان بودن به ... میره بهتر بود فوقش 2 حالت میزاشتن NORMAL با HARD این جوری بهتر بود.

بهترین کاری که میشد کرد این بود که قابلیت انتخاب داشتیم واسه این سیستم ولی نداریم ! ولی خداییش میشه همچین چیزی به فکر سازنده ها نرسیده باشه ؟! من فکر میکنم یه مشکل فنی چیزی در میون بوده البته هر چی فکر میکنم نمیتونم دلیل منطقی واسش پیدا کنم اینکه بگیم خواستیم همه از GT لذت ببرن هم توجیح بچگانه ای هست چون میتونستن با گزاشتن این قابلیت تو آپشن و جار زدنش تو زمان لودینگ یا هر جای دیگه ی بازی پلیر های غیرحرفه ای رو متوجهش کنن! در هر صورت عجیبه واسم...

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,803
نام
امین
اصلا یه بازی ریسینگ که بعد از 2-3 روز بازی کردن تکراری میشه ارزش بحث کردن داره ؟
اینکه به گروه خونیه شما سیمولیشن نمیخوره مشکل شماست نه بازی! NFS که بازی نمیکنی یه نیترو بزنی جیگرت حال بیاد...

Aʍir Rәzʌ

کاربر سایت
May 12, 2008
4,749
کیفیت PS1 رو که شوخی می کنی اما مثل این که ماشین های استاندارد به دو دسته تقسیم شدن که یک سری کیفیت پایین تری دارن و با ریز شدن تو جزییات اونا می تونید به ضعف طراحیشون پی ببرید. در مورد 200 تا ماشین هم تا جایی که میدونم تعداد ماشین های پریمیوم بازی در همین حدود یا کمی بیشتر هم هست. عدد دقیقش یادم نیست اما 200 تا ماشین کامل و با همه جزییات تو بازی حضور داره. در کل به نظر من تعداد ماشین زیاد خیلی هم خوبه چون تنوع و وسعت انتخاب رو بالا میبره اما معلومه که نمیشه همه ماشین ها رو تست کرد چون 1021 خیلی عدد بزرگی هست.
با بخش اول حرفت موافقم، اشتباه کردم، ولی در مورد هوش مصنوعی به نظرم انتخابی بود بهتر بود.

حالا بگذریم، بخشی که قرمز کردم رو نگاه کن، خب حالا به این شاهکار های هنری نگاه کن:

درسته که تعدادشون خیلی کمه، ولی خداییش هم چند دونه هم مایه آبرو ریزی هستن، خب یا این فجایع رو نزار تو بازی، یا میزاریشون یکم روشون کار کن!

از سیستم دمیج ناقص بازی هم نمیشه گذشت، سیستم دمیج بازی مثل GTA IV ــه! این خیلی بده برای همچین بازی بزرگی که نزدیک به 6 سال روش کار شده.

همونطور که گفتم GT5 عالیه، ولی شاهکار نیست...

• Like
Reactions: SHePArd

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,054
نام
آریا
حالا بگذریم، بخشی که قرمز کردم رو نگاه کن، خب حالا به این شاهکار های هنری نگاه کن
امیر رضا جان این شاهکارهای هنری بعضی هاشون دقیقآ همین شکلی هستن. حالا وبلاگها و سایتها اگه نمیدونن Chaparral چه شکلی هست , تقصیر PD نیست !
این نمونه واقعی Chaparral در کنار نمونه GT5 (که از GT4 منتقل شده) :

واقعآ تفاوتی وجود داره که ما متوجه نمیشیم ؟!

این یکی Acura DN-X هست. یه ماشین مفهومی که توی GT تقریبآ میشه گفت تفاوتی با نمونه واقعی نداره. تنها مشکلش یه سری دندونه دندونه هست که اونا هم توی گیم پلی بعیده حتی یک نفر متوجهش بشه چون اصولآ وقتی ماشین با سرعت حرکت میکنه این جور چیزها به اندازه وقتی که ثابت هست به چشم نمیان :

کلآ این چیزا بیکاری یه عده وبلاگ نویس و صاحبان سایتهایی رو نشون میده که میخوان از موقعیت (پرطرفدار بودن بحثهای GT5) استفاده کنن و میگردن از توی 1000 تا ماشین چند تا نمونه گیر میارن تا مثلآ چیزی رو ثابت کنن ! اکثر مدلهای استاندارد از فاصله ای که بازی میکنیم (نه از زوایای کنار و بالا و زیر و ...) خیلی خوب به نظر میان. مخصوصآ توی خود بازی که متحرک هم هستن. درسته مدل های کمی هم هستن که توی ذوق میزنن ولی 90% ـشون رو باید داخل بازی روشون زوم کرد تا فهمید این پریمیوم هست یا استاندارد (بازم میگم داخل بازی , نه توی عکس ثابت)

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,096
نام
محمد امین
امیر رضا جان این شاهکارهای هنری بعضی هاشون دقیقآ همین شکلی هستن. حالا وبلاگها و سایتها اگه نمیدونن Chaparral چه شکلی هست , تقصیر PD نیست !
این نمونه واقعی Chaparral در کنار نمونه GT5 (که از GT4 منتقل شده) :

واقعآ تفاوتی وجود داره که ما متوجه نمیشیم ؟!

این یکی Acura DN-X هست. یه ماشین مفهومی که توی GT تقریبآ میشه گفت تفاوتی با نمونه واقعی نداره. تنها مشکلش یه سری دندونه دندونه هست که اونا هم توی گیم پلی بعیده حتی یک نفر متوجهش بشه چون اصولآ وقتی ماشین با سرعت حرکت میکنه این جور چیزها به اندازه وقتی که ثابت هست به چشم نمیان :

کلآ این چیزا بیکاری یه عده وبلاگ نویس و صاحبان سایتهایی رو نشون میده که میخوان از موقعیت (پرطرفدار بودن بحثهای GT5) استفاده کنن و میگردن از توی 1000 تا ماشین چند تا نمونه گیر میارن تا مثلآ چیزی رو ثابت کنن ! اکثر مدلهای استاندارد از فاصله ای که بازی میکنیم (نه از زوایای کنار و بالا و زیر و ...) خیلی خوب به نظر میان. مخصوصآ توی خود بازی که متحرک هم هستن. درسته مدل های کمی هم هستن که توی ذوق میزنن ولی 90% ـشون رو باید داخل بازی روشون زوم کرد تا فهمید این پریمیوم هست یا استاندارد (بازم میگم داخل بازی , نه توی عکس ثابت)

شباهتشون رو که نمیگه منظورش بد ساختنشون هست مثلا اصلا برای یک بازی ریسینگ این همه دندانه دار بودن و عمق نداشتن اجزاء غیر باوره
http://www.cynamite.de/Gran-Turismo-5-PS3-133781/News/Gran-Turismo-5-Das-kann-doch-nicht-wahr-sein-Haessliche-Standard-Autos-in-GT5-entdeckt-801832/galerie/1466120/#tp

===

brighthub 8/10

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,140
نام
حسین
من این عکسهارو دیدم و واقعا متاسفم که همچین چیزایی میبینم.اصلا نیاز نبود1000تا ماشین تو بازی باشه.کم بود کالسکه هم تو بازی بزارن تا بگن بازیمون خیلی کامله.منی که صبح تا شب فورزا بازی میکردم بعید میدونم بیش از 50تا ماشینو امتحان کزده باشم.اصولا1000تاماشین اصلا نیاز نیست.من فکر میکنم اگه 400تا ماشین با کاکپیت بدون وجود مفهومی به نام استاندارد و پرمیوم در بازی وجود داشت بازیه خیلی خیلی موفقتری میشد اونوفت میتونستن برای gt6 بازم400تا ماشین دیگه اضافه کنن.خیلی از این تعداد ماشینهایی که تو gt5 هست اصلا نیازی به وجودشون نبود.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر