امتیازات Call of Duty: Advanced Warfare

Infected Area

کاربر سایت
May 24, 2010
3,619
نام
احمد
mo4k6ru69ifx9zw412j2.jpg

سازنده: Sledgehammer Games
ناشر: Activision
پلتفرم[ها]: PC,PS4,PS3,Xbox One,Xbox 360

IGN - 9.1/10
http://uk.ign.com/articles/2014/11/03/call-of-duty-advanced-warfare-review

GameSpot - 8/10
Call of Duty: Advanced Warfare Review - GameSpot

GameInformer - 9/10
http://www.gameinformer.com/games/c...archive/2014/11/03/war-changes-after-all.aspx

GameTrailers - 8.7/10
Call of Duty: Advanced Warfare Review | GameTrailers

Polygon - 9/10
Call of Duty: Advanced Warfare review: calculated risk | Polygon

GiantBomb - 8/10
Call of Duty: Advanced Warfare Review - Giant Bomb

HardcoreGamer - 9/10
Review: Call of Duty: Advanced Warfare | Hardcore Gamer

Destructoid - 8/10
http://www.destructoid.com/review-call-of-duty-advanced-warfare-283217.phtml

VideoGamer - 8/10
Call of Duty: Advanced Warfare Review - VideoGamer.com

TheSixthAxis - 9/10
http://www.thesixthaxis.com/2014/11/03/call-of-duty-advanced-warfare-review/

Joystiq - 8/10
Call of Duty: Advanced Warfare review: House of CoDs | Joystiq

PlaystationLifeStyle - 9/10
Call of Duty: Advanced Warfare Review - Evolving the Franchise (PS4) - PlayStation LifeStyle

Playstation Universe - 8.5/10
Call of Duty: Advanced Warfare Review: Leaping to new heights

GodIsAGeek - 9/10
http://www.godisageek.com/reviews/call-of-duty-advanced-warfare-review/

PowerUnlimited - 9.3/10
Call of Duty: Advanced Warfare - Review | Power Unlimited

GameReactor Sweden - 8/10
Call of Duty: Advanced Warfare Recension - Gamereactor Sverige

Gamesradar - 8/10
Call of Duty: Advanced Warfare review | GamesRadar

GamesBeat - 8.6/10
Call of Duty: Advanced Warfare is a next-gen showcase -- and it's subversive too (review) | GamesBeat | Games | by Dean Takahashi

PostArcade - 8/10
Call of Duty: Advanced Warfare review: Exoskeletons and lasers and smart grenades, oh my! | Financial Post

Digital Spy - 8/10
Call of Duty: Advanced Warfare review (Xbox One): Fast-paced thriller - Gaming Review - Digital Spy

USGamer - 7/10
Call of Duty: Advanced Warfare PS4 Review: Future Imperfect | USgamer

Eurogamer Italy - 8/10
Call of Duty: Advanced Warfare, un salto nel futuro - review • Eurogamer.it

Eurogamer Germany - 8/10
Call of Duty: Advanced Warfare - Test • Eurogamer.de

q0xjxiej8lesaqyvstwe.jpg

hyst9x2ylgepa15m8vna.jpg

آخرین ویرایش:

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,657
امتیازاش خیلی بیشتر از انتظاراتم بود خیلی تعریف کردن از بازی و نوآوری هاش خیلی برای منتقدا جالب بوده.
حتما میره تو لیست خریدم امسال.

Armin.jrpg

کاربر سایت
Sep 1, 2011
716
نام
Armin
یوزر اسکور ها همه چیز رو بیان میکنه. پشت نمره ی اینو خیلی بازیا دیگه رشوه هست باور کنیدو کدوم آدم عاقلی به این 8 میده آخه. آخه مدرن وارفر 3 همه نمره هاش همین حدوده ولی بازی از لحاظ فاجعه بود. یکمم بیشتر شوتر آنلاین بزی کنید میبینید مولتی CoD هیچ وقت بیشتر از متوسط نبوده

Mehdi Cage

Valar Morghulis
کاربر سایت
Dec 8, 2011
5,000
نام
مهدی
اینم یک رشوه خوار دیگه:
9/10 :9lives

پ.ن: نمره پایین می گیره، یه جور گیر می‌دین. بالا می گیره، یه جور دیگه گیر می‌دین. خلاصه تکلیف این IP مادر مرده رو مشخص کنید!

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,999
نام
Mohammad
Cheat Code Central:88/100

یوزر اسکور ها همه چیز رو بیان میکنه. پشت نمره ی اینو خیلی بازیا دیگه رشوه هست باور کنیدو کدوم آدم عاقلی به این 8 میده آخه. آخه مدرن وارفر 3 همه نمره هاش همین حدوده ولی بازی از لحاظ فاجعه بود. یکمم بیشتر شوتر آنلاین بزی کنید میبینید مولتی CoD هیچ وقت بیشتر از متوسط نبوده
واقعا؟حالا شما که خبر داری به چندتاشون رشوه داده؟
این توهم توطئه ما ایرانیام تمومی نداره:|

آخرین ویرایش:

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
Toronto Sun: 7/10

اینم واسه بخش PS4 ثبت شد فقط :D انگار ماکرو علاوه بر باندل و تبلیعات و ... نمره بالای 8 رو هم X1 Exclusive کرده :D

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
من کاری به رشوه ندارم ولی آخه "یوز اسکور ها"؟! :|
یوزر هایی که بازی نکرده میان 0 و 10 پرت میکنن روی همه ی بازی ها قابل اطمینان هستن؟! :d

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
کلا مضمون یه سری پست ها اینه :
در جواب من گیف بگذارید
بنابراین خواهشمندیم جواب ندهید :D

پ.ن:دلم برا گیر دادن به گرافیک بازی تنگ شده :( ندیدم کسی این گیرُ بده :-<

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,211
نام
∂αнмα
واقعا فاز اونایی که به بازی گیر میدن رو درک نمیکنم 2011 که یادتونه ؟ مگه نمیگفتید DLC نمیخواید همش تو سر بازی میکوبیدید آی داد آی هوار بازی یـ DLC دارن می کنند تو پاچه ی ملت حالا چی شده میاین میگید کاد ینی MW ینی اگه یـ چیزی مثل همون 3 MW بیرون میدادن بازم خود شما میومدید دوباره بازی رو میکوبیدید بازی نمره بالا میگیره یـ چیز میگید نمره پایین میگره یـ چیز تغییر میکنه یـ چیز کپی پیست میکنه باز یـ چیز فازتون رو خواهشا مشخص کنید :))
باشه !

آخرین ویرایش:

Armin.jrpg

کاربر سایت
Sep 1, 2011
716
نام
Armin
من هیچ وقت از CoD طرفداری نکردم :| غیر از اولی هم از همشون ( اونایی که بازی کردم ) بدم اومده. حالا رشوه هم نباشه، نمیدونم اسمش چیه، ترس از مردمه شاید؟ ( یادتونه گیم اسپات وقتی به TLOU یه کم کمتر از بقیه داد چه دعوایی شد؟ 8 داده بود ولی میگفتن کم داده )
این هم قضیش اینه. حتی ما بگیریم که مولتی پلیر بازی بی نقص باشه، وقتی این بازی سینگل داره باید به اونم توجه بشه اون هم که همه میدونن ( یه سری هنوز نمیدونن البته_ میگن داستان سری عالیو شخصیت پردازی خوبی داره که من با اینا دیگه حرفی ندارم) چه فاجعه ای هست. گیم پلی یه شوتر ریلی از CoD بیشتر و عمیق تره.

- - -ویرایش - - -

یوزر هایی مثل Armin.jrpg هستن دیگه:))
میخوای نوب بمونی بمون به من ربطی نداره! بهت پیشنهاد میکنم بازی های دیگه هم بکنی. منم یه زمانی طرفدار CoD بودم. بازی ها دیگه بازی کردم و دیدم اوضاع چطوره. صنعت گیم تا وقتی CoD و امثالش هستن پیشرفت خاصی نمیتونه بکنه و در حد سرگرمی باقی میمونه...

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,999
نام
Mohammad
من هیچ وقت از CoD طرفداری نکردم :| غیر از اولی هم از همشون ( اونایی که بازی کردم ) بدم اومده. حالا رشوه هم نباشه، نمیدونم اسمش چیه، ترس از مردمه شاید؟ ( یادتونه گیم اسپات وقتی به TLOU یه کم کمتر از بقیه داد چه دعوایی شد؟ 8 داده بود ولی میگفتن کم داده )
این هم قضیش اینه. حتی ما بگیریم که مولتی پلیر بازی بی نقص باشه، وقتی این بازی سینگل داره باید به اونم توجه بشه اون هم که همه میدونن ( یه سری هنوز نمیدونن البته_ میگن داستان سری عالیو شخصیت پردازی خوبی داره که من با اینا دیگه حرفی ندارم) چه فاجعه ای هست. گیم پلی یه شوتر ریلی از CoD بیشتر و عمیق تره.

- - -ویرایش - - -

میخوای نوب بمونی بمون به من ربطی نداره! بهت پیشنهاد میکنم بازی های دیگه هم بکنی. منم یه زمانی طرفدار CoD بودم. بازی ها دیگه بازی کردم و دیدم اوضاع چطوره. صنعت گیم تا وقتی CoD و امثالش هستن پیشرفت خاصی نمیتونه بکنه و در حد سرگرمی باقی میمونه...

با دیدن این کامنتت و دلایل خنده دارت پشیمون شدم که چرا کامنت قبلیتو اصلا نقل قول کردم.

آخرین ویرایش:

quantum-break

کاربر سایت
Aug 14, 2014
36
- - -ویرایش - - -

79130096236172945141.gif

--------
من بعد از گفته های این دوست عزیزمون زندگیم به دو قسمت تقسیم شد! یکی قبل از دیدن گفته هاش یکی هم بعد از دیدن گفته هاش:|

M

!_Meshki_!

- - -ویرایش - - -

اول متوجه ا این بشو که هرکی Cod بازی کنه نوب نیست ، نوب زیاد داره اما حرفه ای هاشم به همون اندازه زیادن .دوما اینو بدون هر بازی که تو ازش بدت بیاد بد نیست ، با رشوه بالا نمیاد . سر همین Ghosts نمی تونستن رشوه بدن ؟ سوما ، شما هدفت از بازی کردن ، رشد و تعالی علمی و فرهنگی هست ؟ :-/ کلا فلسفه بازی های ویدیویی و خصوصا بازی های انلاین سرگرم شدن هست ، حالا رشد صنعت گیم چه توفیری به Cod داره چیزیه که فقط خودتون می دونید .
نمی فهمم مشکل بعضی هاتون با Cod چیه ، بعد جالبیش اینجاست طرف هر چی دلش میخواد میگه یه "نظر شخصی" میزنه تنگش کسی شک نکنه .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر